you give it all, but i want more.
Czy chcesz zareagować na tę wiadomość? Zarejestruj się na forum za pomocą kilku kliknięć lub zaloguj się, aby kontynuować.


na forum mamy l a t o
 
IndeksIndeks  SzukajSzukaj  Latest imagesLatest images  RejestracjaRejestracja  ZalogujZaloguj  

 

 Bonpoint

Go down 
2 posters
Idź do strony : Previous  1, 2
AutorWiadomość
abilene

abilene


Liczba postów : 776
Join date : 24/04/2009

Bonpoint - Page 2 Empty
PisanieTemat: Re: Bonpoint   Bonpoint - Page 2 Icon_minitimeNie Wrz 13, 2009 11:01 pm

ja się za bardzo za oglądałam na bellazon w men cast, hihi ; *
zerknęła na pokaźną piramidkę ułożoną z pudeł przez ekspedientkę, która pewnie była zadowolona, bo violet wydała pewnie tutaj połowę rocznego utargu całej firmy ; d uniosła tylko jedną brew, zarzucając na siebie kurtkę, bo zauważyła że pada deszcz i ogólnie nie jest za ciekawie z pogodą.
- ciekawe co zrobisz w tymi rzeczami, jak matt się nie zgodzi na dziecko - westchnęła pod nosem, nie rozglądając się już po małych wieszakach, bo ona teraz będzie siedzieć tu całą noc! zresztą bardziej podobały jej się wszelkie sukieneczki i inne tym podobne dziewczęce stroje, niż takie chłopięcie i dorosłe bluzki. chodź małe garnitury ją lekko rozczulały, jednak nie chciała się tutaj rozklejać. pewnie dalej miała jakąś ciążową burzę hormonalną ; d
Powrót do góry Go down
Violet

Violet


Liczba postów : 3212
Join date : 16/05/2009

Bonpoint - Page 2 Empty
PisanieTemat: Re: Bonpoint   Bonpoint - Page 2 Icon_minitimeNie Wrz 13, 2009 11:09 pm

violet z zadowoleniem przyglądała się rosnącej piramidce. pewnie znów będzie musiała tłumaczyć się tatusiowi z tego ciut większego niż zazwyczaj wydatku, hihi - jak to się nie zgodzi? musi się zgodzić. będę miała to dziecko, chociaż miałabym go zgwałcić - zmrużyła lekko oczy. zdawała sie mówić serio, co pewnie wyglądało zabawnie, ale z drugiej strony było przerażające, jak zresztą wszystkie jej pomysły. powinna była urodzić się mniej 'kreatywna' xd
- pewnie i tak 50% rzeczy mi się nie przyda. no, chyba, że będę miała bliźniaki: chłopca i dziewczynkę. ale tego bym nie chciała. wolę mieć jedną laleczkę - znów głupkowato zachichotała - pewnie i tak część ubranek odpalę alexandrowi - uśmiechnęła się w stronę usypiającego już pewnie bobasa - będzie wyglądał zabójczo w małym garniturze.
Powrót do góry Go down
abilene

abilene


Liczba postów : 776
Join date : 24/04/2009

Bonpoint - Page 2 Empty
PisanieTemat: Re: Bonpoint   Bonpoint - Page 2 Icon_minitimeNie Wrz 13, 2009 11:18 pm

roześmiała się głośno, zakrywając jednak buzię dłonią, kiedy stwierdziła, że jeśli nie, to będzie musiała go zgwałcić. abi pewnie miała głupie poczucie humoru, coś jak ja, więc znalazła coś śmiesznego w tym stwierdzeniu, więc widać było jej reakcję. po chwili się na szczęście pohamowała i machnęła tylko ręką, żeby nie zwracał uwagi na jej dzikie reakcje.
- alex dziękuję z góry - uśmiechnęła się szeroko, unosząc wyżej nosidełko, ze śpiącym bobasem, który dopiero teraz wydawał się słodki, grzeczny i ogólnie lowe <3 aż abi samej zachciało się drugiego dziecka, kiedy spoglądała na śpiącego bobo! - chcę mieć dziewczynkę, sama sobie zrobię, o - mruknęła pod nosem, nie zastanawiając się nad sensem wypowiedzianych przez nią słów.
Powrót do góry Go down
Violet

Violet


Liczba postów : 3212
Join date : 16/05/2009

Bonpoint - Page 2 Empty
PisanieTemat: Re: Bonpoint   Bonpoint - Page 2 Icon_minitimeNie Wrz 13, 2009 11:27 pm

- ja właśnie też chcę dziewczynkę! - uśmiechnęła się szeroko, czekając aż zmęczona życiem już pani ekspedientka zapakuje pudełka z ubrankami do toreb xd - pewnie obie będziemy najgorętrzymi mamami w nowym jorku - po raz któryśtam zachichotała głupkowato. pewnie kiedy abi zaczęła się śmiać, to violet również parsknęła głośnym śmiechem - myślisz, że powinnam kupić już wózek i łóżeczko, czy na takie rzeczy jeszcze za wcześnie? - spojrzała na nią lekko unosząc brew. w sumie to chyba jest za wcześnie kupować cokolwiek. - chcesz wpaść do mnie z małym na drinka? albo..na cośtam co piją młode mamy? - podała pani pakującej kartę kredytową, z której zostało skasowane ładnych parę tysięcy dolarów. z urojonego dziecka violet pewnie stanie się taki sam snobek, jak ona sama xd
Powrót do góry Go down
Sponsored content





Bonpoint - Page 2 Empty
PisanieTemat: Re: Bonpoint   Bonpoint - Page 2 Icon_minitime

Powrót do góry Go down
 
Bonpoint
Powrót do góry 
Strona 2 z 2Idź do strony : Previous  1, 2

Permissions in this forum:Nie możesz odpowiadać w tematach
you give it all, but i want more. :: miasto ## city :: New York. :: butiki.-
Skocz do: