you give it all, but i want more.
Czy chcesz zareagować na tę wiadomość? Zarejestruj się na forum za pomocą kilku kliknięć lub zaloguj się, aby kontynuować.


na forum mamy l a t o
 
IndeksIndeks  SzukajSzukaj  Latest imagesLatest images  RejestracjaRejestracja  ZalogujZaloguj  

 

 Double Seven

Go down 
+15
julia
Violet
heather
florence
Chuck
Keisha Mood
abilene
samantha.
Oliver
Jimmy
Blair
Nathan
Alison
kayla
sasza
19 posters
Idź do strony : Previous  1 ... 10 ... 16, 17, 18
AutorWiadomość
joshua

joshua


Liczba postów : 459
Join date : 23/09/2009

Double Seven - Page 18 Empty
PisanieTemat: Re: Double Seven   Double Seven - Page 18 Icon_minitimeNie Lis 08, 2009 11:18 pm

joshua miał chyba ochotę zapaść się pod ziemię, albo zniknąć. pobiegł sjednak szybko za saszą, zdenerwowany i to nawet bardzo tym całym zajściem. na szczęście dopadł ją w trakcie drogi do łazienki, zanim tam jeszcze weszła - słuchaj, doskonale wiesz, że sama sprowokowałaś tą sytuację, więc fajnie by było, gdybyś powstrzymała się od takich kąśliwych uwag - pewnie widząc, że płacze, podał jej jakąś chusteczkę, czy coś.
Powrót do góry Go down
vincent

vincent


Liczba postów : 62
Join date : 02/11/2009

Double Seven - Page 18 Empty
PisanieTemat: Re: Double Seven   Double Seven - Page 18 Icon_minitimeNie Lis 08, 2009 11:25 pm

Wytarł znów spocone ręce w spdonie, następnie twarz z błyszczyka lub szminki julii. Zamówił sobie jakiegoś mocnego drinka, mimo, że wiedział, że jutro rodzice przyjdą skontrolować czy jakieś głosy nie kazały mu się pociąć albo otruć, a zawsze wyczuwali alkohol. W tym momencie mało go to obchodziło.

2 razy z rzędu komputer się zawiesił. chyba lekko przesadza.
Powrót do góry Go down
Violet

Violet


Liczba postów : 3212
Join date : 16/05/2009

Double Seven - Page 18 Empty
PisanieTemat: Re: Double Seven   Double Seven - Page 18 Icon_minitimeNie Lis 08, 2009 11:33 pm

rozejrzała się po pomieszczeniu i doszła do wniosku, że wszyscy zniknęli jej z pola widzenia. - niestety trafiłeś na tą gorszą cześć urodzin alison - zaśmiała się, jednak dość szybko jej ten uśmiech zszedł, kiedy zaczęła się wpatrywać w dno swojej szklanki. pewnie gdyby dowiedziała się kiedykolwiek o tym, że vincenta nawiedzają jakieś głosy, które kazą mu się pociąć, czy otruć, to by się nielekko przeraziła. w każdym razie podniosła wzrok z powrotem na v. - co tam w ogóle u ciebie? jak się miewa twój zenek, czy jakkolwiek mu na imię? - zapytała z lekkim rozbawieniem, unosząc kąciki ust.
Powrót do góry Go down
sasza
Admin
sasza


Liczba postów : 191
Join date : 21/03/2009

Double Seven - Page 18 Empty
PisanieTemat: Re: Double Seven   Double Seven - Page 18 Icon_minitimeNie Lis 08, 2009 11:34 pm

- spokojnie, juz wiem, ze jestem sukom. poza tym bardzo mi milo, ze powiedziales, ze julia to twoja dziewczyna i, ze nagle udajesz, ze zrobilam cos co bylo dla ciebie ogromna krzywda i czemu sie opierales. ze... ale... zreszta niewazne. - warknela i zwinela chusteczke, ktora jej dal, a pozniej cisnela nia prosto do kosza.
Powrót do góry Go down
https://therunway.forumpl.net
joshua

joshua


Liczba postów : 459
Join date : 23/09/2009

Double Seven - Page 18 Empty
PisanieTemat: Re: Double Seven   Double Seven - Page 18 Icon_minitimeNie Lis 08, 2009 11:36 pm

przewrócił oczami, wyraźnie poirytowany - wiesz co? nie mam zamiaru z tobą rozmawiać w taki sposób - uciął, po czym po prostu sobie poszedł. ruszyl w kierunku drzwi, wkurzony całą tą sytuacją, no wiadomo.
Powrót do góry Go down
vincent

vincent


Liczba postów : 62
Join date : 02/11/2009

Double Seven - Page 18 Empty
PisanieTemat: Re: Double Seven   Double Seven - Page 18 Icon_minitimeNie Lis 08, 2009 11:38 pm

Gdy mówiła cały czas przyglądał się jej twarzy, próbując ją rozszyfrować. Co o nim sądziła, czy czegoś się domyślała? Wyszedł w końcu z założenia że jak na razie chyba niczego nie wie. Pod koniec jej wypowiedzi trochę zmarkotniał. -Niestety kłopot Zenka sam nie zniknął i musiałem po nim sprzątać. Teraz chyba ma się dobrze, czekam aż w końcu będzie miał zatwardzenie. -uśmiechnął się blado sącząc swój napój.
Powrót do góry Go down
sasza
Admin
sasza


Liczba postów : 191
Join date : 21/03/2009

Double Seven - Page 18 Empty
PisanieTemat: Re: Double Seven   Double Seven - Page 18 Icon_minitimeNie Lis 08, 2009 11:40 pm

chwycila torebke i wyszla tylnym wyjsciem. jestem dziwka, jestem suka i chyba czas sie przyzwyczaic do nowego wizerunku. poza tym... hm, ciagle byla bosa.
Powrót do góry Go down
https://therunway.forumpl.net
Violet

Violet


Liczba postów : 3212
Join date : 16/05/2009

Double Seven - Page 18 Empty
PisanieTemat: Re: Double Seven   Double Seven - Page 18 Icon_minitimeNie Lis 08, 2009 11:44 pm

roześmiała się przyjemnie, spuszczając wzrok na czubki swoich butów. zauważając ten jego blady uśmiech, zaczęła mu się przyglądać nieco badawczo. możliwe, że w taki sam sposób, jak on na nią, kiedy starał się ją rozszyfrować, czy coś w ten deseń - wszystko w porządku, czy po prostu ciągle rozmyślasz nad tym, że zostałeś dziś niemal zgwałcony? - roześmiała się. no cóż, violet czasem śmiała się ze wszystkiego, jak idiota, ale wybaczymy jej xd
Powrót do góry Go down
Blair

Blair


Liczba postów : 4452
Join date : 09/05/2009
Age : 33

Double Seven - Page 18 Empty
PisanieTemat: Re: Double Seven   Double Seven - Page 18 Icon_minitimeNie Lis 08, 2009 11:45 pm

okej, pewnie poszła do domu też.
Powrót do góry Go down
vincent

vincent


Liczba postów : 62
Join date : 02/11/2009

Double Seven - Page 18 Empty
PisanieTemat: Re: Double Seven   Double Seven - Page 18 Icon_minitimeNie Lis 08, 2009 11:49 pm

-Eee... -postanowił sobie że nie będzie rozpowiadać na prawo i lewo o swojej chorobie, dlatego musiał ją dalej okłamywać. -Tak, bo widzisz, nie codziennie zostaję napadnięty przez ładną dziewczynę i to od razu przez pocałunek .-przygryzł lekko wargę, dusząc w sobie śmiech, taki od którego aż tobi się lekko na duszy, ale zbyt histeryczny, pewnie zacząłby się tarzać po podłodze.
Powrót do góry Go down
Violet

Violet


Liczba postów : 3212
Join date : 16/05/2009

Double Seven - Page 18 Empty
PisanieTemat: Re: Double Seven   Double Seven - Page 18 Icon_minitimeNie Lis 08, 2009 11:54 pm

- haha, ty szczęściarzu - klepnęła go lekko w ramię - takie rzeczy chyba nawet zdarzają się ludziom dość często po pijaku. późnymi wieczorami w takich miejscach prawie wszystkim odwala - wzruszyła lekko ramionkami - to znaczy,tylko tym, którzy piją niezliczone ilości alkoholu, ale ja na szczęście dzisiaj się do takich nie zaliczam, bo nie piję - zadarła dumnie brodę do góry. to była druga bezalkoholowa impreza violet. w sumie pewnie kusiło ją trochę, żeby popić sobie chociaż odrobinę, no ale się na szczęście powstrzymywała xd
Powrót do góry Go down
vincent

vincent


Liczba postów : 62
Join date : 02/11/2009

Double Seven - Page 18 Empty
PisanieTemat: Re: Double Seven   Double Seven - Page 18 Icon_minitimeNie Lis 08, 2009 11:57 pm

Zmierzył ją wzrokiem po czym roześmiał się, mimo wszystko i tak się powstrzymując. -Abstynetka? Ty? Nie wyglądasz. -skomentował parskając co chwila chamowanym śmiechem. Wyprostował się na krześle i na przekur dziewczynie wypił potężny łyk swoejgo alkoholu.
Powrót do góry Go down
Violet

Violet


Liczba postów : 3212
Join date : 16/05/2009

Double Seven - Page 18 Empty
PisanieTemat: Re: Double Seven   Double Seven - Page 18 Icon_minitimePon Lis 09, 2009 12:02 am

trochę jej podciął skrzydła tym 'nie wyglądasz' xd widać było nawet trochę, że jej entuzjazm nieco opadł - dlaczego niby nie wyglądam na abstynentkę? mam czerwony od przepicia nos, czy co? - wyjęła szybciutko z torebki lusterko, po czym rzuciła na siebie okiem i doszła do wniosku, że wygląda w porządku. - no i z czego się śmiejesz?! - zapytała początkowo z lekkim zbulwersowaniem, że jak on śmie śmiać się z violet lorrain, jednak szybko jej przeszło i zaczęła się śmiać razem z nim. tylko, że jej śmiech był na tyle specyficzne, że roznosił się po całym klubie ;o
Powrót do góry Go down
vincent

vincent


Liczba postów : 62
Join date : 02/11/2009

Double Seven - Page 18 Empty
PisanieTemat: Re: Double Seven   Double Seven - Page 18 Icon_minitimePon Lis 09, 2009 12:06 am

-Nie. Po ludziach widać jak piją i kiedy. -pokiwał mądrze głową. -Nie wyglądasz na przepitą, wyglądasz dobrze. -dodał gdy wcyiągnęła lusterko i zaczęła się w nim przeglądać. Zagryzł znów wargi by przestać się śmiać. Zakręciło mu się trochę w głowie i napłynęła mu do niego krew. Zamówił więc jeszcze szklankę wody i ukradkiem przełknął schowane w kieszeni tabletki.
Powrót do góry Go down
Violet

Violet


Liczba postów : 3212
Join date : 16/05/2009

Double Seven - Page 18 Empty
PisanieTemat: Re: Double Seven   Double Seven - Page 18 Icon_minitimePon Lis 09, 2009 12:09 am

roześmiana violet spojrzała na niego akurat wtedy, kiedy łykał te tabletki. natychmiast uśmiech spełz jej z twarzy - o mój boże, ty też ćpasz - westchnęła ciężko, z lekkim rozczarowaniem. popadła momentalnie w lekkie zamyślenie. po chwili znów posłała mu spojrzenie, tym razem nieco zatroskane, czy coś w ten deseń.
Powrót do góry Go down
vincent

vincent


Liczba postów : 62
Join date : 02/11/2009

Double Seven - Page 18 Empty
PisanieTemat: Re: Double Seven   Double Seven - Page 18 Icon_minitimePon Lis 09, 2009 3:02 pm

-Ty też? Czy to oznacza że ty ćpasz? -wyszczerzył zęby. -Nie ćpam, mam tylko grypę. -i na potwierdzenie swoich słów zakasłał, po czym zapłacił swój rachunek. Wstał, prostując plecy. -Muszę iść, pa. -powiedział szybko i już go nie było.

wczoraj szybko musiałam schodzić ; *
Powrót do góry Go down
lauren

lauren


Liczba postów : 2039
Join date : 09/07/2009
Skąd : raszja

Double Seven - Page 18 Empty
PisanieTemat: Re: Double Seven   Double Seven - Page 18 Icon_minitimeWto Gru 08, 2009 9:48 pm

przyszła sobie tutaj, jednak przy stoliku cały czas siedziała w swoim trenczu, ponieważ nie mogła się rozgrzać! na to rozgrzanie zamawiała coraz to mocniejsze drinki, przez które mieszanie już się lekko podpiła. oparła się łokciami o blat stolika, a lekko rumiane od procentów oraz zimna policzki o nadgarstki. spod lekko przymrużonych oczu oglądała sobie każdego z osobna, komentując jego strój, wygląd oraz zachowanie. jakby miała coś w tym na celu, jednak lepsze to niż nie robienie niczego.
Powrót do góry Go down
Violet

Violet


Liczba postów : 3212
Join date : 16/05/2009

Double Seven - Page 18 Empty
PisanieTemat: Re: Double Seven   Double Seven - Page 18 Icon_minitimeWto Gru 08, 2009 10:06 pm

nagle wparowała tutaj violet. od razu, po wejściu, rozejrzała się wokół w poszukiwaniu lauren. gdy ją już znalazła, to pewnym krokiem zmierzała do niej. oczywiście miała jeszcze jakieś uprzedzenia, czy coś, bo się najzwyczajniej wstydziła z nią rozmawiać, ale po tym, kiedy dowiedziała się, że lauren chce uciekać do moskwy, to postanowiła to jakoś przezwyciężać. usiadła obok niej, od razu wyrywając jej z rąk szklankę z drinkiem - co ty odwalasz, lauren? - zapytała na powitanie, lekko poirytowana :<
Powrót do góry Go down
lauren

lauren


Liczba postów : 2039
Join date : 09/07/2009
Skąd : raszja

Double Seven - Page 18 Empty
PisanieTemat: Re: Double Seven   Double Seven - Page 18 Icon_minitimeWto Gru 08, 2009 10:12 pm

zmarszczyła nieco brwi, odrywając się od blatu stolika. zapewne była już nieco bardziej podpita co można było zaobserwować po jej coraz większym przyrumienieniu oraz nieco świecących oczkach. uśmiechnęła się tylko lekko na jej widok, po czym wesoło zawołała 'violet!' rzucając się na nią z uściskami. najwidoczniej lauren się nie wstydziła, no bo najnormalniej uważała, że jak nic nie pamięta, to nic się lubieżnego nie stało. - nic nie odwalam, chyba po prostu czasem każdy potrzebuje zmian - wzruszyła lekko ramionkami, w końcu zdejmując z siebie płaszczyk. ponownie oparła łokcie o blat stolika, rozglądając się po klubie i co chwilę zerkając na violetkę.
Powrót do góry Go down
Violet

Violet


Liczba postów : 3212
Join date : 16/05/2009

Double Seven - Page 18 Empty
PisanieTemat: Re: Double Seven   Double Seven - Page 18 Icon_minitimeWto Gru 08, 2009 10:21 pm

- zapijanie się w barach, to twoim zdaniem jakaś zmiana? moim zdaniem żadna - stwierdziła poważnym tonem - a jeśli mówiąc o zmianach chodziło ci o moskwę, to przykro mi bardzo, ale nie jedziesz. nie zostawisz mnie tutaj, myślałam, że jesteśmy przyjaciółkami, a ty chcesz sobie stąd od tak po prostu pojechać i mieć mnie w dupie! nie, nie zgadzam się na to, jeśli chcesz poznać, co o tym myślę. to głupie i nieodpowiedzialne. poza tym masz evelyn w nowym jorku, więc to tym bardziej egoistyczne z twojej strony. - uniosła się lekko, gromiąc ją wzrokiem. poza tym wyczuła, że lauren jest już pijana, a violet mimo iż obiecała sobie, że już nie będzie pić, to pokusa, była silniejsza i upiła łyka ze szklanki, którą zabrała lauren :<
Powrót do góry Go down
lauren

lauren


Liczba postów : 2039
Join date : 09/07/2009
Skąd : raszja

Double Seven - Page 18 Empty
PisanieTemat: Re: Double Seven   Double Seven - Page 18 Icon_minitimeWto Gru 08, 2009 10:26 pm

- przecież to też zmiana, nie piłam, a teraz piję, prawda? - to chyba nie było zbytnio trafne stwierdzenie do zaistniałej sytuacji, jednak cóż poradzić, że jak ludzie podpici to nie panują nad językiem. nie wiem czemu, mam dziś cały czas wrażenie, że mam kaca :< dziwne, ale nieważne. zerknęła tylko na szklankę z której piła violet, kręcąc głową, żeby pić przestała. wyrwała jej tą szklankę oraz odstawiła jakoś sprytnie na sąsiedni stolik. - miałam wrażenie, że napluł mi tam kelner, bo byłam dla niego niemiła - pokiwała palcem wskazującym, marszcząc karcąco brwi. mimika ludzi pijanych turn on. westchnęła ciężko, prostując się nagle. - z evelyn mogę się widzieć dwa razy w miesiącu. będę tutaj przyjeżdżać. poza tym już ci pisałam, że będziesz zajęta małym, więc automatycznie nie będziesz miała czasu na wypady, no to nawet nie zauważysz, że mnie nie ma - wzruszyła lekko ramionkami, nieco smutno, ale mniejsza. zerknęła na nią wzrokiem zbitego spaniela, opierając głowę o jej ramię.
Powrót do góry Go down
Violet

Violet


Liczba postów : 3212
Join date : 16/05/2009

Double Seven - Page 18 Empty
PisanieTemat: Re: Double Seven   Double Seven - Page 18 Icon_minitimeWto Gru 08, 2009 10:35 pm

- czy nasza przyjaźń to tylko jakieś durnowate wypady? uważasz, że tylko to możemy robić przyjaźniąc się? - zapytała zirytowanym tonem. widać, że violet podejście zarówno do miłości, jak i do przyjaźni było nieco wyidealizowane. - to, że będę zajęta małym to oczywiste, ale chyba to nie stanowi jakiejś przeszkody? przynajmniej nie dla mnie. - widać, że violet była wkurzona. w końcu z lauren były papużkami nierozłączkami, więc pewnie niezbyt fajnie zniosła by jej brak :< zerknęła na szklankę, z której piła z lekkim obrzydzeniem, po czym wróciła do gromienia lauren wzrokiem.
Powrót do góry Go down
lauren

lauren


Liczba postów : 2039
Join date : 09/07/2009
Skąd : raszja

Double Seven - Page 18 Empty
PisanieTemat: Re: Double Seven   Double Seven - Page 18 Icon_minitimeWto Gru 08, 2009 10:41 pm

oderwała się od jej ramienia, po czym spuściła głowę w dół oraz zaczęła bawić się swoimi dłońmi. zazwyczaj tak robiła jak się denerwowała, była pod obstrzałem tak samo jak teraz ochrzaniana przez violet. pokręciła tylko przecząco głową na wszystkie jej pytania, marszcząc nieco brwi. może wszystko byłoby dobrze, gdyby chodź umiała wytłumaczyć swoją fanaberię, aby się stąd wyprowadzić. zapewne znów miała jakieś swoje dziwne chwile zwątpienia. też się powinna leczyć, najwidoczniej również mama ją upuściła jak była mała. okej, nieważne. - nie denerwuj się - pouczyła ją tylko, nieco unosząc łepek, aby na nią zerknąć badawczo.
Powrót do góry Go down
Violet

Violet


Liczba postów : 3212
Join date : 16/05/2009

Double Seven - Page 18 Empty
PisanieTemat: Re: Double Seven   Double Seven - Page 18 Icon_minitimeWto Gru 08, 2009 10:49 pm

violet wstała z miejsca, poprawiła swoją kurtkę i z niezadowoloną miną zaczęła zbierać się do wyjścia - jak mam się nie denerwować? zresztą, już nieważne. jeśli tak bardzo zależy ci na tej pieprzonej moskwie to nie będę cię zatrzymywać. możesz nawet jechać w pizdu. - po czym skierowała swoje kroki do wyjścia. chyba nie miała dzisiaj jakiegoś wybornego humoru, dlatego tak łatwo było ją zdenerwować.
zapewne pójdzie do domu i od razu pójdzie spać. ja chyba też pójdę, bo mam jakiś kryzysowy tydzień jeżeli chodzi o spanie :< buzi :*
Powrót do góry Go down
Sponsored content





Double Seven - Page 18 Empty
PisanieTemat: Re: Double Seven   Double Seven - Page 18 Icon_minitime

Powrót do góry Go down
 
Double Seven
Powrót do góry 
Strona 18 z 18Idź do strony : Previous  1 ... 10 ... 16, 17, 18

Permissions in this forum:Nie możesz odpowiadać w tematach
you give it all, but i want more. :: miasto ## city :: New York. :: bary & cluby.-
Skocz do: