you give it all, but i want more.
Czy chcesz zareagować na tę wiadomość? Zarejestruj się na forum za pomocą kilku kliknięć lub zaloguj się, aby kontynuować.


na forum mamy l a t o
 
IndeksIndeks  SzukajSzukaj  Latest imagesLatest images  RejestracjaRejestracja  ZalogujZaloguj  

 

 oto abilene!

Go down 
4 posters
Idź do strony : Previous  1, 2, 3, 4, 5
AutorWiadomość
Blair

Blair


Liczba postów : 4452
Join date : 09/05/2009
Age : 33

oto abilene! - Page 5 Empty
PisanieTemat: Re: oto abilene!   oto abilene! - Page 5 Icon_minitimeNie Sie 30, 2009 11:33 pm

- sama nie wiem - wzruszyła ramionami, siadając na kanapie. - jezu, już wpół do jedenastej - westchnęła. rano pewnie nie wstanie, chociaż nie musi. - chyba będę się już zbierać - podejrzewała, że przez całe noce abi nie śpi przez dziecko, więc nie chciała jej jeszcze dodatkowo siedzieć na głowie o tej porze. zamiast tego poszlaja się po ciemnych ulicach, przypominając sobie wszystkie obejrzane horrory, hrhr.
Powrót do góry Go down
abilene

abilene


Liczba postów : 776
Join date : 24/04/2009

oto abilene! - Page 5 Empty
PisanieTemat: Re: oto abilene!   oto abilene! - Page 5 Icon_minitimeNie Sie 30, 2009 11:39 pm

jutro ostatni dzień wakacji, nie! :<< będę musiała się już starać usnąć o tej porze, żeby wstać na odpowiednią porę. o dżizas krajs. ale w piątek razorlight, a w sobotę mgmt! <3
spojrzała na zegarek i machnęła ręką, że nie ma nic przeciwko, żeby została.
- zostań, chyba że nie chce ci się ze mną siedzieć - złożyła usta w dzióbek, zerkając na blair badawczo. westchnęła potem, jeszcze raz zerkając profilaktycznie do łóżeczka, po czym usiadła koło blair. - chcesz się czegoś napić? nawet się nie spytałam - pacnęła się dłonią w czoło, że niby zapominalska i zajęły się czymś innym.
Powrót do góry Go down
Blair

Blair


Liczba postów : 4452
Join date : 09/05/2009
Age : 33

oto abilene! - Page 5 Empty
PisanieTemat: Re: oto abilene!   oto abilene! - Page 5 Icon_minitimeNie Sie 30, 2009 11:43 pm

- nie o to chodzi, po prostu pewnie jesteś trochę zmęczona, ja chyba też. wstałam dzisiaj o szóstej, nie wiem dlaczego - westchnęła, wstając z kanapy. - ale jakbyś potrzebowała pomocy, czy coś, to dzwoń - uśmiechnęła się, po czym, żegnając się z abi, wyszła, na tyle cicho jak mogła, żeby nie obudzić alexa. wyszła, bo ja zw. xd
Powrót do góry Go down
Sponsored content





oto abilene! - Page 5 Empty
PisanieTemat: Re: oto abilene!   oto abilene! - Page 5 Icon_minitime

Powrót do góry Go down
 
oto abilene!
Powrót do góry 
Strona 5 z 5Idź do strony : Previous  1, 2, 3, 4, 5
 Similar topics
-
» do abilene
» do Abilene
» do abilene
» abilene heijmans
» abilene ma pokoik

Permissions in this forum:Nie możesz odpowiadać w tematach
you give it all, but i want more. :: mieszkania ## houses :: apartamenty.-
Skocz do: