you give it all, but i want more.
Czy chcesz zareagować na tę wiadomość? Zarejestruj się na forum za pomocą kilku kliknięć lub zaloguj się, aby kontynuować.


na forum mamy l a t o
 
IndeksIndeks  SzukajSzukaj  Latest imagesLatest images  RejestracjaRejestracja  ZalogujZaloguj  

 

 Stołówka na dworze.

Go down 
5 posters
Idź do strony : Previous  1, 2, 3  Next
AutorWiadomość
alex

alex


Liczba postów : 402
Join date : 26/04/2009

Stołówka na dworze. - Page 2 Empty
PisanieTemat: Re: Stołówka na dworze.   Stołówka na dworze. - Page 2 Icon_minitimeSro Kwi 29, 2009 3:11 pm

Pomachał do dziewczyn skoro zaczeły się na niego patrzec, i wrócił do swoje kanapki z wołowiną
Powrót do góry Go down
kayla

kayla


Liczba postów : 3054
Join date : 23/04/2009
Skąd : wiesz że Cię kocham???

Stołówka na dworze. - Page 2 Empty
PisanieTemat: Re: Stołówka na dworze.   Stołówka na dworze. - Page 2 Icon_minitimeSro Kwi 29, 2009 3:12 pm

-Hej hej Twiggy miło znów Cię widziec-cmokneła ją w policzek-Robimy dziś impreze bediesz??
Powrót do góry Go down
Georgina

Georgina


Liczba postów : 496
Join date : 27/04/2009
Age : 35
Skąd : NYC

Stołówka na dworze. - Page 2 Empty
PisanieTemat: Re: Stołówka na dworze.   Stołówka na dworze. - Page 2 Icon_minitimeSro Kwi 29, 2009 3:13 pm

-Hey Twiggy.-Przeniosła wzrok na Shiloh.-To świetnie.-Powiedziała i zajęła się swoją sałatką.
Powrót do góry Go down
Twiggy

Twiggy


Liczba postów : 66
Join date : 27/04/2009

Stołówka na dworze. - Page 2 Empty
PisanieTemat: Re: Stołówka na dworze.   Stołówka na dworze. - Page 2 Icon_minitimeSro Kwi 29, 2009 3:15 pm

- Będę. Nie mam nawet lepszych planów na dziś. - po czym uśmiechnęła się dziarsko i rzekła do kręcących się wokół nieznajomych osób - Hej, jestem Twiggy!
Powrót do góry Go down
shiloh

shiloh


Liczba postów : 200
Join date : 29/04/2009

Stołówka na dworze. - Page 2 Empty
PisanieTemat: Re: Stołówka na dworze.   Stołówka na dworze. - Page 2 Icon_minitimeSro Kwi 29, 2009 3:16 pm

- serwus, shiloh. - mruknęła zmęczona ciągłym przedstawianiem się, - ta sałatka nie wygląda zbyt apetycznie! - skrzywiła się, odsuwając ową na sam środek stolika.
Powrót do góry Go down
kayla

kayla


Liczba postów : 3054
Join date : 23/04/2009
Skąd : wiesz że Cię kocham???

Stołówka na dworze. - Page 2 Empty
PisanieTemat: Re: Stołówka na dworze.   Stołówka na dworze. - Page 2 Icon_minitimeSro Kwi 29, 2009 3:18 pm

Popatrzyła na sałatkę Shiloh-Ej nie prawda moja była pyszna-oblizała wargi i rozejrzała się po dziedzińcu
Powrót do góry Go down
Georgina

Georgina


Liczba postów : 496
Join date : 27/04/2009
Age : 35
Skąd : NYC

Stołówka na dworze. - Page 2 Empty
PisanieTemat: Re: Stołówka na dworze.   Stołówka na dworze. - Page 2 Icon_minitimeSro Kwi 29, 2009 3:21 pm

-Moja też była pyszna. Ale mimo wszystko skosztuję Twojej.-Zaśmiała się i zanurzyła widelec w sałatce.
Powrót do góry Go down
shiloh

shiloh


Liczba postów : 200
Join date : 29/04/2009

Stołówka na dworze. - Page 2 Empty
PisanieTemat: Re: Stołówka na dworze.   Stołówka na dworze. - Page 2 Icon_minitimeSro Kwi 29, 2009 3:22 pm

- może wpadłaś w oko kolesiowi z baru, bo moja napewno nie nalezy do najsmaczniejszych. - wzruszyła ramionami, posyłając ciepłe spojrzenie chłopakowi z muru.
- częstuj sie. - zachichotała cicho, zakładając kosmyk włosów za ucho
Powrót do góry Go down
alex

alex


Liczba postów : 402
Join date : 26/04/2009

Stołówka na dworze. - Page 2 Empty
PisanieTemat: Re: Stołówka na dworze.   Stołówka na dworze. - Page 2 Icon_minitimeSro Kwi 29, 2009 3:23 pm

zjadl i wyrzucił serwetkę do najblizszego kosza.Pora poznac jakąs dziewczyne alex.dosiadl się do stolika pełnego dziewczyn i popatrzył na kazdą
-66 jestesm alex
Powrót do góry Go down
kayla

kayla


Liczba postów : 3054
Join date : 23/04/2009
Skąd : wiesz że Cię kocham???

Stołówka na dworze. - Page 2 Empty
PisanieTemat: Re: Stołówka na dworze.   Stołówka na dworze. - Page 2 Icon_minitimeSro Kwi 29, 2009 3:24 pm

-to był jakiś chłopak tam???jak brałam to nikog nie było-spojrzała n kolesia co się dosiadł-hej jestem Kayla-uśmiechneła się do niego,alex miał bardzo śmieszny uśmiech
Powrót do góry Go down
Twiggy

Twiggy


Liczba postów : 66
Join date : 27/04/2009

Stołówka na dworze. - Page 2 Empty
PisanieTemat: Re: Stołówka na dworze.   Stołówka na dworze. - Page 2 Icon_minitimeSro Kwi 29, 2009 3:25 pm

- Twiggy - kolejny raz wypowiedziała swoje imię po czym zmierzyła wzrokiem Alexa.
Powrót do góry Go down
Georgina

Georgina


Liczba postów : 496
Join date : 27/04/2009
Age : 35
Skąd : NYC

Stołówka na dworze. - Page 2 Empty
PisanieTemat: Re: Stołówka na dworze.   Stołówka na dworze. - Page 2 Icon_minitimeSro Kwi 29, 2009 3:27 pm

-Chyba sobie napisze na czole jak mam na imię, bo już mi brzydnie ciągłe przedstawianie się. Georgie. -Wzięła sałatke Shiloh- Jesli nie masz nic przeciwko to ją zjem. A z kolesiem ze stołówki umawiałam się 2 lata temu. Więc to raczej mi powienien dac tą niedobrą.
Powrót do góry Go down
shiloh

shiloh


Liczba postów : 200
Join date : 29/04/2009

Stołówka na dworze. - Page 2 Empty
PisanieTemat: Re: Stołówka na dworze.   Stołówka na dworze. - Page 2 Icon_minitimeSro Kwi 29, 2009 3:28 pm

- no był, może nie należał do najprzystojniejszych na świecie, ale był. - zatrzepotała niewinnie rzesami, zakładając nogę na nogę.
- a ja shiloh. - przeniosła wzrok z kajli na alexa.
Powrót do góry Go down
kayla

kayla


Liczba postów : 3054
Join date : 23/04/2009
Skąd : wiesz że Cię kocham???

Stołówka na dworze. - Page 2 Empty
PisanieTemat: Re: Stołówka na dworze.   Stołówka na dworze. - Page 2 Icon_minitimeSro Kwi 29, 2009 3:28 pm

nie miala co jeśc ani co pic więc oparła brode na rekach i zapatrzyła się gdzieś w dal
Powrót do góry Go down
alex

alex


Liczba postów : 402
Join date : 26/04/2009

Stołówka na dworze. - Page 2 Empty
PisanieTemat: Re: Stołówka na dworze.   Stołówka na dworze. - Page 2 Icon_minitimeSro Kwi 29, 2009 3:30 pm

Usmiechnał się szeroko i zaśmiał histerycznie,czyzby sie pobrudził ze tak na niego patrzą???
-fajnie to co tu robicie???-dzwonek dzwonił jakies pół godziny temu
Powrót do góry Go down
Georgina

Georgina


Liczba postów : 496
Join date : 27/04/2009
Age : 35
Skąd : NYC

Stołówka na dworze. - Page 2 Empty
PisanieTemat: Re: Stołówka na dworze.   Stołówka na dworze. - Page 2 Icon_minitimeSro Kwi 29, 2009 3:30 pm

Spojrzała na zegarek. -Dobra, ja się zmywam ludziska.
Powrót do góry Go down
kayla

kayla


Liczba postów : 3054
Join date : 23/04/2009
Skąd : wiesz że Cię kocham???

Stołówka na dworze. - Page 2 Empty
PisanieTemat: Re: Stołówka na dworze.   Stołówka na dworze. - Page 2 Icon_minitimeSro Kwi 29, 2009 3:31 pm

Popatrzyła na G-Czemu???Tak wcześniej??
Powrót do góry Go down
shiloh

shiloh


Liczba postów : 200
Join date : 29/04/2009

Stołówka na dworze. - Page 2 Empty
PisanieTemat: Re: Stołówka na dworze.   Stołówka na dworze. - Page 2 Icon_minitimeSro Kwi 29, 2009 3:33 pm

zamachała za geogrią , i posłała jej buziaka w powietrzu. - prowadzimy interesujący monolog, - wzruszyła lekko ramionami szukając wzrokiem kawy, której zapomniała wziąc z lady baru.
Powrót do góry Go down
alex

alex


Liczba postów : 402
Join date : 26/04/2009

Stołówka na dworze. - Page 2 Empty
PisanieTemat: Re: Stołówka na dworze.   Stołówka na dworze. - Page 2 Icon_minitimeSro Kwi 29, 2009 3:35 pm

Kiwnął głową
-dostałem e-mail ao imprezie mam nadzieje że Wy tez będziecie-miał na mysli że Shiloh bedzie bo patrzył tylko na nią
Powrót do góry Go down
Georgina

Georgina


Liczba postów : 496
Join date : 27/04/2009
Age : 35
Skąd : NYC

Stołówka na dworze. - Page 2 Empty
PisanieTemat: Re: Stołówka na dworze.   Stołówka na dworze. - Page 2 Icon_minitimeSro Kwi 29, 2009 3:35 pm

-Jest pora obiadowa. A sałatka mnie nie zadawala, więc idę coś zjesc. A potem może jakiś butik czy coś. Musze kupic coś wystrzałowego na Twoją imprezę. Oczekujesz, że przyjdę w czymś starym?
Powrót do góry Go down
Twiggy

Twiggy


Liczba postów : 66
Join date : 27/04/2009

Stołówka na dworze. - Page 2 Empty
PisanieTemat: Re: Stołówka na dworze.   Stołówka na dworze. - Page 2 Icon_minitimeSro Kwi 29, 2009 3:37 pm

Pomachała G na pożegnanie, po czym wyciągneła notes i ołówek i zaczeła coś bazgrolić.
Powrót do góry Go down
kayla

kayla


Liczba postów : 3054
Join date : 23/04/2009
Skąd : wiesz że Cię kocham???

Stołówka na dworze. - Page 2 Empty
PisanieTemat: Re: Stołówka na dworze.   Stołówka na dworze. - Page 2 Icon_minitimeSro Kwi 29, 2009 3:37 pm

Usmiechneła się mrużać oczy w ostrym słońcu-Masz racje pora na jakies zakupki.Narazie dziewczyny i Alex-wstała i poprawiła podwinięta koszulke-Widzimy sie wszyscy o 19???
Powrót do góry Go down
shiloh

shiloh


Liczba postów : 200
Join date : 29/04/2009

Stołówka na dworze. - Page 2 Empty
PisanieTemat: Re: Stołówka na dworze.   Stołówka na dworze. - Page 2 Icon_minitimeSro Kwi 29, 2009 3:39 pm

- kurczę, zapomniałam o kawie. - podzieliła sie z nimi tą jakże przerażającą nowiną, nerwowo wypuszczając powietrze z płuc. - ja będę napewno. - zachichotała cicho, uderzając delikatnie pazkonciami o blat.
Powrót do góry Go down
alex

alex


Liczba postów : 402
Join date : 26/04/2009

Stołówka na dworze. - Page 2 Empty
PisanieTemat: Re: Stołówka na dworze.   Stołówka na dworze. - Page 2 Icon_minitimeSro Kwi 29, 2009 3:40 pm

Usmiechnąl sie szeroko i wstał
-to sie ciesze,lece wziąśc prysznic i będe na pewno.narazie kurczaki-pocałował każda w policzek i uciekł przez krzaki w stronę domu
Powrót do góry Go down
Georgina

Georgina


Liczba postów : 496
Join date : 27/04/2009
Age : 35
Skąd : NYC

Stołówka na dworze. - Page 2 Empty
PisanieTemat: Re: Stołówka na dworze.   Stołówka na dworze. - Page 2 Icon_minitimeSro Kwi 29, 2009 3:42 pm

-To do 19. Narazie wszystkim. 
Powrót do góry Go down
Sponsored content





Stołówka na dworze. - Page 2 Empty
PisanieTemat: Re: Stołówka na dworze.   Stołówka na dworze. - Page 2 Icon_minitime

Powrót do góry Go down
 
Stołówka na dworze.
Powrót do góry 
Strona 2 z 3Idź do strony : Previous  1, 2, 3  Next

Permissions in this forum:Nie możesz odpowiadać w tematach
you give it all, but i want more. :: uczelnia ## school :: St. Isabele Private School :: dziedziniec.-
Skocz do: