you give it all, but i want more.
Czy chcesz zareagować na tę wiadomość? Zarejestruj się na forum za pomocą kilku kliknięć lub zaloguj się, aby kontynuować.


na forum mamy l a t o
 
IndeksIndeks  SzukajSzukaj  Latest imagesLatest images  RejestracjaRejestracja  ZalogujZaloguj  

 

 Books of Wonder

Go down 
3 posters
AutorWiadomość
maximilian

maximilian


Liczba postów : 1262
Join date : 29/06/2009

Books of Wonder Empty
PisanieTemat: Books of Wonder   Books of Wonder Icon_minitimePon Lis 16, 2009 7:39 pm

Books of Wonder 2booksofwonder

książki dla dzieci!
Powrót do góry Go down
Violet

Violet


Liczba postów : 3212
Join date : 16/05/2009

Books of Wonder Empty
PisanieTemat: Re: Books of Wonder   Books of Wonder Icon_minitimeNie Lis 29, 2009 6:47 pm

chowając się za dużymi, przeciwsłonecznymi okularami, w czarnym płaszczyku, przechadzała się między półkami w poszukiwaniu jakiejś bajki, której jeszcze nie miała okazji. ze skupieniem przyglądała się coraz to nowym okładkom. jedna z książek tak ją zainteresowała, że zaczytała się nieco dłużej i odleciała w zupełnie inny świat ;d
Powrót do góry Go down
lauren

lauren


Liczba postów : 2039
Join date : 09/07/2009
Skąd : raszja

Books of Wonder Empty
PisanieTemat: Re: Books of Wonder   Books of Wonder Icon_minitimeNie Lis 29, 2009 7:15 pm

trafiła tutaj również lauren, a raczej lauren w poszukiwaniu jakiś nowych bajek dla dzieci, coby zainteresować swoją siostrę czym innym niż niezbyt zdrowym jedzeniem oraz bajkami w telewizji. najwidoczniej dla lauren bardziej wartościowe były bajki czytanie, a nie w telewizji, prawda. przechadzała się więc między półkami, aż w końcu natknęła się na violet. - o, cześć - rzuciła po chwili, wyrywając się ze swojego poszukiwania, zamyślenia oraz innych tym podobnych. - co tam u ciebie? - uśmiechnęła się przyjemnie, przekręcając główkę w lewą stronę, aby przyjrzeć jej się uważniej, bo coś jej nie pasowała. najwidoczniej nie zauważyła, że violet nie ma już brzucha......
Powrót do góry Go down
Violet

Violet


Liczba postów : 3212
Join date : 16/05/2009

Books of Wonder Empty
PisanieTemat: Re: Books of Wonder   Books of Wonder Icon_minitimeNie Lis 29, 2009 7:34 pm

trochę się przestraszyła, kiedy tak została wyrwana z 'transu', ale gdy tylko zauważyła lauren, to uśmiechnęła się szeroko i zsunęła okulary na czubek nosa - cześć - odparła pod nosem, po czym odgarnęła włosy z czoła za ucho - wszystko u mnie w porządku - postanowiła lecieć banałem, żeby przypadkiem nie zacząć smęcić, albo żeby lauren przez przypadek nie odkryła jej 'sekretu', a mianowicie tego, że już nie jest w ciąży xd pewnie bała się tego, że wtedy wszyscy pomyślą, że to przez nią dzieciak leży w szpitalu, w inkubatorze :<
no i sorry za zapłon, co chwilę czegoś ode mnie chcą :**
Powrót do góry Go down
lauren

lauren


Liczba postów : 2039
Join date : 09/07/2009
Skąd : raszja

Books of Wonder Empty
PisanieTemat: Re: Books of Wonder   Books of Wonder Icon_minitimeNie Lis 29, 2009 7:38 pm

pokiwała tylko głową, uśmiechając się lekko. trochę ją zdziwiło, że poleciała banałem, bo najwidoczniej liczyła na sprawozdanie od ostatniego czasu, kiedy się widziały :< po chwili lekkiego zamyślenia na ten temat tylko lekko wzruszyła ramionkami i powróciła do kartkowania książki składającej się głównie z obrazków <3 a takie obrazki zawsze są ładne <3 w każdym razie gdy tą już przekartkowała i stwierdziła, że jej siostrze owa książka nie podpasuje, schyliła się po jakąś na dolnej półce i dostała olśnienia! xd - gdzie ty masz brzuch?! - uniosła tylko wysoko brwi, zerkając na nią zdziwiona/przerażona/zszokowana oraz inne tym podobne wszystko na raz. mało prawdopodobne, że violet wypychała sobie brzuch poduszkami, prawda.
Powrót do góry Go down
Violet

Violet


Liczba postów : 3212
Join date : 16/05/2009

Books of Wonder Empty
PisanieTemat: Re: Books of Wonder   Books of Wonder Icon_minitimeNie Lis 29, 2009 7:42 pm

- na czole, lauren - syknęła, pukając się wymownie w środek czoła xd wiedziała o co jej chodzi, jednak postanowiła rozgrywać to inaczej, mimo iż lauren stanowiła taką osobistość, której była w stanie wypaplać wszystko, co pewnie prędzej czy później zrobi - ....schudłam - wzrusyła lekko ramionkami, ściągając z półki dwie książki z kolorowymi okładkami i zmierzając powolnym krokiem do następnego regału.
Powrót do góry Go down
lauren

lauren


Liczba postów : 2039
Join date : 09/07/2009
Skąd : raszja

Books of Wonder Empty
PisanieTemat: Re: Books of Wonder   Books of Wonder Icon_minitimeNie Lis 29, 2009 7:47 pm

- tak, schudłaś. schudłaś o całe dziecko, gratuluję ci przemiany materii - mruknęła pod nosem, przewracając oczami. doszła do wniosku, że chyba violet nie chce jej powiedzieć o co naprawdę chodzi, bo wbrew pozorom to ona głupia nie jest. okej, jest głupia, ale każdy ma tam jakieś ślady spostrzegawczości i strzępki rozumu xd została przy tym regale co była, przeglądając następne książki. najwidoczniej strzeliła przysłowiowego focha, że violet nie chce jej czegoś powiedzieć. noo cóż, na swoich proszeczkach uspokajająco-antydepresyjncyh, miała straszne wahania nastrojów. a bez proszeczków to szkoda gadać w takim razie.
Powrót do góry Go down
Violet

Violet


Liczba postów : 3212
Join date : 16/05/2009

Books of Wonder Empty
PisanieTemat: Re: Books of Wonder   Books of Wonder Icon_minitimeNie Lis 29, 2009 7:54 pm

- tak, kurwa, schudłam o całe dziecko - mruknęła. ona po tym porodzie też miała huśtawki nastrojów, była cały czas poddenerwowana, albo wręcz przeciwnie. w każdym razie lekka depresja poporodowa się kłania - urodziłam niecały tydzień temu - ściszyła ton głosu, żeby nikt przypadkiem nie usłyszał, chociaż i tak nikogo nie znała w tej księgarni, prócz lauren - mały jest w szpitalu, kupuję mu bajki, bo już nie mam mu co czytać. - westchnęła cicho, po czym zdjęła z nosa okulary. no bo w sumie skoro lauren już wie, to po co ma się za nimi tajniaczyć. zwłaszcza, że nie potrafiła jej kłamać. nikomu nie potrafiła kłamać, bo jej zdolności aktorskie były bardzo wątpliwe, ale jej w szczególności.
Powrót do góry Go down
lauren

lauren


Liczba postów : 2039
Join date : 09/07/2009
Skąd : raszja

Books of Wonder Empty
PisanieTemat: Re: Books of Wonder   Books of Wonder Icon_minitimeNie Lis 29, 2009 8:01 pm

uniosła tylko znów wysoko brwi, spoglądając nieco zdziwiona na violet. w sumie nie wiedziała co powiedzieć, bo zapewne wiedziała w którym tam violet jest miesiącu oraz to, że na pewno urodziła za wcześnie. odłożyła książkę, którą akurat oglądała, otwierając usta, żeby coś powiedzieć. - ojej... - wychrypiała, bo najwidoczniej nic innego nie przyszło jej do główki. inteligentne. jednak zaraz się poprawiła. - ale wszystko jest w porządku, prawda? - uśmiechnęła się lekko, wręcz prawie widocznie. no tak, również się przejęła co może być z małym, bo kto by się w sumie nie przejął. przyjrzała się uważnie violet, czy z nią również wszystko w porządku. głównie zastanawiała się nad tym, czemu nosiła okulary, no bo wiadomo.
Powrót do góry Go down
Violet

Violet


Liczba postów : 3212
Join date : 16/05/2009

Books of Wonder Empty
PisanieTemat: Re: Books of Wonder   Books of Wonder Icon_minitimeNie Lis 29, 2009 8:06 pm

- tak. powiedzmy. oddadzą mi go dopiero za 2-3 miesiące. to może i dobrze, bo nawet jeszcze przed tym, jak go urodziłam byłam beznadziejną matką - stwierdziła ze smutkiem, rzucając wybrane książki na ladę i czekając na pana/panią sprzedawczynię - muszę się napić, lauren - no tak, do alkoholu, to ona się nigdy chyba nie zrazi. pewnie stanowił on dla niej jakieś lekarstwo na problemy, czy coś tym stylu. nie raz już miała okazje się przekonać, że to tylko pogarsza sprawę, no ale mimo wszystkiego piła dalej. dzisiaj pewnie też skończy w jakimś barze, zamiast siedzieć przy dziecku.
Powrót do góry Go down
lauren

lauren


Liczba postów : 2039
Join date : 09/07/2009
Skąd : raszja

Books of Wonder Empty
PisanieTemat: Re: Books of Wonder   Books of Wonder Icon_minitimeNie Lis 29, 2009 8:11 pm

- a możesz tak od razu po porodzie? - spytała tylko ostrożnie, również kładąc niektóre książki na ladę, zerkając na nią badawczo. jednak stwierdziła, że to pytanie nie robi większego sensu, ponieważ violet i tak się napije, skoro nawet w ciąży piła. więc co to za różnica. - okej, ale pojedziemy do mnie, bo evelyn jest chora i muszę do niej zaglądać od czasu do czasu, ale i tak cały czas śpi, więc nie będzie przeszkadzać - stwierdziła tylko, wzruszając lekko ramionkami. nie wspominała o tym, że sama pić nie mogła, bo brała swoje tabletki, jednak trudno. wyjdzie w praniu, najwyżej będzie pilnować violet przed tym, aby nie wypiła zbyt dużo. spojrzała na nią zmartwiona, klepiąc ją pocieszająco po ramionku.
Powrót do góry Go down
Violet

Violet


Liczba postów : 3212
Join date : 16/05/2009

Books of Wonder Empty
PisanieTemat: Re: Books of Wonder   Books of Wonder Icon_minitimeNie Lis 29, 2009 8:16 pm

obie nie mogą pić, a pewnie obie się nawalą :< xd skinęła tylko głową, że przystaje na jej pomysł, po czym pewnie poszły. i zacznij dzióbasie :*
Powrót do góry Go down
Sponsored content





Books of Wonder Empty
PisanieTemat: Re: Books of Wonder   Books of Wonder Icon_minitime

Powrót do góry Go down
 
Books of Wonder
Powrót do góry 
Strona 1 z 1

Permissions in this forum:Nie możesz odpowiadać w tematach
you give it all, but i want more. :: miasto ## city :: New York. :: ksiegarnie.-
Skocz do: