you give it all, but i want more.
Czy chcesz zareagować na tę wiadomość? Zarejestruj się na forum za pomocą kilku kliknięć lub zaloguj się, aby kontynuować.


na forum mamy l a t o
 
IndeksIndeks  SzukajSzukaj  Latest imagesLatest images  RejestracjaRejestracja  ZalogujZaloguj  

 

 oto abilene!

Go down 
4 posters
Idź do strony : Previous  1, 2, 3, 4, 5  Next
AutorWiadomość
Blair

Blair


Liczba postów : 4452
Join date : 09/05/2009
Age : 33

oto abilene! - Page 4 Empty
PisanieTemat: Re: oto abilene!   oto abilene! - Page 4 Icon_minitimeSro Lip 22, 2009 11:35 pm

zdjęła sweterek i zostawiła torbę z zakupami gdzieś w przedpokoju, idąc do jakiegoś saloniku, czy czegoś takiego. spojrzała na kota, uśmiechając się lekko. rozczulił ją.
- nie mam uczulenia. jest słodki! - stwierdziła i pogłaskała kota. no cóż, skoro koty tak ją rozczulają, to na punkcie swojego dziecka chyba oszaleje. xd usiadła sobie na jakimś fotelu.
Powrót do góry Go down
abilene

abilene


Liczba postów : 776
Join date : 24/04/2009

oto abilene! - Page 4 Empty
PisanieTemat: Re: oto abilene!   oto abilene! - Page 4 Icon_minitimeSro Lip 22, 2009 11:42 pm

dalej trzymając kota na ramieniu, pewnie ostatnimi czasy najbardziej przywiązała :<, sprzątnęła papiery ze stolika i sofy, wkładając je gdzieś do szuflady, nawet jej się udało! szybko poszła do kuchni, a potem wcisnęła blair szklankę z wodą, bo tylko to miała dziś na składzie. trudno. klapnęła obok niej, wciskając jej również niegroźnego kota.
- sory za bałagan - przeprosiła mimochodem, ogarniając mieszkanie wzrokiem. rym ; d - najwidoczniej nie ma nic fajniejszego od rudego kota - wzruszyła ramionkami, wsuwając nogi pod siebie.
Powrót do góry Go down
Blair

Blair


Liczba postów : 4452
Join date : 09/05/2009
Age : 33

oto abilene! - Page 4 Empty
PisanieTemat: Re: oto abilene!   oto abilene! - Page 4 Icon_minitimeSro Lip 22, 2009 11:45 pm

wzięła więc od niej szklankę z wodą, która chyba jest najzdrowszym napojem, więc pewnie piła ją litrami.
- no co ty, u mnie jest o wiele gorzej - machnęła ręką. - nie chce mi się sprzątać, zresztą jak wstaję po południu, to praktycznie do wieczora nie ma w domu - wzruszyła ramionami i napiła się wody. - hm, nie wiem. właściwie nigdy nie miałam kota, zraziłam się do nich, odkąd kot mojej ciotki mnie podrapał, a potem jeszcze na mnie prychał - skrzywiła się na samo wspomnienie.
Powrót do góry Go down
abilene

abilene


Liczba postów : 776
Join date : 24/04/2009

oto abilene! - Page 4 Empty
PisanieTemat: Re: oto abilene!   oto abilene! - Page 4 Icon_minitimeSro Lip 22, 2009 11:53 pm

- proszę cię, nie mów mi o popołudniowym wstawaniu, bo u mnie jest to już niemożliwe - zmarszczyła śmiesznie nos, upijając łyka ze swojej szklanki. wzięła kota na swoje kolana, zaczynając go głaskać, pewnie tak śmiesznie mruczał i nie wyglądał na jakiegoś strasznego rozrabiakę, hihi. - ze strony mojego kota nie musisz się martwić o takie rzeczy - uśmiechnęła się lekko, usadawiając się wygodnie. pewnie jej coraz ciężej było, co można było zobaczyć na własne oczy :<<
Powrót do góry Go down
Blair

Blair


Liczba postów : 4452
Join date : 09/05/2009
Age : 33

oto abilene! - Page 4 Empty
PisanieTemat: Re: oto abilene!   oto abilene! - Page 4 Icon_minitimeSro Lip 22, 2009 11:57 pm

- czemu niemożliwe? mieszkasz sama i masz święty spokój... no chyba, że to kot budzi cię o takiej nieludzkiej porze? - pogłaskała futrzaka. hej, jakiego koloru masz futrzaka? ;d wkurza mnie ta reklama w sumie. napiła się jeszcze wody i odstawiła szklankę na jakiś stolik, o ile abi taki miała. pewnie zauważyła, że jest zmęczona i takie tam, w zasadzie to nic dziwnego. - hm, może już pójdę, co? - nie chciała zawracać jej głowy i tak dalej!
Powrót do góry Go down
abilene

abilene


Liczba postów : 776
Join date : 24/04/2009

oto abilene! - Page 4 Empty
PisanieTemat: Re: oto abilene!   oto abilene! - Page 4 Icon_minitimeCzw Lip 23, 2009 12:05 am

- sama się budzę, chodź pewnie tajniki tego zachowania zmuszą cię do wstawania o tej nieludzkiej porze za kilka miesięcy - powiedziała nieco pouczającym tonem, marszcząc przy tym mądrze brwi. dobra, co najmniej się starała przybrać mądrą minę, która wyszła jej bardziej komicznie niż mądrze! - nie nie, zostań - machnęła ręką, co miało oznaczać, żeby siedziała gdzie siedzi! no chyba, że już chce iść i ma jej dość, wtedy nie będzie jej zatrzymywać przecież. albo ma inne rzeczy na głowie, to wiadomo. uśmiechnęła się lekko, siadając po turecku i okrywając się poduszkami. poduszkomaniaczką była ; d
Powrót do góry Go down
Blair

Blair


Liczba postów : 4452
Join date : 09/05/2009
Age : 33

oto abilene! - Page 4 Empty
PisanieTemat: Re: oto abilene!   oto abilene! - Page 4 Icon_minitimeCzw Lip 23, 2009 12:09 am

- boże, to straszne. a jak to dziecko - złapała się za brzuch. - będzie wstawało o piątej rano? chyba oszaleję... - spojrzała na nią z przerażeniem. nie wyobrażała sobie wstać wcześniej, niż minimum o dziesiątej, między innymi dlatego uważała, że nie nadaje się na matkę. miała nadzieję, że chociaż tony jest przyzwyczajony do porannego wstawania. :c
Powrót do góry Go down
abilene

abilene


Liczba postów : 776
Join date : 24/04/2009

oto abilene! - Page 4 Empty
PisanieTemat: Re: oto abilene!   oto abilene! - Page 4 Icon_minitimeCzw Lip 23, 2009 12:30 am

roześmiała się pod nosem, pewnie jakoś dyskretnie, żeby nie wyszło, że się z niej śmiała. bo śmiała się do niej, nie z niej! kapujesz coś z tego co napisałam, bo ja nie? ; d
- dzieci chyba tak wstają, tak mi się wydaję, zresztą powiem ci wcześniej - uniosła jeden kącik ust, bawiąc się frędzlami jakiejś poduszki, którą dorwała. kota z sofy przegoniła, bo tylko zajmował jej miejsce, gdzie teraz usadowiła się na wygrzanie posłanie, hihi. szprytne. - ale już wiem, że nerwowo nie wytrzymam - założyła z góry. nie wyrobi wszystkiego na raz, sama :C
Powrót do góry Go down
Blair

Blair


Liczba postów : 4452
Join date : 09/05/2009
Age : 33

oto abilene! - Page 4 Empty
PisanieTemat: Re: oto abilene!   oto abilene! - Page 4 Icon_minitimeCzw Lip 23, 2009 12:34 am

blair to zdołowało zapewne, a po jakimś czasie poszła, ja też lecę, pa. ;*
Powrót do góry Go down
Chuck

Chuck


Liczba postów : 705
Join date : 20/05/2009

oto abilene! - Page 4 Empty
PisanieTemat: Re: oto abilene!   oto abilene! - Page 4 Icon_minitimePią Sie 28, 2009 10:12 pm

Wszedł bez pukania i w jakimś pomieszczeniu znalazł Abi. -Heej. -Rzucił i podał jej kwiaty, ktore przyniósł. Był to pewnie bukiet białych róż, bo bardzo mu się podobały. Podał jej też torebkę na prezent. -To dla dziecka. -powiedział. -Jak się czujesz?
Powrót do góry Go down
abilene

abilene


Liczba postów : 776
Join date : 24/04/2009

oto abilene! - Page 4 Empty
PisanieTemat: Re: oto abilene!   oto abilene! - Page 4 Icon_minitimePią Sie 28, 2009 10:20 pm

na nieszczęście abi dziecko pewnie zasnęło jej na ramieniu, więc właśnie siedziała w jakimś fotelu, uziemiona na chwilę. przyłożyła palec do ust, aby mówił ciszej czy coś w ten deseń, bo nawet nie wie jakie trudne jest uśpienie bahorka. - dziękuję - pokiwała głową, odganiając nogą kota, który ptałętał się gdzieś przy niej, rozglądając się z zainteresowaniem. - niezbyt ciekawie, wszystko mnie boli i nie śpię po nocach, bo ryczy. na dodatek nie chce jeść - stwierdziła ciszej, jednak tak aby to wszystko usłyszał.
Powrót do góry Go down
Chuck

Chuck


Liczba postów : 705
Join date : 20/05/2009

oto abilene! - Page 4 Empty
PisanieTemat: Re: oto abilene!   oto abilene! - Page 4 Icon_minitimePią Sie 28, 2009 10:38 pm

Kucnął wpatrując się w dziecko. -Jest... całkiem ładny. Śliczny. Właściwie to jest nawet przystojny. -Powiedział szeptem. -Zdecydowanie widac, że to nasze dziecko. -Uśmiechnął się. -Jest nawet do nas podobny. Ma Twój nos. -Wyciągnął dłoń w stronę dziecka i wsadził mu palec w malutką rączkę. -Kiedyś przeczytałem, że jak nowo narodzone dziecko swoją malutką dłonią chwyta palec ojca po raz pierwszy to trzyma się go już zawsze. -Powiedział cicho. -Jak się nazywa? Ma moje nazwisko?
Powrót do góry Go down
abilene

abilene


Liczba postów : 776
Join date : 24/04/2009

oto abilene! - Page 4 Empty
PisanieTemat: Re: oto abilene!   oto abilene! - Page 4 Icon_minitimePią Sie 28, 2009 10:48 pm

- alexander - miała nadzieję, że chuck nie będzie protestował co do tego imienia. takie wybrała i już nie zmieni! - co do nazwiska to nie wiem. na razie ma wpisane moje, jednak można przecież jeszcze dopisać drugie - westchnęła. jakoś do końca do niej jeszcze nie docierało, że trzyma własne dziecko na ramieniu! uśmiechnęła się szeroko, kiedy mały zaczął jakoś fajnie ziewać, bo noworodki tak słodko ziewają <3 - czemu się nie odzywałeś? - spytała tylko, unosząc nieznacznie jedną brew.
Powrót do góry Go down
Chuck

Chuck


Liczba postów : 705
Join date : 20/05/2009

oto abilene! - Page 4 Empty
PisanieTemat: Re: oto abilene!   oto abilene! - Page 4 Icon_minitimeSob Sie 29, 2009 5:19 pm

-Jak Aleksander Wielki. - powiedział cicho i się uśmiechnał. -Chcę żeby nosił moje nazwisko. Jest moim synem więc musi miec moje nazwisko. -Do niego nie docieralo, że ma dziecko, ale cieszył się, że ma syna. -Byłem w Europie. Nie miałem jak się odezwac. -Wzruszył ramionami. -Przepraszam. Żałuję, że nie mogłem byc przy Tobie przy porodzie.
Powrót do góry Go down
abilene

abilene


Liczba postów : 776
Join date : 24/04/2009

oto abilene! - Page 4 Empty
PisanieTemat: Re: oto abilene!   oto abilene! - Page 4 Icon_minitimeSob Sie 29, 2009 5:34 pm

- alexander bass-heijmans - wymruczała sobie pod nosem, jednak po chwili się skrzywiła. - nie pasuje - westchnęła tylko. abilene co do tego była uparta. albo oba nazwisko, albo żadne. no, nie brała pod uwagę tego, że nie można być bez nazwiska, ale to się wytnie. - nie masz czego żałować z drugiej strony - wzruszyła ramionami, jednak delikatnie, żeby zaraz nie rozpoczęła się znów próba usypiania. - chcesz go potrzymać? - uniosła lekko jedną brew, patrząc pytająco na czaka.
Powrót do góry Go down
Blair

Blair


Liczba postów : 4452
Join date : 09/05/2009
Age : 33

oto abilene! - Page 4 Empty
PisanieTemat: Re: oto abilene!   oto abilene! - Page 4 Icon_minitimeNie Sie 30, 2009 10:30 pm

no dobra, pewnie przyjechała tu blair, razem z abi, czy może na odwrót. upewniła się, że abilene bezpiecznie dotrze do mieszkania.
- no to chyba już pójdę, jest trochę późno - powiedziała, szukając na nadgarstku zegarka, ale akurat dzisiaj go nie miała. ale wierzyła swojej intuicji, że jest późno!
Powrót do góry Go down
abilene

abilene


Liczba postów : 776
Join date : 24/04/2009

oto abilene! - Page 4 Empty
PisanieTemat: Re: oto abilene!   oto abilene! - Page 4 Icon_minitimeNie Sie 30, 2009 10:38 pm

spojrzała na swój zegarek, kręcąc głową w ramach sprzeciwu.
- dopiero wpół do dziesiątej - zauważyła, otwierając cicho drzwi. przyłożyła palec do ust, aby blair też nie zrzucała żadnych wazoników, nie tłukła obrazów ani nie zaczęła krzyczeć 'jabadabadu!' bo oglądała flinstonów ; d no nic. podziękowała opiekunce, która się zmyła. - chodź - machnęła ręką do blair, żeby poszła za nią na górę. pewnie weszły do dziecinnego pokoju, gdzie spokojnie spał sobie alex, jednak niemądra abi wzięła go na ręce. całe szczęście, że się nie obudził.
Powrót do góry Go down
Blair

Blair


Liczba postów : 4452
Join date : 09/05/2009
Age : 33

oto abilene! - Page 4 Empty
PisanieTemat: Re: oto abilene!   oto abilene! - Page 4 Icon_minitimeNie Sie 30, 2009 10:44 pm

nic więc nie mówiła, nie chcąc obudzić alexa. tylko przyglądała mu się z uśmiechem, bo był przesłodki, jak to każde dziecko, zwłaszcza, kiedy śpi. no dobra, tylko, kiedy śpi.
- pasuje ci - powiedziała cicho. kiedy tak się patrzyła na alexandra, chyba pierwszy raz pożałowała, że straciła swoje dziecko. nawet, gdyby miała je wychowywać sama.
Powrót do góry Go down
abilene

abilene


Liczba postów : 776
Join date : 24/04/2009

oto abilene! - Page 4 Empty
PisanieTemat: Re: oto abilene!   oto abilene! - Page 4 Icon_minitimeNie Sie 30, 2009 10:50 pm

uśmiechnęła się tylko szeroko. chyba nawet przekonała się do swojej nowej roli i zaczynało jej się to podobać. chodź na razie chyba jeszcze lekko traktowała dziecko jak jakąś zabawkę, która kiedyś jej się znudzi i nie będzie miała co z nią zrobić. albo budziły się w niej jakieś instynkty czy coś w ten deseń.
- chcesz do potrzymać? - spytała cicho, chodź właściwie nawet bez odpowiedzi, jakoś delikatnie jej go przekazała!
Powrót do góry Go down
Blair

Blair


Liczba postów : 4452
Join date : 09/05/2009
Age : 33

oto abilene! - Page 4 Empty
PisanieTemat: Re: oto abilene!   oto abilene! - Page 4 Icon_minitimeNie Sie 30, 2009 10:54 pm

o boże, to przerażające! serio, blair w ogóle nie umiała obsługiwać dzieci. niepewnie trzymała więc alexandra, bojąc się, żeby przypadkiem nie zrobić mu krzywdy, czy coś takiego. na szczęście się nie wiercił, bo jakby się poruszył, to pewnie by spanikowała! :<
- jezu, nie boisz się, że kiedyś przypadkiem zrobisz mu krzywdę? - zapytała, patrząc na te delikatne rączki i w ogóle na całe delikatne i przerażające dziecko. prawie tak przerażające jak laleczka chucky. xd ej, serio się boję dzieci. :< bo krzyczą, płaczą, a jak są większe to biją, gryzą, plują i ogólnie są niebezpieczne. ;d
Powrót do góry Go down
abilene

abilene


Liczba postów : 776
Join date : 24/04/2009

oto abilene! - Page 4 Empty
PisanieTemat: Re: oto abilene!   oto abilene! - Page 4 Icon_minitimeNie Sie 30, 2009 11:03 pm

obsługiwać dzieci <3 ; d
- czasem się boję, szczególnie jak się wyrywa, kiedy próbuję go uśpić - skrzywiła się lekko, bo zabrzmiało to jakoś horrorowato. wyrywające się dziecko, które próbuje uśpić. roześmiała się potem jednak cicho pod nosem, usadawiając blair alexa jakoś tak, żeby jej na pewno nie wypadł. czyli jakoś tam pod główkę i coś tam. nie wiem jak się lula dzieci, ale niech abi wie, cnie. ja się boję takich 10-cio miesięcznych, bo wszystko gryzą i brudzą ; d ale przez to są słodkie <3
Powrót do góry Go down
Blair

Blair


Liczba postów : 4452
Join date : 09/05/2009
Age : 33

oto abilene! - Page 4 Empty
PisanieTemat: Re: oto abilene!   oto abilene! - Page 4 Icon_minitimeNie Sie 30, 2009 11:06 pm

- chyba nie nadawałabym się na matkę - stwierdziła po chwili, chociaż już nie bała się aż tak bardzo, bo alex okazał się być dość grzecznym dzieckiem, przynajmniej na razie. nie był tak, jak dziecko z jakiegoś odcinka gęsiej skórki, co chyba miało coś wbudowane i ogólnie było takim dzieckiem szatana! w każdym razie blair uważała, że alex jest słodki. oczywiście dopóki nie płacze. xd
Powrót do góry Go down
abilene

abilene


Liczba postów : 776
Join date : 24/04/2009

oto abilene! - Page 4 Empty
PisanieTemat: Re: oto abilene!   oto abilene! - Page 4 Icon_minitimeNie Sie 30, 2009 11:16 pm

- czemu? - zmarszczyła lekko brwi, opierając się o jakieś takie fajne łóżeczko dla dzieci. uśmiechnęła się też lekko, kiedy tak obserwowała blair z dzieckiem bo w jej odczuciu, było jej do twarzy! no nic. abilene od dziś uważała, że skoro ona nadaję się na matkę, to równie dobrze najbardziej nieodpowiedzialny człowiek na ziemi też się nadaję. od dziś będzie to jej motto, hihi. - w sumie ja też mam takie odczucia, kiedy zaczyna płakać, jednak daję radę. zobaczymy jak będzie za kilka lat - skrzywiła się nieco, jednak po chwili uśmiechnęła, coby zatrzeć jakieś wrażenie lekkiego zakłopotania na jej twarzy.
Powrót do góry Go down
Blair

Blair


Liczba postów : 4452
Join date : 09/05/2009
Age : 33

oto abilene! - Page 4 Empty
PisanieTemat: Re: oto abilene!   oto abilene! - Page 4 Icon_minitimeNie Sie 30, 2009 11:18 pm

- bo to takie dziwne i straszne - powiedziała całkiem szczerze, delikatnie odkładając alexandra do łóżeczka, żeby mógł spokojnie spać i nakryła go pewnie kołderką też trochę! - pewnie byłabym nadopiekuńcza, czy coś w tym stylu, albo w ogóle nie umiałabym się zająć dzieckiem - wzruszyła ramionami i odgarnęła włosy, które dzisiaj lekko się jej pofalowały, ale i tak pewnie wyglądała całkiem fajnie. xd
Powrót do góry Go down
abilene

abilene


Liczba postów : 776
Join date : 24/04/2009

oto abilene! - Page 4 Empty
PisanieTemat: Re: oto abilene!   oto abilene! - Page 4 Icon_minitimeNie Sie 30, 2009 11:30 pm

- no, z drugiej strony trudno uwierzyć, że ma się takie dziecko - pokręciła głową. teraz abi wzięło na jakieś refleksję lub po prostu wywalenie jakiś swoich przemyśleń. bo nie będzie gadać do kaktusa albo innych roślinek :< no nic. usiadła sobie na jakiejś sofie, która również się tam znalazła. - lepiej być nadopiekuńcza niż w ogóle się nie opiekować, prawda? - zauważyła, jednak poderwała się z kanapy, ponieważ mały coś tam zaczął odwalać. to znaczy się kręcić, jednak po chwili znów poszedł spać. huh, cud!
Powrót do góry Go down
Sponsored content





oto abilene! - Page 4 Empty
PisanieTemat: Re: oto abilene!   oto abilene! - Page 4 Icon_minitime

Powrót do góry Go down
 
oto abilene!
Powrót do góry 
Strona 4 z 5Idź do strony : Previous  1, 2, 3, 4, 5  Next
 Similar topics
-
» do abilene
» do Abilene
» do abilene
» abilene heijmans
» abilene ma pokoik

Permissions in this forum:Nie możesz odpowiadać w tematach
you give it all, but i want more. :: mieszkania ## houses :: apartamenty.-
Skocz do: