you give it all, but i want more.
Czy chcesz zareagować na tę wiadomość? Zarejestruj się na forum za pomocą kilku kliknięć lub zaloguj się, aby kontynuować.


na forum mamy l a t o
 
IndeksIndeks  SzukajSzukaj  Latest imagesLatest images  RejestracjaRejestracja  ZalogujZaloguj  

 

 M jak miłość, pierwsza miłość, tylo miłość etc.

Go down 
3 posters
AutorWiadomość
Alison

Alison


Liczba postów : 1105
Join date : 23/04/2009
Age : 35

M jak miłość, pierwsza miłość, tylo miłość etc. Empty
PisanieTemat: M jak miłość, pierwsza miłość, tylo miłość etc.   M jak miłość, pierwsza miłość, tylo miłość etc. Icon_minitimeNie Kwi 26, 2009 12:16 am

Oglądacie? ciekawią was?
jaki najczęśćiej?
Powrót do góry Go down
Nathan

Nathan


Liczba postów : 1547
Join date : 24/04/2009
Age : 34

M jak miłość, pierwsza miłość, tylo miłość etc. Empty
PisanieTemat: Re: M jak miłość, pierwsza miłość, tylo miłość etc.   M jak miłość, pierwsza miłość, tylo miłość etc. Icon_minitimeNie Kwi 26, 2009 12:19 am

Ufff... polskie seriale. Nie trawię. Kiedyś jeszcze oglądałem MJM ale potem zrobiło się nudawe i dałem sobie siana. Wole zagraniczne sitcomy Wink
Powrót do góry Go down
kayla

kayla


Liczba postów : 3054
Join date : 23/04/2009
Skąd : wiesz że Cię kocham???

M jak miłość, pierwsza miłość, tylo miłość etc. Empty
PisanieTemat: Re: M jak miłość, pierwsza miłość, tylo miłość etc.   M jak miłość, pierwsza miłość, tylo miłość etc. Icon_minitimeNie Kwi 26, 2009 12:22 am

ja juz nie oglądam bo mi szkoda czasu za nudne sie zrobiło tak samo jak klan i te inne polskie.za duza szmira nie mają co wymyslac i mieszakja wszystkich ze soba albo wymyślaja jkies bzdury.z polskich serialu lubie Brzydulke
Powrót do góry Go down
Sponsored content





M jak miłość, pierwsza miłość, tylo miłość etc. Empty
PisanieTemat: Re: M jak miłość, pierwsza miłość, tylo miłość etc.   M jak miłość, pierwsza miłość, tylo miłość etc. Icon_minitime

Powrót do góry Go down
 
M jak miłość, pierwsza miłość, tylo miłość etc.
Powrót do góry 
Strona 1 z 1
 Similar topics
-
» Sala pierwsza

Permissions in this forum:Nie możesz odpowiadać w tematach
you give it all, but i want more. :: bzdury ## offtopic :: o wszystkim i niczym. :: offtopic. :: seriale i filmy.-
Skocz do: