you give it all, but i want more.
Czy chcesz zareagować na tę wiadomość? Zarejestruj się na forum za pomocą kilku kliknięć lub zaloguj się, aby kontynuować.


na forum mamy l a t o
 
IndeksIndeks  SzukajSzukaj  Latest imagesLatest images  RejestracjaRejestracja  ZalogujZaloguj  

 

 Rouge Tomate

Go down 
+4
Jimmy
Keisha Mood
Georgina
Alison
8 posters
Idź do strony : Previous  1, 2, 3  Next
AutorWiadomość
Nathan

Nathan


Liczba postów : 1547
Join date : 24/04/2009
Age : 34

Rouge Tomate - Page 2 Empty
PisanieTemat: Re: Rouge Tomate   Rouge Tomate - Page 2 Icon_minitimeNie Maj 03, 2009 9:54 pm

-Myślę, że wiele by zmieniło. Nie chce się kłocic tuż po twoim powrocie i przy znajomych, ale poczułem się jak atrakcja na jedną noc. W sumie może nawet lepiej, że się z Tobą nie przespalem. Przynajmniej czymś się różnie od Coreya.
Powrót do góry Go down
kayla

kayla


Liczba postów : 3054
Join date : 23/04/2009
Skąd : wiesz że Cię kocham???

Rouge Tomate - Page 2 Empty
PisanieTemat: Re: Rouge Tomate   Rouge Tomate - Page 2 Icon_minitimeNie Maj 03, 2009 9:57 pm

omało co nie pluneła ta woda w niego-Skoro jestem tu z toba a nie z nim to chyba coś znaczy-popatrzyła na niego i nie wiedziała co zrobić,powinna wyjśc ale chciała pobyc a aLi
Powrót do góry Go down
Jimmy

Jimmy


Liczba postów : 959
Join date : 30/04/2009
Age : 34

Rouge Tomate - Page 2 Empty
PisanieTemat: Re: Rouge Tomate   Rouge Tomate - Page 2 Icon_minitimeNie Maj 03, 2009 9:57 pm

Jim spojrzał się na Nate'a zaskoczony. nie spodziewał się propozycji zamieszkania razem od kogoś, kogo zna dopiero 2 dni.
- jesteś tego pewien, Nate? że chcesz ze mną zamieszkać? ja bardzo chętnie nauczę się malować i tak dalej, ale znamy się dopiero dwa dni - po czym uśmiechnął się
Powrót do góry Go down
Nathan

Nathan


Liczba postów : 1547
Join date : 24/04/2009
Age : 34

Rouge Tomate - Page 2 Empty
PisanieTemat: Re: Rouge Tomate   Rouge Tomate - Page 2 Icon_minitimeNie Maj 03, 2009 10:02 pm

-A byłaś z nim w Wiedniu?-Złapał ją za rękę.-Bo nie chciałbym, żebyś z nim tam była. Co 5 minut sprawdzałem Plotkarę, bo pomyślałem, że ona może coś wie. Wiesz jak nie lubie takiego typu stron. Ale szukałem jakich informacji o Tobie, a nawet ona nie wiedziała gdzie jesteś. -Zwrócił się w stronę Jimmy'ego. -W sumie może to nieostrożne z mojej strony, że zapraszam Rozpruwacza jako wspólokatora -Zaśmiał się.-Ale jestem pewien. Daj spokój. Nie możesz byc gorszy od tych chłopaków, których znam. A Ciebie naprawdę lubie i cieszyłbym się mając Ciebie jako wspólokatora. -Uśmiechnął się i wzniósł swoje piwo w geście wzniesienia toastu.
Powrót do góry Go down
kayla

kayla


Liczba postów : 3054
Join date : 23/04/2009
Skąd : wiesz że Cię kocham???

Rouge Tomate - Page 2 Empty
PisanieTemat: Re: Rouge Tomate   Rouge Tomate - Page 2 Icon_minitimeNie Maj 03, 2009 10:04 pm

Usmiechneła się do wszystkich i rownież wznosła swoją szklankę-Nie byłam z nim tylko sama.Moi rodzice mają problemy.nie dodała ze z nią.scisneła jego rękę i nachyliła aby pocałowac go w policzek
Powrót do góry Go down
Jimmy

Jimmy


Liczba postów : 959
Join date : 30/04/2009
Age : 34

Rouge Tomate - Page 2 Empty
PisanieTemat: Re: Rouge Tomate   Rouge Tomate - Page 2 Icon_minitimeNie Maj 03, 2009 10:06 pm

Jim uniósł drinka w geście toastu:
- no to jesteśmy współlokatorami
po czym popatrzał zaniepokojony na Kaylę. głupio się czuł widząc ich kłócących się razem.
Powrót do góry Go down
Nathan

Nathan


Liczba postów : 1547
Join date : 24/04/2009
Age : 34

Rouge Tomate - Page 2 Empty
PisanieTemat: Re: Rouge Tomate   Rouge Tomate - Page 2 Icon_minitimeNie Maj 03, 2009 10:08 pm

Przytulił ją mocno łamiąc jej prawie wszystkie żebra. Powąchał jej wlosy i pomyślał, jak bardzo za nią tęsknił.
Powrót do góry Go down
kayla

kayla


Liczba postów : 3054
Join date : 23/04/2009
Skąd : wiesz że Cię kocham???

Rouge Tomate - Page 2 Empty
PisanieTemat: Re: Rouge Tomate   Rouge Tomate - Page 2 Icon_minitimeNie Maj 03, 2009 10:09 pm

jeju jak połamał to straszne xp-no to gratuluje chłopaki-usmiechneła się do nich-nejt ma naprawde swietny apartament,chociaz to ja wolałabym z nim zamieszkac
Powrót do góry Go down
Alison

Alison


Liczba postów : 1105
Join date : 23/04/2009
Age : 35

Rouge Tomate - Page 2 Empty
PisanieTemat: Re: Rouge Tomate   Rouge Tomate - Page 2 Icon_minitimeNie Maj 03, 2009 10:10 pm

sory za nieobecność.
- Ojojoj. Z wami to już tak zawsze bedzie? - Ali wznisoła oczy ku niebu - normalnie jak małe dzieci, raz sie kłóca, raz sie śmieją. Normalnie ni tu śmiać się ni płakać. - po czym zaśmiała się bo mówi jak swoja matka. - Dobra, ale ogólnie co tam słychać w Widniu? Zabierzesz mnie tam kiedyś - uśmiechnęła się do Kajli
Powrót do góry Go down
Nathan

Nathan


Liczba postów : 1547
Join date : 24/04/2009
Age : 34

Rouge Tomate - Page 2 Empty
PisanieTemat: Re: Rouge Tomate   Rouge Tomate - Page 2 Icon_minitimeNie Maj 03, 2009 10:11 pm

Zaśmiał się. -Jasne, Ty i mieszkanie ze mną. To Jimmy, jak chcesz możesz się wprowadzac od razu. Dobrze, że w końcu się obudziłaś Ali. Brakowało nam Ciebie -Zaśmiał się.
Powrót do góry Go down
kayla

kayla


Liczba postów : 3054
Join date : 23/04/2009
Skąd : wiesz że Cię kocham???

Rouge Tomate - Page 2 Empty
PisanieTemat: Re: Rouge Tomate   Rouge Tomate - Page 2 Icon_minitimeNie Maj 03, 2009 10:14 pm

Odwróciła się do przyjaciólki-Do wiednia???No jasne ale narazie tam się nie wybieram zbyt szybko
Powrót do góry Go down
Alison

Alison


Liczba postów : 1105
Join date : 23/04/2009
Age : 35

Rouge Tomate - Page 2 Empty
PisanieTemat: Re: Rouge Tomate   Rouge Tomate - Page 2 Icon_minitimeNie Maj 03, 2009 10:17 pm

- Wiem, wiem, ale kiedyś mam nadzieje że mnie pomyślisz i mnie weźmiesz. Ekhem, gdzie jest kelner jakiś bo nie widze żadnego a uschło mi w gardle. KELNER ! - krzyknęła na całą restauracja, bo przecież jakiś musiał ją usłyszeć. I miała racje, po chwili zjawił się - Ja poprosze jedno duże piwo, checie coś ? - zwróciła sie do przyjaciół/
Powrót do góry Go down
Jimmy

Jimmy


Liczba postów : 959
Join date : 30/04/2009
Age : 34

Rouge Tomate - Page 2 Empty
PisanieTemat: Re: Rouge Tomate   Rouge Tomate - Page 2 Icon_minitimeNie Maj 03, 2009 10:18 pm

- niech się stanie pokój. stawiam wszystkim martini - i zamówił wszystkim martini przysłuchując się rozmowie.
Powrót do góry Go down
Nathan

Nathan


Liczba postów : 1547
Join date : 24/04/2009
Age : 34

Rouge Tomate - Page 2 Empty
PisanieTemat: Re: Rouge Tomate   Rouge Tomate - Page 2 Icon_minitimeNie Maj 03, 2009 10:19 pm

-Ja jeszcze jedno piwo. -Powiedział dopijając poprzednie. Spojrzał na J. i się zaśmiał. -Okej w takim razie chcę to Martini i piwo. -Uśmiechnał się szeroko. Cieszył się, że zamieszka z J.
Powrót do góry Go down
Jimmy

Jimmy


Liczba postów : 959
Join date : 30/04/2009
Age : 34

Rouge Tomate - Page 2 Empty
PisanieTemat: Re: Rouge Tomate   Rouge Tomate - Page 2 Icon_minitimeNie Maj 03, 2009 10:22 pm

Jimmy lekko podpity wyglądał jak wesoły elf z jakiejś wieczorynki. również cieszył się, że zamieszka z Nate'm.
- opowiedzcie coś o sobie moje drogie panie, bo prawie was nie znam.
Powrót do góry Go down
Nathan

Nathan


Liczba postów : 1547
Join date : 24/04/2009
Age : 34

Rouge Tomate - Page 2 Empty
PisanieTemat: Re: Rouge Tomate   Rouge Tomate - Page 2 Icon_minitimeNie Maj 03, 2009 10:23 pm

-Z każdym kolejnym drinkiem lubię Cię coraz bardziej Jimmy. Rozprouwaczu. -Stuknał swoim martini o jego. 
Powrót do góry Go down
Alison

Alison


Liczba postów : 1105
Join date : 23/04/2009
Age : 35

Rouge Tomate - Page 2 Empty
PisanieTemat: Re: Rouge Tomate   Rouge Tomate - Page 2 Icon_minitimeNie Maj 03, 2009 10:25 pm

- Ale zależy co chcesz wiedzieć drogi panie - uśmiechnęła się. - A jak jestem tajemnicza i nic Ci nie powiem? - uśmiech razy dwa.
Dostała swoje piwo i odrazu wypiła ponad połowe. - ojoj. Chyab bede pijakiem, bo to jest za dobre. - uśmiech razy tSZy.
Powrót do góry Go down
kayla

kayla


Liczba postów : 3054
Join date : 23/04/2009
Skąd : wiesz że Cię kocham???

Rouge Tomate - Page 2 Empty
PisanieTemat: Re: Rouge Tomate   Rouge Tomate - Page 2 Icon_minitimeNie Maj 03, 2009 10:28 pm

Ona piła tylko wode,niestety.alkoholi nie miesza a dzis juz piła tekile-A co konkretnego chcesz wiedzieć???Ona o sobie moze bardzo długo mówić
Powrót do góry Go down
Jimmy

Jimmy


Liczba postów : 959
Join date : 30/04/2009
Age : 34

Rouge Tomate - Page 2 Empty
PisanieTemat: Re: Rouge Tomate   Rouge Tomate - Page 2 Icon_minitimeNie Maj 03, 2009 10:29 pm

- tylko się we mnie nie zakochaj. w końcu będę u ciebie nocował - puścił do niego oczko, po czym głośno się zaśmiał.
- powiedzcie mi skąd jesteście, co was tu sprowadza, czym się interesujecie..?


Ostatnio zmieniony przez Jimmy Mars dnia Nie Maj 03, 2009 10:30 pm, w całości zmieniany 1 raz
Powrót do góry Go down
Nathan

Nathan


Liczba postów : 1547
Join date : 24/04/2009
Age : 34

Rouge Tomate - Page 2 Empty
PisanieTemat: Re: Rouge Tomate   Rouge Tomate - Page 2 Icon_minitimeNie Maj 03, 2009 10:30 pm

-Kurde!!-Udawał wkurzonego. -Przyłapaleś mnie. Jak nie mam co liczyc na żaden romans to się nie wprowadzaj. -Zaśmiał się. -Oczywiscie żartuje, nie jestem gejem.
Powrót do góry Go down
kayla

kayla


Liczba postów : 3054
Join date : 23/04/2009
Skąd : wiesz że Cię kocham???

Rouge Tomate - Page 2 Empty
PisanieTemat: Re: Rouge Tomate   Rouge Tomate - Page 2 Icon_minitimeNie Maj 03, 2009 10:34 pm

Oblizała wargi i popatrzyła na Jimmiego-Jestem w wiednia,sprowadza mnie tu nejt i maluje akty-powiedziała na jednym wydechu
Powrót do góry Go down
Nathan

Nathan


Liczba postów : 1547
Join date : 24/04/2009
Age : 34

Rouge Tomate - Page 2 Empty
PisanieTemat: Re: Rouge Tomate   Rouge Tomate - Page 2 Icon_minitimeNie Maj 03, 2009 10:38 pm

Zakrztusił się piwem i torche mu pociekło po brodzie. Szybko wytarł się nadgarstkiem. -Ja Cię tu sprowadzam?
Powrót do góry Go down
kayla

kayla


Liczba postów : 3054
Join date : 23/04/2009
Skąd : wiesz że Cię kocham???

Rouge Tomate - Page 2 Empty
PisanieTemat: Re: Rouge Tomate   Rouge Tomate - Page 2 Icon_minitimeNie Maj 03, 2009 10:39 pm

wyciągneła chusteczkę z torebki i wytarła mu brode przy okazji delikatnie całując kącik jego ust-a nie???-wgapiła w niego swoje oczy i czekała na odpowiedxz
Powrót do góry Go down
Jimmy

Jimmy


Liczba postów : 959
Join date : 30/04/2009
Age : 34

Rouge Tomate - Page 2 Empty
PisanieTemat: Re: Rouge Tomate   Rouge Tomate - Page 2 Icon_minitimeNie Maj 03, 2009 10:40 pm

- malujesz akty? - powtórzył - wszyscy tu malują akty! zapraszamy na warsztaty malarskie! niezwykle dużo tu artystów - wychylił swojego drinka do dna.
Powrót do góry Go down
kayla

kayla


Liczba postów : 3054
Join date : 23/04/2009
Skąd : wiesz że Cię kocham???

Rouge Tomate - Page 2 Empty
PisanieTemat: Re: Rouge Tomate   Rouge Tomate - Page 2 Icon_minitimeNie Maj 03, 2009 10:41 pm

pokiwała głową-pierwsza byłam z tymi aktami,ale cięzko tutaj o modeli
Powrót do góry Go down
Sponsored content





Rouge Tomate - Page 2 Empty
PisanieTemat: Re: Rouge Tomate   Rouge Tomate - Page 2 Icon_minitime

Powrót do góry Go down
 
Rouge Tomate
Powrót do góry 
Strona 2 z 3Idź do strony : Previous  1, 2, 3  Next

Permissions in this forum:Nie możesz odpowiadać w tematach
you give it all, but i want more. :: miasto ## city :: New York. :: bary & cluby.-
Skocz do: