you give it all, but i want more.
Czy chcesz zareagować na tę wiadomość? Zarejestruj się na forum za pomocą kilku kliknięć lub zaloguj się, aby kontynuować.


na forum mamy l a t o
 
IndeksIndeks  SzukajSzukaj  Latest imagesLatest images  RejestracjaRejestracja  ZalogujZaloguj  

 

 The Electric Birdcage.

Go down 
+14
abilene
florence
Tony
heather
ralph
candy
Violet
Niki
Blair
kayla
Jimmy
Nathan
Alison
sasza
18 posters
Idź do strony : Previous  1, 2, 3, 4 ... 11, 12, 13  Next
AutorWiadomość
Violet

Violet


Liczba postów : 3212
Join date : 16/05/2009

The Electric Birdcage. - Page 3 Empty
PisanieTemat: Re: The Electric Birdcage.   The Electric Birdcage. - Page 3 Icon_minitimeWto Cze 16, 2009 7:50 pm

- z londynu? to wcale nie nietypowe, kochana. mój facet też pochodzi z londynu. ja za to jestem z paryża. znam zaledwie kilku rodowitych nowojorczyków tutaj - popiła zawartość szklanki i zaczęła kiwać się w rytm muzyki.
Powrót do góry Go down
ralph

ralph


Liczba postów : 157
Join date : 23/03/2009

The Electric Birdcage. - Page 3 Empty
PisanieTemat: Re: The Electric Birdcage.   The Electric Birdcage. - Page 3 Icon_minitimeWto Cze 16, 2009 7:52 pm

pewnie przyszli tutaj razem z blair, ralphowi nie spodobał się chyba wystrój wnętrza bo się lekko skrzywił i przypominał mu jakieś dziwne musicale! i salony fryzjerskie z lat któryś tam.
- cześć - rzucił do wszystkich, siadając przy stoliku i pewnie zamówił jakąś szkocką, czy coś.
Powrót do góry Go down
Niki

Niki


Liczba postów : 41
Join date : 16/06/2009

The Electric Birdcage. - Page 3 Empty
PisanieTemat: Re: The Electric Birdcage.   The Electric Birdcage. - Page 3 Icon_minitimeWto Cze 16, 2009 7:55 pm

- o fajnie że są tu ludzie z Londynu. No a tak wogóle to gdzie ten tłum ? -popatrzyła się na salę ale nie widziała znajomych violet
Powrót do góry Go down
Blair

Blair


Liczba postów : 4452
Join date : 09/05/2009
Age : 33

The Electric Birdcage. - Page 3 Empty
PisanieTemat: Re: The Electric Birdcage.   The Electric Birdcage. - Page 3 Icon_minitimeWto Cze 16, 2009 7:56 pm

pewnie dziewiętnastowieczne, londyńskie salony fryzjerskie, jak w sweeney todd, chociaż to był tylko jeden pokój. okej, sori, to się zamienia w obsesję... ;c
- cześć - uśmiechnęła się do wszystkich, zastanawiając się kim jest niki, ale pewnie dowie się później. zamówiła sobie coś do picia, może niekoniecznie coś alkoholowego i też usiadła przy stoliku.
Powrót do góry Go down
Violet

Violet


Liczba postów : 3212
Join date : 16/05/2009

The Electric Birdcage. - Page 3 Empty
PisanieTemat: Re: The Electric Birdcage.   The Electric Birdcage. - Page 3 Icon_minitimeWto Cze 16, 2009 7:57 pm

nie znała ralpha, więc tylko zmierzyła go wzrokiem, po czym stwierdziła, że jest całkiem całkiem ;p więc uśmiechnęła się do niego zalotnie, po czym przywitała się z blair i zamówiła kolejnego drinka.
- jestem violet - wyciągnęła rękę w kierunku ralpha, potem odwróciła się do niki - jaki tłum? ktoś wspominał o jakimś tłumie? - zachichotała - powinnaś wiedzieć, że ostatnio nowy jork opustoszał, mon petit, ale to chyba nie powinno nam przeszkadzać w zabawie, co nie? - wzruszyła ramionami.
Powrót do góry Go down
Niki

Niki


Liczba postów : 41
Join date : 16/06/2009

The Electric Birdcage. - Page 3 Empty
PisanieTemat: Re: The Electric Birdcage.   The Electric Birdcage. - Page 3 Icon_minitimeWto Cze 16, 2009 7:57 pm

- hej -przywitał się swobodnie- niki z londynu- przedstawiła swoją osobę
Powrót do góry Go down
ralph

ralph


Liczba postów : 157
Join date : 23/03/2009

The Electric Birdcage. - Page 3 Empty
PisanieTemat: Re: The Electric Birdcage.   The Electric Birdcage. - Page 3 Icon_minitimeWto Cze 16, 2009 8:00 pm

- ralph - uścisnął rękę violet z uśmiechem, po czym zaczął wpatrywać się w grzechoczący lód w jego szklance, coś irytującego - zresztą co to za frajda bawić się w tłumach, lepiej w umiarkowanej liczbie osób, czy coś takiego! - machnął ręką zrezygnowany i wypił swój trunek do końca. papierosa też zapalił, tak sobie myślę.
Powrót do góry Go down
Niki

Niki


Liczba postów : 41
Join date : 16/06/2009

The Electric Birdcage. - Page 3 Empty
PisanieTemat: Re: The Electric Birdcage.   The Electric Birdcage. - Page 3 Icon_minitimeWto Cze 16, 2009 8:02 pm

- jestem przyzwyczajona do balang do rana z setką osób ale muszę się przestawić- wzięła jakiegoś drinka i wypiła
Powrót do góry Go down
heather

heather


Liczba postów : 1586
Join date : 03/06/2009
Age : 32

The Electric Birdcage. - Page 3 Empty
PisanieTemat: Re: The Electric Birdcage.   The Electric Birdcage. - Page 3 Icon_minitimeWto Cze 16, 2009 8:03 pm

okejos, pewnie nogi same ją tu przyprowadziły i ogólnie nie wiedziała po co tutaj trafiła. wowow, chyba po raz pierwszy zachciało jej się iść do jakiegokolwiek baru od swojego przyjazdu, widocznie była abstynentką, albo tylko udawała.
- cześć, heather jestem dla tych, których pierwszy raz widzę - uśmiechnęła się ładnie, siadając sobie gdzieś, nie wiem, zamówiła coś przyjemnego (99% wody, 1% alkoholu).
Powrót do góry Go down
Tony

Tony


Liczba postów : 1114
Join date : 01/06/2009

The Electric Birdcage. - Page 3 Empty
PisanieTemat: Re: The Electric Birdcage.   The Electric Birdcage. - Page 3 Icon_minitimeWto Cze 16, 2009 8:04 pm

nagle zjawił się tu też tony, który odebrał smsa od violet i zjawił się tu czym prędzej. pewnie nie miał co robić. wszedł do klubu i rozejrzał się w poszukiwaniu kogoś znajomego. zauważył blair, heather i violet, więc ruszył w ich kierunku - hej, anthony jestem - rzucił do ogółu z uśmiechem na twarzy.
Powrót do góry Go down
Violet

Violet


Liczba postów : 3212
Join date : 16/05/2009

The Electric Birdcage. - Page 3 Empty
PisanieTemat: Re: The Electric Birdcage.   The Electric Birdcage. - Page 3 Icon_minitimeWto Cze 16, 2009 8:06 pm

- balangi z setką osób to fajna rzecz. pod warunkiem, że to nie domówka, bo to zazwyczaj kończy się poligonem w mieszkaniu i jeszcze kilkoma niefajnymi sprawami - skrzywiła się na samo wspomnienie tych 'imprez'
Powrót do góry Go down
Niki

Niki


Liczba postów : 41
Join date : 16/06/2009

The Electric Birdcage. - Page 3 Empty
PisanieTemat: Re: The Electric Birdcage.   The Electric Birdcage. - Page 3 Icon_minitimeWto Cze 16, 2009 8:06 pm

popatrzyła na tego anthonego bo jej kogoś przypominał ale nie wiedziała kogo , z drugiej strony był milusi . też się uśmiechneła
-niki - też się przedstwiła nieznajomym
Powrót do góry Go down
Blair

Blair


Liczba postów : 4452
Join date : 09/05/2009
Age : 33

The Electric Birdcage. - Page 3 Empty
PisanieTemat: Re: The Electric Birdcage.   The Electric Birdcage. - Page 3 Icon_minitimeWto Cze 16, 2009 8:07 pm

- cześć - powiedziała wszystkim, którzy przyszli, bo już straciłam rachubę jak mnie nie było przez chwilę. dokończyła swój napój i wyciągnęła słomkę, nad którą zaczęła się pastwić, znaczy zaczęła ją gryźć, ona jednak chwilami jest podobna do mnie całkiem.
Powrót do góry Go down
ralph

ralph


Liczba postów : 157
Join date : 23/03/2009

The Electric Birdcage. - Page 3 Empty
PisanieTemat: Re: The Electric Birdcage.   The Electric Birdcage. - Page 3 Icon_minitimeWto Cze 16, 2009 8:09 pm

- i brakiem umeblowania następnego ranka lub w stanie krytycznym, co wychodzi na to samo - dodał do słów violet, zamawiając sobie kolejny trunek czy coś. pewnie patrzył przez dłuższą chwilę jak blair pastwi się nad słomką, uśmiechnął się tylko kącikowo pod nosem!
Powrót do góry Go down
Niki

Niki


Liczba postów : 41
Join date : 16/06/2009

The Electric Birdcage. - Page 3 Empty
PisanieTemat: Re: The Electric Birdcage.   The Electric Birdcage. - Page 3 Icon_minitimeWto Cze 16, 2009 8:12 pm

- i właśnie takie imprezy są najlepsze ludzie - przyznała
Powrót do góry Go down
Violet

Violet


Liczba postów : 3212
Join date : 16/05/2009

The Electric Birdcage. - Page 3 Empty
PisanieTemat: Re: The Electric Birdcage.   The Electric Birdcage. - Page 3 Icon_minitimeWto Cze 16, 2009 8:12 pm

- brak umeblowania jeszcze można jakoś przeżyć, mój drogi - wzruszyła ramionami, po czym zamówiła kolejnego drinka i zaczęła się w niego wpatrywać, ups.
Powrót do góry Go down
heather

heather


Liczba postów : 1586
Join date : 03/06/2009
Age : 32

The Electric Birdcage. - Page 3 Empty
PisanieTemat: Re: The Electric Birdcage.   The Electric Birdcage. - Page 3 Icon_minitimeWto Cze 16, 2009 8:13 pm

przywitała przybyłego tonyego szerokim uśmiechem i stwierdziła, że musi zamówić coś normalniejszego, bo czuła się jakby piła jakiegoś ludwika. więc zrobiła to co postanowiła, podsadziła pod siebie jakoś jedną nogę i przysłuchiwała się tylko, bo widocznie miała zły humor albo nie chciało jej się wtrącać, nie wiem sama,
Powrót do góry Go down
Tony

Tony


Liczba postów : 1114
Join date : 01/06/2009

The Electric Birdcage. - Page 3 Empty
PisanieTemat: Re: The Electric Birdcage.   The Electric Birdcage. - Page 3 Icon_minitimeWto Cze 16, 2009 8:14 pm

- w sumie ja też od czasu do czasu nie pogardzę jakąś dziką imprezą. zwłaszcza, że przez mój pracoholizm niekiedy trudno o jakąkolwiek. więc nie jestem wybredny - uśmiechnął się do niki.
Powrót do góry Go down
ralph

ralph


Liczba postów : 157
Join date : 23/03/2009

The Electric Birdcage. - Page 3 Empty
PisanieTemat: Re: The Electric Birdcage.   The Electric Birdcage. - Page 3 Icon_minitimeWto Cze 16, 2009 8:19 pm

- aha, czyli na codzień mieszkasz w domu bez mebli? - roześmiał się do violet, pociągając dość sporego łyka swojego trunku, trudno, najwyżej się uchla na początku, mniejsza o to. w końcu od tego są jakieś tam spotkania i te pe, i te de.
Powrót do góry Go down
Niki

Niki


Liczba postów : 41
Join date : 16/06/2009

The Electric Birdcage. - Page 3 Empty
PisanieTemat: Re: The Electric Birdcage.   The Electric Birdcage. - Page 3 Icon_minitimeWto Cze 16, 2009 8:21 pm

- ludzie trzeba brać z życia jak najwięcej. bo mamy je tylko jedno...chyba. I da się żyć w mieszkaniu bez mebli. Ahh niem a to jak spać na podłodze - zaśmiała się
Powrót do góry Go down
Violet

Violet


Liczba postów : 3212
Join date : 16/05/2009

The Electric Birdcage. - Page 3 Empty
PisanieTemat: Re: The Electric Birdcage.   The Electric Birdcage. - Page 3 Icon_minitimeWto Cze 16, 2009 8:23 pm

- nie, no co ty - uśmiechnęła się śmiesznie marszcząc nos - moje mieszkanie jest w pełni umeblowane, może kiedyś będziesz miał okazję się przekonać i je obejrzeć - zmrużyła seksownie oczy. po chwili doznała nagłego przejawu rozsądku, więc udała, że zaczęła się krztusić.
Powrót do góry Go down
florence

florence


Liczba postów : 421
Join date : 20/05/2009

The Electric Birdcage. - Page 3 Empty
PisanieTemat: Re: The Electric Birdcage.   The Electric Birdcage. - Page 3 Icon_minitimeWto Cze 16, 2009 8:24 pm

Przyszła, o ! I stała sobie. xd chwila idę zanieść siostrę do mamy bo coś zrobiła, blee.
Powrót do góry Go down
Tony

Tony


Liczba postów : 1114
Join date : 01/06/2009

The Electric Birdcage. - Page 3 Empty
PisanieTemat: Re: The Electric Birdcage.   The Electric Birdcage. - Page 3 Icon_minitimeWto Cze 16, 2009 8:24 pm

- szczerze mówiąc, to przyznam się, że lubię spać na podłodze - zaśmiał się dość głośno - nie wiem, ale na podłodze zawsze mi wygodniej - zamówił sobie szkocką i objął ramieniem heather.
Powrót do góry Go down
heather

heather


Liczba postów : 1586
Join date : 03/06/2009
Age : 32

The Electric Birdcage. - Page 3 Empty
PisanieTemat: Re: The Electric Birdcage.   The Electric Birdcage. - Page 3 Icon_minitimeWto Cze 16, 2009 8:26 pm

- chodź pół puste pokoje chodź ze względów estetycznych są fajniejsze, lecz mniejsza o to - tak jakby przyznała rację niki, wzruszając ramionami i upijając łyka ze swojego kieliszka. zamieszała potem trochę jego zawartością. widocznie lubiła mieć mało rzeczy wokoło siebie, cóż.
Powrót do góry Go down
Niki

Niki


Liczba postów : 41
Join date : 16/06/2009

The Electric Birdcage. - Page 3 Empty
PisanieTemat: Re: The Electric Birdcage.   The Electric Birdcage. - Page 3 Icon_minitimeWto Cze 16, 2009 8:26 pm

- tak jak mojemu psu , no popatrz ile wspólnego - powiedziała
Powrót do góry Go down
Sponsored content





The Electric Birdcage. - Page 3 Empty
PisanieTemat: Re: The Electric Birdcage.   The Electric Birdcage. - Page 3 Icon_minitime

Powrót do góry Go down
 
The Electric Birdcage.
Powrót do góry 
Strona 3 z 13Idź do strony : Previous  1, 2, 3, 4 ... 11, 12, 13  Next

Permissions in this forum:Nie możesz odpowiadać w tematach
you give it all, but i want more. :: miasto ## city :: New York. :: bary & cluby.-
Skocz do: