you give it all, but i want more.
Czy chcesz zareagować na tę wiadomość? Zarejestruj się na forum za pomocą kilku kliknięć lub zaloguj się, aby kontynuować.


na forum mamy l a t o
 
IndeksIndeks  SzukajSzukaj  Latest imagesLatest images  RejestracjaRejestracja  ZalogujZaloguj  

 

 Ślady po okularach Prady u Kim Kardashian.

Go down 
3 posters
AutorWiadomość
sasza
Admin
sasza


Liczba postów : 191
Join date : 21/03/2009

Ślady po okularach Prady u Kim Kardashian. Empty
PisanieTemat: Ślady po okularach Prady u Kim Kardashian.   Ślady po okularach Prady u Kim Kardashian. Icon_minitimeSob Kwi 25, 2009 4:07 pm

Ślady po okularach Prady u Kim Kardashian. 00221917eae80b54d7bb1b

Słodki Jezu ! Jak w takim stanie można sobie robić zdjęcia?
Powrót do góry Go down
https://therunway.forumpl.net
Nathan

Nathan


Liczba postów : 1547
Join date : 24/04/2009
Age : 34

Ślady po okularach Prady u Kim Kardashian. Empty
PisanieTemat: Re: Ślady po okularach Prady u Kim Kardashian.   Ślady po okularach Prady u Kim Kardashian. Icon_minitimeSob Kwi 25, 2009 4:09 pm

mi się wydaje, że to fajne z jej strony. Pokazała, że ma dystans do siebie. Co jest fajne w dziewczynach Wink
Powrót do góry Go down
sasza
Admin
sasza


Liczba postów : 191
Join date : 21/03/2009

Ślady po okularach Prady u Kim Kardashian. Empty
PisanieTemat: Re: Ślady po okularach Prady u Kim Kardashian.   Ślady po okularach Prady u Kim Kardashian. Icon_minitimeSob Kwi 25, 2009 4:15 pm

ej, a moim zdaniem dystans u dziewczyn inaczej sie ujawnia. Suspect jak dla mnie to raczej brak gustu, tymbardziej, ze Kim stara sie wylansowac na wielka gwiazde, a tymczasem ja znam ja jedynie z show na E!.
Powrót do góry Go down
https://therunway.forumpl.net
Nathan

Nathan


Liczba postów : 1547
Join date : 24/04/2009
Age : 34

Ślady po okularach Prady u Kim Kardashian. Empty
PisanieTemat: Re: Ślady po okularach Prady u Kim Kardashian.   Ślady po okularach Prady u Kim Kardashian. Icon_minitimeSob Kwi 25, 2009 4:23 pm

ja jej w ogóle nie znam. zaczęła bywac na pudelku ze swoim wielkim tyłkiem i tylko tyle o niej wiem. A że ameryka coraz bardziej komercyjna sie staje to juz inna sprawa. ;]
Powrót do góry Go down
sasza
Admin
sasza


Liczba postów : 191
Join date : 21/03/2009

Ślady po okularach Prady u Kim Kardashian. Empty
PisanieTemat: Re: Ślady po okularach Prady u Kim Kardashian.   Ślady po okularach Prady u Kim Kardashian. Icon_minitimeSob Kwi 25, 2009 4:31 pm

Ameryka zawsze byla komercyjna. i w sumie to duzy powod, dla ktorego ja lubie.
Powrót do góry Go down
https://therunway.forumpl.net
Nathan

Nathan


Liczba postów : 1547
Join date : 24/04/2009
Age : 34

Ślady po okularach Prady u Kim Kardashian. Empty
PisanieTemat: Re: Ślady po okularach Prady u Kim Kardashian.   Ślady po okularach Prady u Kim Kardashian. Icon_minitimeSob Kwi 25, 2009 4:41 pm

ja też mimo wszystko lubie Ameryke. Nawet wole ich Paris i Kim od naszej jolki rutowicz ;/
Powrót do góry Go down
Alison

Alison


Liczba postów : 1105
Join date : 23/04/2009
Age : 35

Ślady po okularach Prady u Kim Kardashian. Empty
PisanieTemat: Re: Ślady po okularach Prady u Kim Kardashian.   Ślady po okularach Prady u Kim Kardashian. Icon_minitimeSob Kwi 25, 2009 4:44 pm

Jezu Chryste !
Matko z córką!


co to za kosmita?
do tego te pryszcze na czole.
nie wiem jak wy ja takiej Kim nie znam.
znam ją tylko z E! i MTV.
najpierw myślałam że to może światło, ale jak sie przyjrzeć to to na serio są okulary.
Ciekawa jestem ile jej to schodziło...
Powrót do góry Go down
Sponsored content





Ślady po okularach Prady u Kim Kardashian. Empty
PisanieTemat: Re: Ślady po okularach Prady u Kim Kardashian.   Ślady po okularach Prady u Kim Kardashian. Icon_minitime

Powrót do góry Go down
 
Ślady po okularach Prady u Kim Kardashian.
Powrót do góry 
Strona 1 z 1

Permissions in this forum:Nie możesz odpowiadać w tematach
you give it all, but i want more. :: bzdury ## offtopic :: o wszystkim i niczym. :: offtopic. :: gwiazdy.-
Skocz do: