you give it all, but i want more.
Czy chcesz zareagować na tę wiadomość? Zarejestruj się na forum za pomocą kilku kliknięć lub zaloguj się, aby kontynuować.


na forum mamy l a t o
 
IndeksIndeks  SzukajSzukaj  Latest imagesLatest images  RejestracjaRejestracja  ZalogujZaloguj  

 

 The Electric Birdcage.

Go down 
+14
abilene
florence
Tony
heather
ralph
candy
Violet
Niki
Blair
kayla
Jimmy
Nathan
Alison
sasza
18 posters
Idź do strony : Previous  1, 2, 3, 4, 5, 6 ... 11, 12, 13  Next
AutorWiadomość
florence

florence


Liczba postów : 421
Join date : 20/05/2009

The Electric Birdcage. - Page 5 Empty
PisanieTemat: Re: The Electric Birdcage.   The Electric Birdcage. - Page 5 Icon_minitimeWto Cze 16, 2009 8:59 pm

-florence. - odpowiedziała i popiła swojego driiina, mniam. przyglądała się wszystkim potem popatrzyła na tańczących. jakiś czarnul czyli tony tańczył z jakąś bejbi. - jałł a co oni tak wirują kto to ? - zapytała bler wskazując na niki i tonego.
Powrót do góry Go down
Tony

Tony


Liczba postów : 1114
Join date : 01/06/2009

The Electric Birdcage. - Page 5 Empty
PisanieTemat: Re: The Electric Birdcage.   The Electric Birdcage. - Page 5 Icon_minitimeWto Cze 16, 2009 9:00 pm

- najwyraźniej nie mówiła o mnie. tak szczerze mówiąc, to nie znałem tu wcześnie nikogo z londynu. no, teraz znam już ciebie - uśmiechnął się do niej.
Powrót do góry Go down
Violet

Violet


Liczba postów : 3212
Join date : 16/05/2009

The Electric Birdcage. - Page 5 Empty
PisanieTemat: Re: The Electric Birdcage.   The Electric Birdcage. - Page 5 Icon_minitimeWto Cze 16, 2009 9:02 pm

- lepiej wirować sobie z tonym, niż z mopem, kochana - zachichotała głupkowato, bo przypomniało jej się jak florka z takowym wywijała u niej na imprezie ;p
Powrót do góry Go down
Blair

Blair


Liczba postów : 4452
Join date : 09/05/2009
Age : 33

The Electric Birdcage. - Page 5 Empty
PisanieTemat: Re: The Electric Birdcage.   The Electric Birdcage. - Page 5 Icon_minitimeWto Cze 16, 2009 9:03 pm

- chyba tak - zwróciła się do heather. faktycznie, dzisiaj był kolejny nudny dzień. - kto? - zerknęła na florence. - hm, jej nie znam - wzruszyła ramionami. - chyba niki, czy jakoś tak. a to jest tony, chłopak heather - uświadomiła ją, wzruszając ramionami i znowu się napiła.
Powrót do góry Go down
Niki

Niki


Liczba postów : 41
Join date : 16/06/2009

The Electric Birdcage. - Page 5 Empty
PisanieTemat: Re: The Electric Birdcage.   The Electric Birdcage. - Page 5 Icon_minitimeWto Cze 16, 2009 9:09 pm

- mhm , no widzisz przynajmniej ja . od dawna tu jesteś -zapytała patrząc na niego
Powrót do góry Go down
Tony

Tony


Liczba postów : 1114
Join date : 01/06/2009

The Electric Birdcage. - Page 5 Empty
PisanieTemat: Re: The Electric Birdcage.   The Electric Birdcage. - Page 5 Icon_minitimeWto Cze 16, 2009 9:11 pm

- yhm, od dawna. mówiłem ci przecież, że od urodzenia - zaśmiał się dość głośno - tyle, że dopiero od niedawna mieszkam na manhattanie.
Powrót do góry Go down
Niki

Niki


Liczba postów : 41
Join date : 16/06/2009

The Electric Birdcage. - Page 5 Empty
PisanieTemat: Re: The Electric Birdcage.   The Electric Birdcage. - Page 5 Icon_minitimeWto Cze 16, 2009 9:13 pm

- oo a wcześniej byłeś z brooklinu? przepraszam trochę nie słucham - odpowiedziała
Powrót do góry Go down
Tony

Tony


Liczba postów : 1114
Join date : 01/06/2009

The Electric Birdcage. - Page 5 Empty
PisanieTemat: Re: The Electric Birdcage.   The Electric Birdcage. - Page 5 Icon_minitimeWto Cze 16, 2009 9:16 pm

- rozumiem, że jesteś za bardzo zajęta podziwianiem moich umiejętności tanecznych - zaśmiał się oczywiście żartując, bo tony był skromny do bólu xdd
Powrót do góry Go down
heather

heather


Liczba postów : 1586
Join date : 03/06/2009
Age : 32

The Electric Birdcage. - Page 5 Empty
PisanieTemat: Re: The Electric Birdcage.   The Electric Birdcage. - Page 5 Icon_minitimeWto Cze 16, 2009 9:17 pm

- tańczymy? - rzuciła do dziewczyn i roześmiała się, bo właściwie chyba jak trochę wypije to jej w nogi idzie i chce jej się tańczyć. albo po prostu mija jej niewielka nieśmiałość, która tak czy siak blokuję ją czasami, whatever! - tylko nie mówcie, że to beznadziejny pomysł, muszę wytworzyć trochę endorfin w mózgu bo dziś ich poziom jest minusowy - stwierdziła, odrywając łokcie od stołu, nawet się uśmiechnęła lekko, no proszę bardzo.
Powrót do góry Go down
florence

florence


Liczba postów : 421
Join date : 20/05/2009

The Electric Birdcage. - Page 5 Empty
PisanieTemat: Re: The Electric Birdcage.   The Electric Birdcage. - Page 5 Icon_minitimeWto Cze 16, 2009 9:17 pm

-hewe, to idź i odbij no wiesz. poklaskaj i wiruj po sali z tonym. - pokazała ręką na nich popijając drinka. - ej kurcze, siku mi się chce. - stwierdziła zwieszając brwi.
Powrót do góry Go down
Violet

Violet


Liczba postów : 3212
Join date : 16/05/2009

The Electric Birdcage. - Page 5 Empty
PisanieTemat: Re: The Electric Birdcage.   The Electric Birdcage. - Page 5 Icon_minitimeWto Cze 16, 2009 9:20 pm

- moim zdaniem świetny pomysł - podniosła tyłek z krzesełka, była już lekko wstawiona xd - idziemy! - pociągnęła ich za sobą na parkiet. oczywiście tych, których się dało.
Powrót do góry Go down
Blair

Blair


Liczba postów : 4452
Join date : 09/05/2009
Age : 33

The Electric Birdcage. - Page 5 Empty
PisanieTemat: Re: The Electric Birdcage.   The Electric Birdcage. - Page 5 Icon_minitimeWto Cze 16, 2009 9:24 pm

no to bler pewnie się nie dało, więc patrzyła jak tańczą. ona pewnie nie była aż taka wstawiona, żeby wyjść na parkiet. usadziła się wygodniej na krzesełku i oparła brodę na pięści.
- toalety są chyba tam - poinformowała florence, wskazując na jakieś drzwi gdzieś tam w kącie.
Powrót do góry Go down
florence

florence


Liczba postów : 421
Join date : 20/05/2009

The Electric Birdcage. - Page 5 Empty
PisanieTemat: Re: The Electric Birdcage.   The Electric Birdcage. - Page 5 Icon_minitimeWto Cze 16, 2009 9:26 pm

no i ona poszła siku, wróciła i poszła w tany. - gdzie mój felek, czy tam waldemar. -zasmuciła się bo przypomniało jej się o mopie. - yeeppp. - powirowała z rękami w górze, potknęła się o własne nogi a nawet zobaczyła jak bler patrzy na nią jak na wariatkę. - sorii ale nie jestem pijana. -rzekła zachmurzając się. po chwili jednak znów zaczęła się śmiać i tańczyć. zdjęła buty, nie wiem do czego to doprowadzi i zaczęła skakać za wajolet. - siabadaa.
Powrót do góry Go down
heather

heather


Liczba postów : 1586
Join date : 03/06/2009
Age : 32

The Electric Birdcage. - Page 5 Empty
PisanieTemat: Re: The Electric Birdcage.   The Electric Birdcage. - Page 5 Icon_minitimeWto Cze 16, 2009 9:27 pm

- blair - pociągnęła ją za łokieć kilka razy, ale pewnie jej się nie udało - mogłabyś robić profesjonalnie za osła - westchnęła, opierając się o oparcie (masło maślane, ale nie wiem jak to napisać, mój mózg dziś nie pracuje jak powinien) i zaczęła podśpiewywać sobie, to co leciało akurat. - chodź, bo będę śpiewać ci nad głową - pokiwała poważnie głowa i zaczęła kiwać się na obcasach.
Powrót do góry Go down
Violet

Violet


Liczba postów : 3212
Join date : 16/05/2009

The Electric Birdcage. - Page 5 Empty
PisanieTemat: Re: The Electric Birdcage.   The Electric Birdcage. - Page 5 Icon_minitimeWto Cze 16, 2009 9:29 pm

- za to ja czuję, że jestem nieźle nawalona i nie wiem jak wrócę do domu - wybełkotała, po czym dostała głupawki i zaczęła znów idiotycznie chichotać. w pewnym momencie podbiegła do blai - kochanie, idziesz tańczyć z nami i nie zmuszaj mnie do użycia siły - uniosła brew, cały czas się śmiejąc.
Powrót do góry Go down
Blair

Blair


Liczba postów : 4452
Join date : 09/05/2009
Age : 33

The Electric Birdcage. - Page 5 Empty
PisanieTemat: Re: The Electric Birdcage.   The Electric Birdcage. - Page 5 Icon_minitimeWto Cze 16, 2009 9:30 pm

- a śpiewaj sobie - dokończyła drinka. - nie umiem tańczyć i się do tego nie nadaję - założyła nogę. - serio, nie przejmuj się mną - odgarnęła włosy i rozejrzała się po stolikach, ale nie zauważyła już nikogo znajomego, a to peszek, mogłaby się wymigać od tańca wtedy. spojrzała na violet i pokręciła przecząco głową.
Powrót do góry Go down
Niki

Niki


Liczba postów : 41
Join date : 16/06/2009

The Electric Birdcage. - Page 5 Empty
PisanieTemat: Re: The Electric Birdcage.   The Electric Birdcage. - Page 5 Icon_minitimeWto Cze 16, 2009 9:33 pm

-tak,jesteś świetnym tancerzem -przyznała
Powrót do góry Go down
Violet

Violet


Liczba postów : 3212
Join date : 16/05/2009

The Electric Birdcage. - Page 5 Empty
PisanieTemat: Re: The Electric Birdcage.   The Electric Birdcage. - Page 5 Icon_minitimeWto Cze 16, 2009 9:34 pm

- a kto tu umie tańczyć?! chyba wszyscy mamy dwie lewe nogi, no chooodź... - zaczęła ją ciągnąć za ramię. heather z resztą też ;p rozejrzała się też, czy reszta jeszcze żyje, czy też uciekli ;p
Powrót do góry Go down
heather

heather


Liczba postów : 1586
Join date : 03/06/2009
Age : 32

The Electric Birdcage. - Page 5 Empty
PisanieTemat: Re: The Electric Birdcage.   The Electric Birdcage. - Page 5 Icon_minitimeWto Cze 16, 2009 9:34 pm

- też nie umiem tańczyć, co zaraz ci mogę udowodnić! - zauważyła, że jak śpiewa i trzyma kieliszek w ręku, poziom endorfiny minimalnie jej wzrasta, więc chwyciła ze stołu kieliszek, złapała violet i poszła tańczyć, śpiewając sobie pod nosem na dodatek, nie zawracając uwagi na swoje obcasy również!
Powrót do góry Go down
Blair

Blair


Liczba postów : 4452
Join date : 09/05/2009
Age : 33

The Electric Birdcage. - Page 5 Empty
PisanieTemat: Re: The Electric Birdcage.   The Electric Birdcage. - Page 5 Icon_minitimeWto Cze 16, 2009 9:35 pm

- ałaaa - jęknęła, strząsając rękę violet ze swojego ramienia i heather też, jeśli obie ją ciągnęły. - nie chcę tańczyć, jeszcze aż tak bardzo nie jestem wstawiona - powiedziała i założyła nogę na nogę. usadziła się wygodniej na krzesełku, co oznaczało, że nie ma najmniejszego zamiaru się stąd ruszać.
Powrót do góry Go down
florence

florence


Liczba postów : 421
Join date : 20/05/2009

The Electric Birdcage. - Page 5 Empty
PisanieTemat: Re: The Electric Birdcage.   The Electric Birdcage. - Page 5 Icon_minitimeWto Cze 16, 2009 9:37 pm

-ja umiem, jaaa ! - złapała wajolę za ramię. - kurcze. nudzi mi się . -palnęła nagle i zaczęła się śmiać. podeszła do baru na bosaka oo` - wódeczkę poproszę. - sialala. - w kieliszku a w czym ?! w kuflu ?! - sialala. - dziękuję. - łyknęła sobie raz. cóż, topi smutki w wódzie,drinkach, winie i piwie. poszła tańczyć wykręcając biodrami na wszystkie boki. - wajolet. taniec brzucha!
Powrót do góry Go down
Violet

Violet


Liczba postów : 3212
Join date : 16/05/2009

The Electric Birdcage. - Page 5 Empty
PisanieTemat: Re: The Electric Birdcage.   The Electric Birdcage. - Page 5 Icon_minitimeWto Cze 16, 2009 9:39 pm

no tak, znając violet, to pewnie potknęła się niezliczoną ilość razy. pewnie też darła się na całe gardło śpiewając piosenkę puszczoną z głośników. powiedzmy, że akurat ta była fajna ;p po haśle rzuconym przez florkę, violet pewnie wskoczyła na czyiś stolik i zaczęła na nim tańczyć. zważając, że miała krótką sukienkę, to pewnie ludzie którzy przy owym stoliku siedzieli mogli podziwiać co pod nią ma xd
Powrót do góry Go down
Tony

Tony


Liczba postów : 1114
Join date : 01/06/2009

The Electric Birdcage. - Page 5 Empty
PisanieTemat: Re: The Electric Birdcage.   The Electric Birdcage. - Page 5 Icon_minitimeWto Cze 16, 2009 9:40 pm

pewnie kątem oka obserwował dziewczyny i pomyślał sobie nawet, że są nienormalne ;p
pewnie uniósł niki w pewnym momencie, przerzucił ją sobie przez ramię i podszedł do stolika, po swojego drinka.
Powrót do góry Go down
florence

florence


Liczba postów : 421
Join date : 20/05/2009

The Electric Birdcage. - Page 5 Empty
PisanieTemat: Re: The Electric Birdcage.   The Electric Birdcage. - Page 5 Icon_minitimeWto Cze 16, 2009 9:44 pm

klaskała pokazując ludziom by też klaskali. oczywiście banda baranów pokiwała głowami i zaczęła klaskać. - będę dyrygentem ! - krzyknęła do wajolet. - bum bum poł. - nienawidzę tej piosenki a leci w radiu teraz. -.-`
Powrót do góry Go down
heather

heather


Liczba postów : 1586
Join date : 03/06/2009
Age : 32

The Electric Birdcage. - Page 5 Empty
PisanieTemat: Re: The Electric Birdcage.   The Electric Birdcage. - Page 5 Icon_minitimeWto Cze 16, 2009 9:46 pm

heather być po drink, heather mieć odwagę nawet zrobić fajnego
odbijanego, ale chyba nie zdążyła, więc musiała zadowolić się tym, że
poszła do baru i zamówiła jakiegoś fajnego drinka. stwierdziła, że dotrzyma towarzystwa blair, toteż usiadła obok niej zastanawiając się czy zabić tonyego czy niki ; d
Powrót do góry Go down
Sponsored content





The Electric Birdcage. - Page 5 Empty
PisanieTemat: Re: The Electric Birdcage.   The Electric Birdcage. - Page 5 Icon_minitime

Powrót do góry Go down
 
The Electric Birdcage.
Powrót do góry 
Strona 5 z 13Idź do strony : Previous  1, 2, 3, 4, 5, 6 ... 11, 12, 13  Next

Permissions in this forum:Nie możesz odpowiadać w tematach
you give it all, but i want more. :: miasto ## city :: New York. :: bary & cluby.-
Skocz do: