you give it all, but i want more.
Czy chcesz zareagować na tę wiadomość? Zarejestruj się na forum za pomocą kilku kliknięć lub zaloguj się, aby kontynuować.


na forum mamy l a t o
 
IndeksIndeks  SzukajSzukaj  Latest imagesLatest images  RejestracjaRejestracja  ZalogujZaloguj  

 

 owcza łaczka

Go down 
+24
lauren
maximilian
william
heather
Tony
matthew
Violet
Chuck
Jimmy
Blair
Keisha Mood
shiloh
freddie
candy
Nathan
corey
Alison
alex
abilene
emily
sasza
kayla
ralph
julia.
28 posters
Idź do strony : Previous  1 ... 7 ... 11, 12, 13 ... 18 ... 25  Next
AutorWiadomość
abilene

abilene


Liczba postów : 776
Join date : 24/04/2009

owcza łaczka - Page 12 Empty
PisanieTemat: Re: owcza łaczka   owcza łaczka - Page 12 Icon_minitimeSob Maj 23, 2009 7:04 pm

- nawet nie patrzyłam na zegarek, wiem że obudziły mnie pazury - wolała nie pokazywać swojej posiniaczonej i lekko podrapnej łydki. - potem tylko, aż wstyd mówić, musiałam latać za matką po mieszkaniu, żeby nie grzebała mi w każdej szufladzie, no potem oglądałam jakieś dziwne teleturnieje i za późno wyszłam z domu - uśmiechnęła się pod nosem. jej mum pewnie była przewrażliwiona na punkcie przeszukiwać przez ojca abi, ale to osobna historia i nie chciała go nią zadręczać, bo to nie na spotkaniedopieropoznanych.
- a tobie? - spytała, zakładając nogę na nogę.
Powrót do góry Go down
Chuck

Chuck


Liczba postów : 705
Join date : 20/05/2009

owcza łaczka - Page 12 Empty
PisanieTemat: Re: owcza łaczka   owcza łaczka - Page 12 Icon_minitimeSob Maj 23, 2009 7:07 pm

-Czyli całkiem przyjemna rodzinna atmosferka u Ciebie. - Uśmiechnął się i poluźnił krawat. - U mnie jak zwykle to co zawsze. Rano pracowałem ale mi się znudziło, więc pojechałem pograc w tenisa. Tenis też mnie znudził, więc wybrałem się pograc w koszykówkę. Wrociłem do mieszkania i wybrałem się na kawę i teraz jestem tutaj. Z Tobą.-usmiechnął się.
Powrót do góry Go down
abilene

abilene


Liczba postów : 776
Join date : 24/04/2009

owcza łaczka - Page 12 Empty
PisanieTemat: Re: owcza łaczka   owcza łaczka - Page 12 Icon_minitimeSob Maj 23, 2009 7:10 pm

- pracujesz? - spytała, patrząc na niego, a po omacku poprawiając swoją sukienkę. dziś stwierdziła, że będzie odpowiednia, ale nie chce mi się seciku zmieniać w podpisie. nevermind. chodź wczoraj pewnie się zastanawiała czemu czak nosi garnitury. ale jakoś nie znalazła odpowiedzi na to pytanie.
Powrót do góry Go down
Chuck

Chuck


Liczba postów : 705
Join date : 20/05/2009

owcza łaczka - Page 12 Empty
PisanieTemat: Re: owcza łaczka   owcza łaczka - Page 12 Icon_minitimeSob Maj 23, 2009 7:13 pm

-Zajmuje się firmą, którą otrzymałem w spadku po ojcu. - spojrzał na jej sukienkę i nawet przez chwileczkę się zastanawiał czy to dla niego ubrała się tak ładnie. Szybko jednak odpędził tą myśl.
Powrót do góry Go down
abilene

abilene


Liczba postów : 776
Join date : 24/04/2009

owcza łaczka - Page 12 Empty
PisanieTemat: Re: owcza łaczka   owcza łaczka - Page 12 Icon_minitimeSob Maj 23, 2009 7:17 pm

- uuu - uniosła brodę do góry i takie inne - to już mam odpowiedź, dlaczego chodzisz w garniturach - uśmiechnęła się lekko, pukając palcami na jego ramieniu. ale pewnie jakoś bezdźwięcznie, nawet. żeby nie wkurzać, tak od razu przy uchu! ale teraz znów jej się nasunęło ile czak ma lat, ale podobno się o wiek nikogo nie pyta.... mniejsza o to, dziwna jej filozofia, numer dwa.
Powrót do góry Go down
Chuck

Chuck


Liczba postów : 705
Join date : 20/05/2009

owcza łaczka - Page 12 Empty
PisanieTemat: Re: owcza łaczka   owcza łaczka - Page 12 Icon_minitimeSob Maj 23, 2009 7:20 pm

Spojrzał na samego siebie. - W sumie to chodzę w garniutrach, bo lubie w nich chodzic. Chodziłem w nich nawet przed przejęciem firmy. - Uśmiechnął się. -A co? Myślisz, że źle w nich wyglądam? A może, że staro? Albo, że nudno? - Nie boj żaby ;p więcej niż 20 na bank nie ma ;D
Powrót do góry Go down
abilene

abilene


Liczba postów : 776
Join date : 24/04/2009

owcza łaczka - Page 12 Empty
PisanieTemat: Re: owcza łaczka   owcza łaczka - Page 12 Icon_minitimeSob Maj 23, 2009 7:24 pm

roześmiała się z lawiny pytań czaka.
- nie nie, dobrze wyglądasz - uśmiechnęła się, mając nadzieje, że nie zrozumiał źle jej pytań.
- tyle, że pewnie zaszczepili mi jakiś dziwny obraz chłopaków przed dwudziestką tutaj, że chodzą w podartych koszulach, wiecznie na haju, czy coś w tym rodzaju - westchnęła, nie czuję że rymuję ; d - mam nadzieję, że nie zrozumiałeś mnie źle - machnęła ręką, skrzywiając się.
Powrót do góry Go down
Chuck

Chuck


Liczba postów : 705
Join date : 20/05/2009

owcza łaczka - Page 12 Empty
PisanieTemat: Re: owcza łaczka   owcza łaczka - Page 12 Icon_minitimeSob Maj 23, 2009 7:30 pm

-No cóż. - Westchnął. -Na poczatku się przestraszyłem, że odstraszam swoim wyglądem dziewczyny. -Uśmiechnął się i potarł ręką brodę. - myślałem, że dziewczyny wolą chłopców dojrzałych i ustatkowanych, ale teraz widzę, że się myliłem. -Usmiechnął się lekko.
Powrót do góry Go down
abilene

abilene


Liczba postów : 776
Join date : 24/04/2009

owcza łaczka - Page 12 Empty
PisanieTemat: Re: owcza łaczka   owcza łaczka - Page 12 Icon_minitimeSob Maj 23, 2009 7:32 pm

- boże, znów źle coś uformowałam - walnęła głową w ramię czaka.
- źle wszystko powiedziałam, przepraszam - machnęła ręką i się pewnie zaczerwieniła nawet. - zazwyczaj mówię źle, za dużo i na dodatek kompletnie nie na temat - cała prawda o abilene.
zbliżyła się do niego, kładąc mu głowę na ramieniu, może chciała pokazać, że tak naprawdę garnitury ją przyciągają, hihi ; >>
Powrót do góry Go down
Chuck

Chuck


Liczba postów : 705
Join date : 20/05/2009

owcza łaczka - Page 12 Empty
PisanieTemat: Re: owcza łaczka   owcza łaczka - Page 12 Icon_minitimeSob Maj 23, 2009 7:36 pm

Uśmiechnął się i pogładził ją po włosach. -Nic nie powiedziałaś źle. Może to ja poprostu źle zrozumiałem. - lekko się zaśmiał gdy zobaczył, że się zaczerwieniła.
Powrót do góry Go down
abilene

abilene


Liczba postów : 776
Join date : 24/04/2009

owcza łaczka - Page 12 Empty
PisanieTemat: Re: owcza łaczka   owcza łaczka - Page 12 Icon_minitimeSob Maj 23, 2009 7:42 pm

- ale chyba jednak złota prawda to jest u mnie taka, że czasem za dużo mówię i pewnie zdarza mi się też głośno myśleć - zachichotała, chodź to głupio brzmi. wolę mówić, że się cicho roześmiała (napisałam zarechotała ; dd).
- tak więc nie zdziw się jak powiem czasem coś dziwnego o jakiejś osobie - skrzywiła się i zaczęła bawić się jego guzikiem od marynarki, czy coś takiego.
Powrót do góry Go down
Chuck

Chuck


Liczba postów : 705
Join date : 20/05/2009

owcza łaczka - Page 12 Empty
PisanieTemat: Re: owcza łaczka   owcza łaczka - Page 12 Icon_minitimeSob Maj 23, 2009 7:44 pm

-To dobrze. Wolę żebyś mówiła, niż jakbyś milczała jak grób. Postaram się pogodzic z tą Twoją cechą charakteru. - Strzepał coś ze spodni - Nie będę się dziwił. Cokolwiek powiesz nie okażę Ci, że mnie to zdziwiło. Postaram się nawet przytakiwac. 
Powrót do góry Go down
abilene

abilene


Liczba postów : 776
Join date : 24/04/2009

owcza łaczka - Page 12 Empty
PisanieTemat: Re: owcza łaczka   owcza łaczka - Page 12 Icon_minitimeSob Maj 23, 2009 7:50 pm

- ale jak powiem coś za dużo, to mi zatkaj buzię - roześmiała się, poprawiając swoje rajstopki na kolanach. wolała, żeby ktoś chodź trochę kontrolował jej czasem niezbyt wyparzoną, cokolwiek mówiła, buzię.
zaraz mi wena wróci, tylko siostrę wyrzuce przez okno ; dd
Powrót do góry Go down
Chuck

Chuck


Liczba postów : 705
Join date : 20/05/2009

owcza łaczka - Page 12 Empty
PisanieTemat: Re: owcza łaczka   owcza łaczka - Page 12 Icon_minitimeSob Maj 23, 2009 7:52 pm

-Zrobię co w mojej mocy, żeby Cię uciszyc jak zaczniesz gadac głupoty. - Też się roześmiał i zarzucił ręce na oparci ławki. Wystawił głowę do góry i spoglądał na chmury i niebo i chowające się już lekko słońce.
Powrót do góry Go down
abilene

abilene


Liczba postów : 776
Join date : 24/04/2009

owcza łaczka - Page 12 Empty
PisanieTemat: Re: owcza łaczka   owcza łaczka - Page 12 Icon_minitimeSob Maj 23, 2009 7:59 pm

pewnie dalej trzymał głowę na jego ramieniu, więc przymknęła oczy. westchnęła cicho i poprawiła ramiączko swojej sukienki.
- to dobrze, to dobrze - poklepała go po klatce piersiowej i takie tam.
Powrót do góry Go down
Chuck

Chuck


Liczba postów : 705
Join date : 20/05/2009

owcza łaczka - Page 12 Empty
PisanieTemat: Re: owcza łaczka   owcza łaczka - Page 12 Icon_minitimeSob Maj 23, 2009 8:08 pm

To on pewnie lekko tylko westchnał i zamknął oczy. Pewnie nie chciał psuc tej chwili.
Powrót do góry Go down
abilene

abilene


Liczba postów : 776
Join date : 24/04/2009

owcza łaczka - Page 12 Empty
PisanieTemat: Re: owcza łaczka   owcza łaczka - Page 12 Icon_minitimeSob Maj 23, 2009 8:14 pm

dobra, abi jest chyba trochę bardziej porywcza niż myślała. podciągnęła pewnie nogi na ławkę, usadawiając je nawet wygodnie, tak że nawet nigdzie nie wbijała sobie obcasa.
uniosła się jakoś na oparciu ławki i lekko musnęła usta czaka, hihi.
Powrót do góry Go down
Chuck

Chuck


Liczba postów : 705
Join date : 20/05/2009

owcza łaczka - Page 12 Empty
PisanieTemat: Re: owcza łaczka   owcza łaczka - Page 12 Icon_minitimeSob Maj 23, 2009 8:25 pm

Uśmiechnął się i nawet odwzajemnil jej to muśnięcie. Nie posunął się jednak za daleko, bo nie należał do nachalnych. Pogładził ją po policzku i jeszcze raz ją lekko pocałowal.
Powrót do góry Go down
abilene

abilene


Liczba postów : 776
Join date : 24/04/2009

owcza łaczka - Page 12 Empty
PisanieTemat: Re: owcza łaczka   owcza łaczka - Page 12 Icon_minitimeSob Maj 23, 2009 8:44 pm

hir aj em, sori za zapłon, hihi. nie ogarniam ostatnio.
uśmiechnęła się pod nosem, dotykając lekko jego dłoni, którą gładził ją po policzku.
- idziemy tam gdzieś, nad jeziorko? - spytała, unosząc brwi. ciekawiło ją to, co się tam dzieje.
Powrót do góry Go down
Chuck

Chuck


Liczba postów : 705
Join date : 20/05/2009

owcza łaczka - Page 12 Empty
PisanieTemat: Re: owcza łaczka   owcza łaczka - Page 12 Icon_minitimeSob Maj 23, 2009 8:46 pm

-Jasne mozemy iśc. Może po drodze zajdziemy do jakiegoś sklepu kupic alkohol i papierosy jesli palisz, bo ja nie palę. -Wstał i wyciągnął rękę w jej stronę.
Powrót do góry Go down
abilene

abilene


Liczba postów : 776
Join date : 24/04/2009

owcza łaczka - Page 12 Empty
PisanieTemat: Re: owcza łaczka   owcza łaczka - Page 12 Icon_minitimeSob Maj 23, 2009 8:52 pm

- stwierdziłam, że rzucę, brzydko wygląda - skrzywiła się i pokiwała głową. no bo to jednak obrzyliwie wygląda i na dodatek śmierdzi. podała mu rękę, zarzuciła torbę na ramię, poprawiła sukienkę na biodrach i już mogła iść, hihi.
Powrót do góry Go down
Chuck

Chuck


Liczba postów : 705
Join date : 20/05/2009

owcza łaczka - Page 12 Empty
PisanieTemat: Re: owcza łaczka   owcza łaczka - Page 12 Icon_minitimeSob Maj 23, 2009 9:10 pm

No to pewnie ruszyli w stronę jakiegoś monopola, w którym zacznę. Przez cały ten czas nie puszczał jej ręki. ;]
Powrót do góry Go down
kayla

kayla


Liczba postów : 3054
Join date : 23/04/2009
Skąd : wiesz że Cię kocham???

owcza łaczka - Page 12 Empty
PisanieTemat: Re: owcza łaczka   owcza łaczka - Page 12 Icon_minitimeNie Maj 24, 2009 9:10 pm

Pewnie się zmyła i siedziała teraz w parku ogladając coraz to nowopojawiające się gwiazdy
Powrót do góry Go down
matthew

matthew


Liczba postów : 1096
Join date : 22/05/2009

owcza łaczka - Page 12 Empty
PisanieTemat: Re: owcza łaczka   owcza łaczka - Page 12 Icon_minitimeNie Maj 24, 2009 9:17 pm

dajmy na to, że owcza była blisko tego klubu, więc dość szybko doszedł swoimi chwiejnymi kroczkami! ręce wbił w kieszenie kurtki, obracając w środku zapaliczkę. przechodził obok kajli, zatrzymując się, bo wydawała mu się znajoma twarz i takie inne.
- ejże, chyba cię widziałem teraz w klubie? - powiedział bardziej pytaniem, pokazując na nią palcem.
Powrót do góry Go down
kayla

kayla


Liczba postów : 3054
Join date : 23/04/2009
Skąd : wiesz że Cię kocham???

owcza łaczka - Page 12 Empty
PisanieTemat: Re: owcza łaczka   owcza łaczka - Page 12 Icon_minitimeNie Maj 24, 2009 9:18 pm

przyjrzała mu się mrużac oczy -racja byłam w tricu ale jak widąc juz tam nie jestem tak samo jak Ty-wskazała go palcem-juz po imprezie??
Powrót do góry Go down
Sponsored content





owcza łaczka - Page 12 Empty
PisanieTemat: Re: owcza łaczka   owcza łaczka - Page 12 Icon_minitime

Powrót do góry Go down
 
owcza łaczka
Powrót do góry 
Strona 12 z 25Idź do strony : Previous  1 ... 7 ... 11, 12, 13 ... 18 ... 25  Next

Permissions in this forum:Nie możesz odpowiadać w tematach
you give it all, but i want more. :: miasto ## city :: New York. :: świeże powietrze.-
Skocz do: