you give it all, but i want more.
Czy chcesz zareagować na tę wiadomość? Zarejestruj się na forum za pomocą kilku kliknięć lub zaloguj się, aby kontynuować.


na forum mamy l a t o
 
IndeksIndeks  SzukajSzukaj  Latest imagesLatest images  RejestracjaRejestracja  ZalogujZaloguj  

 

 ławeczki przed szpitalem

Go down 
3 posters
Idź do strony : Previous  1, 2
AutorWiadomość
Blair

Blair


Liczba postów : 4452
Join date : 09/05/2009
Age : 34

ławeczki przed szpitalem - Page 2 Empty
PisanieTemat: Re: ławeczki przed szpitalem   ławeczki przed szpitalem - Page 2 Icon_minitimePon Lip 20, 2009 11:19 pm

zmarszczyła lekko brwi. od razu pomyślała, że to dziwne coś w jej brzuchu to dziecko! aż nagle pobladła. wtedy pewnie wszystko jeszcze bardziej by się pokomplikowało i ogólnie. z drugiej strony, ciekawe, co wtedy zrobiłby tony, haha. ;d
- przyjdziesz. zaciągnę cię siłą - powiedziała poważnie. - hm, właśnie, to jest alison, a to heather - przedstawiła je sobie zapewne!
Powrót do góry Go down
Alison

Alison


Liczba postów : 1105
Join date : 23/04/2009
Age : 35

ławeczki przed szpitalem - Page 2 Empty
PisanieTemat: Re: ławeczki przed szpitalem   ławeczki przed szpitalem - Page 2 Icon_minitimePon Lip 20, 2009 11:23 pm

- y. Alison - uśmiechnęła sie odsłaniając sówj piękny zgryz i piękną biel. - czy tylko ja w tym gronie nie jestem w ciąży?
Powrót do góry Go down
heather

heather


Liczba postów : 1586
Join date : 03/06/2009
Age : 33

ławeczki przed szpitalem - Page 2 Empty
PisanieTemat: Re: ławeczki przed szpitalem   ławeczki przed szpitalem - Page 2 Icon_minitimePon Lip 20, 2009 11:27 pm

- nie jestem w ciąży, proszę cię - zaprzeczyła automatycznie, bo przecież tak nie było! takie coś odkryli by od razu w badaniu krwi czy czymś takim, nie wiem, nie znam się. spojrzała jakoś zdziwiona na alison, a potem przerażona na blair. skrzywiła się lekko jeszcze raz, znów zaczynając płakać, bo myśl nowo poznanej koleżanki ją dobiła ; d chodź prawdą nie była. - blair, nie masz tyle siły - stwierdziła, bo nawet ją by 89357 wołów do tego szpitala nie ruszyło. chlipnęła jeszcze parę razy, ale potem się opanowała, biorąc dziesięć głębokich wdechów.
Powrót do góry Go down
Blair

Blair


Liczba postów : 4452
Join date : 09/05/2009
Age : 34

ławeczki przed szpitalem - Page 2 Empty
PisanieTemat: Re: ławeczki przed szpitalem   ławeczki przed szpitalem - Page 2 Icon_minitimePon Lip 20, 2009 11:31 pm

- jesteś pewna, że nie jesteś w ciąży? - spojrzała na heather, a potem ugryzła się w język. - znaczy... dobra, nieważne. oczywiście, że mam tyle siły, żeby cię tam zaciągnąć, przekonasz się o tym. kiedy masz tam być? - zapytała, mając nadzieję, że heather zapomni o pytaniu, które zadała, dlatego pewnie dostała takiego słowotoku.
Powrót do góry Go down
heather

heather


Liczba postów : 1586
Join date : 03/06/2009
Age : 33

ławeczki przed szpitalem - Page 2 Empty
PisanieTemat: Re: ławeczki przed szpitalem   ławeczki przed szpitalem - Page 2 Icon_minitimePon Lip 20, 2009 11:36 pm

w sumie zastanowiła się przez chwilę co by było, gdyby się okazało, że w ciąży jest! wolała pewnie nie wiedzieć, bo zdawało jej się, że sama bawiłaby się ze słodkim bobasem, próbującym ugryźć jej stopę <3 i czułaby się strasznie niezręcznie.
- jestem pewna, wiedziałabym to - stwierdziła pewnie, patrząc lekko zaskoczona na blair. pewnie myślała, że to kobieta wie sama, bo cały czas rzyga i rosną jej cycki! cóż za uroczy typ rozumowania. - za tydzień, ale mówię ci, że nie przyjdę! - krzyknęła prawie te ostatnie słowa, na podkreślenie tego, że jej pewnie nie uda się zaciągnąć. okej, pewnie uda, ale mniejsza o to ; d
Powrót do góry Go down
Blair

Blair


Liczba postów : 4452
Join date : 09/05/2009
Age : 34

ławeczki przed szpitalem - Page 2 Empty
PisanieTemat: Re: ławeczki przed szpitalem   ławeczki przed szpitalem - Page 2 Icon_minitimePon Lip 20, 2009 11:45 pm

- mhm, więc za tydzień tu przyjdziemy - kiwnęła głową, posyłając heather spojrzenie nie znoszące sprzeciwu, czy jakoś tak! - nie wiem jak wy, ale ja jestem głodna - zmarszczyła brwi. - idziemy coś zjeść? - zaproponowała, zerkając na zegarek.
Powrót do góry Go down
heather

heather


Liczba postów : 1586
Join date : 03/06/2009
Age : 33

ławeczki przed szpitalem - Page 2 Empty
PisanieTemat: Re: ławeczki przed szpitalem   ławeczki przed szpitalem - Page 2 Icon_minitimePon Lip 20, 2009 11:52 pm

oburzyła się trochę, marszcząc mocno brwi. co miała jej powiedzieć? że przede wszystkim boi się tego, że będzie leżała w tym okropnym, szpitalnym łóżku, ryczała cały czas, a nikt się nią oprócz lekarza nie zainteresuję :c brzmiało to trochę dziwnie, ale właśnie chyba tego bała się bardziej niż tego, że jej brzuch rozetną i potem będzie miała bliznę. no cóż. spojrzała na zegarek w komórce, nie nosiła takiego na pasku czy coś pewnie. - możemy iść - wzruszyła ramionkami, stwierdzając, że wyjście gdzieś dobrze jej zrobi, nawet w rozmazanym makijażu.
Powrót do góry Go down
Blair

Blair


Liczba postów : 4452
Join date : 09/05/2009
Age : 34

ławeczki przed szpitalem - Page 2 Empty
PisanieTemat: Re: ławeczki przed szpitalem   ławeczki przed szpitalem - Page 2 Icon_minitimePon Lip 20, 2009 11:53 pm

no więc poszły wszystkie trzy pewnie! zacznęęę.
Powrót do góry Go down
Sponsored content





ławeczki przed szpitalem - Page 2 Empty
PisanieTemat: Re: ławeczki przed szpitalem   ławeczki przed szpitalem - Page 2 Icon_minitime

Powrót do góry Go down
 
ławeczki przed szpitalem
Powrót do góry 
Strona 2 z 2Idź do strony : Previous  1, 2

Pozwolenia na tym forum:Nie możesz odpowiadać w tematach
you give it all, but i want more. :: miasto ## city :: New York. :: szpital.-
Skocz do: