you give it all, but i want more.
Czy chcesz zareagować na tę wiadomość? Zarejestruj się na forum za pomocą kilku kliknięć lub zaloguj się, aby kontynuować.


na forum mamy l a t o
 
IndeksIndeks  SzukajSzukaj  Latest imagesLatest images  RejestracjaRejestracja  ZalogujZaloguj  

 

 metjuł

Go down 
+6
Alison
Blair
lauren
heather
Violet
matthew
10 posters
Idź do strony : Previous  1 ... 11 ... 18, 19, 20 ... 29 ... 39  Next
AutorWiadomość
maximilian

maximilian


Liczba postów : 1262
Join date : 29/06/2009

metjuł - Page 19 Empty
PisanieTemat: Re: metjuł   metjuł - Page 19 Icon_minitimeSro Paź 14, 2009 9:35 pm

- no i co z tego? no i co z tego? no i co z tego? guzik mnie to obchodzi - w taki oto sposób odpowiadał na wszelkie ostrzeżenia/spostrzeżenia lauren. doskonale wiedział, że nie powinien używać czyjegoś łóżka, ale miał to najwyraźniej gdzieś. w końcu on na nie takich domówkach już bywał. na niektórych z tych domówek nawet niektórzy urządzali sobie spotkania grupowe w cudzych sypialniach ;o xdd w każdym razie sam rozpiął sobie spodnie i jak zaznaczyłam już wcześniej, bez żadnych wstępów zaczęli po prostu uprawiać seks xdd
Powrót do góry Go down
joshua

joshua


Liczba postów : 459
Join date : 23/09/2009

metjuł - Page 19 Empty
PisanieTemat: Re: metjuł   metjuł - Page 19 Icon_minitimeSro Paź 14, 2009 9:38 pm

- no właśnie nie wiem, czy idziemy już - stwierdził, a potem zerknął pytająco na ali. pewnie widział, że heather jest nieco wstawiona, zresztą on też był, nie wiem po czym to poznał, ale w jakiśtam sposób na pewno poznał xdd co ja piszę fokle xd w każdym razie pozwolił sobie objąć w pasie heather, która się pewnie już nieco na nóżkach chwiała. 
Powrót do góry Go down
Alison

Alison


Liczba postów : 1105
Join date : 23/04/2009
Age : 35

metjuł - Page 19 Empty
PisanieTemat: Re: metjuł   metjuł - Page 19 Icon_minitimeSro Paź 14, 2009 9:43 pm

Zobaczyła nawalona heather, troche ją rozbawił ten widok.
- Ja tak, ale John niech zostanie z tobą lepiej - powiedziała śmiejąc się. - chyba że nie chcesz albo ty nie chcesz, albo nie wiem ci już sama mówie.
Powrót do góry Go down
Blair

Blair


Liczba postów : 4452
Join date : 09/05/2009
Age : 33

metjuł - Page 19 Empty
PisanieTemat: Re: metjuł   metjuł - Page 19 Icon_minitimeSro Paź 14, 2009 9:43 pm

blair pewnie lekko zamroczyło po takiej dawce alkoholu, ale kiedy już jej minęło, zabrała się za dalsze picie, chociaż w końcu przestała, kiedy znowu zaczęło jej się kręcić w głowie. zerknęła z lekkim przerażeniem w stronę, w którą poszła heather, ale nic nie powiedziała, tylko dyskretnie obserwowała tą scenkę.
Powrót do góry Go down
lauren

lauren


Liczba postów : 2039
Join date : 09/07/2009
Skąd : raszja

metjuł - Page 19 Empty
PisanieTemat: Re: metjuł   metjuł - Page 19 Icon_minitimeSro Paź 14, 2009 9:44 pm

w swojej pijanej główce cały czas miała schizy, że ktoś ich obserwuje albo coś innego w ten deseń. pewnie gdzieś tam kot violet na szafie siedział, albo tylko lauren miała takie dziwne schizy. zapomniała również sprawdzić czy zamknęli za sobą drzwi, jednak teraz jej to niezbyt obchodziło, skoro miała ciekawsze rzeczy do robienia. zapewne przez grającą głośno muzykę nie zdemaskowali się, a jak tak to będzie śmiesznie, chodź tak czy siak nikt nie będzie tego pamiętał. no to pewnie tak się ciekawie zabawiali, aż zrobiło im się przyjemniej niż w ogóle xdd mniejsza z tym, wiadomo. potem tylko lauren sięgnęła po butelkę, która turlała się gdzieś pod łóżkiem i napiła się sporego łyka.
Powrót do góry Go down
joshua

joshua


Liczba postów : 459
Join date : 23/09/2009

metjuł - Page 19 Empty
PisanieTemat: Re: metjuł   metjuł - Page 19 Icon_minitimeSro Paź 14, 2009 9:45 pm

JOSH nie JOHN xddw sumie nie miało znaczenia przy kim zostanie, bo joshua nawalony też już był, czyli do niczego (prawie) nieprzydatny xdd - to może po prostu zostaniesz? - zapytał ali, bo to chyba było najlatwiejsze wyjście z sytuacji ;p
Powrót do góry Go down
Violet

Violet


Liczba postów : 3212
Join date : 16/05/2009

metjuł - Page 19 Empty
PisanieTemat: Re: metjuł   metjuł - Page 19 Icon_minitimeSro Paź 14, 2009 9:49 pm

zepsujmy trochę zabawę naszym gołąbkom xd pewnie uciekający przed violet felix przecisnął się przez drzwi sypialni, a wiadomo, że violet za nim. tyle, że ona nie musiała się przeciskać, tylko po prostu tam weszła i jakże piękny widok tam zastała! stanęła w drzwiach i lekko zbaraniała, nie wiedząc jak się zachować. możliwe, że jej się trochę głupio zrobiło, że przeszkadza, a z drugiej strony powinna być chyba niezbyt zadowolona. jednak była natenczas pijana i wszystko jej było jedno ;p
Powrót do góry Go down
heather

heather


Liczba postów : 1586
Join date : 03/06/2009
Age : 32

metjuł - Page 19 Empty
PisanieTemat: Re: metjuł   metjuł - Page 19 Icon_minitimeSro Paź 14, 2009 9:51 pm

zerkała tylko na josha, to na ali, to na josha, to na ali, aż jej się od tego w głowie zakręciło, więc przymknęła na chwilę oczy, opierając ciężką główkę na ramieniu joshuy. nic nie mówiła przez chwilę, jednak potem tylko wypaliła: - to jak w końcu? - pod nosem, przewracając oczami, że są tacy niezdecydowani xd no cóż, gdyby heather się tam do nich nie przyplątała to pewnie dawno decyzja byłaby podjęta, ale na to widocznie nie wpadła.
Powrót do góry Go down
Alison

Alison


Liczba postów : 1105
Join date : 23/04/2009
Age : 35

metjuł - Page 19 Empty
PisanieTemat: Re: metjuł   metjuł - Page 19 Icon_minitimeSro Paź 14, 2009 9:56 pm

- okej zostane - powiedziała spoglądając na pomieszczenie i zauważając że przygląda im sie Blair. Usiadła na kanapie i biorąc sobie kieliszek zaczęła go pić.
- mniami. wiesz że cie kocham - powiedziała do szampana bądź szkła.
Powrót do góry Go down
lauren

lauren


Liczba postów : 2039
Join date : 09/07/2009
Skąd : raszja

metjuł - Page 19 Empty
PisanieTemat: Re: metjuł   metjuł - Page 19 Icon_minitimeSro Paź 14, 2009 9:58 pm

przez chwilę po prostu violet nie widziała, jednak gdy ją zauważyła jakoś kątem oka, pisnęła coś pod nosem niezrozumiałego i obciągnęła swoją sukienkę, usadawiając się do pozycji siedzącej i jeszcze poprawiając włosy. zerknęła badawczo na maximiliana, uśmiechając się pod nosem, może trochę niecnie, jednak mniejsza z tym, chichocząc pod nosem. pomachała do violet, możliwe że czekając na jakąś jej reakcję, uśmiechając się kącikowo. zerkała to na maxa, to na violet, to na felixa i gdyby mogła to pewnie na siebie jeszcze by zerknęła.
Powrót do góry Go down
joshua

joshua


Liczba postów : 459
Join date : 23/09/2009

metjuł - Page 19 Empty
PisanieTemat: Re: metjuł   metjuł - Page 19 Icon_minitimeSro Paź 14, 2009 10:02 pm

no i pewnie po oświadczeniu alis, owrócił się do blair obejmując ją tym razem jakoś fajno w talii - więc w końcu zostajemy - uśmiechnął się cwaniacko, po czym cmoknął ją w środek ust i wszedł ponownie do salonu, ciągnąc za sobą heather. no i wypił jeszcze jedną porcję alkoholu, co jest dla niego absolutnie niewskazane w tym jego stanie upojenia alkoholowego - och, a już łudziłem się, że to było do mnie - odparł na słowa alison skierowane do kieliszka. heather jest dziś w nieciekawym położeniu, zwłaszcza, że pijany dżosz pewnie będzie wszczynał flirty z ali :< jednak po pijaku zawsze mu odbija i robi się z niego taki don juan niestety ;p po pijaku zamienia się w swoje przeciwnieństwo niemal xdd
Powrót do góry Go down
maximilian

maximilian


Liczba postów : 1262
Join date : 29/06/2009

metjuł - Page 19 Empty
PisanieTemat: Re: metjuł   metjuł - Page 19 Icon_minitimeSro Paź 14, 2009 10:04 pm

no tak, maximilian słynie chyba ze swojego dość specyficznego poczucia humoru, więc to on pierwszy się odezwał. widząc wmurowanie violet, to tylko zapytał dość bezczelnym tonem - chcesz się przyłączyć? - po czym zaśmiał się w głos. oczywiście nie w głowie było mu zaprzestanie obmacywania lauren. nie obchodziło go, że violet (i felix) patrzy. tutaj po raz kolejny udowadnia swój egoizm, złośliwość i takie tam xdd
Powrót do góry Go down
Alison

Alison


Liczba postów : 1105
Join date : 23/04/2009
Age : 35

metjuł - Page 19 Empty
PisanieTemat: Re: metjuł   metjuł - Page 19 Icon_minitimeSro Paź 14, 2009 10:09 pm

- Oj chciałbyś, chciałbyś - odpowiedziała mu śmiejac się i szczerząc od ucha do ucha. - A więc ty i heater, spoko, musze w końcu ponadrabiac ten stracony czas.
Teraz postanowiła rozkminić gdzie znikneli Max, Lauren i Violet. Tak więc siedziała lekko zamyślona na kanapie, ale po chwili ta myśl jej uciekła może dlatego że jej uwaga zostala skupiona na wielu innych rezczach.
Powrót do góry Go down
joshua

joshua


Liczba postów : 459
Join date : 23/09/2009

metjuł - Page 19 Empty
PisanieTemat: Re: metjuł   metjuł - Page 19 Icon_minitimeSro Paź 14, 2009 10:12 pm

- oj chciałbym, chciałbym - przyznał uśmiechając się seksownie, po czym puścił do niej oczko. ja na miejscu heather już bym go strzeliła w buzię xd - no wiesz... możemy ponadrabiać razem. w sumie ja też nie za bardzo wiem kto tutaj i z kim, bo od niedawna zacząłem obracać się w tym towarzystwie - uśmiechnął się unosząc nieznacznie jedną brew, po czym upił kolejnego łyka ze swojego kieliszka/szklanki, czy czegokolwiek. w każdym razie był tam alkohol. 
Powrót do góry Go down
heather

heather


Liczba postów : 1586
Join date : 03/06/2009
Age : 32

metjuł - Page 19 Empty
PisanieTemat: Re: metjuł   metjuł - Page 19 Icon_minitimeSro Paź 14, 2009 10:15 pm

usadowiła się gdzieś na sofie, zapewne jakoś koło alison albo koło dżosa, nieważne to w sumie, i wyjęła z kieszeni papierosa, którego zapaliła i się nim oczywiście mocno zaciągnęła, puszczając jakieś fajne chmurki z dymu. zachichotała pod nosem, gdy te jej się udały, po czym uśmiechnęła się do nich szeroko i machając do blair, żeby się do nich przysunęła czy coś w ten deseń. swoją rolę na razie ograniczała do palenia papierosa i wypuszczaniu kolejnych kółek z dymu, jednak uważnie obserwując relację alison-joshua. kiedy jej się nie spodobało to puszczenie oczka, mruknęła pod nosem tylko: - on razu ją tutaj bzyknij - po czym sobie poszła do okna i otworzyła je, kopcąc papierosa za papierosem ;o xdd wyszło szydło, że heather jest nieco zazdrosna?
Powrót do góry Go down
Blair

Blair


Liczba postów : 4452
Join date : 09/05/2009
Age : 33

metjuł - Page 19 Empty
PisanieTemat: Re: metjuł   metjuł - Page 19 Icon_minitimeSro Paź 14, 2009 10:18 pm

boże, znowu zamulam, bo leci doktor hałs <3

zauważyła, że heather się zdenerwowała, więc po raz enty tego wieczoru zmroziła josha wzrokiem i wstała z miejsca, w którym siedziała, bo nie pamiętam gdzie konkretnie była.
- wszystko w porządku? - zapytała, podchodząc do heather i poczęstowała się jednym papierosem, uśmiechając się do niej przepraszająco.
Powrót do góry Go down
lauren

lauren


Liczba postów : 2039
Join date : 09/07/2009
Skąd : raszja

metjuł - Page 19 Empty
PisanieTemat: Re: metjuł   metjuł - Page 19 Icon_minitimeSro Paź 14, 2009 10:18 pm

posłała badawcze spojrzenie violet, a potem tylko nieco zirytowane do maxa, jednak jej również nie w głowie było się od niego oderwać. więc tak na oczach violet, właścicielki łóżka, tak sobie leżeli po upojnym uniesieniu się obmacując. milutko. gdyby nie była zalana to pewnie tylko by od razu uciekła i więcej się tutaj nie pokazała, zapadała się pod ziemię, kiedy tylko zobaczyłaby violet i inne tym podobne, a że była pod wpływem alkoholu, to tylko objęła maxa w pół i całowała go przyjemnie po szyiiiii (tutaj trzeba tak przedłużyć xd).
Powrót do góry Go down
Alison

Alison


Liczba postów : 1105
Join date : 23/04/2009
Age : 35

metjuł - Page 19 Empty
PisanieTemat: Re: metjuł   metjuł - Page 19 Icon_minitimeSro Paź 14, 2009 10:19 pm

- Chłopcze, chłopcze... -jak ona lubiła to słowo - przystopuj troche, no bo wyjdziesz z poobijanymi policzkami, co Ci okurat sie należy - powiedziała uśmiechając się. - Wczoraj wróciła do NY więc jeszcze moge nie nadrabiać, chyba, ale ogólnie to w domu nie mam czasu, raczej. 
Sięgnęła po butelke szampana czy czego tam, bo jak już została to może sie nawalić. Pociągnęła wieli łyk a wyszła na balkon i zapaliła. hm, dawno nie paliła.
Powrót do góry Go down
Violet

Violet


Liczba postów : 3212
Join date : 16/05/2009

metjuł - Page 19 Empty
PisanieTemat: Re: metjuł   metjuł - Page 19 Icon_minitimeSro Paź 14, 2009 10:21 pm

violet postanowiła się grzecznie i bez słowa wycofać z sypialni, w której pewnie obściskiwali się nadal lauren z max'em. gdy tylko zamknęła drzwi, to zaczęła chichotać. potem tanecznym krokiem podreptała sobie do salonu, już zapominając nawet o swoim kocie, felixie. no więc wleciała do salonu cała rozchichotana - lauren i max zabawiają się w sypialni - powiedziała dość cicho, po czym pokiwała znacząco głową i znowu zaczęła chichotać xd rozejrzała się po ludziach - co tu taka żałoba? - zapytała zgłaśniając muzykę, po czym znowu ruszyła w tan, głośno śpiewając. nawet miała gdzieś fakt, że tańczy sama ;p
Powrót do góry Go down
heather

heather


Liczba postów : 1586
Join date : 03/06/2009
Age : 32

metjuł - Page 19 Empty
PisanieTemat: Re: metjuł   metjuł - Page 19 Icon_minitimeSro Paź 14, 2009 10:23 pm

- nie, jest zajebiście, wręcz wspaniale - mruknęła pod nosem, jednak widząc że oczywiście nic dobrze jak dla naszej heather nie było. - mógłby chodź udawać jak siedzę obok, że nie ma na nią ochoty - syknęła pod nosem, siadając na parapecie i jedną nogę nawet wystawiając za okno, jednak pewnie równowagi ani nic takiego nie straci. miejmy nadzieję. wypuściła dym z płuc po czym westchnęła ciężko i oparła czoło o ramię blair.
Powrót do góry Go down
joshua

joshua


Liczba postów : 459
Join date : 23/09/2009

metjuł - Page 19 Empty
PisanieTemat: Re: metjuł   metjuł - Page 19 Icon_minitimeSro Paź 14, 2009 10:24 pm

- mam przystopować? ale ja się nawet nie rozkręciłem! - stwierdził, po czym się roześmiał. oczywiście nie był ślepy ani głuchy, żeby nie zauważyć 'focha' strzelonego przez heather. w sumie słusznego. pierwsza impreza z nią i już na jej oczach rozrabia! podszedł do heather, obejmując ją od tyłu - no co ci jest? nie obrażaj się - w tym momencie też bym mu dała po buzi xd jednak ja jestem zbyt narwana do bójek, więc wiadomo xdd w każdym razie joshua starał się najwidoczniej udobruchać heather.
Powrót do góry Go down
Alison

Alison


Liczba postów : 1105
Join date : 23/04/2009
Age : 35

metjuł - Page 19 Empty
PisanieTemat: Re: metjuł   metjuł - Page 19 Icon_minitimeSro Paź 14, 2009 10:28 pm

Alison przkucneła opierając się o ściane albo coś na balkonie i zaczęła płakac bo ona juz tak ma jak sie nawali. Cóż, no co poradzić?
Rozjerzała się po pomieszczeniu i staiwrdziła że NY umie żyć bez niej, troche ją to zasmuciła bo miała wielkie nadzieje ze jest inaczej, a jej wszysyc przyjaciele których znała zanim wyjechała gdzies znikneli.
Powrót do góry Go down
maximilian

maximilian


Liczba postów : 1262
Join date : 29/06/2009

metjuł - Page 19 Empty
PisanieTemat: Re: metjuł   metjuł - Page 19 Icon_minitimeSro Paź 14, 2009 10:28 pm

w sumie lekko przerażający jest fakt, że max pewnie nawet na trzeźwo by się nie zmieszał tą całą sytuacją, więc pijany tym bardziej sobie pozwalał. nie chciało mu się ruszać z tego łóżka, zwłaszcza, że tutaj mógł sobie dotykać lauren do woli i takie tam. możliwe, że oboje nawet tutaj zasną xd w każdym razie max przytulił lauren, dalej ją dotykając w różnych miejscach, nakręcając się przy okazji na nią po raz drugi! cholera, ja zrobię tutaj ze wszystkich moich facetów długodystansowców chyba xdd
Powrót do góry Go down
Blair

Blair


Liczba postów : 4452
Join date : 09/05/2009
Age : 33

metjuł - Page 19 Empty
PisanieTemat: Re: metjuł   metjuł - Page 19 Icon_minitimeSro Paź 14, 2009 10:29 pm

no a blair postanowiła nie przeszkadzać joshowi i heather, więc ulotniła się gdzieś bliżej alkoholu. fakt, że wypiła już dzisiaj nie wiadomo ile, ale nie była, o dziwo, jakoś przesadnie pijana. może tylko trochę kręciło jej się w głowie, więc usiadła na podłokietniku fotela, popijając drinka i kiwając głową w rytm muzyki.
- ej, co się stało? - rzuciła w stronę alison, bo nie chciało jej się wstać i najzwyczajniej w świecie do niej podejść. :
Powrót do góry Go down
heather

heather


Liczba postów : 1586
Join date : 03/06/2009
Age : 32

metjuł - Page 19 Empty
PisanieTemat: Re: metjuł   metjuł - Page 19 Icon_minitimeSro Paź 14, 2009 10:30 pm

zeskoczyła z parapetu, mrożąc joshuę wzrokiem. wyrzuciła niedopałek gdzieś za okno, chodź miała ochotę mu go zgasić gdzieś na ramieniu, jednak taka złośliwa i pijana nie była. niech lepiej więcej nie broi bo mu rzeczywiście coś takiego zrobi, znając jej niepoczytalność, na dodatek po alkoholu. - co mi jest? i ty się jeszcze pytasz co mi jest? to ci powiem. to, że się jeszcze nawet nie rozkręciłeś, a już się podwalasz do innej. co, mało ci?! - to ostanie już prawie co wrzasnęła, jednak została tylko przy niezbyt przyjemnym i uniesionym tonie.
Powrót do góry Go down
Sponsored content





metjuł - Page 19 Empty
PisanieTemat: Re: metjuł   metjuł - Page 19 Icon_minitime

Powrót do góry Go down
 
metjuł
Powrót do góry 
Strona 19 z 39Idź do strony : Previous  1 ... 11 ... 18, 19, 20 ... 29 ... 39  Next
 Similar topics
-
» metjuł meyrick, proszę państwa

Permissions in this forum:Nie możesz odpowiadać w tematach
you give it all, but i want more. :: mieszkania ## houses :: apartamenty.-
Skocz do: