you give it all, but i want more.
Czy chcesz zareagować na tę wiadomość? Zarejestruj się na forum za pomocą kilku kliknięć lub zaloguj się, aby kontynuować.


na forum mamy l a t o
 
IndeksIndeks  SzukajSzukaj  Latest imagesLatest images  RejestracjaRejestracja  ZalogujZaloguj  

 

 Time Square

Go down 
+6
maximilian
matthew
Violet
delphine.
Blair
Chuck
10 posters
Idź do strony : Previous  1, 2, 3, 4, 5  Next
AutorWiadomość
Violet

Violet


Liczba postów : 3212
Join date : 16/05/2009

Time Square - Page 3 Empty
PisanieTemat: Re: Time Square   Time Square - Page 3 Icon_minitimeCzw Cze 11, 2009 10:13 pm

- mam nadzieję. ale chyba i tak przydałoby się coś na poprawę humoru, nie? może poszli byśmy się gdzieś pobawić, co? jeśli nie masz ochoty, blair, to możemy tu posiedzieć, to tylko luźna propozycja - spojrzała się pytającym wzrokiem na matt'a, przy okazji jeszcze raz go mierząc wzrokiem, bo dziś wyglądał wyjątkowo seksownie w tym garniturze xdd - a dlaczego z nim zerwałaś? to przez to, że pojawiał się i znikał? czy może w końcu okazało się, że nie jest żadnym księciem? - uniosła brew.
Powrót do góry Go down
Blair

Blair


Liczba postów : 4452
Join date : 09/05/2009
Age : 33

Time Square - Page 3 Empty
PisanieTemat: Re: Time Square   Time Square - Page 3 Icon_minitimeCzw Cze 11, 2009 10:15 pm

- w zasadzie bez różnicy, możemy gdzieś iść - spojrzała najpierw na violet, potem na matta. - ale nie chciałabym wam przeszkadzać - dodała po chwili. - hm, nie wiem, pewnie jest tym księciem - wzruszyła ramionami. nie wiedziała jak powiedzieć violet to, że zerwała zaręczyny, bo uświadomiła sobie, że jest zakochana w kimś innym, prawie jak moda na sukces.....
Powrót do góry Go down
matthew

matthew


Liczba postów : 1096
Join date : 22/05/2009

Time Square - Page 3 Empty
PisanieTemat: Re: Time Square   Time Square - Page 3 Icon_minitimeCzw Cze 11, 2009 10:18 pm

musiał się wsłuchać w rozmowę, mając nadzieję, że nie będą używać żadnych damskich skrótów myślowych, których on nie rozwinie. przysiadł sobie obok bler, obserwując obie panie. zdjął uciążliwą marynarkę i rzucił ją violet, żeby się zakryła czy coś w tym stylu, skoro się wstydzi :c
- nie mam nic przeciwko rozerwaniu się w klubie, czy czymś takim i nie będziesz przeszkadzać, no co ty - stwierdził, podkreślając słowo nie, prawda! - książę? - zdziwił się, unosząc lekko brwi. potem się pewnie skrzywił, bo głośno myślał.......
Powrót do góry Go down
Violet

Violet


Liczba postów : 3212
Join date : 16/05/2009

Time Square - Page 3 Empty
PisanieTemat: Re: Time Square   Time Square - Page 3 Icon_minitimeCzw Cze 11, 2009 10:23 pm

- tak. książe - powiedziała do matta, zakładając na siebie jego marynarkę. teraz wyglądała chyba jeszcze gorzej, ale już przestała na to zwracać uwagę. potem zwróciła się do blair - większego bajeru nie mogłaś łyknąć. wiedziałam, że w końcu okaże się, że cię okłamywał, a ty zostaniesz sama. faceci są beznadziejni - westchnęła ciężko - najpierw mydlą oczy, a potem zostawiają. współczuję ci kochana - znowu na jej twarzy pojawiło się współczucie ;p
Powrót do góry Go down
Blair

Blair


Liczba postów : 4452
Join date : 09/05/2009
Age : 33

Time Square - Page 3 Empty
PisanieTemat: Re: Time Square   Time Square - Page 3 Icon_minitimeCzw Cze 11, 2009 10:25 pm

- ale on mnie nie okłamał, chyba - wzruszyła ramionami. - nie wiem, skoro gdzieś ciągle wyjeżdżał, to może jednak jest jakimś tam księciem, ale w zasadzie to mało mnie to obchodzi. tak czy siak to moja wina - rozejrzała się po time square.
Powrót do góry Go down
Violet

Violet


Liczba postów : 3212
Join date : 16/05/2009

Time Square - Page 3 Empty
PisanieTemat: Re: Time Square   Time Square - Page 3 Icon_minitimeCzw Cze 11, 2009 10:28 pm

- TWOJA wina? chyba nie chcesz zwalić wszystkich jego win na siebie! - potem zamilkła i przez chwilę patrzyła na nią - czyli ty coś przeskrobałas, tak? - uniosła brwi, oczekując odpowiedzi.
Powrót do góry Go down
matthew

matthew


Liczba postów : 1096
Join date : 22/05/2009

Time Square - Page 3 Empty
PisanieTemat: Re: Time Square   Time Square - Page 3 Icon_minitimeCzw Cze 11, 2009 10:29 pm

znów musiał spiorunować wzrokiem violet, kiedy usłyszał, że faceci są beznadziejni, no sory!
- wyjeżdżać sobie mógł wszędzie, albo ukryć się na innej dzielicy, jest tyle możliwości - wzruszył ramionami, dopiero potem chyba sobie uświadomił, że jeszcze bardziej wszystkich pogrążał, ale to było po fakcie. - i nie obwiniaj się, widocznie był kretynem - powiedział przekonywająco do bler, kiwając głową.
Powrót do góry Go down
Blair

Blair


Liczba postów : 4452
Join date : 09/05/2009
Age : 33

Time Square - Page 3 Empty
PisanieTemat: Re: Time Square   Time Square - Page 3 Icon_minitimeCzw Cze 11, 2009 10:30 pm

- nic nie przeskrobałam - przewróciła oczami. - po prostu takie coś było nie fair wobec ryana, więc chyba lepiej było to po prostu skończyć. i wcale nie był kretynem! - spojrzała na matta.
Powrót do góry Go down
Violet

Violet


Liczba postów : 3212
Join date : 16/05/2009

Time Square - Page 3 Empty
PisanieTemat: Re: Time Square   Time Square - Page 3 Icon_minitimeCzw Cze 11, 2009 10:36 pm

- takie coś? czyli co? czyli jednak coś przeskrobałaś? a jeśli on cię wydymał, to rzeczywiście jest kretynem - przytaknęła matt'owi. kiedy zauważyła jego piorunujący wzrok na ten tekst o beznadziejności facetów, to zareagowała tylko słodkim uśmiechem ;p - nie masz się co obwiniać, skoro już jest po wszystkim. na pewno znajdziesz sobie kogoś lepszego - bo dalej zakładała, że to wina ryan'a.
Powrót do góry Go down
Blair

Blair


Liczba postów : 4452
Join date : 09/05/2009
Age : 33

Time Square - Page 3 Empty
PisanieTemat: Re: Time Square   Time Square - Page 3 Icon_minitimeCzw Cze 11, 2009 10:38 pm

- nic nie przeskrobałam - powtórzyła, bo przecież właściwie to serio, nic takiego nie zdążyła przeskrobać. - zresztą nieważne - uśmiechnęła się nawet. - to gdzie idziemy?
Powrót do góry Go down
Violet

Violet


Liczba postów : 3212
Join date : 16/05/2009

Time Square - Page 3 Empty
PisanieTemat: Re: Time Square   Time Square - Page 3 Icon_minitimeCzw Cze 11, 2009 10:43 pm

- eeehmmm... nie wiem, gdzie moglibyśmy pójść. może dam wam ten zaszczyt i pozwolę wam zdecydować - wzruszyła ramionami i spoglądała to na blair, to na matthew - w każdym razie mile widziane będzie wszystko oprócz pub'u, bo mam kiepskie wspomnienia, a propo tego miejsca.
Powrót do góry Go down
matthew

matthew


Liczba postów : 1096
Join date : 22/05/2009

Time Square - Page 3 Empty
PisanieTemat: Re: Time Square   Time Square - Page 3 Icon_minitimeCzw Cze 11, 2009 10:52 pm

- no to chodźmy do pubu - skrzyżował ręce na klatce piersiowej i dziarsko wyciągnął nogi przed siebie. - a serio to w one oak jest przyjemnie - pokiwał głową, patrząc na nie zachęcająco.
Powrót do góry Go down
Violet

Violet


Liczba postów : 3212
Join date : 16/05/2009

Time Square - Page 3 Empty
PisanieTemat: Re: Time Square   Time Square - Page 3 Icon_minitimeCzw Cze 11, 2009 10:55 pm

- no to czemu nie pójść do one oak? dobry pomysł


i zacznijcie, bo ja zaraz wracamt :*
Powrót do góry Go down
Blair

Blair


Liczba postów : 4452
Join date : 09/05/2009
Age : 33

Time Square - Page 3 Empty
PisanieTemat: Re: Time Square   Time Square - Page 3 Icon_minitimeCzw Cze 11, 2009 10:55 pm

ale postanowiła się jednak zbierać.
- idźcie sami, ja trochę źle się czuję. to paaa - pożegnała się z nimi i poszła i ja też, baj.
Powrót do góry Go down
Blair

Blair


Liczba postów : 4452
Join date : 09/05/2009
Age : 33

Time Square - Page 3 Empty
PisanieTemat: Re: Time Square   Time Square - Page 3 Icon_minitimePon Wrz 21, 2009 8:26 pm

w celu powdychania świeżego powietrza przed snem spacerowała sobie po time square. obserwowała wszystkie wystawy i billboardy, zastanawiając się, czy przypadkiem nie wybrać się do kina, bo pewnie gdzieś tam wisiała reklama jakiegoś fajnego filmu.
Powrót do góry Go down
maximilian

maximilian


Liczba postów : 1262
Join date : 29/06/2009

Time Square - Page 3 Empty
PisanieTemat: Re: Time Square   Time Square - Page 3 Icon_minitimePon Wrz 21, 2009 8:47 pm

here comes maximilian! otóż on sobie też tutaj spacerował. ręce miał wbite w kieszenie i ogólnie był nie w humorze, co było po nim widać. zauważył w pewnym momencie blair, mimo iż po time square zazwyczaj jest sporo ludzi o każdej porze dnia. podszedł i się przywitał mimo wszystko, no bo skoro rzuca narkotyki, a przynajmniej stara się i intensywnie o tym myśli, to może też popracuje nad stosunkami z ludźmi których do siebie zraził. jednak to na pewno nie będzie takie proste, jak mu się wydaje :> - czesć - wymruczał, już bez wiecznie towarzyszącemu mu złośliwego uśmieszka. coś tutaj niepoprawnie skleciłam ale nie chce mi się nad tym myśleć.
Powrót do góry Go down
Blair

Blair


Liczba postów : 4452
Join date : 09/05/2009
Age : 33

Time Square - Page 3 Empty
PisanieTemat: Re: Time Square   Time Square - Page 3 Icon_minitimePon Wrz 21, 2009 8:51 pm

niestety pewnie blair zbytnio nie uszczęśliwił jego widok, chociaż przynajmniej wiedziała, że nie jest w szpitalu i ma się całkiem dobrze.
- cześć - odpowiedziała. - jak się czujesz? - zapytała, bo to chyba pierwsze pytanie, które jej przyszło do głowy po ostatnich newsach plotkary. wysiliła się nawet na delikatny uśmiech.
Powrót do góry Go down
maximilian

maximilian


Liczba postów : 1262
Join date : 29/06/2009

Time Square - Page 3 Empty
PisanieTemat: Re: Time Square   Time Square - Page 3 Icon_minitimePon Wrz 21, 2009 8:57 pm

w sumie to chyba nikogo jego widok nie uszczęśliwiał, ale uczciwie sobie na to zapracował - jak się czuje? - powtórzył. zdziwiło go to pytanie jednak po chwili przypomniał sobie o plotkarze. chyba cały nowy jork wie, że max leżał w szpotalu, chory na przedawkowanie :< - całkiem nieźle - skłamał. czuł się fatalnie nie tyle na tle fizycznym, co na psychicznym. z tego co wiem to 70-80% narkomanów ginie w akcie samobójczym, więc maximilian niech nie odskakuje chociaż w tym wypadku od normy. odstawienie prochów, branie, cokolwiek co jest z nimi związane, jeszcze odejście lauren i takie tam przyprawiło go o deprechę ;o depresję, którą po mistrzowsku ukrywał, bo nie on z tych wzbudzających litość - a co u ciebie? - spytał z grzeczności. szok! ;p
Powrót do góry Go down
Blair

Blair


Liczba postów : 4452
Join date : 09/05/2009
Age : 33

Time Square - Page 3 Empty
PisanieTemat: Re: Time Square   Time Square - Page 3 Icon_minitimePon Wrz 21, 2009 9:01 pm

pewnie nie tyle, co go nie lubiła, czy coś w tym stylu, ale najzwyczajniej w świecie się go bała. no ale, jak wiadomo, blair jest dość strachliwa i boi się chyba wszystkiego. to chyba można podpiąć pod chorobę psychiczną, ale dowiem się o tym jak już będę studiować medycynę. ;p
- wszystko w porządku - powiedziała, bo chyba nie powinna narzekać, w sumie nie było najgorzej, poza paroma nieistotnymi, według niej, szczegółami, w które raczej nie chciała się zagłębiać. znała się trochę na ludziach, więc zapewne zauważyła, że nie wszystko jest w porządku, ale przecież skoro nie chciał o tym rozmawiać, to nie zamierzała go zmuszać.
Powrót do góry Go down
maximilian

maximilian


Liczba postów : 1262
Join date : 29/06/2009

Time Square - Page 3 Empty
PisanieTemat: Re: Time Square   Time Square - Page 3 Icon_minitimePon Wrz 21, 2009 9:06 pm

chyba jak będziesz studiowała psychologię, czy coś. medycyna się raczej skupia na chorobach ciała, a nie ducha. ale okej, nie wymądrzam się! xd
no i pewnie nastała cichosza przez moment. max kopał pewnie jakiegoś kamyka, który mu się nawinął, dalej wbijając ręce w kieszeni - to dobrze - wychrypial w końcu i sięgnął do kieszeni po papierosy. chociaż to mu zostało xd wyciągnął jednego i wsadził go sobie w zęby, po czym podstawił paczkę bleir pod nos i uniósł pytająco brwi. nie pamiętał już czy blair pali, czy nie. w kazdym razie zastanawiał się, czy ma w końcu na imię blair, czy bree, bo z tym to chyba miał odwieczny problem xd
Powrót do góry Go down
Blair

Blair


Liczba postów : 4452
Join date : 09/05/2009
Age : 33

Time Square - Page 3 Empty
PisanieTemat: Re: Time Square   Time Square - Page 3 Icon_minitimePon Wrz 21, 2009 9:10 pm

hm, no w sumie fakt. psychologię też kiedyś chciałam xdd
- nie dzięki - pokręciła przecząco głową. - w sumie podejrzewam, że ty raczej też nie powinieneś palić - zauważyła niepewnie, zerkając na niego kątem oka. niestety, blair należała do osób, które martwią się o wszystkich wokół, co raczej nie wychodziło jej na dobre, znaczy nie zawsze.
Powrót do góry Go down
maximilian

maximilian


Liczba postów : 1262
Join date : 29/06/2009

Time Square - Page 3 Empty
PisanieTemat: Re: Time Square   Time Square - Page 3 Icon_minitimePon Wrz 21, 2009 9:16 pm

oj zgromił ją wzrokiem. nienawidził być pouczany, nie znosił, kiedy ktoś mu coś wytyka i mówi, że czegośtam nie powinien robić ;o no cóż, taki już był. w każdym razie spojrzał na nią tak, jakby miał ją zamordować, po czym wyjął z kieszeni zapalniczkę i sobie zapalił. zaciągnął się mocno dymem i powoli wypuścił go z ust - na jakiej podstawie nie powinienem? - uniósł brew. znowu zaczyna się czepiać, znowu zaczyna być opryskliwy! tych cech, to on chyba niestety nigdy się nie pozbędzie, chodź z psychologicznego punktu widzenia to był owieczką w skórze lwa ;pp
Powrót do góry Go down
Blair

Blair


Liczba postów : 4452
Join date : 09/05/2009
Age : 33

Time Square - Page 3 Empty
PisanieTemat: Re: Time Square   Time Square - Page 3 Icon_minitimePon Wrz 21, 2009 9:20 pm

odsunęła się o krok, wyraźnie lekko przerażona i tylko wzruszyła ramionami, patrząc na niego niepewnie.
- no nie wiem, ogólnie to niezdrowe, a co dopiero przy twoim stanie zdrowia... no ale jak tam sobie chcesz - dodała zaraz, nie zamierzając się już więcej wtrącać. zresztą w ogóle postanowiła sobie, że gadanie będzie ograniczać do minimum, chociaż i tak jest małomówna, ale pewnie odnosiła wrażenie, że jak już cokolwiek mówi, to jest to nieodpowiednie. :<
Powrót do góry Go down
maximilian

maximilian


Liczba postów : 1262
Join date : 29/06/2009

Time Square - Page 3 Empty
PisanieTemat: Re: Time Square   Time Square - Page 3 Icon_minitimePon Wrz 21, 2009 9:30 pm

- dobra dobra. spokojnie - pewnie zauważył to, że ją co nieco wystraszył, więc postanowił się zrehabilitować. aha, ciekawe na jak długo ;p a więc objął ją ramieniem, a raczej zarzucił jej ramię na barki, co jest chyba taką samą czynnością, ale ja nie umiem się dziś wysłowić, bo zmieniam swoje nawyki żywieniowe, tudzież wykluczam z mojej codziennej diety słodycz ei inne takie rewelacje (o czym wie już chyba połowa kuli ziemskiej, bo ciągle o tym gadam =.=) :< w każdym razie dodał jeszcze - nie denerwuj się, przeciez nic ci nie zrobię - zaśmiał się pod nosem nieco złośliwie i znów się zaciągnął papierosem - już nie udawaj, że się o mnie martwisz.
Powrót do góry Go down
Blair

Blair


Liczba postów : 4452
Join date : 09/05/2009
Age : 33

Time Square - Page 3 Empty
PisanieTemat: Re: Time Square   Time Square - Page 3 Icon_minitimePon Wrz 21, 2009 9:36 pm

ale słodycze są niedobre przecież :<
- dobra, nie będę udawać. nie martwię się o ciebie i jest mi całkowicie obojętne co się z tobą stanie. lepiej? - mruknęła, chociaż to nie do końca była prawda, bo, jak już mówiłam, blair była osobą, która martwiła się praktycznie o wszystkich, których znała, niezależnie od tego, jak bardzo dana osoba zalazła jej za skórę. jedynym wyjątkiem była pewnie plotkara. ;p
Powrót do góry Go down
Sponsored content





Time Square - Page 3 Empty
PisanieTemat: Re: Time Square   Time Square - Page 3 Icon_minitime

Powrót do góry Go down
 
Time Square
Powrót do góry 
Strona 3 z 5Idź do strony : Previous  1, 2, 3, 4, 5  Next
 Similar topics
-
» union square greenmarket
» Washington Square Park

Permissions in this forum:Nie możesz odpowiadać w tematach
you give it all, but i want more. :: miasto ## city :: New York. :: inne.-
Skocz do: