you give it all, but i want more.
Czy chcesz zareagować na tę wiadomość? Zarejestruj się na forum za pomocą kilku kliknięć lub zaloguj się, aby kontynuować.


na forum mamy l a t o
 
IndeksIndeks  SzukajSzukaj  Latest imagesLatest images  RejestracjaRejestracja  ZalogujZaloguj  

 

 Natashowy burdel.

Go down 
4 posters
AutorWiadomość
Natasha

Natasha


Liczba postów : 35
Join date : 02/11/2009

Natashowy burdel. Empty
PisanieTemat: Natashowy burdel.   Natashowy burdel. Icon_minitimePon Lis 02, 2009 11:07 pm

Siedziała czekając na gościu, choć pewnie nikt nie wpadnie ale okej. Pewnie popijała co jakiś czas jakiś napój z procentami. Ubrana w jakąś cekinową sukienke i na obcasach o niewiadomo jakiej wysokości siedziała i czekała.
Powrót do góry Go down
joshua

joshua


Liczba postów : 459
Join date : 23/09/2009

Natashowy burdel. Empty
PisanieTemat: Re: Natashowy burdel.   Natashowy burdel. Icon_minitimePon Lis 02, 2009 11:22 pm

jest joshua, jest impreza! albo rczej na odwrót. w każdym razie zapukał do drzwi, dzierżąc w ręku butelkę jakiegoś przyjemnego trunku - słyszałem, że szykuje się tutaj coś ciekawego - zaśmiał się, po czym wręczył dziewczynie butelkę, uśmiechając się szarmancko. pewnie będą chodzić razem na uczelnię, albo już chodzą i stąd ją własnie kojarzy - joshua - podał jej rękę. tak dla pewności wypada się przedstawić, co nie.
Powrót do góry Go down
Natasha

Natasha


Liczba postów : 35
Join date : 02/11/2009

Natashowy burdel. Empty
PisanieTemat: Re: Natashowy burdel.   Natashowy burdel. Icon_minitimePon Lis 02, 2009 11:25 pm

Ona poleciała ak na skrzydłach do drzwi bo ktoś przyszedł. Wzięła ten przyjemny trunek, pewnie bedzie mniami. Ona odwzajemniła gest - Natasha - PEwnie jakoś go wepchnęła do mieszkania zamykając drzwi. - Sory, ale jesteś pierwszy - jakoś przykaźnie się uśmiechnęła. - Czego sie napijesz? - odrazu spytała.
Powrót do góry Go down
liam

liam


Liczba postów : 143
Join date : 17/10/2009

Natashowy burdel. Empty
PisanieTemat: Re: Natashowy burdel.   Natashowy burdel. Icon_minitimePon Lis 02, 2009 11:27 pm

no więc liam i violet również przyszli. a raczej liam zaszantażowany i przywleczony przez violet. w każdym razie nieważne, weszli do środka, oczywiście uprzednio pukając. przywitali się z natashą, przedstawili i różne takie inne rzeczy. no a liam pewnie usiadł sobie gdzieś w kącie, znaczy nie jak karany przez supernianię, ale gdzieś na uboczu. nie należał do imprezowiczów. właściwie przyszedł tu wyłącznie po to, żeby pilnować violet.
Powrót do góry Go down
Violet

Violet


Liczba postów : 3212
Join date : 16/05/2009

Natashowy burdel. Empty
PisanieTemat: Re: Natashowy burdel.   Natashowy burdel. Icon_minitimePon Lis 02, 2009 11:32 pm

- jestem violet, cześć, miło mi cię poznać - po czym pewnie pomachała do josh'a, bo go też znała, no i rozsiadła się na jakimś przyjemnym miejscu - czy przypadkiem cię skądś znam? - zapytała unosząc jedn.ą brew. jeśli natasha jest z ny, to pewnie się znają, bo chyba oni wszyscy to zgraja studentów z jednej uczelni, więc niektórzy z nich mijają się na korytarzach w przerwach pomiędzy wykładami od czasu, do czasu, hihi.
Powrót do góry Go down
Natasha

Natasha


Liczba postów : 35
Join date : 02/11/2009

Natashowy burdel. Empty
PisanieTemat: Re: Natashowy burdel.   Natashowy burdel. Icon_minitimePon Lis 02, 2009 11:34 pm

- Natasha - pewnie odpowiedziała uśmiechając się jak zwykle. - Raczej nie, dopiero co przyjechałam z Londynu. A jestem do kogoś podobna? hm? - Pewnie nalała coś do czegoś i podała to coś dla Violet. Peewnie było z procentami. - A ty Liam chcesz coś? - spytała siadając na jakiejś kanapie, ale najpierw włączyła jakąś muzyke.
Powrót do góry Go down
joshua

joshua


Liczba postów : 459
Join date : 23/09/2009

Natashowy burdel. Empty
PisanieTemat: Re: Natashowy burdel.   Natashowy burdel. Icon_minitimePon Lis 02, 2009 11:34 pm

- przyzwyczailem się. zazwyczaj nigdy się nie spóźniam w przeciwieństwie co do reszty - zaśmiał się, no i wszedł do środka - napiję się czegokolwiek. możesz zrobić mi to, na co też masz ochotę - puścił do niej oczko i przywital się ładnie z resztą.
Powrót do góry Go down
liam

liam


Liczba postów : 143
Join date : 17/10/2009

Natashowy burdel. Empty
PisanieTemat: Re: Natashowy burdel.   Natashowy burdel. Icon_minitimePon Lis 02, 2009 11:37 pm

- nie, dziękuję - pokręcił przecząco głową. nie zamierzał dzisiaj pić alkoholu, bo a) miał pod opieką violet b) jutro musiał iść na uczelnię i siedzieć tam do siedemnastej. ;o a jakby poprosił o herbatę na imprezie, to pewnie wyszedłby na jakiegoś dziwaka, czego wolałby sobie oszczędzić. ;p
Powrót do góry Go down
Natasha

Natasha


Liczba postów : 35
Join date : 02/11/2009

Natashowy burdel. Empty
PisanieTemat: Re: Natashowy burdel.   Natashowy burdel. Icon_minitimePon Lis 02, 2009 11:38 pm

W takim razie dała to coś też dla Josha, - Studiujecie coś? - spytała troche niepewnym głosem, w końcu czuła się niepewnie zważywszy że oni wszysycy się znali a ona sierotka marysia. 
Powrót do góry Go down
Violet

Violet


Liczba postów : 3212
Join date : 16/05/2009

Natashowy burdel. Empty
PisanieTemat: Re: Natashowy burdel.   Natashowy burdel. Icon_minitimePon Lis 02, 2009 11:38 pm

- tak się składa, że byłam przed tygodniem w londynie, więc mogłyśmy się minąć na ulicy chociażby. tak się składa, że mam niezłą pamięć do twarzy - popukała się w skroń i zaśmiała się głośno i nieco głupkowato - no i poza tym nie mogę pić przez jakiś czas, ale dzięki - spojrzała pewnie na swoją szklankę. chyba czeka ją teraz próba charakteru, bo violet słynie z zamiłowania do alkoholu i do wyczynania po nim głupot ;o
Powrót do góry Go down
joshua

joshua


Liczba postów : 459
Join date : 23/09/2009

Natashowy burdel. Empty
PisanieTemat: Re: Natashowy burdel.   Natashowy burdel. Icon_minitimePon Lis 02, 2009 11:40 pm

- językoznawstwo - skinął głową, popijając zawartość swojej szklanki - trudno jest tu w sumie znaleźć choćby dwie osoby, które studiują tutaj na tym samym kierunku - zaśmiał się.
Powrót do góry Go down
liam

liam


Liczba postów : 143
Join date : 17/10/2009

Natashowy burdel. Empty
PisanieTemat: Re: Natashowy burdel.   Natashowy burdel. Icon_minitimePon Lis 02, 2009 11:40 pm

muszę lecieć, bo przypomniałam sobie, że mam na jutro milion zadań z chemii ;o jak uda mi się je zrobić w przyzwoitym czasie to wrócę. załóżmy, że liam pewnie pilnował violet przez cały czas, czy coś. dobranoc! ;**
Powrót do góry Go down
Natasha

Natasha


Liczba postów : 35
Join date : 02/11/2009

Natashowy burdel. Empty
PisanieTemat: Re: Natashowy burdel.   Natashowy burdel. Icon_minitimePon Lis 02, 2009 11:43 pm

- Jezu! - podskoczyła na samą nazwe 'językoznawstwo' - na serio to studiujesz?  - a teraz skierowane do Violet - Byłaś w Londynie? Nie wiem jak ja tam przeżyłam, ciągle tam pada, normalnie masz dośc ciągle wilgotnych włósw, brr. - aż przeszły ją dreszcze.
Powrót do góry Go down
Violet

Violet


Liczba postów : 3212
Join date : 16/05/2009

Natashowy burdel. Empty
PisanieTemat: Re: Natashowy burdel.   Natashowy burdel. Icon_minitimePon Lis 02, 2009 11:48 pm

- yhm, byłam, ale niestety tylko dwa dni. miałam do załatwienia tylko kilka spraw i musiałam zaraz potem lecieć do francji, do taty, więc wiesz - uśmiechnęła się i lekko wzruszyła ramionkami - fakt, padało tam cały czas, jednak w sumie to piękne miasto i pewnie tam jeszcze wrócę.
Powrót do góry Go down
joshua

joshua


Liczba postów : 459
Join date : 23/09/2009

Natashowy burdel. Empty
PisanieTemat: Re: Natashowy burdel.   Natashowy burdel. Icon_minitimePon Lis 02, 2009 11:49 pm

- to nie aż takie straszne. gorsze są te wszystkie kierunki ścisłe, których w ogóle nie czuję. a co ty studiujesz w takim razie? - zapytał z uśmiechem. po pierwszym drinku lekko mu zaszumiało w głowie, bo on raczej z tych, co bardzo szybko się upijają niestety ;p
Powrót do góry Go down
Natasha

Natasha


Liczba postów : 35
Join date : 02/11/2009

Natashowy burdel. Empty
PisanieTemat: Re: Natashowy burdel.   Natashowy burdel. Icon_minitimePon Lis 02, 2009 11:53 pm

- Jak spędzisz tam całe życie, to masz go kompletnie dość! - opadła na kanape albo fotel. - Znałam kiedyś chłopaka który studiowal językoznawstwo, kompletnie zbzikował, albo już taki był, nie wiem - wzruszyła ramionami - A ja nic nie studiuje, jak nrazie odkrywam siebie i ciagle imprezuje! - wszyzczerzyła się. - Choć, chciałabym pójść na medycyne. - Pewnie sobie znów czegoś dolała. - Może chcesz jakiegoś soku albo coś takiego Violet? 
Powrót do góry Go down
joshua

joshua


Liczba postów : 459
Join date : 23/09/2009

Natashowy burdel. Empty
PisanieTemat: Re: Natashowy burdel.   Natashowy burdel. Icon_minitimePon Lis 02, 2009 11:57 pm

- owszem, można zbzikować, jednak jeśli dawkuje się ilość godzin spędzonych na nauce, to można nawet wytrzymać i to z łatwością. przynajmniej dla mnie, ale zazwyczaj przyjchodzę na wykłady raz na ruski rok - zaśmiał się - też z reguły swój czas spędzam głownie na imprezach i innych przyjemnych rzeczach. wiesz, randki, spacery, wyjazdy i tak dalej.
Powrót do góry Go down
Violet

Violet


Liczba postów : 3212
Join date : 16/05/2009

Natashowy burdel. Empty
PisanieTemat: Re: Natashowy burdel.   Natashowy burdel. Icon_minitimeWto Lis 03, 2009 12:00 am

- możliwe. nie wyobrażam sobie przeprowadzki na stałe do londynu. chociaż w sumie przeprowadzki tutaj też sobie nie wyobrażałam, a z czasem się zaklimatyzowałam - zachichotała - chętnie napilabym się jakiegoś soku, dzięki - pewnie z utęsknieniem spoglądała na tych wszystkich popijających sobie jakieś procenty, ale no cóż :<
Powrót do góry Go down
Natasha

Natasha


Liczba postów : 35
Join date : 02/11/2009

Natashowy burdel. Empty
PisanieTemat: Re: Natashowy burdel.   Natashowy burdel. Icon_minitimeWto Lis 03, 2009 12:03 am

- To sie nazywają studia - żasmiała się. No to pewnie otworzyła szkocką albo cos takiego, byle mocnego. - Skończmy temat szkoły, jejciu, bardzo sie ciesze ze skończyłam liceum i to chyba wystarczy! Pracujecie gdzieś czy może dają pieniądze wam rodzice? - Na sekunde zniknęła, bo poszła do kuchni i wróciłą z wilekim przepysznym sokiem dla Violet. - prosze podała jej. A w ogóle czemu nie pijesz? Podpisałas jakąs krycjate czy coś?
Powrót do góry Go down
Violet

Violet


Liczba postów : 3212
Join date : 16/05/2009

Natashowy burdel. Empty
PisanieTemat: Re: Natashowy burdel.   Natashowy burdel. Icon_minitimeWto Lis 03, 2009 12:10 am

- ja nie pracuję. nie wyobrażam sobie siebie w jakiejkolwiek pracy.poza tym mam dopiero prawie 21 lat, muszę najpierw skończyć studia, które pewnie i tak zawalę, biorąc pod uwagę to, że spodziewam się dziecka. dlatego też nie piję. na niecałe 9 miesięcy muszę się jeszcze z tym wstrzymać - uśmiechnęła się i upiła łyka ze swojej szklanki.
Powrót do góry Go down
Natasha

Natasha


Liczba postów : 35
Join date : 02/11/2009

Natashowy burdel. Empty
PisanieTemat: Re: Natashowy burdel.   Natashowy burdel. Icon_minitimeWto Lis 03, 2009 12:12 am

Troche ją zatkało, ale po chwili się ''ocknęła'' - gratuluje! - powiedziała bardzo szczęśliwa. - Dzieci są cudowne! A i tak na pocieszenie powiemże pewnie nie zawalisz studiów. - Uśmiechnęła się po czym przyniosła sok, tak extra. ;d
Powrót do góry Go down
Violet

Violet


Liczba postów : 3212
Join date : 16/05/2009

Natashowy burdel. Empty
PisanieTemat: Re: Natashowy burdel.   Natashowy burdel. Icon_minitimeWto Lis 03, 2009 12:16 am

- zawalę, ale nie przejmuję się tym zbytnio. studia tutaj i tak miały być dla mnie karą. poza tym dawno już chciałam je rzucić. literatura to nie mój żywioł. - westchnęła ciężko - no i tak, dzieci są cudowne, dopóki nie musisz ich sama urodzić - zaśmiała się.
Powrót do góry Go down
Natasha

Natasha


Liczba postów : 35
Join date : 02/11/2009

Natashowy burdel. Empty
PisanieTemat: Re: Natashowy burdel.   Natashowy burdel. Icon_minitimeWto Lis 03, 2009 12:19 am

- W sumie to coś tam o tym wiem -  powiedziałą usmiechając się - No takżedzieci to takie małe lalki które możesz stroić, to jest cudowne w dzieciach!
Powrót do góry Go down
Natasha

Natasha


Liczba postów : 35
Join date : 02/11/2009

Natashowy burdel. Empty
PisanieTemat: Re: Natashowy burdel.   Natashowy burdel. Icon_minitimeWto Lis 03, 2009 12:20 am

Musze lecieć więc pewnie długo gadały aż sie Violet zasiedziała czy coś, no i Natashja się nawaliła ostro, czy coś.
Powrót do góry Go down
Sponsored content





Natashowy burdel. Empty
PisanieTemat: Re: Natashowy burdel.   Natashowy burdel. Icon_minitime

Powrót do góry Go down
 
Natashowy burdel.
Powrót do góry 
Strona 1 z 1

Permissions in this forum:Nie możesz odpowiadać w tematach
you give it all, but i want more. :: mieszkania ## houses :: apartamenty.-
Skocz do: