you give it all, but i want more.
Czy chcesz zareagować na tę wiadomość? Zarejestruj się na forum za pomocą kilku kliknięć lub zaloguj się, aby kontynuować.


na forum mamy l a t o
 
IndeksIndeks  SzukajSzukaj  Latest imagesLatest images  RejestracjaRejestracja  ZalogujZaloguj  

 

 Flash, flash!

Go down 
2 posters
AutorWiadomość
paparazz
Gość




Flash, flash! Empty
PisanieTemat: Flash, flash!   Flash, flash! Icon_minitimeWto Gru 15, 2009 6:39 pm

'I'll follow you until you love me,
Papa-paparazzi'


Witam Was, misiaczki!


Zapewne zauważyliście, że ostatnio bardzo Was rozpieszczam. Możecie cieszyć się moim zainteresowaniem, dopóki ponownie mi się znudzicie.
Dzisiaj mam dla Was parę zdjęć, bo zauważyłam, że ostatnio zapomnieliście co to imprezy. Z chęcią przypomnę, zwłaszcza te, na których używaliście sobie do momentu stracenia kontroli nad swoim zachowaniem. Z góry uprzedzam, że to będzie najbardziej homoseksualny wpis, jaki się tu znajduje.
To tylko świadczy o tym, że czasem potraficie pokazać różki.

Od kogo bu ty zacząć...


Flash, flash! Mg4837_personal07


Może od JULII, która prawdopodobnie znalazła sobie ekwiwalent po stracie JOSH'A.


Flash, flash! Rr4320_n532350109_494987_5159


Czy to nie aby NICOLAS i VINCENT? Ciekawa jestem, czy pamiętacie tę 'wymianę czułości'?


Flash, flash! Ds336_tumblr_krz1szJZRu1qzbb4ro1_500


Mimo iż DAMIEN nie gości u nas długo, to jak widać na załączonym obrazku, nie musicie go zbytnio znać, żeby wiedzieć, że lubi się bawić. Hm, ciekawe, czy tylko z chłopcami?


Flash, flash! Lo6514_tumblr_kucmkujD2s1qauntto1_500


A oto nasz drogi MATTHEW. Przyznaj się, w którym momencie Twojej (ciągnącej się do dziś, mam rację?) kariery narkotykowej powstało to zdjęcie?


Flash, flash! Es3349_CMieleS0809


ALISON, miło wiedzieć, że żyjesz. Już dawno nie widziałam jej z żadnym facetem. To smutne, że musi pocieszać się tylko towarzystwem kobiet.



A teraz trochę z innej beczki:

Flash, flash! Ev1039_212SocietyBenefit03


VIOLET, przyznaj się, z kim się tutaj bawiłaś?

Flash, flash! Ra2188_tumblr_ksudlpniyo1qa9gago1_500


Nawet nie domyślacie się do ilu niegrzecznych zdjęć naszej BLAIR, uzyskałam dostęp. Nie wiedziałam, że lubi rozbierać się przed obiektywem, dlatego było to dla mnie małe zaskoczenie.

A na koniec, na poprawę humoru,TOULOUSE.


Flash, flash! Dp8672_1848372-457x342


Reszta nie zasłużyła na moją uwagę.
Pamiętajcie, że Wasza Plotkara jest wszędzie i widzi wszystko,


xoxo.
Powrót do góry Go down
nicolas

nicolas


Liczba postów : 115
Join date : 23/08/2009

Flash, flash! Empty
PisanieTemat: Re: Flash, flash!   Flash, flash! Icon_minitimeWto Gru 15, 2009 10:24 pm

ja pierdziele
Powrót do góry Go down
damien

damien


Liczba postów : 12
Join date : 03/12/2009

Flash, flash! Empty
PisanieTemat: Re: Flash, flash!   Flash, flash! Icon_minitimeSro Gru 16, 2009 12:49 am

~dadadamien: no proszę!
Powrót do góry Go down
Sponsored content





Flash, flash! Empty
PisanieTemat: Re: Flash, flash!   Flash, flash! Icon_minitime

Powrót do góry Go down
 
Flash, flash!
Powrót do góry 
Strona 1 z 1

Permissions in this forum:Nie możesz odpowiadać w tematach
you give it all, but i want more. :: hot news. :: suck-it.eu-
Skocz do: