you give it all, but i want more.
Czy chcesz zareagować na tę wiadomość? Zarejestruj się na forum za pomocą kilku kliknięć lub zaloguj się, aby kontynuować.


na forum mamy l a t o
 
IndeksIndeks  SzukajSzukaj  Latest imagesLatest images  RejestracjaRejestracja  ZalogujZaloguj  

 

 Stołówka na dworze.

Go down 
5 posters
Idź do strony : 1, 2, 3  Next
AutorWiadomość
Georgina

Georgina


Liczba postów : 496
Join date : 27/04/2009
Age : 35
Skąd : NYC

Stołówka na dworze. Empty
PisanieTemat: Stołówka na dworze.   Stołówka na dworze. Icon_minitimePon Kwi 27, 2009 4:08 pm

Usiadła przy wolnym stoliku, który znajdował się po środku stołówki. Uwielbiala byc w centrum zainteresowania. Wróciła do Nowego Jorku po 2 miesiacach nieobecnosci. Nie chciała wracac do szkoły, przyszła tu, bo matka jej kazała. Zastanawiała się gdzie by się tu zmyc. Rozejrzała się w koło i nie znalazła żadnych znanych twarzy. Wszyscy jej przyjaciele wylądowali na odwykach. Jej jedynej udało się wykręcic. Wyjęła swojego palmtopa i zaczęła surowac po sieci.
Powrót do góry Go down
Georgina

Georgina


Liczba postów : 496
Join date : 27/04/2009
Age : 35
Skąd : NYC

Stołówka na dworze. Empty
PisanieTemat: Re: Stołówka na dworze.   Stołówka na dworze. Icon_minitimeSro Kwi 29, 2009 1:43 pm

Zajęła swój ulubiony stolik i zaczęła przeglądac tomik z ulubionymi wierszami swojej matki. Był zrelaksowana. Miała dobry dzień. Nawet do szkoły dotarła na wszystkie lekcje. Akurat miala przerwe na lunch i postanowiła spędzic ją w szkole. 
Powrót do góry Go down
kayla

kayla


Liczba postów : 3054
Join date : 23/04/2009
Skąd : wiesz że Cię kocham???

Stołówka na dworze. Empty
PisanieTemat: Re: Stołówka na dworze.   Stołówka na dworze. Icon_minitimeSro Kwi 29, 2009 1:49 pm

Wróciła do szkoły szukac tej nieszczęsnej zapalniczki,zawsze się moze jej do czegoś przydać
Powrót do góry Go down
kayla

kayla


Liczba postów : 3054
Join date : 23/04/2009
Skąd : wiesz że Cię kocham???

Stołówka na dworze. Empty
PisanieTemat: Re: Stołówka na dworze.   Stołówka na dworze. Icon_minitimeSro Kwi 29, 2009 2:02 pm

w końcu ją znalazła,wsadziła zgube do kieszeni i skierowała sie do stolika G-hej hej -skubneła kawałek sałaty z jej talerza-co tam??
Powrót do góry Go down
Georgina

Georgina


Liczba postów : 496
Join date : 27/04/2009
Age : 35
Skąd : NYC

Stołówka na dworze. Empty
PisanieTemat: Re: Stołówka na dworze.   Stołówka na dworze. Icon_minitimeSro Kwi 29, 2009 2:09 pm

-Hej-Zamknęła tomik i zaraz schowała go do torby. Nie chciała wyjśc na wrażliwą. Uśmiechneła się-W porzadku. Co u Ciebie? Nie widziałam Cię wcześniej w szkole.
Powrót do góry Go down
kayla

kayla


Liczba postów : 3054
Join date : 23/04/2009
Skąd : wiesz że Cię kocham???

Stołówka na dworze. Empty
PisanieTemat: Re: Stołówka na dworze.   Stołówka na dworze. Icon_minitimeSro Kwi 29, 2009 2:11 pm

-Bo miałam nie przyjśc wogóle ale się rano zebrałam i przyszłam tylko na bioogię na któa wogóle nie jestem zapisana-uśmiechneła się do G-Jak tam po wczorajszym,wyspałas się???
Powrót do góry Go down
Georgina

Georgina


Liczba postów : 496
Join date : 27/04/2009
Age : 35
Skąd : NYC

Stołówka na dworze. Empty
PisanieTemat: Re: Stołówka na dworze.   Stołówka na dworze. Icon_minitimeSro Kwi 29, 2009 2:17 pm

-Muszę Ci przyznac, że się wyspałam i jestem rześka i gotowa dzisiaj do jakiś imprezek. Musimy rozruszac ten NY, bo widzę, że po moim wyjeździe trochę przycichło.
Powrót do góry Go down
kayla

kayla


Liczba postów : 3054
Join date : 23/04/2009
Skąd : wiesz że Cię kocham???

Stołówka na dworze. Empty
PisanieTemat: Re: Stołówka na dworze.   Stołówka na dworze. Icon_minitimeSro Kwi 29, 2009 2:18 pm

Wzruszyła ramionami-Nie wiem jak było przedtem ale impreza dzisiaj???znowu no nie wiem-przygryzła warge
Powrót do góry Go down
Georgina

Georgina


Liczba postów : 496
Join date : 27/04/2009
Age : 35
Skąd : NYC

Stołówka na dworze. Empty
PisanieTemat: Re: Stołówka na dworze.   Stołówka na dworze. Icon_minitimeSro Kwi 29, 2009 2:22 pm

Otworzyła jogurt, ktorym natychmiast się pochlapała. Nasliniła palec i zebrała zółtą plamkę ze swoich spodni. -No impreza dzisiaj. Jakiś klub. No chyba, że masz lepsze rzeczy do robienie. -Usmiechnęła się.  -A no właśnie. Widziałaś się wczoraj z tym swoim chlopakiem?
Powrót do góry Go down
kayla

kayla


Liczba postów : 3054
Join date : 23/04/2009
Skąd : wiesz że Cię kocham???

Stołówka na dworze. Empty
PisanieTemat: Re: Stołówka na dworze.   Stołówka na dworze. Icon_minitimeSro Kwi 29, 2009 2:23 pm

Znowu skubneła jej sałate głodna była -Przeciez widziałas -mrukneła i na chwile odeszła po porcję sałatki dla siebie-A może lepiej domówkę???
Powrót do góry Go down
Georgina

Georgina


Liczba postów : 496
Join date : 27/04/2009
Age : 35
Skąd : NYC

Stołówka na dworze. Empty
PisanieTemat: Re: Stołówka na dworze.   Stołówka na dworze. Icon_minitimeSro Kwi 29, 2009 2:27 pm

-Ah to był on? A później się nie widzieliście? Przecież nie imprezowaliśmy długo. Nie mam gdzie urządzic tej domówki, bo w hotelach raczej nie można. Nie z moją reputacją. 
Powrót do góry Go down
kayla

kayla


Liczba postów : 3054
Join date : 23/04/2009
Skąd : wiesz że Cię kocham???

Stołówka na dworze. Empty
PisanieTemat: Re: Stołówka na dworze.   Stołówka na dworze. Icon_minitimeSro Kwi 29, 2009 2:29 pm

-to był on,noi się dość szybko zmył nie chciał zostac-westchneła i zanurzyła widelczyk w sałatce z kurczakiem-jak coś to mam apartament i tam możemy pobalowac
Powrót do góry Go down
Georgina

Georgina


Liczba postów : 496
Join date : 27/04/2009
Age : 35
Skąd : NYC

Stołówka na dworze. Empty
PisanieTemat: Re: Stołówka na dworze.   Stołówka na dworze. Icon_minitimeSro Kwi 29, 2009 2:49 pm

-No to mozemy balowac. -Uśmiechnela sie.-We dwie? Czy bierzemy Ali, Twiggy? Może jeszcze ralph, Gabe? Może Nate'a zaprosisz?
Powrót do góry Go down
kayla

kayla


Liczba postów : 3054
Join date : 23/04/2009
Skąd : wiesz że Cię kocham???

Stołówka na dworze. Empty
PisanieTemat: Re: Stołówka na dworze.   Stołówka na dworze. Icon_minitimeSro Kwi 29, 2009 2:51 pm

-Mogą byc wszyscy,nie ma żadnych ograniczen.Zaproś kogo chcesz-uśmiechneła się i dokończyła sałatkę-o której zaczynamy??
Powrót do góry Go down
shiloh

shiloh


Liczba postów : 200
Join date : 29/04/2009

Stołówka na dworze. Empty
PisanieTemat: Re: Stołówka na dworze.   Stołówka na dworze. Icon_minitimeSro Kwi 29, 2009 2:55 pm

pewnie usiadła gdzieś przy jakimś wolnym stoliku, licząc w myślach kalorie tej niskokalorycznej sałatki, którą trzymała w dłoni.
Powrót do góry Go down
Georgina

Georgina


Liczba postów : 496
Join date : 27/04/2009
Age : 35
Skąd : NYC

Stołówka na dworze. Empty
PisanieTemat: Re: Stołówka na dworze.   Stołówka na dworze. Icon_minitimeSro Kwi 29, 2009 2:58 pm

-O 19 pasuje. Niestety nie mam kogos zabrac. Wzięłabym moją BFF ale został jej jeszcze miesiąc w więzieniu -Uśmiechnęła się-Przymknęli ją za posiadanie i rozprowadzanie. Znasz ją?-Wskazała na Shiloh.
Powrót do góry Go down
kayla

kayla


Liczba postów : 3054
Join date : 23/04/2009
Skąd : wiesz że Cię kocham???

Stołówka na dworze. Empty
PisanieTemat: Re: Stołówka na dworze.   Stołówka na dworze. Icon_minitimeSro Kwi 29, 2009 2:58 pm

Odwróciła się w strone S-Znam-pomachala do Shiloh i zaprosiła ją gestem do stolika-Poznałysmy się na kawie
Powrót do góry Go down
Georgina

Georgina


Liczba postów : 496
Join date : 27/04/2009
Age : 35
Skąd : NYC

Stołówka na dworze. Empty
PisanieTemat: Re: Stołówka na dworze.   Stołówka na dworze. Icon_minitimeSro Kwi 29, 2009 3:00 pm

-Kolejna osoba do imprezowania. -Uśmiechnęła się.
Powrót do góry Go down
alex

alex


Liczba postów : 402
Join date : 26/04/2009

Stołówka na dworze. Empty
PisanieTemat: Re: Stołówka na dworze.   Stołówka na dworze. Icon_minitimeSro Kwi 29, 2009 3:03 pm

glodny był a tu daja żarcie za darmo więc wykradł coś z barku i szamał siedząc na jakims murku,co chwila spoglądał na dziewczyny siedzące nie opodal
Powrót do góry Go down
kayla

kayla


Liczba postów : 3054
Join date : 23/04/2009
Skąd : wiesz że Cię kocham???

Stołówka na dworze. Empty
PisanieTemat: Re: Stołówka na dworze.   Stołówka na dworze. Icon_minitimeSro Kwi 29, 2009 3:03 pm

Kiwneła głową do G i czekała az S podejdzie od nich
Powrót do góry Go down
shiloh

shiloh


Liczba postów : 200
Join date : 29/04/2009

Stołówka na dworze. Empty
PisanieTemat: Re: Stołówka na dworze.   Stołówka na dworze. Icon_minitimeSro Kwi 29, 2009 3:03 pm

uśmiechnęła się kącikowo, tym samym skorzystała z zaproszenia i podeszła do ów stolika. - shiloh. - przedstawiła się nieznanej dziewczynie. - impreza? - zachichotała cicho, przygryzając dolna wargę.
Powrót do góry Go down
kayla

kayla


Liczba postów : 3054
Join date : 23/04/2009
Skąd : wiesz że Cię kocham???

Stołówka na dworze. Empty
PisanieTemat: Re: Stołówka na dworze.   Stołówka na dworze. Icon_minitimeSro Kwi 29, 2009 3:04 pm

-impreza,dzisiaj u mnie.Mam nadzieje ze wpadniesz i może uda Ci się poznac reszte elity-uśmiechneła się do dziewczyn i do tego chłopaka na murku tez
Powrót do góry Go down
Georgina

Georgina


Liczba postów : 496
Join date : 27/04/2009
Age : 35
Skąd : NYC

Stołówka na dworze. Empty
PisanieTemat: Re: Stołówka na dworze.   Stołówka na dworze. Icon_minitimeSro Kwi 29, 2009 3:08 pm

-Georgina- Podała jej rękę. -Lubisz imprezowac S.?
Powrót do góry Go down
Twiggy

Twiggy


Liczba postów : 66
Join date : 27/04/2009

Stołówka na dworze. Empty
PisanieTemat: Re: Stołówka na dworze.   Stołówka na dworze. Icon_minitimeSro Kwi 29, 2009 3:09 pm

Rozejrzała się w poszukiwaniu znajomych twarzy. Spostrzegła Kaylę i Georgię przy stoliku z kilkoma nieznanymi jej osobami. Ruszyła pewnie w ich stronę machając na powitanie.
Powrót do góry Go down
shiloh

shiloh


Liczba postów : 200
Join date : 29/04/2009

Stołówka na dworze. Empty
PisanieTemat: Re: Stołówka na dworze.   Stołówka na dworze. Icon_minitimeSro Kwi 29, 2009 3:09 pm

- jasne wpadnę napewno, - zatrzepotała mimo wolnie tysiąc krotnie rzęsami, otwierając przeźroczyste opakowanie pełne sałatki - a gdzie ta impreza, bo ja jeszcze nie za bardzo orientuje sie w terenie, - zmarszczyła nosek, spoglądając kątem oka na chłopaka siedzącego na murku.
mróżąc oczy spojrzała na g, uśmiechając sie kącikowo - uwielbiam.
Powrót do góry Go down
Sponsored content





Stołówka na dworze. Empty
PisanieTemat: Re: Stołówka na dworze.   Stołówka na dworze. Icon_minitime

Powrót do góry Go down
 
Stołówka na dworze.
Powrót do góry 
Strona 1 z 3Idź do strony : 1, 2, 3  Next

Permissions in this forum:Nie możesz odpowiadać w tematach
you give it all, but i want more. :: uczelnia ## school :: St. Isabele Private School :: dziedziniec.-
Skocz do: