you give it all, but i want more.
Czy chcesz zareagować na tę wiadomość? Zarejestruj się na forum za pomocą kilku kliknięć lub zaloguj się, aby kontynuować.


na forum mamy l a t o
 
IndeksIndeks  SzukajSzukaj  Latest imagesLatest images  RejestracjaRejestracja  ZalogujZaloguj  

 

 Supper Bar

Go down 
+8
Violet
ralph
Alison
Nathan
emily
Georgina
kayla
sasza
12 posters
Idź do strony : Previous  1, 2, 3, 4, 5  Next
AutorWiadomość
kayla

kayla


Liczba postów : 3054
Join date : 23/04/2009
Skąd : wiesz że Cię kocham???

Supper Bar - Page 2 Empty
PisanieTemat: Re: Supper Bar   Supper Bar - Page 2 Icon_minitimePon Kwi 27, 2009 7:31 pm

Zamysliła się bo nie miała swojego typu zawse podrywała tych co mieli to coś albo tyhch po których widziała ze na nią lecą-Mam chłopaka-wyznała pijąc kolejny kieliszek
Powrót do góry Go down
Georgina

Georgina


Liczba postów : 496
Join date : 27/04/2009
Age : 35
Skąd : NYC

Supper Bar - Page 2 Empty
PisanieTemat: Re: Supper Bar   Supper Bar - Page 2 Icon_minitimePon Kwi 27, 2009 7:34 pm

-Ahhh... Rozumiem. -Troche ją wcięło. Nie wiedziala co ze sobą robic.
Powrót do góry Go down
kayla

kayla


Liczba postów : 3054
Join date : 23/04/2009
Skąd : wiesz że Cię kocham???

Supper Bar - Page 2 Empty
PisanieTemat: Re: Supper Bar   Supper Bar - Page 2 Icon_minitimePon Kwi 27, 2009 7:36 pm

Pic z nią,sama chciała wódkę .Przewróciła oczami-Co jest??
Powrót do góry Go down
Georgina

Georgina


Liczba postów : 496
Join date : 27/04/2009
Age : 35
Skąd : NYC

Supper Bar - Page 2 Empty
PisanieTemat: Re: Supper Bar   Supper Bar - Page 2 Icon_minitimePon Kwi 27, 2009 7:38 pm

Uśmiechnęła się. Jak szalec to szalec. -Nic. Przeciez Twojego chłopa tutaj nie ma. Wiec jesli przystojny blondyn sie przysiadzie do nas, to twoj chlopczyk o niczym sie nie dowie.-Wypiła haustem wódke.
Powrót do góry Go down
kayla

kayla


Liczba postów : 3054
Join date : 23/04/2009
Skąd : wiesz że Cię kocham???

Supper Bar - Page 2 Empty
PisanieTemat: Re: Supper Bar   Supper Bar - Page 2 Icon_minitimePon Kwi 27, 2009 7:40 pm

Rozesmiała się,powinna wogóle nie pić.Od przyjazdu tutaj nie spędziła zadnego wieczoru bez alkoholu.-Masz racje-puściła do niej oczko-Czas się zabawić
Powrót do góry Go down
Georgina

Georgina


Liczba postów : 496
Join date : 27/04/2009
Age : 35
Skąd : NYC

Supper Bar - Page 2 Empty
PisanieTemat: Re: Supper Bar   Supper Bar - Page 2 Icon_minitimePon Kwi 27, 2009 7:44 pm

-To świetnie!!! Teee!! Przystojniak!! Siadaj do stolu najgorętszych dziewczyn w tym klubie!!-Zawołała blondyna i wskazała mu ich stolik.
Powrót do góry Go down
kayla

kayla


Liczba postów : 3054
Join date : 23/04/2009
Skąd : wiesz że Cię kocham???

Supper Bar - Page 2 Empty
PisanieTemat: Re: Supper Bar   Supper Bar - Page 2 Icon_minitimePon Kwi 27, 2009 7:46 pm

Rozesmiała się i oblizała usta,jednak odsuneła kieliszek chciała przynajmniej cos pamiętac//co nate tu pisał??
Powrót do góry Go down
Georgina

Georgina


Liczba postów : 496
Join date : 27/04/2009
Age : 35
Skąd : NYC

Supper Bar - Page 2 Empty
PisanieTemat: Re: Supper Bar   Supper Bar - Page 2 Icon_minitimePon Kwi 27, 2009 7:49 pm

Blondyn przysiadl się obok Kayli. Już chciał sie przedstawic gdy Georgie mu przerwała -NIE! Twoje imię totalnie nas nie interesuje kolego. Lepiej nam zamów coś dobrego.-Mrugnęła do Kayli-Ja w tym czasie ide dowiedziec się, o której kelner konczy zmiane.-Wstała od stołu i chwiejącym ruchem poszła w strone baru. //nie wiedzialam. pewnie pisalam swoje akurat. ty widzialas??
Powrót do góry Go down
kayla

kayla


Liczba postów : 3054
Join date : 23/04/2009
Skąd : wiesz że Cię kocham???

Supper Bar - Page 2 Empty
PisanieTemat: Re: Supper Bar   Supper Bar - Page 2 Icon_minitimePon Kwi 27, 2009 7:50 pm

//no nie zdązyłam :PZaczeła przeszywac wzrokiem kolesia przygladając się symetrii jego twarzy.Dostrzwgła mały piperzyk nad jego okiem,piperzyki zawsze ją kręciły
Powrót do góry Go down
emily

emily


Liczba postów : 66
Join date : 25/04/2009

Supper Bar - Page 2 Empty
PisanieTemat: Re: Supper Bar   Supper Bar - Page 2 Icon_minitimePon Kwi 27, 2009 7:55 pm

Wszedł do klubu. Po ostatnim dniu, nie mógł zapomnieć tej pięknej dziewczyny z łączki, ale chciał spróbować, rozejrzał się, zobaczył jakieś dwie dziewczyny, ale był trooooche zbyt nieśmiały.
Powrót do góry Go down
kayla

kayla


Liczba postów : 3054
Join date : 23/04/2009
Skąd : wiesz że Cię kocham???

Supper Bar - Page 2 Empty
PisanieTemat: Re: Supper Bar   Supper Bar - Page 2 Icon_minitimePon Kwi 27, 2009 8:01 pm

blondyn jej nie krecił ale zaczeła się patrzec na teog co wszedł,nawet nie wiedziała kiedy kolejny kieliszek znalazł się w jej dłoni
Powrót do góry Go down
Georgina

Georgina


Liczba postów : 496
Join date : 27/04/2009
Age : 35
Skąd : NYC

Supper Bar - Page 2 Empty
PisanieTemat: Re: Supper Bar   Supper Bar - Page 2 Icon_minitimePon Kwi 27, 2009 8:03 pm

Georgie zauważyła brak zainteresowania Kayli. Nachyliła się do blondyna i powiedziała -Możesz sie już zmywac kochasiu. Nudisz nas. -Usiadła wypiła swój drink i patrzyła jak blondyn odchodzi.
Powrót do góry Go down
emily

emily


Liczba postów : 66
Join date : 25/04/2009

Supper Bar - Page 2 Empty
PisanieTemat: Re: Supper Bar   Supper Bar - Page 2 Icon_minitimePon Kwi 27, 2009 8:06 pm

Usiadł gdzieś zboku sali. Musiał się napić i zapomnieć, musiał! Spojrzał, że ładna dziewczyna mu się przygląda, uśmiechnął się do niej.
- Oby ona była odważna, jeżeli w ogóle chce ze mną gadać - na ostatnie słowa posmutniał.
Zastanawiał się czy dziewczyna dalej się na niego patrzy, bo on nie chciał wyjść na nachalnego.
Powrót do góry Go down
kayla

kayla


Liczba postów : 3054
Join date : 23/04/2009
Skąd : wiesz że Cię kocham???

Supper Bar - Page 2 Empty
PisanieTemat: Re: Supper Bar   Supper Bar - Page 2 Icon_minitimePon Kwi 27, 2009 8:07 pm

-Dzięki G-mrukneła i schowała komórkę.Alison się do niej nie odzywa.Czy cos się stało???Nadal patrzyła na chłopaka,zawsze prowokowała ludzi swoim spojerzeniem
Powrót do góry Go down
Georgina

Georgina


Liczba postów : 496
Join date : 27/04/2009
Age : 35
Skąd : NYC

Supper Bar - Page 2 Empty
PisanieTemat: Re: Supper Bar   Supper Bar - Page 2 Icon_minitimePon Kwi 27, 2009 8:11 pm

-Widzę, że jesteś w tym klubie totalnie adorowana. Tamten się totalnie na Ciebie gapi. Myslę, że powinnas mu dac szanse. Odnosze wrazenie, ze nie jest taki nudny jak ten poprzedni.
Powrót do góry Go down
emily

emily


Liczba postów : 66
Join date : 25/04/2009

Supper Bar - Page 2 Empty
PisanieTemat: Re: Supper Bar   Supper Bar - Page 2 Icon_minitimePon Kwi 27, 2009 8:12 pm

Chyba nabrał odwagi, wstał, ale najpierw musiał iść do baru.
- Wódkę i jedno martini- powiedział po czym położył dziesięcio dolarowy banknot na lade. Odczekał minutę, bo straszny ruch był przy barze, wziął alkohol i ruszył w kierunku dziewczyn. Zapomniał, że było ich dwie, cholera, ale z niego debil.
- Zauważyłem, że na mnie zerkasz piękna - uśmiechną się do niej
Powrót do góry Go down
kayla

kayla


Liczba postów : 3054
Join date : 23/04/2009
Skąd : wiesz że Cię kocham???

Supper Bar - Page 2 Empty
PisanieTemat: Re: Supper Bar   Supper Bar - Page 2 Icon_minitimePon Kwi 27, 2009 8:14 pm

Uśmiechneła się do chłopaka i poprawiła włosy-Obie jestesmy piękne,nie uwazasz??
Powrót do góry Go down
Georgina

Georgina


Liczba postów : 496
Join date : 27/04/2009
Age : 35
Skąd : NYC

Supper Bar - Page 2 Empty
PisanieTemat: Re: Supper Bar   Supper Bar - Page 2 Icon_minitimePon Kwi 27, 2009 8:14 pm

Georgie zerknęła na chłopaka a potem na Kaylę. Uśmiechnęła się do niej porozumiewawczo. -Wlaśnie przypomnialo mi sie, że mam jutro cholernie trudny test w szkole!!-Wstała
Powrót do góry Go down
kayla

kayla


Liczba postów : 3054
Join date : 23/04/2009
Skąd : wiesz że Cię kocham???

Supper Bar - Page 2 Empty
PisanieTemat: Re: Supper Bar   Supper Bar - Page 2 Icon_minitimePon Kwi 27, 2009 8:17 pm

-Ej ej niemasz testu-siadaj !-przytrzymała ja za nadgarstek
Powrót do góry Go down
Georgina

Georgina


Liczba postów : 496
Join date : 27/04/2009
Age : 35
Skąd : NYC

Supper Bar - Page 2 Empty
PisanieTemat: Re: Supper Bar   Supper Bar - Page 2 Icon_minitimePon Kwi 27, 2009 8:20 pm

-Oczywiscie, że mam! Z algebry naprzyklad. -Usmiechnęła się. -Siadaj chlopcze nie stoj tak.
Powrót do góry Go down
kayla

kayla


Liczba postów : 3054
Join date : 23/04/2009
Skąd : wiesz że Cię kocham???

Supper Bar - Page 2 Empty
PisanieTemat: Re: Supper Bar   Supper Bar - Page 2 Icon_minitimePon Kwi 27, 2009 8:21 pm

-Zostań zaraz przyjdzie moja przyjaciółka to ja poznasz-nadl ja trzymała-Ty tez oczywiście zostan,jestem Kyala,miło mi
Powrót do góry Go down
Georgina

Georgina


Liczba postów : 496
Join date : 27/04/2009
Age : 35
Skąd : NYC

Supper Bar - Page 2 Empty
PisanieTemat: Re: Supper Bar   Supper Bar - Page 2 Icon_minitimePon Kwi 27, 2009 8:23 pm

-Okej, ale nie zostaje długo bo musze jeszcze zameldowac sie w hotelu!! A ja jestem Georgie. -Równeiz podała mu ręke. Odpaliła kolejnego papierosa i napila sie Ketel One.
Powrót do góry Go down
emily

emily


Liczba postów : 66
Join date : 25/04/2009

Supper Bar - Page 2 Empty
PisanieTemat: Re: Supper Bar   Supper Bar - Page 2 Icon_minitimePon Kwi 27, 2009 8:28 pm

- Miło mi, ja jestem Gabe. - uśmiechnął się do nich, nie chciało mu się podawać ręki, eh, nie chciał być jak wszyscy. W kajli spodobały mu się jej włosy były takie, takie...inne. Chciał ich dotknąć i przekonać się czy na prawde były takie puszyste na jakie wyglądały, ale się pochamował.
- Człowieku odbija Ci? - pomyślał.
Powrót do góry Go down
kayla

kayla


Liczba postów : 3054
Join date : 23/04/2009
Skąd : wiesz że Cię kocham???

Supper Bar - Page 2 Empty
PisanieTemat: Re: Supper Bar   Supper Bar - Page 2 Icon_minitimePon Kwi 27, 2009 8:30 pm

Wiedząc że G jej nie zostawi rozsiałda się wygodniej i zamówiła wodę musi trochę wytrzeźwiec zanim wróci fdo domu-No to nam coś teraz o sobie opowiedz-nie spuszczła wzroku z G
Powrót do góry Go down
Georgina

Georgina


Liczba postów : 496
Join date : 27/04/2009
Age : 35
Skąd : NYC

Supper Bar - Page 2 Empty
PisanieTemat: Re: Supper Bar   Supper Bar - Page 2 Icon_minitimePon Kwi 27, 2009 8:30 pm

-KELNER!! 2 BUTELKI KETEL ONE!! Dopisz do mojego rachunku.
Powrót do góry Go down
Sponsored content





Supper Bar - Page 2 Empty
PisanieTemat: Re: Supper Bar   Supper Bar - Page 2 Icon_minitime

Powrót do góry Go down
 
Supper Bar
Powrót do góry 
Strona 2 z 5Idź do strony : Previous  1, 2, 3, 4, 5  Next

Permissions in this forum:Nie możesz odpowiadać w tematach
you give it all, but i want more. :: miasto ## city :: New York. :: bary & cluby.-
Skocz do: