you give it all, but i want more.
Czy chcesz zareagować na tę wiadomość? Zarejestruj się na forum za pomocą kilku kliknięć lub zaloguj się, aby kontynuować.


na forum mamy l a t o
 
IndeksIndeks  SzukajSzukaj  Latest imagesLatest images  RejestracjaRejestracja  ZalogujZaloguj  

 

 oto abilene!

Go down 
4 posters
Idź do strony : Previous  1, 2, 3, 4, 5  Next
AutorWiadomość
Chuck

Chuck


Liczba postów : 705
Join date : 20/05/2009

oto abilene! - Page 3 Empty
PisanieTemat: Re: oto abilene!   oto abilene! - Page 3 Icon_minitimeNie Maj 31, 2009 3:42 pm

-To idź jeszcze spac. Powinnaś odpocząc. -Usiadł na brzegu łózkai zaczął nakładac swoje buty.
Powrót do góry Go down
abilene

abilene


Liczba postów : 776
Join date : 24/04/2009

oto abilene! - Page 3 Empty
PisanieTemat: Re: oto abilene!   oto abilene! - Page 3 Icon_minitimeNie Maj 31, 2009 3:48 pm

przetarła oczy i jakoś wstała z łóżka, nie zdejmując butów. no okej, pewnie już się do nich przyzwyczaiła! podeszła do okna, otwierając okno. najwyżej jej napada na podłogę, trudno.
- nie zasnę już tak czy siak - usiadła obok niego, zakładając nogę na nogę. - idziesz już? - uniosła brwi, patrząc pytająco na to jak zakłada buty, jakoś sobie tak ubzdurała ; d
Powrót do góry Go down
Chuck

Chuck


Liczba postów : 705
Join date : 20/05/2009

oto abilene! - Page 3 Empty
PisanieTemat: Re: oto abilene!   oto abilene! - Page 3 Icon_minitimeNie Maj 31, 2009 3:51 pm

Pocałował ją w policzek i spojrzał jej w oczy. -Planowałem sobie iśc, bo pomyślałem, że chcesz może odpocząc i pozbyc się kaca. -Uśmiechnął się i objął ją ramieniem. Spojrzał na zegarek. -Ale jestem w sumie skłonny zaprosic Cię na obiad jako, że na śniadnie jest już za późno. 
Powrót do góry Go down
abilene

abilene


Liczba postów : 776
Join date : 24/04/2009

oto abilene! - Page 3 Empty
PisanieTemat: Re: oto abilene!   oto abilene! - Page 3 Icon_minitimeNie Maj 31, 2009 3:59 pm

przeniosła wzrok na czaka.
- chcesz się ze mną gdzieś dziś pokazać? - roześmiała się, spoglądając w jakieś lusterko, które było gdzieś tam sobie przymocowane. kopnęła lekko, jakieś takie puszki dla kota czy coś w tym rodzaju, nie wiem.
Powrót do góry Go down
Chuck

Chuck


Liczba postów : 705
Join date : 20/05/2009

oto abilene! - Page 3 Empty
PisanieTemat: Re: oto abilene!   oto abilene! - Page 3 Icon_minitimeNie Maj 31, 2009 4:00 pm

Pogłaskał ją po policzku. -A czemu miałbym nie chciec? -Zapytał z uśmiechem, a potem spuścił głowę. -Zrozumiałby, gdybyś to Ty nie chciała się pokazywac ze mną. -Powiedział smutno przyglądając się swoim kolanom.
Powrót do góry Go down
abilene

abilene


Liczba postów : 776
Join date : 24/04/2009

oto abilene! - Page 3 Empty
PisanieTemat: Re: oto abilene!   oto abilene! - Page 3 Icon_minitimeNie Maj 31, 2009 4:07 pm

jakoś zjechała, tak że teraz siedziała na podłodze, opierając się plecami o ramę łóżka.
- nie zaczynajmy znów - oparła głowę o jego kolano, no tak, pewnie nie chciała znów zaczynać tych wszystkich tematów, bo znając życie znów by go trzasnęła, chyba ma jakieś napięcie + kaca. no whatever. rysowała jakieś wzorki na swojej nodze.
Powrót do góry Go down
Chuck

Chuck


Liczba postów : 705
Join date : 20/05/2009

oto abilene! - Page 3 Empty
PisanieTemat: Re: oto abilene!   oto abilene! - Page 3 Icon_minitimeNie Maj 31, 2009 4:10 pm

Usiadł obok niej na podłodze. Chwycił jej rękę (chciałem napisac 'chwycił jej obiad' ;| ) i oparł głowę o jej ramię. -Okej, to zapomnijmy o tym. -Powiedział zamykając oczy. -To co? Idziemy na obiad? Bo przyznam szczerze, że jestem głodny.
Powrót do góry Go down
abilene

abilene


Liczba postów : 776
Join date : 24/04/2009

oto abilene! - Page 3 Empty
PisanieTemat: Re: oto abilene!   oto abilene! - Page 3 Icon_minitimeNie Maj 31, 2009 4:17 pm

chwycił jej obiad, haha ; ddd
- idziemy, tylko chwila - kiwnęła głową, pomagając sobie tym, że za nią było łóżko i mogła normalnie wstać. w innym razie musiałaby robić jakieś dziwne figury gimnastyczne! chwyciła jakieś tam rzeczy, pewnie o wiele wygodniejsze niż buty na szpilkach, rajstopy i sukienka. poczłapała się do łazienki, przebierając się w jakaś zwykła szarą bluzkę i trampki. mniejsza o to, nawet makijaż tym razem czynił cuda i wyglądała normalnie. stanęła jakoś nad nim, cnie, hehe.
Powrót do góry Go down
Chuck

Chuck


Liczba postów : 705
Join date : 20/05/2009

oto abilene! - Page 3 Empty
PisanieTemat: Re: oto abilene!   oto abilene! - Page 3 Icon_minitimeNie Maj 31, 2009 4:20 pm

Uśmiechnął się i stanął naprzeciwko niej. -Wyglądasz oszałamiająco. -Pocalował ją w usta. -Podszedł do tego zamontowanego gdzieś lusterka i zaczął doprowadzac do porzadku swoje niemożliwe do ogarnięcia włosy. Przejechał też ręką, po swoim lekkim zaroście. Nigdy nie pozwolił sobie doprowadzic się do takiego stanu. -Gotowa? -Zapytał stając obok niej.
Powrót do góry Go down
abilene

abilene


Liczba postów : 776
Join date : 24/04/2009

oto abilene! - Page 3 Empty
PisanieTemat: Re: oto abilene!   oto abilene! - Page 3 Icon_minitimeNie Maj 31, 2009 4:26 pm

- gotowa - pokiwała głową, patrząc w dół na swoje buty i bluzę, którego kaptur założyła na głowę. stwierdziła, że pewnie dziś się nie nadaje do żadnej eleganckiej restauracji, szczególnie jeśli ma cały czas siedzieć w kapturze, bo chyba akurat miała taką ochotę. coś jak ja, zawsze musze mieć coś na łbie... no whatever.
pewnie poszli i zacznij, bo ja nie mam pomyslu gdzie :c ; d
Powrót do góry Go down
abilene

abilene


Liczba postów : 776
Join date : 24/04/2009

oto abilene! - Page 3 Empty
PisanieTemat: Re: oto abilene!   oto abilene! - Page 3 Icon_minitimeNie Cze 07, 2009 1:22 am

pewnie przyjechała po jakimś czasie do domu. nawet nie miała ochoty się przebrać tylko wbiegła do sypiali, trzymając mocno kota, nie zwracając uwagi na to, że ją cały czas drapie. wbiła głowę w poduszkę i chyba musiała się w nią porządnie wyryczeć, no cóż.
Powrót do góry Go down
Chuck

Chuck


Liczba postów : 705
Join date : 20/05/2009

oto abilene! - Page 3 Empty
PisanieTemat: Re: oto abilene!   oto abilene! - Page 3 Icon_minitimeNie Cze 07, 2009 1:29 am

Stał pod jej drzwiami z 15 minut zastanawiał się czy zapukac. Trochę zmoknął/zmókl/zmokł bo rozpadał się deszcz, a nie złapał żadnej taksówki. Odważył się jednak zadzwonic do drzwi. Jak już zadzwonił to spanikował i chciał uciec, ale wydało mu się to dziecinne więc postanowił zostac.
Powrót do góry Go down
abilene

abilene


Liczba postów : 776
Join date : 24/04/2009

oto abilene! - Page 3 Empty
PisanieTemat: Re: oto abilene!   oto abilene! - Page 3 Icon_minitimeNie Cze 07, 2009 1:31 am

nie zwracając na to uwagi, że jest rozczochrana, zaryczana i podrapana przez kota otworzyła drzwi. tak właściwie nie wiedziała co powiedzieć. zostawiła otwarte drzwi, a sama oparła się o jakaś szafę i wbiła wzrok w podłogę, szybko ocierając swoje policzki.
Powrót do góry Go down
Chuck

Chuck


Liczba postów : 705
Join date : 20/05/2009

oto abilene! - Page 3 Empty
PisanieTemat: Re: oto abilene!   oto abilene! - Page 3 Icon_minitimeNie Cze 07, 2009 1:44 am

-Przepraszam. -Powiedział cicho, bo nie wiedział co innego może powiedziec. On nie wyglądał wcale lepiej od niej. Rozczochrany, krwawiący, pobrudzony krwią.
Powrót do góry Go down
abilene

abilene


Liczba postów : 776
Join date : 24/04/2009

oto abilene! - Page 3 Empty
PisanieTemat: Re: oto abilene!   oto abilene! - Page 3 Icon_minitimeNie Cze 07, 2009 1:51 am

podeszła do niego, jakoś masując swoją podrapaną rękę. położyła mu lekko głowę na ramieniu, ocierając kolejne łzy, dobrze że już nauczyła się chodź trochę nad tym panować. nie wiedziała co powiedzieć, pewnie teraz nagle wszystkie myśli jej zniknęły i miała w głowie totalną pustkę. a teraz robimy dzien dobroci dla zwierzac i spełniamy zyczenia plo? nie no okej, bez takich
Powrót do góry Go down
Chuck

Chuck


Liczba postów : 705
Join date : 20/05/2009

oto abilene! - Page 3 Empty
PisanieTemat: Re: oto abilene!   oto abilene! - Page 3 Icon_minitimeNie Cze 07, 2009 1:54 am

Przytulił ją, ale tak żeby w razie czego nie pobrudzic jej krwią. I tak już przegiął, bo był mokry od deszczu, a nie chcial żeby ona była mokra. Położył rękę na jej głowie i wtulił się w jej szyję. -Mogę zostac dzisiaj u Ciebie? -Zapytał szeptem. Nawet się pewnie popłakał ;p a coo;] Znaczy nie tam taka beksa czy coś, tylko poprostu już emocje mu puściły i poleciała mu łza, a może nawet dwie.
Powrót do góry Go down
abilene

abilene


Liczba postów : 776
Join date : 24/04/2009

oto abilene! - Page 3 Empty
PisanieTemat: Re: oto abilene!   oto abilene! - Page 3 Icon_minitimeNie Cze 07, 2009 2:01 am

- możesz - odpowiedziała szeptem, wchodząc jakoś do środka bo z tego co mi wiadomo to stoją cały czas w drzwiach i wzbudzają zainteresowanie sąsiadki, której abi osobiście nienawidziła i nie chciała potem być oplotkowana z każdej strony. okej, i tak będzie więc nie powinno jej robić to większej różnicy. dała mu pewnie jakieś waciki i czymś czym się przemywa rany, nie wiem czym ale okej, nie uratowałabym życia człowiekowi chyba!
- przemyj to lepiej - powiedziała cicho, wręczając mu te oto rzeczy różne.
Powrót do góry Go down
Chuck

Chuck


Liczba postów : 705
Join date : 20/05/2009

oto abilene! - Page 3 Empty
PisanieTemat: Re: oto abilene!   oto abilene! - Page 3 Icon_minitimeNie Cze 07, 2009 2:04 am

Zdjął płaszcz, marynarkę i koszulę. Wrzucił je od razu do śmietnika, który mam nadzieję znajdował się pod zlewem. Został w podkoszulku. Na ramieniu miał nawet tatuaż. Polał trochę wody utlenionej na waciki i zaczął przykładac to sobie do rozciętej wargi. Nie miałaś PO w szkole? ;p Wytarł też sobie owym wacikiem kostki u rąk. Miał je pozdzierane do krwi. -Dziękuję. -Spojrzał na nią smutnym wzrokiem.
Powrót do góry Go down
abilene

abilene


Liczba postów : 776
Join date : 24/04/2009

oto abilene! - Page 3 Empty
PisanieTemat: Re: oto abilene!   oto abilene! - Page 3 Icon_minitimeNie Cze 07, 2009 2:08 am

nie..... :c zamiast tego przychodzą do nas babki z always i gadają o rzeczach oczywistych!

- nie ma za co - westchnęła, pewnie dopiero teraz zdejmując buty i sama zabrała się za przemywanie swoich zadrapań, no tak, ale jaj to kotek zrobił, a nie jakiś facet w klubie. lubię w klubie, no nieważne. skrzywiła się, bo nie była jakąś twardzielką jak hulk (lowe amore).
- co cię napadło? - zmarszczyła brwi, wyrzucając stos wacików, czy coś w tym rodzaju. oparła się tyłkiem o jakiś tam mebel i przyglądała się czakowi.
Powrót do góry Go down
Chuck

Chuck


Liczba postów : 705
Join date : 20/05/2009

oto abilene! - Page 3 Empty
PisanieTemat: Re: oto abilene!   oto abilene! - Page 3 Icon_minitimeNie Cze 07, 2009 2:10 am

-Gapił się. -Powiedział spokojnie. -To nie była jego sprawa więc dostał za głupie gapienie się. - Przyglądał się jak przemywa swoje zadrapania. -Co Ci się stalo? -Wskazał na jej ręce.
Powrót do góry Go down
abilene

abilene


Liczba postów : 776
Join date : 24/04/2009

oto abilene! - Page 3 Empty
PisanieTemat: Re: oto abilene!   oto abilene! - Page 3 Icon_minitimeNie Cze 07, 2009 2:14 am

- w takim razie musiałbyś pobić tam całą salę, wszyscy chyba się gapili - westchnęła i uśmiechnęła się pod nosem bo właściwie nawet z biegiem kilku godzin wydawało się to dość dziwne. - chciałam z kota zrobić przytulankę, ale zapomniałam, że to coś żyje i ma dość ostre pazury - skrzywiła się i zrobiła jakąś głupią minę do kota, który akurat siedział naburmuszony naprzeciwko niej. potarła lekko powieki.
Powrót do góry Go down
Chuck

Chuck


Liczba postów : 705
Join date : 20/05/2009

oto abilene! - Page 3 Empty
PisanieTemat: Re: oto abilene!   oto abilene! - Page 3 Icon_minitimeNie Cze 07, 2009 2:17 am

-On mnie wkurzył najbardziej no i stał najbliżej. -Uśmiechnął się. -Chodź. Idziemy spac. -Schylił się po kota i zaczął go glaskac. 
Powrót do góry Go down
abilene

abilene


Liczba postów : 776
Join date : 24/04/2009

oto abilene! - Page 3 Empty
PisanieTemat: Re: oto abilene!   oto abilene! - Page 3 Icon_minitimeNie Cze 07, 2009 2:20 am

- zostaw tego zdrajcę - przechodząc obok, znów zrobiła jakaś dziwną minę do kota, pewnie taką jak one robią jak chcą zaatakować. you know! tak się wyszczerzyła i pomaszerowała do sypialni, nawet nie fatygując się zdjąć sukienki, szybko zasnęła bo była cholernie zmęczona, najpewniej tymi emocjami. no i ja będę grzeczną mieszkanką mojej ulicy i też zgaszę światło, do jutra, bajos ; **
Powrót do góry Go down
abilene

abilene


Liczba postów : 776
Join date : 24/04/2009

oto abilene! - Page 3 Empty
PisanieTemat: Re: oto abilene!   oto abilene! - Page 3 Icon_minitimeNie Cze 07, 2009 10:02 pm

abi siedziała pół dnia na tarasie, szczelnie owinięta w milion kocyków i wpatrywała się w ciągle te same światełka z wieżowców naprzeciwko niej. umilała sobie czas lodami, czego nigdy by chyba nie zrobiła, szczególnie, że były to dwa pudełka! coś dziwnego, no trudno. no i zastanawiała się gdzie podział się jej towarzysz kot.
Powrót do góry Go down
abilene

abilene


Liczba postów : 776
Join date : 24/04/2009

oto abilene! - Page 3 Empty
PisanieTemat: Re: oto abilene!   oto abilene! - Page 3 Icon_minitimeSro Lip 22, 2009 11:31 pm

pewnie przyjechały po jakimś czasie abi&blair, blair&abi. abi po drodzę stwierdziła, że dawno nie miała żadnych gości, ani nie była na to przygotowana, czyli po jej mieszkaniu walało się dużo różnych papierów wszelkiego rodzaju. ciekawe jest to, że były to głównie... papiery prawne, ciekawe prawda?
- mam nadzieję, że nie masz uczulenia na futrzane kulki? - roześmiała się pod nosem, kładąc torby gdzieś w kąt przedpokoju i chwyciła swojego rudego kota na ręce, pokazując go blair, hi.
Powrót do góry Go down
Sponsored content





oto abilene! - Page 3 Empty
PisanieTemat: Re: oto abilene!   oto abilene! - Page 3 Icon_minitime

Powrót do góry Go down
 
oto abilene!
Powrót do góry 
Strona 3 z 5Idź do strony : Previous  1, 2, 3, 4, 5  Next
 Similar topics
-
» do abilene
» do Abilene
» do abilene
» abilene heijmans
» abilene ma pokoik

Permissions in this forum:Nie możesz odpowiadać w tematach
you give it all, but i want more. :: mieszkania ## houses :: apartamenty.-
Skocz do: