you give it all, but i want more.
Czy chcesz zareagować na tę wiadomość? Zarejestruj się na forum za pomocą kilku kliknięć lub zaloguj się, aby kontynuować.


na forum mamy l a t o
 
IndeksIndeks  SzukajSzukaj  Latest imagesLatest images  RejestracjaRejestracja  ZalogujZaloguj  

 

 owcza łaczka

Go down 
+24
lauren
maximilian
william
heather
Tony
matthew
Violet
Chuck
Jimmy
Blair
Keisha Mood
shiloh
freddie
candy
Nathan
corey
Alison
alex
abilene
emily
sasza
kayla
ralph
julia.
28 posters
Idź do strony : Previous  1 ... 5 ... 7, 8, 9 ... 16 ... 25  Next
AutorWiadomość
candy

candy


Liczba postów : 487
Join date : 01/05/2009

owcza łaczka - Page 8 Empty
PisanieTemat: Re: owcza łaczka   owcza łaczka - Page 8 Icon_minitimeSro Maj 13, 2009 9:49 pm

- to dobrze, właściwie jak znajdę sobie jakiś głupi temat, prowadzę samotny monolog - roześmiała się i rozejrzała w około. chyba zobaczyła kogoś podobnego do dżimiego i nejta, ale nie była pewna. w końcu zbłądzili i znaleźli się na owczej, muhaha!
- jak chcesz załatwić jakiegoś mężczyznę, to możemy wyżyć się na moim przybranym kuzynie, nie lubię go strasznie, strasznie! - żeby podkreślić to strasznie, strasznie musiała poklepać wolny kawałek trawy obok siebie.
Powrót do góry Go down
Nathan

Nathan


Liczba postów : 1547
Join date : 24/04/2009
Age : 35

owcza łaczka - Page 8 Empty
PisanieTemat: Re: owcza łaczka   owcza łaczka - Page 8 Icon_minitimeSro Maj 13, 2009 9:50 pm

Rzeczywiscie. Przez Ciebie nawet ja nie zauwazylem ;D no to załóżmy, że powiedziałem : -Uwielbiam wieczorne spacery po Nowym Jorku!!
Powrót do góry Go down
Blair

Blair


Liczba postów : 4452
Join date : 09/05/2009
Age : 33

owcza łaczka - Page 8 Empty
PisanieTemat: Re: owcza łaczka   owcza łaczka - Page 8 Icon_minitimeSro Maj 13, 2009 9:51 pm

spojrzała na candy.
- hm, aż taki straszny? dlaczego go nie lubisz? - tak sobie pomyślała, że ciekawe, czy go zna, hm.
Powrót do góry Go down
Jimmy

Jimmy


Liczba postów : 959
Join date : 30/04/2009
Age : 34

owcza łaczka - Page 8 Empty
PisanieTemat: Re: owcza łaczka   owcza łaczka - Page 8 Icon_minitimeSro Maj 13, 2009 9:54 pm

- ja też. chyba nigdy tu nawet nie byłem. na łączce, nie w NY - zaśmiał się - zauważył dwie wyglądające znajomo postacie i pomachał do nich z daleka.
Powrót do góry Go down
Nathan

Nathan


Liczba postów : 1547
Join date : 24/04/2009
Age : 35

owcza łaczka - Page 8 Empty
PisanieTemat: Re: owcza łaczka   owcza łaczka - Page 8 Icon_minitimeSro Maj 13, 2009 9:56 pm

-Ja chyba miałem przyjemnośc tutaj byc. Ale nie pamiętam z kim i po co. I tak wole central park. W sumie nawet dawno nie biegałem. Może w ten weekend uda mi się coś zorganizowac. -Też pomachał dziewcznom bo poznał Candy i Blair.
Powrót do góry Go down
candy

candy


Liczba postów : 487
Join date : 01/05/2009

owcza łaczka - Page 8 Empty
PisanieTemat: Re: owcza łaczka   owcza łaczka - Page 8 Icon_minitimeSro Maj 13, 2009 9:57 pm

- bo uważa, że wszystko wie najlepiej, może się na niego tu natknęłaś - machnęła ręką, bo nie chciała sobie przypominać o ralphie! - naćpał się na święta bożego narodzenia i przez całą wigilię śpiewał piosenki reggae. chodź w zasadzie to było śmieszne! - to ostatnie dodała po chwili, bo uświadomiła sobie, że wtedy jednak się z tego śmiała.
odmachała, mając nadzieje, że to nie jest zboczeniec.
Powrót do góry Go down
Blair

Blair


Liczba postów : 4452
Join date : 09/05/2009
Age : 33

owcza łaczka - Page 8 Empty
PisanieTemat: Re: owcza łaczka   owcza łaczka - Page 8 Icon_minitimeSro Maj 13, 2009 9:58 pm

zaśmiała się, bo pewnie faktycznie to musiało być zabawne. i też pomachała chłopakom.
- hm, a jak ma na imię? - zapytała. - może faktycznie go poznałam.
Powrót do góry Go down
Jimmy

Jimmy


Liczba postów : 959
Join date : 30/04/2009
Age : 34

owcza łaczka - Page 8 Empty
PisanieTemat: Re: owcza łaczka   owcza łaczka - Page 8 Icon_minitimeSro Maj 13, 2009 10:00 pm

- biegi? brzmi kusząco. może wybierzesz się na nie z Kaylą? bo ostatnio mam wrażenie, że spędzacie więcej czasu ze mną niż ze sobą.
Powrót do góry Go down
candy

candy


Liczba postów : 487
Join date : 01/05/2009

owcza łaczka - Page 8 Empty
PisanieTemat: Re: owcza łaczka   owcza łaczka - Page 8 Icon_minitimeSro Maj 13, 2009 10:02 pm

- ralph - odpowiedziała i uniosła brwi do góry. - może poznałaś, podobno gdzieś tutaj się kręci, ale ostatnio wyjechał - tak, wyjechał. podrapała się gdzieś koło nosa i przejechała ręką po skoszonej trawie. nie wiem dlaczego mam ochotę wyjąć kosiarkę i pokosić trawę na ogródku ; dd
zastanawiała się też czy chłopacy będą chcieli ruszyć dupy do nich czy pójdą własnymi ścieżkami.
Powrót do góry Go down
Jimmy

Jimmy


Liczba postów : 959
Join date : 30/04/2009
Age : 34

owcza łaczka - Page 8 Empty
PisanieTemat: Re: owcza łaczka   owcza łaczka - Page 8 Icon_minitimeSro Maj 13, 2009 10:06 pm

chłopacy wolnym kroczkiem zmierzali w stronę dziewczyn Razz
Powrót do góry Go down
Nathan

Nathan


Liczba postów : 1547
Join date : 24/04/2009
Age : 35

owcza łaczka - Page 8 Empty
PisanieTemat: Re: owcza łaczka   owcza łaczka - Page 8 Icon_minitimeSro Maj 13, 2009 10:08 pm

-Ona zdecydowanie woli twoje towarzystwo. Widze jak sie zachowuje przy Tobie a jak przy mnie. 
Powrót do góry Go down
Blair

Blair


Liczba postów : 4452
Join date : 09/05/2009
Age : 33

owcza łaczka - Page 8 Empty
PisanieTemat: Re: owcza łaczka   owcza łaczka - Page 8 Icon_minitimeSro Maj 13, 2009 10:09 pm

- hm, poznałam jakiegoś ralpha. mówił, że wyjechał, ale wrócił. pewnie to ten sam - zerknęła w stronę jimmy'ego i nate'a.
Powrót do góry Go down
Jimmy

Jimmy


Liczba postów : 959
Join date : 30/04/2009
Age : 34

owcza łaczka - Page 8 Empty
PisanieTemat: Re: owcza łaczka   owcza łaczka - Page 8 Icon_minitimeSro Maj 13, 2009 10:12 pm

- wydaje mi się, że ona robi tak dlatego, bo jej na tobie zależy. może chce, byś był o nią zazdrosny, czy coś? - byli coraz bliżej dziewczyn, więc zawołał - cześć Candy! cześć Blair! - z przyjaznym uśmiechem na twarzy.
Powrót do góry Go down
Nathan

Nathan


Liczba postów : 1547
Join date : 24/04/2009
Age : 35

owcza łaczka - Page 8 Empty
PisanieTemat: Re: owcza łaczka   owcza łaczka - Page 8 Icon_minitimeSro Maj 13, 2009 10:15 pm

-Wolałbym żeby prosto w twarz mi powiedziała o co jej chodzi jak się tak ze mną męczy. Przecież to oczywiste, że jestem zazdrosny. Nawet nie wiem co wczoraj robiliście. - Byli już koło dziewczyn. - Czesc wam.
Powrót do góry Go down
candy

candy


Liczba postów : 487
Join date : 01/05/2009

owcza łaczka - Page 8 Empty
PisanieTemat: Re: owcza łaczka   owcza łaczka - Page 8 Icon_minitimeSro Maj 13, 2009 10:16 pm

- to pewnie ten - westchnęła i założyła na głowę kaptur, pewnie zaczynało być zimno i powiewać lekki wiatr. lekko okej, ale nie tornado!
- cześć! - rzuciła, czy coś w tym stylu. oparła się plecami o drzewo, głową zresztą też. spojrzała do góry, żeby przyjrzeć się chłopakom. w końcu siedziała, cnie.
Powrót do góry Go down
Blair

Blair


Liczba postów : 4452
Join date : 09/05/2009
Age : 33

owcza łaczka - Page 8 Empty
PisanieTemat: Re: owcza łaczka   owcza łaczka - Page 8 Icon_minitimeSro Maj 13, 2009 10:16 pm

pewnie jak zobaczyła jimmy'ego, to jej się przypomniała wczorajsza nocna przechadzka po cmentarzu. xdd
- cześć - odpowiedziała chłopakom z uśmiechem.
Powrót do góry Go down
Jimmy

Jimmy


Liczba postów : 959
Join date : 30/04/2009
Age : 34

owcza łaczka - Page 8 Empty
PisanieTemat: Re: owcza łaczka   owcza łaczka - Page 8 Icon_minitimeSro Maj 13, 2009 10:18 pm

- byliśmy na cmentarzu razem z Blair - wkurzało go, że Nate go ciągle podejrzewa, o to, że kręci z Kaylą. to tylko wzmagało w nim jego mini wyrzuty sumienia po tym, jak ją pocałował. odwrócił się do Blair:
- i jak ci się spało po nocy pełnej wrażeń, skarbie?> - mrugnął do niej.
Powrót do góry Go down
Blair

Blair


Liczba postów : 4452
Join date : 09/05/2009
Age : 33

owcza łaczka - Page 8 Empty
PisanieTemat: Re: owcza łaczka   owcza łaczka - Page 8 Icon_minitimeSro Maj 13, 2009 10:20 pm

- nie mogłam spać - spojrzała na niego oskarżycielsko. - nigdy więcej nie idę na cmentarz po zmierzchu - zaśmiała się, ale mówiła serio.
Powrót do góry Go down
Nathan

Nathan


Liczba postów : 1547
Join date : 24/04/2009
Age : 35

owcza łaczka - Page 8 Empty
PisanieTemat: Re: owcza łaczka   owcza łaczka - Page 8 Icon_minitimeSro Maj 13, 2009 10:21 pm

Wsadził ręce do kieszeni i spoglądnął w ciemniejące już niebo. Nie miał ochoty na dyskusję o ich wspólnej przechadzce po cmentarzu.
Powrót do góry Go down
Jimmy

Jimmy


Liczba postów : 959
Join date : 30/04/2009
Age : 34

owcza łaczka - Page 8 Empty
PisanieTemat: Re: owcza łaczka   owcza łaczka - Page 8 Icon_minitimeSro Maj 13, 2009 10:22 pm

- cholera, łudziłem, że ci się podobało - zaśmiał się.
Powrót do góry Go down
candy

candy


Liczba postów : 487
Join date : 01/05/2009

owcza łaczka - Page 8 Empty
PisanieTemat: Re: owcza łaczka   owcza łaczka - Page 8 Icon_minitimeSro Maj 13, 2009 10:24 pm

podciągnęła nogi pod brodę, wiatr zwiał jej kaptur z głowy. zdjęła też okulary, ciemno jest i będzie siedzieć w okularach przeciwsłonecznych? nie wiedziała w każdym razie, o jaką przechadzkę chodzi, więc spojrzała raz na nejta, a potem na swoje trampki. bawiła się sznurówką.
i jej się przypomniało też, że pewnego dnia musi odwiedzić cmentarz, chryste.
Powrót do góry Go down
Blair

Blair


Liczba postów : 4452
Join date : 09/05/2009
Age : 33

owcza łaczka - Page 8 Empty
PisanieTemat: Re: owcza łaczka   owcza łaczka - Page 8 Icon_minitimeSro Maj 13, 2009 10:25 pm

pokręciła głową.
- hm, może nie było tak źle, pomijając fakt, że o mało nie zemdlałam i nie dostałam zawału. i miałbyś mnie na sumieniu! w końcu do szpitala stamtąd jest dość daleko - zakręciła na palcu kosmyk włosów.
Powrót do góry Go down
Jimmy

Jimmy


Liczba postów : 959
Join date : 30/04/2009
Age : 34

owcza łaczka - Page 8 Empty
PisanieTemat: Re: owcza łaczka   owcza łaczka - Page 8 Icon_minitimeSro Maj 13, 2009 10:31 pm

- przepraszam - objął ją i sprzedał buziaka w policzek.
zaczęły przeszywać go dreszcze, było mu trochę chłodno. sprawdził, czy w kieszeni ma jeszcze jakieś tabletki i zażył kilka. ostatnia rzecz, której chciał to znowu gorzej się poczuć.
Powrót do góry Go down
Nathan

Nathan


Liczba postów : 1547
Join date : 24/04/2009
Age : 35

owcza łaczka - Page 8 Empty
PisanieTemat: Re: owcza łaczka   owcza łaczka - Page 8 Icon_minitimeSro Maj 13, 2009 10:32 pm

poczuł, że robi mu się zimno. Żalował, że nie wział kurtki. Zaczał pocierac sobie całe ręce jako, że miał ubraną tylko koszulkę Led Zeppelin.
Powrót do góry Go down
Blair

Blair


Liczba postów : 4452
Join date : 09/05/2009
Age : 33

owcza łaczka - Page 8 Empty
PisanieTemat: Re: owcza łaczka   owcza łaczka - Page 8 Icon_minitimeSro Maj 13, 2009 10:33 pm

- phi, myślisz, że ci wybaczę? - udawała obrażoną, bo to podobno jedyne co tak naprawdę umiała udawać.
Powrót do góry Go down
Sponsored content





owcza łaczka - Page 8 Empty
PisanieTemat: Re: owcza łaczka   owcza łaczka - Page 8 Icon_minitime

Powrót do góry Go down
 
owcza łaczka
Powrót do góry 
Strona 8 z 25Idź do strony : Previous  1 ... 5 ... 7, 8, 9 ... 16 ... 25  Next

Permissions in this forum:Nie możesz odpowiadać w tematach
you give it all, but i want more. :: miasto ## city :: New York. :: świeże powietrze.-
Skocz do: