you give it all, but i want more.
Czy chcesz zareagować na tę wiadomość? Zarejestruj się na forum za pomocą kilku kliknięć lub zaloguj się, aby kontynuować.


na forum mamy l a t o
 
IndeksIndeks  SzukajSzukaj  Latest imagesLatest images  RejestracjaRejestracja  ZalogujZaloguj  

 

 murek i krzaki.

Go down 
+4
kayla
Alison
abilene
sasza
8 posters
Idź do strony : 1, 2  Next
AutorWiadomość
sasza
Admin
sasza


Liczba postów : 191
Join date : 21/03/2009

murek i krzaki. Empty
PisanieTemat: murek i krzaki.   murek i krzaki. Icon_minitimePią Kwi 24, 2009 8:46 pm

murek i krzaki. Piaskowiecmurekiv8

przeciez musimy gdzies siedziec ;<.
Powrót do góry Go down
https://therunway.forumpl.net
abilene

abilene


Liczba postów : 776
Join date : 24/04/2009

murek i krzaki. Empty
PisanieTemat: Re: murek i krzaki.   murek i krzaki. Icon_minitimePią Kwi 24, 2009 9:18 pm

/// pamiętny mureczek gore < 3

siedziała sobie i machała nogami. ten jej mureczek pewnie był wyższy od tego co jest na zdjęciu, skoro mogła na niego skoczyć i jeszcze girami machać, a długie jednak miała. oglądała przy okazji jakieś dziwne strony na swoim ajfołnie, chodź go nie lubiła bo ciągle jej się zacinał. może dlatego miała trochę zdegustowaną minę. i jak ktoś chce to niech ją zbawi.
i sobie poszła............
Powrót do góry Go down
Alison

Alison


Liczba postów : 1105
Join date : 23/04/2009
Age : 35

murek i krzaki. Empty
PisanieTemat: Re: murek i krzaki.   murek i krzaki. Icon_minitimePon Kwi 27, 2009 11:56 am

Weszła przez brame. Spojrzała na zegarek. Miała jeszcze godzine do zajęć.
Usiadał na murku, otworzyła sobie zeszyt i zaczęła powtarzać lekcje.
Powrót do góry Go down
kayla

kayla


Liczba postów : 3054
Join date : 23/04/2009
Skąd : wiesz że Cię kocham???

murek i krzaki. Empty
PisanieTemat: Re: murek i krzaki.   murek i krzaki. Icon_minitimePon Kwi 27, 2009 5:10 pm

Skonczyła zajęcia.siedział teraz na murku i szkicowała krzaki
Powrót do góry Go down
Nathan

Nathan


Liczba postów : 1547
Join date : 24/04/2009
Age : 34

murek i krzaki. Empty
PisanieTemat: Re: murek i krzaki.   murek i krzaki. Icon_minitimePon Kwi 27, 2009 6:57 pm

Usiadł na murku i kończył czytac książkę, którą wypożyczył. Spojrzał na zegarek. Miał jeszcze pół godziny do spotkania z Aliosn.
Powrót do góry Go down
Alison

Alison


Liczba postów : 1105
Join date : 23/04/2009
Age : 35

murek i krzaki. Empty
PisanieTemat: Re: murek i krzaki.   murek i krzaki. Icon_minitimePon Kwi 27, 2009 7:44 pm

Wyszła ze szkoły. Nareszcie wolna, kto i po co wymyślił szkołe, zastanawiała się. Kto normalny chciałby spędzić prawie 7 godzin w szkole. I to na dodatek w jedną lekcje miała ze śmierdzącym kolesiem w ławce. Przeszedł ją dreszcz na myśl o nim.
Rozejrzała się, czy widziała kogoś znajomego? Jeśli tak to chyba jednak nie w zasięgu jej wzroku. Usiadła i wyciągnęła ze swojej ładnej torebki od MJ swój notesik i zaczęła coś nerwowo pisać.
Powrót do góry Go down
Nathan

Nathan


Liczba postów : 1547
Join date : 24/04/2009
Age : 34

murek i krzaki. Empty
PisanieTemat: Re: murek i krzaki.   murek i krzaki. Icon_minitimePon Kwi 27, 2009 7:52 pm

Odpalił skręta i wstał. 20 minut spóźnienia. Prychnał i ruszył w strone ulicy. Liczyl, że złapie szybko taksówkę. Pojedzie do domu i zamówi sobie pizze z tunczykiem. Włożył słuchawki do uszu i włączył Kings of Leon.
Powrót do góry Go down
Alison

Alison


Liczba postów : 1105
Join date : 23/04/2009
Age : 35

murek i krzaki. Empty
PisanieTemat: Re: murek i krzaki.   murek i krzaki. Icon_minitimePon Kwi 27, 2009 8:01 pm

Czemu ten głupi nauczyciel musiał ją przetrzymać? Chciał pogadać o klasówce pf. Gdzieś w oddali usłyszała Kings Of Leon (hihihihihi ;d), podniosła głowę zobaczyła Nate, ale był dość daleko, czy mogłaby go dogonić na swoich dziesięcio centymetrowych obcasach? Zawsze można spróbować, pomyślała. Biegła krzycząc 'Nate'. Ale on jej chyba nie słyszał mając słuchawki na uszach.
Powrót do góry Go down
Nathan

Nathan


Liczba postów : 1547
Join date : 24/04/2009
Age : 34

murek i krzaki. Empty
PisanieTemat: Re: murek i krzaki.   murek i krzaki. Icon_minitimePon Kwi 27, 2009 8:05 pm

Wydawało mu sie, że ktoś go wołał więc się obrócil. Zobaczył Ali. Uśmiechnął się szeroko. Już myślał, że sie na niej zawiodł. Wyglądała świetnie na obcasach. Podniósł ręke i pomachał do niej.
Powrót do góry Go down
Alison

Alison


Liczba postów : 1105
Join date : 23/04/2009
Age : 35

murek i krzaki. Empty
PisanieTemat: Re: murek i krzaki.   murek i krzaki. Icon_minitimePon Kwi 27, 2009 8:08 pm

Nareszcie mogła zwolnić, ulżyło jej, bo te obcasy były jak wbijanie kolców w stopy. Odmachała mu, trochę się zdyszała, więc zwolniła, garbiąc się i kładąc ręce na uda.
Gdy jej ulżyło podeszła do niego:
- Chcesz mnie chyba zabić - zaczerpnęła dużo powietrza - a tak w ogóle to hej - uśmiechnęła się - Sorki, ale nauczyciel musiał mnie zatrzymać.
Powrót do góry Go down
Nathan

Nathan


Liczba postów : 1547
Join date : 24/04/2009
Age : 34

murek i krzaki. Empty
PisanieTemat: Re: murek i krzaki.   murek i krzaki. Icon_minitimePon Kwi 27, 2009 8:10 pm

-Hej. Nie ma problemu. W sumie nawet trochę się wkurzyłem, że mnie wystawiłaś, ale wierzę w Twoją wymowkę. - Zaśmiał się.
Powrót do góry Go down
Alison

Alison


Liczba postów : 1105
Join date : 23/04/2009
Age : 35

murek i krzaki. Empty
PisanieTemat: Re: murek i krzaki.   murek i krzaki. Icon_minitimePon Kwi 27, 2009 8:12 pm

- Powinieneś dostałam 4 z plusem - wyszczerzyła zęby była z siebie dumna - co u ciebie? - zapytała - jak tam z Kajlą?
Powrót do góry Go down
Nathan

Nathan


Liczba postów : 1547
Join date : 24/04/2009
Age : 34

murek i krzaki. Empty
PisanieTemat: Re: murek i krzaki.   murek i krzaki. Icon_minitimePon Kwi 27, 2009 8:17 pm

Uśmiechnął się. -No 4 to dobra ocena. Z Kaylą? Normalnie. A czemu pytasz?
Powrót do góry Go down
Alison

Alison


Liczba postów : 1105
Join date : 23/04/2009
Age : 35

murek i krzaki. Empty
PisanieTemat: Re: murek i krzaki.   murek i krzaki. Icon_minitimePon Kwi 27, 2009 8:25 pm

- A tak sobie. Za jakieś 10 minut musze się zmywać, przepraszam - zrobiła smutną mine - ale 10 minut to 600 sekund, masz skręta? - zapytała się po chwili.
Powrót do góry Go down
Nathan

Nathan


Liczba postów : 1547
Join date : 24/04/2009
Age : 34

murek i krzaki. Empty
PisanieTemat: Re: murek i krzaki.   murek i krzaki. Icon_minitimePon Kwi 27, 2009 8:28 pm

Posmutniał. Wsadzil ręce do kieszeni i wyjał skreta. -Jasne, że mam. Trzymaj, a gdzie idziesz? to może Cię odprowadzę chociaz.
Powrót do góry Go down
Alison

Alison


Liczba postów : 1105
Join date : 23/04/2009
Age : 35

murek i krzaki. Empty
PisanieTemat: Re: murek i krzaki.   murek i krzaki. Icon_minitimePon Kwi 27, 2009 8:31 pm

- Do klubu, a co? Może chciałbyś iść? - zapytała z uśmiechem, czemu jej to do głowy nie przyszło. Zaciągnęła się, przypomniała sobie, że w regulaminie jak wół stoi 'nie palimy, nie pijemy alkoholu ani nie ćpamy na na terenie szkoły', szybko podbiegła do bramy i wyszła poza teren. - Sory nie chce mieć problemów.
Powrót do góry Go down
Nathan

Nathan


Liczba postów : 1547
Join date : 24/04/2009
Age : 34

murek i krzaki. Empty
PisanieTemat: Re: murek i krzaki.   murek i krzaki. Icon_minitimePon Kwi 27, 2009 8:32 pm

-Nie dzięki-Usmiechnął się.-Nie wiedzialem, że taka porządna uczennica z Ciebie. Chodź odprowadzę cię.
Powrót do góry Go down
Alison

Alison


Liczba postów : 1105
Join date : 23/04/2009
Age : 35

murek i krzaki. Empty
PisanieTemat: Re: murek i krzaki.   murek i krzaki. Icon_minitimePon Kwi 27, 2009 8:41 pm

- Okej. Okej. Ja i porządność? - Zaśmiała się - Poprostu, jakoś nie mam ochoty chodzić do dyrektora, wykłócać się i w ogóle, już to przerabiałam, uwierz mi, to jest męczące.
Powrót do góry Go down
Nathan

Nathan


Liczba postów : 1547
Join date : 24/04/2009
Age : 34

murek i krzaki. Empty
PisanieTemat: Re: murek i krzaki.   murek i krzaki. Icon_minitimePon Kwi 27, 2009 8:45 pm

-Uwierz mi, że wiem. Już kilka razy odwalałem prace socjalne w parku itp za złe zachowanie.(przenosimy sie do tematu baru) ;p
Powrót do góry Go down
delphine.

delphine.


Liczba postów : 20
Join date : 29/05/2009
Age : 34
Skąd : hiszpania.

murek i krzaki. Empty
PisanieTemat: Re: murek i krzaki.   murek i krzaki. Icon_minitimeSob Maj 30, 2009 12:24 pm

spać jej się chciało w tych całych ciemnych murach. żadnej rozrywki sobie znaleźć nie mogła, więc co jej innego zostało, jak nie spacer? i spacerując sobie tak nawet nie wiedząc gdzie znalazła się przy murku otoczonym krzakami. - znowu jakieś zboczone miejsce.. - w sumie, jej się wszystko kojarzyło z zboczonymi rzeczami. przystanek, krzaki, nawet pokój, w którym sypiała. usiadła na murku, machając nogami i gwizdając nieznaną jej melodie.

coś się zimno zaczęło robić. a, że bluzy nie wzięła, czy coś podobnego, to zeskoczyła zgrabnie i ruszyła w kierunku budynku, marząc o gorącej czekoladzie.
Powrót do góry Go down
heather

heather


Liczba postów : 1586
Join date : 03/06/2009
Age : 32

murek i krzaki. Empty
PisanieTemat: Re: murek i krzaki.   murek i krzaki. Icon_minitimePon Cze 08, 2009 6:55 pm

opierała się o owy mureczek, próbując nie zabrudzić sobie spodni jakimiś okropnymi farfoclami. jej mózg po trzech godzinach dodatkowej matematyki, nie nadawał się do niczego, więc sobie tylko siedziała i przeglądała jakiś matematyczny folder, który wcisnął jej profesor z okularami grubości jak zakrętka od butelki :<
Powrót do góry Go down
Tony

Tony


Liczba postów : 1114
Join date : 01/06/2009

murek i krzaki. Empty
PisanieTemat: Re: murek i krzaki.   murek i krzaki. Icon_minitimePon Cze 08, 2009 7:00 pm

szedł sobie spokojnym krokiem w stronę szkoły. kiedy zauważył heather, podbiegł do niej i powitał ją całując ją w usta - cześć, mam nadzieję, że się jeszcze do czegoś nadajesz po tej matematyce - poprawił ręką włosy opadające mu na czoło.
Powrót do góry Go down
heather

heather


Liczba postów : 1586
Join date : 03/06/2009
Age : 32

murek i krzaki. Empty
PisanieTemat: Re: murek i krzaki.   murek i krzaki. Icon_minitimePon Cze 08, 2009 7:08 pm

wrzuciła ten idiotyczny folder do torby i uśmiechnęła się, szeroko zapewne.
- myślę, że się nadaję - pokiwała kilka razy energicznie głową, być może że jej mózg dostał jakiegoś nagłego kopa energii, juhu! - przynajmniej się nauczyłam, żeby nie siadać w pierwszej ławce no i nie siedzieć zbyt dużo przed komputerem, żeby nie mieć okularów wielkości zakrętki od butelki - westchnęła, zakładając torbę na ramię, przy okazji otrzepując ją z jakiś liści.
- jak z tym oblanym kawą, jaka awantura? - uniosła lekko lewy kącik ust i lewą brew, tak fajno!
Powrót do góry Go down
Tony

Tony


Liczba postów : 1114
Join date : 01/06/2009

murek i krzaki. Empty
PisanieTemat: Re: murek i krzaki.   murek i krzaki. Icon_minitimePon Cze 08, 2009 7:15 pm

- nie wiem, musiałem być strasznie rozkojarzony. już nigdy nie zaśpię do pracy, bo potem muszę pracować na podwójnych obrotach. akurat podawałem kawę, kiedy któryś z kumpli z pracy zawołał mnie, odwróciłem się dość energicznie, przy okazji oblewając jakąś starszą panią gorącą kawą. oczywiście zrobiła mi awanturę, bo 'miała na sobie nową kieckę' i takie tam bzdety - wywrócił oczami - o mały włos mnie nie wywalili. w sumie i tak zastanawiałem się nad zrezygnowaniem - wzruszył ramionami i uśmiechnął się do niej - na szczęście twój widok poprawił mi humor - pocałował ją jeszcze raz, o.
Powrót do góry Go down
heather

heather


Liczba postów : 1586
Join date : 03/06/2009
Age : 32

murek i krzaki. Empty
PisanieTemat: Re: murek i krzaki.   murek i krzaki. Icon_minitimePon Cze 08, 2009 7:23 pm

- ugh, staruszki i ich nowe kiecki - wzdrygnęła się na samą myśl o starszej osobie, jakoś nigdy nie mogła się przez to przyzwyczaić do swojej babci. no trudno, widocznie ma taką przypadłość i nic na to nie poradzi.
- wiesz, gdybyś siedział pewnie przy mnie na lekcjach matematyki to nie przysypiałabym na każdym słowie z podręcznika i budziła się tylko gdy krzyczą mój numer z dziennika - roześmiała się, właściwie z prawdy. cicho, tez tak mam ;d objęła go jakoś na wysokości nerek i oparła głowę o jego brzuch, bo tak by wypadało jak siedzi na tym mureczku.
Powrót do góry Go down
Sponsored content





murek i krzaki. Empty
PisanieTemat: Re: murek i krzaki.   murek i krzaki. Icon_minitime

Powrót do góry Go down
 
murek i krzaki.
Powrót do góry 
Strona 1 z 2Idź do strony : 1, 2  Next

Permissions in this forum:Nie możesz odpowiadać w tematach
you give it all, but i want more. :: uczelnia ## school :: St. Isabele Private School :: dziedziniec.-
Skocz do: