you give it all, but i want more.
Czy chcesz zareagować na tę wiadomość? Zarejestruj się na forum za pomocą kilku kliknięć lub zaloguj się, aby kontynuować.


na forum mamy l a t o
 
IndeksIndeks  SzukajSzukaj  Latest imagesLatest images  RejestracjaRejestracja  ZalogujZaloguj  

 

 Central Park.

Go down 
+27
ian
william
heather
Tony
matthew
Justin
ann
Oliver
carlos
xavier
josephine
Keisha Mood
Violet
Chuck
ryan.
alex
Blair
abilene
candy
Jimmy
Georgina
Twiggy
corey
kayla
sasza
Alison
Nathan
31 posters
Idź do strony : Previous  1 ... 6, 7, 8 ... 23 ... 40  Next
AutorWiadomość
kayla

kayla


Liczba postów : 3054
Join date : 23/04/2009
Skąd : wiesz że Cię kocham???

Central Park. - Page 7 Empty
PisanieTemat: Re: Central Park.   Central Park. - Page 7 Icon_minitimeNie Maj 10, 2009 11:25 pm

-dzięki-podpaliła papierosa i oddała dziewczynie zippo-sama w parku???wiesz ze tu gwałcą.
Powrót do góry Go down
Blair

Blair


Liczba postów : 4452
Join date : 09/05/2009
Age : 33

Central Park. - Page 7 Empty
PisanieTemat: Re: Central Park.   Central Park. - Page 7 Icon_minitimeNie Maj 10, 2009 11:27 pm

- o ile się nie mylę to ty też jesteś sama. hm, nie, jakoś się nie boję. pewnie dlatego, że teraz widzę wszystko w samych superlatywach - wzruszyła ramionami i zaciągnęła się papierosem. - jestem blair - dodała, bo stwierdziła, że wypadałoby się przedstawić.
Powrót do góry Go down
kayla

kayla


Liczba postów : 3054
Join date : 23/04/2009
Skąd : wiesz że Cię kocham???

Central Park. - Page 7 Empty
PisanieTemat: Re: Central Park.   Central Park. - Page 7 Icon_minitimeNie Maj 10, 2009 11:28 pm

-kayla-podała dziewczynie reke i usiadła koło niej-sama???a myślisz czemu własnie sama??-rozesmiała się-same superlatywy???chyba się zakochałaś
Powrót do góry Go down
Blair

Blair


Liczba postów : 4452
Join date : 09/05/2009
Age : 33

Central Park. - Page 7 Empty
PisanieTemat: Re: Central Park.   Central Park. - Page 7 Icon_minitimeNie Maj 10, 2009 11:30 pm

- no właśnie nie wiem czemu sama, ale chyba nie powinnam pytać - strzepnęła popiół ze swojego papierosa. - zakochałam się? hm, możliwe. chociaż nie wiem czy mogę się zakochać w kimś, kogo znam od wczoraj, ale najwyraźniej to możliwe.
Powrót do góry Go down
kayla

kayla


Liczba postów : 3054
Join date : 23/04/2009
Skąd : wiesz że Cię kocham???

Central Park. - Page 7 Empty
PisanieTemat: Re: Central Park.   Central Park. - Page 7 Icon_minitimeNie Maj 10, 2009 11:32 pm

-podobno istnieje miłośc od pierwszego wejrzenia-zapatrzyła sie w niebo szukając wielkiej niedźwiedzicy czy czegoś podobnego
Powrót do góry Go down
Blair

Blair


Liczba postów : 4452
Join date : 09/05/2009
Age : 33

Central Park. - Page 7 Empty
PisanieTemat: Re: Central Park.   Central Park. - Page 7 Icon_minitimeNie Maj 10, 2009 11:34 pm

- podobno. ale szczerze mówiąc to takie... nieprawdopodobne? chociaż teraz już wszystkiego mogę się spodziewać. ale nie wiem czy jestem stworzona do związków - zmierzwiła sobie włosy, zgasiła papierosa i przydeptała je obcasem. - no więc, czemu jesteś tu sama?
Powrót do góry Go down
kayla

kayla


Liczba postów : 3054
Join date : 23/04/2009
Skąd : wiesz że Cię kocham???

Central Park. - Page 7 Empty
PisanieTemat: Re: Central Park.   Central Park. - Page 7 Icon_minitimeNie Maj 10, 2009 11:35 pm

zgasiła swojego peta i wsadziła dłonie do kieszeni kurtki-ja?wracam do domu ,ale jakś okrężna droga mi wyszła.więc albo musze sobie wszystko poukładac albo szukam wrazeń-popatrzyła na blair-a Ty co tu robisz??
Powrót do góry Go down
Blair

Blair


Liczba postów : 4452
Join date : 09/05/2009
Age : 33

Central Park. - Page 7 Empty
PisanieTemat: Re: Central Park.   Central Park. - Page 7 Icon_minitimeNie Maj 10, 2009 11:41 pm

- w zasadzie też chciałam już wracać, ale jakoś tak... no, po prostu przywiało mnie tutaj - uśmiechnęła się i westchnęła. w sumie fajniejsza noc pewnie była fajniejsza od tej, jaka ma być dzisiaj.
Powrót do góry Go down
kayla

kayla


Liczba postów : 3054
Join date : 23/04/2009
Skąd : wiesz że Cię kocham???

Central Park. - Page 7 Empty
PisanieTemat: Re: Central Park.   Central Park. - Page 7 Icon_minitimeNie Maj 10, 2009 11:41 pm

-tak stary dobry central parki.jestes stąd??-zapieła się pod szyje bo robiło się coraz chodniej
Powrót do góry Go down
Blair

Blair


Liczba postów : 4452
Join date : 09/05/2009
Age : 33

Central Park. - Page 7 Empty
PisanieTemat: Re: Central Park.   Central Park. - Page 7 Icon_minitimeNie Maj 10, 2009 11:46 pm

a ona nie miała nic, czym mogłaby się okryć, ale, o dziwo, było jej wręcz gorąco, jakby stała w ogniu.
- tak. z tym, że zawsze mieszkałam na brooklynie, teraz już nie. na szczęście, bo inaczej dalej byłabym skazana na mieszkanie z rodzicami... a ty?
Powrót do góry Go down
kayla

kayla


Liczba postów : 3054
Join date : 23/04/2009
Skąd : wiesz że Cię kocham???

Central Park. - Page 7 Empty
PisanieTemat: Re: Central Park.   Central Park. - Page 7 Icon_minitimeNie Maj 10, 2009 11:48 pm

znowu popatrzyła na niebo ,chyba nie będzie padac bo wolała by sucha dojśc do domu-Jestem z Wiednia ale narazie mieszkam tutaj na UES.
Powrót do góry Go down
Blair

Blair


Liczba postów : 4452
Join date : 09/05/2009
Age : 33

Central Park. - Page 7 Empty
PisanieTemat: Re: Central Park.   Central Park. - Page 7 Icon_minitimeNie Maj 10, 2009 11:51 pm

- wiedeń, kurczę. dawno tam nie byłam - uśmiechnęła się. - miałam chyba... z czternaście lat? fajnie było. ale teraz zdecydowanie wolę nowy york. studiujesz?
Powrót do góry Go down
kayla

kayla


Liczba postów : 3054
Join date : 23/04/2009
Skąd : wiesz że Cię kocham???

Central Park. - Page 7 Empty
PisanieTemat: Re: Central Park.   Central Park. - Page 7 Icon_minitimeNie Maj 10, 2009 11:53 pm

-jeszcze się ucze,ostania klasa na całe szczeście.A ty??i hej bylas w Wiedniu???Spoko miasto-gadała jak nakręcon ale miała dziwny dzień cała sprawa z Jimmim nie dawała jej spokoju
Powrót do góry Go down
Blair

Blair


Liczba postów : 4452
Join date : 09/05/2009
Age : 33

Central Park. - Page 7 Empty
PisanieTemat: Re: Central Park.   Central Park. - Page 7 Icon_minitimeNie Maj 10, 2009 11:54 pm

- studiuję. aktorstwo - uśmiechnęła się. - mój wymarzony zawód od dziecka. tak, byłam w wiedniu. podobało mi się, ale i tak zawsze najbardziej kochałam paryż.
Powrót do góry Go down
kayla

kayla


Liczba postów : 3054
Join date : 23/04/2009
Skąd : wiesz że Cię kocham???

Central Park. - Page 7 Empty
PisanieTemat: Re: Central Park.   Central Park. - Page 7 Icon_minitimeNie Maj 10, 2009 11:56 pm

-Paryz.Nigdy tam nie byłam i jakoś mnie nie ciągnie wole bardziej egoztyczne miejsca-wyjeła komórke aby sprawdzić godzine-Aktorstwo fajna rzecz.Grałaś juz w czyms??
Powrót do góry Go down
Blair

Blair


Liczba postów : 4452
Join date : 09/05/2009
Age : 33

Central Park. - Page 7 Empty
PisanieTemat: Re: Central Park.   Central Park. - Page 7 Icon_minitimePon Maj 11, 2009 12:01 am

- no to ja chyba jestem romantyczką, kocham paryż - uśmiechnęła się. - nie, nie grałam. jeśli nie liczymy jasełek i tak dalej, w podstawówce.
Powrót do góry Go down
kayla

kayla


Liczba postów : 3054
Join date : 23/04/2009
Skąd : wiesz że Cię kocham???

Central Park. - Page 7 Empty
PisanieTemat: Re: Central Park.   Central Park. - Page 7 Icon_minitimePon Maj 11, 2009 12:03 am

usmiechneła się -każdy chyba zaliczyła jasełka-wstała z ławki-musze się zbierać i dojśc w końcu do tego domu,bo jutro szkoła-podała jej znowu reke-Miło mi było cię poznac Blair mam nadzieje ze się jeszcze zobaczymy .UES nie jest znowu takie duze.-pomachała jej i poszła w ciemny park
Powrót do góry Go down
alex

alex


Liczba postów : 402
Join date : 26/04/2009

Central Park. - Page 7 Empty
PisanieTemat: Re: Central Park.   Central Park. - Page 7 Icon_minitimePon Maj 11, 2009 6:39 pm

siedział na czwartej ławce od lewej,tej zielonej pod wielkim drzewem.noga machał bo słuchał najnowszej płyty majli sajrus
Powrót do góry Go down
candy

candy


Liczba postów : 487
Join date : 01/05/2009

Central Park. - Page 7 Empty
PisanieTemat: Re: Central Park.   Central Park. - Page 7 Icon_minitimePon Maj 11, 2009 7:52 pm

przechodziła akurat koło czwartej ławki od lewej pod tym wielkim drzewem i przez tą jego stopę musiała uważać, żeby się nie wywalić na ryjca. przy okazji cierpiała na totalne bez papierosie i brak johnny walkera w domu.
- masz papierosa? - spytała, machając przy okazji alexowi przed oczami bo może by jej nie zauważył przez tą majlej.
Powrót do góry Go down
alex

alex


Liczba postów : 402
Join date : 26/04/2009

Central Park. - Page 7 Empty
PisanieTemat: Re: Central Park.   Central Park. - Page 7 Icon_minitimePon Maj 11, 2009 7:56 pm

zamrugał gwałtownie 3 razy bo myslał ze to jakas mucha zasłania mu słońce i przez to bedzie miał krzywa opalenizne i z tego powodu kompleksy.jednak to nie była mucha ani nawet komarzyca to była dziewczyna.zapatrzył się na nią i dopiero po chwili skojarzył ze ona o coś pytała.-a papierosy!-wykrzyknął z entuuzjazem-pewnie ze mam-odchylił poły kurtki ukazując rózne rodzaje papierosów,skretów i cygar ,nawet fajka sie by znalazła.z boku wygladął jak ta dziewczyna z reklamy princepolo brakowało mu tylko kaszkietu
Powrót do góry Go down
candy

candy


Liczba postów : 487
Join date : 01/05/2009

Central Park. - Page 7 Empty
PisanieTemat: Re: Central Park.   Central Park. - Page 7 Icon_minitimePon Maj 11, 2009 8:00 pm

ona najchętniej odganiałaby się od wszelkiego słońca i komarów. a od słońca dlatego, że ją opali i będzie wyglądała brzydko jej nowa czerwona szminka. też ma problemy. zresztą nie chciała mieć pierwszych zmarszczek za dziesięć lat. pewnie wzięła zwykłe marlboro poszedłem z małą na molo, nie miała ochoty na róże smakowe. buhaha, pink elephanty ; d usiadła obok niego i zapaliła końcówkę papierosa.
- masz zapłon, nie ma co - pokiwała głową, zaciągając się - zresztą słońce szkodzi! - ostrzegła go i nasunęła na oczy okulary.
Powrót do góry Go down
alex

alex


Liczba postów : 402
Join date : 26/04/2009

Central Park. - Page 7 Empty
PisanieTemat: Re: Central Park.   Central Park. - Page 7 Icon_minitimePon Maj 11, 2009 8:04 pm

zapiął kurtkę tak aby nikt inny juz nie wycyganił od niego jego towaru za friko.poruszał by teraz wąsem ale nie ma takowego b się goli i nawet uzywa potem balsamu po goleniu dzięki czemu ma ryjka jak pupa niemowlaka a do tego pachnie niebiańsko o ile niebo ma jakiś zapach.popatrzył na nią rezygnując na chwile z równomiernej opalenizny.-oj tam komu szkodzi temu szkodzi mi nie szkodzi
Powrót do góry Go down
candy

candy


Liczba postów : 487
Join date : 01/05/2009

Central Park. - Page 7 Empty
PisanieTemat: Re: Central Park.   Central Park. - Page 7 Icon_minitimePon Maj 11, 2009 8:08 pm

dla mnie niebo pachnie wanilią: c
- już masz zmarszczki i przebarwienia - spojrzała na niego zza okularów, właściwie co z tego, że nie miał jakiś przebarwień i zmarszczek, zawsze można trochę postraszyć. oczywiście, ona miała swoją podręczną listę "zejdź te słońca, ty cholero", ale wolała zatrzymać ją dla siebie. bo nagle wezmą pół nowego jorku za wampiraki i fanki tłajlajt będą miały co robić.
Powrót do góry Go down
alex

alex


Liczba postów : 402
Join date : 26/04/2009

Central Park. - Page 7 Empty
PisanieTemat: Re: Central Park.   Central Park. - Page 7 Icon_minitimePon Maj 11, 2009 8:11 pm

-nie mam-odpowiedziała automatycznie,on to wie bo codziennie rano po prysznicu ogląda się dokładnie z każdej strony i wie wszystko o swoim ciele-nie mam nie mam-pokiwał głową-to Ty bedziesz miała slady pookularach i będa cię brac za kim kardaszian-zasmiał się lekko przypominając sobie sławetne zdjęcie kim na jego ukochanym plotkarskim portalu
Powrót do góry Go down
candy

candy


Liczba postów : 487
Join date : 01/05/2009

Central Park. - Page 7 Empty
PisanieTemat: Re: Central Park.   Central Park. - Page 7 Icon_minitimePon Maj 11, 2009 8:15 pm

- weź pod uwagę, że nie mam dużego tyłka - skrzyżowała ręce na piersi, wkładając sobie papierosa w kącik ust. nie miała dużego tyłka jak kim, nawet nigdy nie będzie miała. bo ona ten tyłek to okropny ma... kendi podejrzewa ją o silikony w pośladach!
- zresztą ja wiem swoje, ty wiesz swoje i tyle - założyła nogę na nogę i obserwowała swoją sznurówkę, rozwiązała się, cholera jedna! strzepnęła popiół z papierosa.
Powrót do góry Go down
Sponsored content





Central Park. - Page 7 Empty
PisanieTemat: Re: Central Park.   Central Park. - Page 7 Icon_minitime

Powrót do góry Go down
 
Central Park.
Powrót do góry 
Strona 7 z 40Idź do strony : Previous  1 ... 6, 7, 8 ... 23 ... 40  Next
 Similar topics
-
» Huston River Park
» most w central parku
» fontanna w central parku
» City Hall Park
» Damrosch Park

Permissions in this forum:Nie możesz odpowiadać w tematach
you give it all, but i want more. :: miasto ## city :: New York. :: świeże powietrze.-
Skocz do: