you give it all, but i want more.
Czy chcesz zareagować na tę wiadomość? Zarejestruj się na forum za pomocą kilku kliknięć lub zaloguj się, aby kontynuować.


na forum mamy l a t o
 
IndeksIndeks  SzukajSzukaj  Latest imagesLatest images  RejestracjaRejestracja  ZalogujZaloguj  

 

 corey & shiloh

Go down 
4 posters
Idź do strony : 1, 2, 3, 4, 5, 6  Next
AutorWiadomość
corey

corey


Liczba postów : 243
Join date : 29/04/2009
Skąd : los angeles

corey & shiloh Empty
PisanieTemat: corey & shiloh   corey & shiloh Icon_minitimeSro Kwi 29, 2009 5:44 pm

jakis tam zajebisty.. elo.


pewnie wpadł tu z kajlą, trzymając sie za ręce, oh jak słodko Smile
Powrót do góry Go down
kayla

kayla


Liczba postów : 3054
Join date : 23/04/2009
Skąd : wiesz że Cię kocham???

corey & shiloh Empty
PisanieTemat: Re: corey & shiloh   corey & shiloh Icon_minitimeSro Kwi 29, 2009 5:46 pm

a rower to jak niosł??? na ramieniu??-no to czyn swoja powinnośc kucharzu-dostrzegła czys cstanik na podłodze,pewnie C cześto zaprasza laski na kluchy,skąd miała wiedziec ze to szilo
Powrót do góry Go down
corey

corey


Liczba postów : 243
Join date : 29/04/2009
Skąd : los angeles

corey & shiloh Empty
PisanieTemat: Re: corey & shiloh   corey & shiloh Icon_minitimeSro Kwi 29, 2009 5:49 pm

rower pewnie zostawili na dole, kurcze u tego faceta z ochrony, czepiasz sie :c
- jasne, rozgosc sie. - wymruczał stając w progu kuchni, - a i sorry za ten bałagan, shiloh zawsze tak bałągani. - wyszczerzył sie, posyłając kajli buziaka w powietrzu, - a swoją drogą co to za koles, ten wiesz co od niego zapalniczkę brałem?
Powrót do góry Go down
kayla

kayla


Liczba postów : 3054
Join date : 23/04/2009
Skąd : wiesz że Cię kocham???

corey & shiloh Empty
PisanieTemat: Re: corey & shiloh   corey & shiloh Icon_minitimeSro Kwi 29, 2009 5:51 pm

ale jak szli wczesnie dobra nie waznezacmokała do niego tez-tamten???Nate,mój chłopak chyba juz były.-usiadła gdzies na łózku odsuwając od siebie kolejne staniki szilo i bokserki chyba coreya 
Powrót do góry Go down
corey

corey


Liczba postów : 243
Join date : 29/04/2009
Skąd : los angeles

corey & shiloh Empty
PisanieTemat: Re: corey & shiloh   corey & shiloh Icon_minitimeSro Kwi 29, 2009 5:54 pm

napisałam że jechali, znaczy ona na ramie siedziała xdddddddddddddddddddddd
- aha, uważaj gdzieś w okolicach łóżka powinno byc szkło, shiloh sie wczoraj wkurzyła i rzucała we mnie butelkami. - wybuchnął smiechem .
- ej, chyba były?
Powrót do góry Go down
kayla

kayla


Liczba postów : 3054
Join date : 23/04/2009
Skąd : wiesz że Cię kocham???

corey & shiloh Empty
PisanieTemat: Re: corey & shiloh   corey & shiloh Icon_minitimeSro Kwi 29, 2009 5:56 pm

aaaaaaaa hahahhhahapokiwała głowa i odsuneła kołdre szukając szkła-tak chyba były nie odzywa się do mnie i wogóle więc były z reszta teraz podrywa moja przyjaciólke-stwierdziła ze jej smutno się zrobiło więc zmieniła zdanie-gdzie te kluchy??
Powrót do góry Go down
corey

corey


Liczba postów : 243
Join date : 29/04/2009
Skąd : los angeles

corey & shiloh Empty
PisanieTemat: Re: corey & shiloh   corey & shiloh Icon_minitimeSro Kwi 29, 2009 5:58 pm

- strasznie nie cierpliwa jesteś, zaraz będą. - wymruczał robiąc coś tam w kuchni. - okej nie będę drążył tego tematu, dziś jej impreza napewno sie rozerwiesz, juz ja sie o to postaram.
Powrót do góry Go down
kayla

kayla


Liczba postów : 3054
Join date : 23/04/2009
Skąd : wiesz że Cię kocham???

corey & shiloh Empty
PisanieTemat: Re: corey & shiloh   corey & shiloh Icon_minitimeSro Kwi 29, 2009 6:00 pm

usmiechneła się ale penwie nie widział bo był w kuchni-gdzie nauczyłes się gotowac??-o ile umiał bo pewnie poda jej szpageti zalewane wrzątkiem Razz
Powrót do góry Go down
corey

corey


Liczba postów : 243
Join date : 29/04/2009
Skąd : los angeles

corey & shiloh Empty
PisanieTemat: Re: corey & shiloh   corey & shiloh Icon_minitimeSro Kwi 29, 2009 6:02 pm

- ojciec kiedyś za kare wysłał mnie i shiloh do jakiejś tubylskiej wioski w chille, i tam musiałem radzic sobie sam, bo przecież shiloh nie potrafi nawet usmażyc jajecznicy. - wymruczał, i postawił jej przed nosem spaghetti - smacznego, mała.
Powrót do góry Go down
kayla

kayla


Liczba postów : 3054
Join date : 23/04/2009
Skąd : wiesz że Cię kocham???

corey & shiloh Empty
PisanieTemat: Re: corey & shiloh   corey & shiloh Icon_minitimeSro Kwi 29, 2009 6:04 pm

popatrzyła i chciała cos juz powiedziec za to "mała" bo była w miarę wysoka ale za ładnie jej zappachniało i skupiła sie na jedzeniu i próbowaniu nie popbrudzić sie czerwonym sosem
Powrót do góry Go down
corey

corey


Liczba postów : 243
Join date : 29/04/2009
Skąd : los angeles

corey & shiloh Empty
PisanieTemat: Re: corey & shiloh   corey & shiloh Icon_minitimeSro Kwi 29, 2009 6:05 pm

przyglądał sie jej jak jadła, napewno uroczy wyglądała starając sie nie pobródzic! siedział tak bez słowa nie chciał jej przeszkadzac w jedzeniu! xd
Powrót do góry Go down
kayla

kayla


Liczba postów : 3054
Join date : 23/04/2009
Skąd : wiesz że Cię kocham???

corey & shiloh Empty
PisanieTemat: Re: corey & shiloh   corey & shiloh Icon_minitimeSro Kwi 29, 2009 6:07 pm

podniosła głowe-a dlaczego Ty nie jesz???podziele się z Toba??-poklepała miejsce koło siebie i podniosła łyżkę czy tez widelec aby trafic nim do jego buzi
Powrót do góry Go down
corey

corey


Liczba postów : 243
Join date : 29/04/2009
Skąd : los angeles

corey & shiloh Empty
PisanieTemat: Re: corey & shiloh   corey & shiloh Icon_minitimeSro Kwi 29, 2009 6:10 pm

rozesmiał sie, - nie, nie jestem głodny! jadłem zaraz zanim wyszedłem do ciebie jedz. - wymruczał,ale miejsce koło niej zajął i nawet smyrał ją opuszkami palców po szyji.
Powrót do góry Go down
kayla

kayla


Liczba postów : 3054
Join date : 23/04/2009
Skąd : wiesz że Cię kocham???

corey & shiloh Empty
PisanieTemat: Re: corey & shiloh   corey & shiloh Icon_minitimeSro Kwi 29, 2009 6:11 pm

miala tam gilgotki więc się zasmiała a kluski spadły je na białe szorty i kawałek uda-i co teraz???-popatrzyła na niego bo to jegowina była
Powrót do góry Go down
corey

corey


Liczba postów : 243
Join date : 29/04/2009
Skąd : los angeles

corey & shiloh Empty
PisanieTemat: Re: corey & shiloh   corey & shiloh Icon_minitimeSro Kwi 29, 2009 6:13 pm

- sciągaj to, trzeba wrócic do pralki! - wymruczał, nie żeby specjalnie przecież ją smyrał żeby ubrudziła spodnie, xd
- moge dac ci swoje szorty, albo jakieś jeansy shiloh. - wzruszył ramionami, całując ją po szyji, ej to jest facet w ogóle sie nie przejął .
Powrót do góry Go down
kayla

kayla


Liczba postów : 3054
Join date : 23/04/2009
Skąd : wiesz że Cię kocham???

corey & shiloh Empty
PisanieTemat: Re: corey & shiloh   corey & shiloh Icon_minitimeSro Kwi 29, 2009 6:15 pm

-ta od razu mów ze chcesz zobaczyć  moje majtki-miała stringi i się zawstydziła i jej policzki mialy kolor je włosów-daj mi coś sziloh nie będe chodziła w Twoich bo mi spadną
Powrót do góry Go down
corey

corey


Liczba postów : 243
Join date : 29/04/2009
Skąd : los angeles

corey & shiloh Empty
PisanieTemat: Re: corey & shiloh   corey & shiloh Icon_minitimeSro Kwi 29, 2009 6:16 pm

wstał i pewnie podszedł do wielkiej szafy siostry. - co chcesz? szorty? - podrapał sie po prawym policzku posyłając jej buziaka w powietrzu.
Powrót do góry Go down
kayla

kayla


Liczba postów : 3054
Join date : 23/04/2009
Skąd : wiesz że Cię kocham???

corey & shiloh Empty
PisanieTemat: Re: corey & shiloh   corey & shiloh Icon_minitimeSro Kwi 29, 2009 6:17 pm

stała na pół gola po srodku pokoju a ten się grzebał-daj mi cokolwiek co mi zasłoni pośladki
Powrót do góry Go down
corey

corey


Liczba postów : 243
Join date : 29/04/2009
Skąd : los angeles

corey & shiloh Empty
PisanieTemat: Re: corey & shiloh   corey & shiloh Icon_minitimeSro Kwi 29, 2009 6:19 pm

rzucił jej fioletowe szorty, z logiem acdc na tyłku. - jak będa za małe, tódzież za duże to dam ci inne. - wzruszył ramionami, siadając na swoim miejscu.
Powrót do góry Go down
kayla

kayla


Liczba postów : 3054
Join date : 23/04/2009
Skąd : wiesz że Cię kocham???

corey & shiloh Empty
PisanieTemat: Re: corey & shiloh   corey & shiloh Icon_minitimeSro Kwi 29, 2009 6:20 pm

jakos sie zmieściła w szorty ,były podobnej budowy z szilo-dzięki-kolor czerwony zszedł z jej twarzy i mogla się uśmiechnąc-szkoda ze obiad mi wystygł
Powrót do góry Go down
corey

corey


Liczba postów : 243
Join date : 29/04/2009
Skąd : los angeles

corey & shiloh Empty
PisanieTemat: Re: corey & shiloh   corey & shiloh Icon_minitimeSro Kwi 29, 2009 6:24 pm

- podgrzeje ci, - wyrmuczał chwytając talerz w dłon. - chcesz cos do picia? - odgarnął włosy z czoła, zastanawiając sie co tak naprawde włozy na siebie na tą imprezę.
Powrót do góry Go down
kayla

kayla


Liczba postów : 3054
Join date : 23/04/2009
Skąd : wiesz że Cię kocham???

corey & shiloh Empty
PisanieTemat: Re: corey & shiloh   corey & shiloh Icon_minitimeSro Kwi 29, 2009 6:24 pm

-nie dzięki nie trzeba zjem cos u siebie-spojrzała na zegarek-pamiętaj o 18 się umówiliśmy-zasmiała się i poszła za nim do kuchni
Powrót do góry Go down
corey

corey


Liczba postów : 243
Join date : 29/04/2009
Skąd : los angeles

corey & shiloh Empty
PisanieTemat: Re: corey & shiloh   corey & shiloh Icon_minitimeSro Kwi 29, 2009 6:28 pm

- o kurczę, no tak. zaupełnie o tym zapomniałem. - rozesmiał sie stawiając talerz na kuchennym blacie, shiloh pewnie zaraz wpadnie sie szykowac to z nią posiedzisz a ja wezme szybki prysznic. - pocałował ją w sam środek ust.
Powrót do góry Go down
kayla

kayla


Liczba postów : 3054
Join date : 23/04/2009
Skąd : wiesz że Cię kocham???

corey & shiloh Empty
PisanieTemat: Re: corey & shiloh   corey & shiloh Icon_minitimeSro Kwi 29, 2009 6:29 pm

dziwnei bo się nie broniła ale chyba nie miala chłopaka co??-dobra ne ma sprawy chętnie z nią pogadam o Tobie-posmyrala jego nos
Powrót do góry Go down
shiloh

shiloh


Liczba postów : 200
Join date : 29/04/2009

corey & shiloh Empty
PisanieTemat: Re: corey & shiloh   corey & shiloh Icon_minitimeSro Kwi 29, 2009 6:33 pm

pewnie wpadła z aleksem, stawiając butelki w progu , no moze nie tak w progu ale gdzieś w przedpokoju. - rozgosc sie, ja zaraz wracam, - wymruczała dając mu buziaka na przekupstwo - serwus corey, serwus kayla. - zamachała im biegnąc odrazu do łazienki. - zaraz wyjde, tylko wezme prysznic.
Powrót do góry Go down
Sponsored content





corey & shiloh Empty
PisanieTemat: Re: corey & shiloh   corey & shiloh Icon_minitime

Powrót do góry Go down
 
corey & shiloh
Powrót do góry 
Strona 1 z 6Idź do strony : 1, 2, 3, 4, 5, 6  Next
 Similar topics
-
» shiloh travis
» corey travis

Permissions in this forum:Nie możesz odpowiadać w tematach
you give it all, but i want more. :: mieszkania ## houses :: apartamenty.-
Skocz do: