you give it all, but i want more.
Czy chcesz zareagować na tę wiadomość? Zarejestruj się na forum za pomocą kilku kliknięć lub zaloguj się, aby kontynuować.


na forum mamy l a t o
 
IndeksIndeks  SzukajSzukaj  Latest imagesLatest images  RejestracjaRejestracja  ZalogujZaloguj  

 

 River Cafe

Go down 
+2
lauren
jasmine
6 posters
Idź do strony : Previous  1, 2, 3
AutorWiadomość
liam

liam


Liczba postów : 143
Join date : 17/10/2009

River Cafe - Page 3 Empty
PisanieTemat: Re: River Cafe   River Cafe - Page 3 Icon_minitimeSro Lis 25, 2009 10:08 pm

pomyślał, że naprawdę wiedziała o co mu chodziło, więc tylko się uśmiechnął i pokiwał głową. - w porządku, kiedy tylko będziesz miała czas - powiedział, uśmiechając się uroczo i napił się znów kawy, zerkając przez okno na rozświetloną panoramę nowego jorku, a potem przeniósł wzrok na violet.
Powrót do góry Go down
Violet

Violet


Liczba postów : 3212
Join date : 16/05/2009

River Cafe - Page 3 Empty
PisanieTemat: Re: River Cafe   River Cafe - Page 3 Icon_minitimeSro Lis 25, 2009 10:13 pm

- dla ciebie zawsze mam czas, mon petit - zatrzepotała rzęsami. chyba znowu zaczyna -.- no cóż, jak sobie coś ubzdura, to nie ma przebacz. w każdym razie po chwili tylko odchrząknęła, 'normalniejąc' chociaż odrobinę. pewnie jej herbata już wystygła, ale pomimo to sączyła z nieco chwilę kilka małych łyczków. na zimno już nie była taka dobra :< spuściła wzrok na ziemię, uśmiechając się, co by wyglądać bardziej nieśmiało, och.
Powrót do góry Go down
liam

liam


Liczba postów : 143
Join date : 17/10/2009

River Cafe - Page 3 Empty
PisanieTemat: Re: River Cafe   River Cafe - Page 3 Icon_minitimeSro Lis 25, 2009 10:25 pm

- violet... - zaczął niepewnie. - czy ty mnie kokietujesz? - zapytał prosto z mostu, bo wolał wszystko wyjaśnić od razu, tak na wszelki wypadek i takie tam. dokończył swoją kawę i pokręcił z lekką dezaprobatą głową. - nie, chyba coś mi się ubzdurało, hm? - powiedział, dając jej do zrozumienia, żeby odpowiedziała 'nie', no bo wiadomo, pewnie biedak nie chciał sobie robić nadziei xdd
Powrót do góry Go down
Violet

Violet


Liczba postów : 3212
Join date : 16/05/2009

River Cafe - Page 3 Empty
PisanieTemat: Re: River Cafe   River Cafe - Page 3 Icon_minitimeSro Lis 25, 2009 10:37 pm

pomyślała sobie, że przegrała, bo na liam'a jej umizgi nie działają i to pewnie dlatego, że jest teraz taka gruba :< xd westchnęła tylko ciężko, widać było, że mina jej nieco zrzedła i emocje u niej opadły poniekąd. lekko się tylko uśmiechnęła, w lekkim zamyśleniu - liam, czy ja jestem gruba i brzydka? - zapytała w końcu, też prosto z mostu - czy ta ciąża mnie przypadkiem nie pogrubia? - xdd spojrzała na swój brzuszek, krzywiąc się lekko. podparła dłońmi swoje policzki gapiąc się w blat stolika w lekkim zamyśleniu. to chyba był jak natenczas jej główny problem xd
Powrót do góry Go down
liam

liam


Liczba postów : 143
Join date : 17/10/2009

River Cafe - Page 3 Empty
PisanieTemat: Re: River Cafe   River Cafe - Page 3 Icon_minitimeSro Lis 25, 2009 10:39 pm

- no wiesz, ciąża na ogół pogrubia - zaczął ostrożnie. - ale to nie oznacza, że jesteś gruba i brzydka. po prostu masz trochę zaokrąglony brzuch, ale to w niczym nie ujmuje twojej urodzie i atrakcyjności - zapewnił ją, uśmiechając się nerwowo, bo nie wiedział, czy takiej odpowiedzi violet oczekiwała i czy zaraz nie dostanie histerii i się na niego nie rzuci z pięściami! :<
Powrót do góry Go down
Violet

Violet


Liczba postów : 3212
Join date : 16/05/2009

River Cafe - Page 3 Empty
PisanieTemat: Re: River Cafe   River Cafe - Page 3 Icon_minitimeSro Lis 25, 2009 10:53 pm

pewnie spodziewała się odpowiedzi, że owszem jest gruba i brzydka, ale to przecież nic nie szkodzi. pewnie trochę zdystansowała się do jego słów i postanowiła nie brać ich jakoś na poważnie, czy coś, bo jeszcze te kompleksy by jej przeszły xd uśmiechnęła się tylko słabo pod nosem i skinęła głową w podzięce. potem pogłaskała się znów po brzuszku. skrzywiła się po chwili nieco - kopnął mnie, mały drań - szybko to skrzywienie się zamieniło się w uśmiech, a raczej uśmiech przeplatający się z lekkim bólem xd - dałabym zarżnąć własną matkę za możliwość, żeby to faceci rodzili dzieci - roześmiała się, znów się lekko krzywiąc. chyba mały dawał jej do wiwatu :<
Powrót do góry Go down
liam

liam


Liczba postów : 143
Join date : 17/10/2009

River Cafe - Page 3 Empty
PisanieTemat: Re: River Cafe   River Cafe - Page 3 Icon_minitimeSro Lis 25, 2009 10:57 pm

no i pewnie pogadali, a potem liam ją odprowadził, bo nie mam na niego weny już, wybacz ;*
Powrót do góry Go down
Violet

Violet


Liczba postów : 3212
Join date : 16/05/2009

River Cafe - Page 3 Empty
PisanieTemat: Re: River Cafe   River Cafe - Page 3 Icon_minitimeSro Lis 25, 2009 10:59 pm

spoko:*
Powrót do góry Go down
Blair

Blair


Liczba postów : 4452
Join date : 09/05/2009
Age : 33

River Cafe - Page 3 Empty
PisanieTemat: Re: River Cafe   River Cafe - Page 3 Icon_minitimePon Lis 30, 2009 9:34 pm

siedziała przy stoliku, popijając jakąś mocną, czarną kawę. nie spała całą noc, bo pewnie przez większość czasu się zadręczała i karciła w myślach za swoje idiotyczne zachowanie. co chwila sprawdzała w telefonie, czy plotkara nic nie napisała na stronie i co chwila stwierdzała z ulgą, że na szczęście nie. nie chciała, żeby tony dowiedział się od osób trzecich, w tym wypadku od plotkary, że znowu go zdradziła. z tym, że tym razem raczej nieświadomie i naprawdę tego żałowała. podsumowując, to nie był jej najlepszy dzień, była bledsza niż zwykle i ogólnie nie wyglądała na zbytnio wypoczętą.
Powrót do góry Go down
Sponsored content





River Cafe - Page 3 Empty
PisanieTemat: Re: River Cafe   River Cafe - Page 3 Icon_minitime

Powrót do góry Go down
 
River Cafe
Powrót do góry 
Strona 3 z 3Idź do strony : Previous  1, 2, 3
 Similar topics
-
» Huston River Park
» Costa Cafe

Permissions in this forum:Nie możesz odpowiadać w tematach
you give it all, but i want more. :: miasto ## city :: New York. :: kawiarnie.-
Skocz do: