you give it all, but i want more.
Czy chcesz zareagować na tę wiadomość? Zarejestruj się na forum za pomocą kilku kliknięć lub zaloguj się, aby kontynuować.


na forum mamy l a t o
 
IndeksIndeks  SzukajSzukaj  Latest imagesLatest images  RejestracjaRejestracja  ZalogujZaloguj  

 

 Apartament Jimmy'ego i Nathan'a.

Go down 
+3
Georgina
kayla
Nathan
7 posters
Idź do strony : Previous  1, 2, 3, 4 ... 21 ... 40  Next
AutorWiadomość
kayla

kayla


Liczba postów : 3054
Join date : 23/04/2009
Skąd : wiesz że Cię kocham???

Apartament Jimmy'ego i Nathan'a. - Page 3 Empty
PisanieTemat: Re: Apartament Jimmy'ego i Nathan'a.   Apartament Jimmy'ego i Nathan'a. - Page 3 Icon_minitimePią Maj 01, 2009 1:01 am

-Ej co jst??-masowała mu brzuch i calowała po szyji-Proze Nejt nie psuj tego
Powrót do góry Go down
Nathan

Nathan


Liczba postów : 1547
Join date : 24/04/2009
Age : 34

Apartament Jimmy'ego i Nathan'a. - Page 3 Empty
PisanieTemat: Re: Apartament Jimmy'ego i Nathan'a.   Apartament Jimmy'ego i Nathan'a. - Page 3 Icon_minitimePią Maj 01, 2009 1:03 am

-Poprostu... nie jestem taki. -Usiadł na łóżko. -Chcę tego naprawdę, ale powiedz mi. Gdybym wczoraj został to kogo byś wybrała. I nie kłam. Powiedz mi prawdę. -Zanurzył rękę w jej wlosy, ktore tak kochał. 
Powrót do góry Go down
kayla

kayla


Liczba postów : 3054
Join date : 23/04/2009
Skąd : wiesz że Cię kocham???

Apartament Jimmy'ego i Nathan'a. - Page 3 Empty
PisanieTemat: Re: Apartament Jimmy'ego i Nathan'a.   Apartament Jimmy'ego i Nathan'a. - Page 3 Icon_minitimePią Maj 01, 2009 1:05 am

Usiadła i przykryła sie jego marynarką.Zamkneła oczyi przyzgryzała warge-Zraniłes mnie wczesniej ale dała bym Ci druga szanse nie sądziłem tylko ze tak łatwo sie poddasz i nie będziesz o mnie walczył.Corey wygral walkowerem-przysuneła się i połozyła mu głowe na ramieniu
Powrót do góry Go down
Nathan

Nathan


Liczba postów : 1547
Join date : 24/04/2009
Age : 34

Apartament Jimmy'ego i Nathan'a. - Page 3 Empty
PisanieTemat: Re: Apartament Jimmy'ego i Nathan'a.   Apartament Jimmy'ego i Nathan'a. - Page 3 Icon_minitimePią Maj 01, 2009 1:09 am

-Myslisz o mnie jak jesteś z nim?
Powrót do góry Go down
kayla

kayla


Liczba postów : 3054
Join date : 23/04/2009
Skąd : wiesz że Cię kocham???

Apartament Jimmy'ego i Nathan'a. - Page 3 Empty
PisanieTemat: Re: Apartament Jimmy'ego i Nathan'a.   Apartament Jimmy'ego i Nathan'a. - Page 3 Icon_minitimePią Maj 01, 2009 1:10 am

Kiwneła głową,taka prawda takie zycie
Powrót do góry Go down
Nathan

Nathan


Liczba postów : 1547
Join date : 24/04/2009
Age : 34

Apartament Jimmy'ego i Nathan'a. - Page 3 Empty
PisanieTemat: Re: Apartament Jimmy'ego i Nathan'a.   Apartament Jimmy'ego i Nathan'a. - Page 3 Icon_minitimePią Maj 01, 2009 1:12 am

Pocałował ją w czoło. -Twój chłopak bardzo się na mnie wkurzy jak zostaniesz dzisiaj ze mną? -Uśmiechnął się.
Powrót do góry Go down
kayla

kayla


Liczba postów : 3054
Join date : 23/04/2009
Skąd : wiesz że Cię kocham???

Apartament Jimmy'ego i Nathan'a. - Page 3 Empty
PisanieTemat: Re: Apartament Jimmy'ego i Nathan'a.   Apartament Jimmy'ego i Nathan'a. - Page 3 Icon_minitimePią Maj 01, 2009 1:12 am

usmiechneła się-Zawsze to moze zostac między nami-zdjeła marynarką i znowu go połozyła sama sadowiąc się na nim,
Powrót do góry Go down
Nathan

Nathan


Liczba postów : 1547
Join date : 24/04/2009
Age : 34

Apartament Jimmy'ego i Nathan'a. - Page 3 Empty
PisanieTemat: Re: Apartament Jimmy'ego i Nathan'a.   Apartament Jimmy'ego i Nathan'a. - Page 3 Icon_minitimePią Maj 01, 2009 1:13 am

Podał jej szminkę. -Więc maluj dalej, mała. 
Powrót do góry Go down
kayla

kayla


Liczba postów : 3054
Join date : 23/04/2009
Skąd : wiesz że Cię kocham???

Apartament Jimmy'ego i Nathan'a. - Page 3 Empty
PisanieTemat: Re: Apartament Jimmy'ego i Nathan'a.   Apartament Jimmy'ego i Nathan'a. - Page 3 Icon_minitimePią Maj 01, 2009 1:15 am

Skrzywiła się-Wolała by cos bardziej przyjemnego-narysowała mu usmiechnieta buzke na brzuchu i pocałowała w pępek
Powrót do góry Go down
Nathan

Nathan


Liczba postów : 1547
Join date : 24/04/2009
Age : 34

Apartament Jimmy'ego i Nathan'a. - Page 3 Empty
PisanieTemat: Re: Apartament Jimmy'ego i Nathan'a.   Apartament Jimmy'ego i Nathan'a. - Page 3 Icon_minitimePią Maj 01, 2009 1:18 am

-Myślałem raczej, że mi narysujesz central park, albo mapę Nowego Jorku. Albo chociaż wskazówki co robic, zebyś była moja. -Udawał, że jest zawiedziony.
Powrót do góry Go down
kayla

kayla


Liczba postów : 3054
Join date : 23/04/2009
Skąd : wiesz że Cię kocham???

Apartament Jimmy'ego i Nathan'a. - Page 3 Empty
PisanieTemat: Re: Apartament Jimmy'ego i Nathan'a.   Apartament Jimmy'ego i Nathan'a. - Page 3 Icon_minitimePią Maj 01, 2009 1:19 am

pochyliła się i namalowała mu na czołe swoje imie-teraz jestes naznaczony i teraz Ty rysujesz-zeszła z niego i połozyła obokna plecach
Powrót do góry Go down
Nathan

Nathan


Liczba postów : 1547
Join date : 24/04/2009
Age : 34

Apartament Jimmy'ego i Nathan'a. - Page 3 Empty
PisanieTemat: Re: Apartament Jimmy'ego i Nathan'a.   Apartament Jimmy'ego i Nathan'a. - Page 3 Icon_minitimePią Maj 01, 2009 1:23 am

-Zaraz wrócę. -Wstał i po chwili, wrócił jak obiecał. Z mazakami w rękach. Wyjął kolor pomarańczowy i narysował jej na brzuchu dziewczynę o płomiennych włosach. 
Powrót do góry Go down
kayla

kayla


Liczba postów : 3054
Join date : 23/04/2009
Skąd : wiesz że Cię kocham???

Apartament Jimmy'ego i Nathan'a. - Page 3 Empty
PisanieTemat: Re: Apartament Jimmy'ego i Nathan'a.   Apartament Jimmy'ego i Nathan'a. - Page 3 Icon_minitimePią Maj 01, 2009 1:24 am

Roześmiala się bo ją łaskotała-Załujesz ze nie jestem juz ruda???-bo ona juz załowała 
Powrót do góry Go down
Nathan

Nathan


Liczba postów : 1547
Join date : 24/04/2009
Age : 34

Apartament Jimmy'ego i Nathan'a. - Page 3 Empty
PisanieTemat: Re: Apartament Jimmy'ego i Nathan'a.   Apartament Jimmy'ego i Nathan'a. - Page 3 Icon_minitimePią Maj 01, 2009 1:25 am

-Chyba tak. W końcu taką Cię poznałem.
Powrót do góry Go down
kayla

kayla


Liczba postów : 3054
Join date : 23/04/2009
Skąd : wiesz że Cię kocham???

Apartament Jimmy'ego i Nathan'a. - Page 3 Empty
PisanieTemat: Re: Apartament Jimmy'ego i Nathan'a.   Apartament Jimmy'ego i Nathan'a. - Page 3 Icon_minitimePią Maj 01, 2009 1:25 am

Pocałowała go w nos-To jutro znowu się przefarbuje
Powrót do góry Go down
Nathan

Nathan


Liczba postów : 1547
Join date : 24/04/2009
Age : 34

Apartament Jimmy'ego i Nathan'a. - Page 3 Empty
PisanieTemat: Re: Apartament Jimmy'ego i Nathan'a.   Apartament Jimmy'ego i Nathan'a. - Page 3 Icon_minitimePią Maj 01, 2009 1:27 am

-Nie musisz. Przecież nie wiemy co będzie jutro.
Powrót do góry Go down
kayla

kayla


Liczba postów : 3054
Join date : 23/04/2009
Skąd : wiesz że Cię kocham???

Apartament Jimmy'ego i Nathan'a. - Page 3 Empty
PisanieTemat: Re: Apartament Jimmy'ego i Nathan'a.   Apartament Jimmy'ego i Nathan'a. - Page 3 Icon_minitimePią Maj 01, 2009 1:28 am

Mina jej zrzedła i złe mysli przyszły do głowy-jutro będzie jutro
Powrót do góry Go down
Nathan

Nathan


Liczba postów : 1547
Join date : 24/04/2009
Age : 34

Apartament Jimmy'ego i Nathan'a. - Page 3 Empty
PisanieTemat: Re: Apartament Jimmy'ego i Nathan'a.   Apartament Jimmy'ego i Nathan'a. - Page 3 Icon_minitimePią Maj 01, 2009 1:31 am

-Wiem.-Przytulil się do niej i zamknał oczy.
Powrót do góry Go down
kayla

kayla


Liczba postów : 3054
Join date : 23/04/2009
Skąd : wiesz że Cię kocham???

Apartament Jimmy'ego i Nathan'a. - Page 3 Empty
PisanieTemat: Re: Apartament Jimmy'ego i Nathan'a.   Apartament Jimmy'ego i Nathan'a. - Page 3 Icon_minitimePią Maj 01, 2009 1:32 am

-I co teraz z nami będzie???-przytuliła się do jego boku
Powrót do góry Go down
Nathan

Nathan


Liczba postów : 1547
Join date : 24/04/2009
Age : 34

Apartament Jimmy'ego i Nathan'a. - Page 3 Empty
PisanieTemat: Re: Apartament Jimmy'ego i Nathan'a.   Apartament Jimmy'ego i Nathan'a. - Page 3 Icon_minitimePią Maj 01, 2009 1:34 am

-Może pójdziemy spac i zastanowimy się nad tym rano?
Powrót do góry Go down
kayla

kayla


Liczba postów : 3054
Join date : 23/04/2009
Skąd : wiesz że Cię kocham???

Apartament Jimmy'ego i Nathan'a. - Page 3 Empty
PisanieTemat: Re: Apartament Jimmy'ego i Nathan'a.   Apartament Jimmy'ego i Nathan'a. - Page 3 Icon_minitimePią Maj 01, 2009 1:35 am

Miala inne plany ale..-Jak chcesz-pocałowała go w usta i połozyła głowe na jego piersi-śmiesznie wyglądaz z tym napisem na czole
Powrót do góry Go down
Nathan

Nathan


Liczba postów : 1547
Join date : 24/04/2009
Age : 34

Apartament Jimmy'ego i Nathan'a. - Page 3 Empty
PisanieTemat: Re: Apartament Jimmy'ego i Nathan'a.   Apartament Jimmy'ego i Nathan'a. - Page 3 Icon_minitimePią Maj 01, 2009 1:36 am

Chwycił szminkę i napisał jej swoje imię na czole. -Żeby mi nie było smutno. -Pocałował ją-Dobranoc.
Powrót do góry Go down
kayla

kayla


Liczba postów : 3054
Join date : 23/04/2009
Skąd : wiesz że Cię kocham???

Apartament Jimmy'ego i Nathan'a. - Page 3 Empty
PisanieTemat: Re: Apartament Jimmy'ego i Nathan'a.   Apartament Jimmy'ego i Nathan'a. - Page 3 Icon_minitimePią Maj 01, 2009 1:37 am

usmiechneła się -dobranoc skarbie
Powrót do góry Go down
Nathan

Nathan


Liczba postów : 1547
Join date : 24/04/2009
Age : 34

Apartament Jimmy'ego i Nathan'a. - Page 3 Empty
PisanieTemat: Re: Apartament Jimmy'ego i Nathan'a.   Apartament Jimmy'ego i Nathan'a. - Page 3 Icon_minitimePią Maj 01, 2009 1:38 am

-Słuchaj, powinnas wiedziec, że naprawdę chciałbym robic z Toba wszystkie mozliwie dzikie rzeczy teraz tutaj, ale nie chcę byc tylko facetem z ktorym się prześpisz. Nie wiem czy Ty i Corey już to robiliście, ale ja nie chcę nic zepsuc, ok?
Powrót do góry Go down
kayla

kayla


Liczba postów : 3054
Join date : 23/04/2009
Skąd : wiesz że Cię kocham???

Apartament Jimmy'ego i Nathan'a. - Page 3 Empty
PisanieTemat: Re: Apartament Jimmy'ego i Nathan'a.   Apartament Jimmy'ego i Nathan'a. - Page 3 Icon_minitimePią Maj 01, 2009 1:39 am

-ej ale nic nie zepsujesz byc moze tylko naprawisz-ej nie czytął gossipki tam bylo wszystko napisane
Powrót do góry Go down
Sponsored content





Apartament Jimmy'ego i Nathan'a. - Page 3 Empty
PisanieTemat: Re: Apartament Jimmy'ego i Nathan'a.   Apartament Jimmy'ego i Nathan'a. - Page 3 Icon_minitime

Powrót do góry Go down
 
Apartament Jimmy'ego i Nathan'a.
Powrót do góry 
Strona 3 z 40Idź do strony : Previous  1, 2, 3, 4 ... 21 ... 40  Next
 Similar topics
-
» Apartament Twiggy
» apartament florencji.
» apartament josh'a
» do nathana
» saszowy apartament.

Permissions in this forum:Nie możesz odpowiadać w tematach
you give it all, but i want more. :: mieszkania ## houses :: apartamenty.-
Skocz do: