you give it all, but i want more.
Czy chcesz zareagować na tę wiadomość? Zarejestruj się na forum za pomocą kilku kliknięć lub zaloguj się, aby kontynuować.


na forum mamy l a t o
 
IndeksIndeks  SzukajSzukaj  Latest imagesLatest images  RejestracjaRejestracja  ZalogujZaloguj  

 

 Bellevue Hospital Center

Go down 
+7
alex
Alison
Jimmy
Blair
kayla
Nathan
ralph
11 posters
Idź do strony : Previous  1, 2, 3, 4, 5  Next
AutorWiadomość
Jimmy

Jimmy


Liczba postów : 959
Join date : 30/04/2009
Age : 34

Bellevue Hospital Center - Page 2 Empty
PisanieTemat: Re: Bellevue Hospital Center   Bellevue Hospital Center - Page 2 Icon_minitimeSob Maj 16, 2009 1:35 pm

- no chyba żaden z nas jeszcze nie jest aż tak popieprzony, żeby chciał by tak było.
Powrót do góry Go down
kayla

kayla


Liczba postów : 3054
Join date : 23/04/2009
Skąd : wiesz że Cię kocham???

Bellevue Hospital Center - Page 2 Empty
PisanieTemat: Re: Bellevue Hospital Center   Bellevue Hospital Center - Page 2 Icon_minitimeSob Maj 16, 2009 1:35 pm

popatrzyła na drzwi którymi wyszedl nejt-on się jakoś tym nie przejmuje
Powrót do góry Go down
Blair

Blair


Liczba postów : 4452
Join date : 09/05/2009
Age : 33

Bellevue Hospital Center - Page 2 Empty
PisanieTemat: Re: Bellevue Hospital Center   Bellevue Hospital Center - Page 2 Icon_minitimeSob Maj 16, 2009 1:39 pm

więc wreszcie się obudziła, bo przecież ile można spać. najpierw przez chwilę leżała z zamkniętymi oczami i słuchała jimmy'ego i kayli, starając się zorientować co właściwie się stało. nieznacznie poruszyła ręką, jak w tych wszystkich głupich filmach i otworzyła oczy.
Powrót do góry Go down
kayla

kayla


Liczba postów : 3054
Join date : 23/04/2009
Skąd : wiesz że Cię kocham???

Bellevue Hospital Center - Page 2 Empty
PisanieTemat: Re: Bellevue Hospital Center   Bellevue Hospital Center - Page 2 Icon_minitimeSob Maj 16, 2009 1:42 pm

zerwała się gdy zobaczyła ze Blair sie rusza i ze chyba będzie zyła-Blair jak się czujesz??
Powrót do góry Go down
Jimmy

Jimmy


Liczba postów : 959
Join date : 30/04/2009
Age : 34

Bellevue Hospital Center - Page 2 Empty
PisanieTemat: Re: Bellevue Hospital Center   Bellevue Hospital Center - Page 2 Icon_minitimeSob Maj 16, 2009 1:44 pm

westchnął ciężko.
- wydaje mi się, że przejmuje się bardziej, niż myślimy. nie rozumiem tego, co wczoraj zrobił. zresztą, dałem dupy na całej linii na dodatek. przepraszam.
gdy zorientował się, że Blair się obudziła ścisnął jej rękę jeszcze mocniej:
- Blair, mój Boże, na szczęście się obudziłaś - odetchnął czując lekką ulgę.
Powrót do góry Go down
Blair

Blair


Liczba postów : 4452
Join date : 09/05/2009
Age : 33

Bellevue Hospital Center - Page 2 Empty
PisanieTemat: Re: Bellevue Hospital Center   Bellevue Hospital Center - Page 2 Icon_minitimeSob Maj 16, 2009 1:48 pm

najpierw spojrzała na kaylę, a potem na jimmy'ego.
- wszystko w porządku. przepraszam, kayla, że cię wystraszyłam - powiedziała słabym głosem. serio, nie chciała nikogo wystraszyć, zapomniała tylko, że nie powinna się denerwować, a przynajmniej tak poradził jej lekarz jak była mała i miała coś z sercem. no nie ważne. kiedy zdała sobie sprawę, że jimmy trzyma ją za rękę, szybko ją zabrała, chociaż była na tyle słaba, że kosztowało ją to dużo wysiłku.
Powrót do góry Go down
kayla

kayla


Liczba postów : 3054
Join date : 23/04/2009
Skąd : wiesz że Cię kocham???

Bellevue Hospital Center - Page 2 Empty
PisanieTemat: Re: Bellevue Hospital Center   Bellevue Hospital Center - Page 2 Icon_minitimeSob Maj 16, 2009 1:50 pm

pocałowała ją w policzek-nic się nie stało teraz Ty jesteś najwazniejsza i Twoje zdrowie-scisneła jej doń-zrobili Ci wsyzstkie badania i czekamy nawyniki,juz ja się Toba zajme
Powrót do góry Go down
Blair

Blair


Liczba postów : 4452
Join date : 09/05/2009
Age : 33

Bellevue Hospital Center - Page 2 Empty
PisanieTemat: Re: Bellevue Hospital Center   Bellevue Hospital Center - Page 2 Icon_minitimeSob Maj 16, 2009 1:52 pm

wzdrygnęła się, kiedy kayla powiedziała o badaniach. no tak, pewnie pobierali jej krew, kiedy była nieprzytomna. na samą myśl zrobiło jej się niedobrze.
- wszystko będzie w porządku - powiedziała, bo była o tym przekonana. fakt, może nie czuła się najlepiej, ale to pewnie było normalne.
Powrót do góry Go down
Jimmy

Jimmy


Liczba postów : 959
Join date : 30/04/2009
Age : 34

Bellevue Hospital Center - Page 2 Empty
PisanieTemat: Re: Bellevue Hospital Center   Bellevue Hospital Center - Page 2 Icon_minitimeSob Maj 16, 2009 1:56 pm

kiedy Blair wyrwała rękę z jego uścisku, domyślał się, że ona nie chce go tu widzieć /możliwe, że to zdanie jest bez sensu, ale wiecie o co mi chodzi/.
- wszystko będzie dobrze - powtórzył po B.
Powrót do góry Go down
kayla

kayla


Liczba postów : 3054
Join date : 23/04/2009
Skąd : wiesz że Cię kocham???

Bellevue Hospital Center - Page 2 Empty
PisanieTemat: Re: Bellevue Hospital Center   Bellevue Hospital Center - Page 2 Icon_minitimeSob Maj 16, 2009 1:56 pm

popatrzyła pewie sobie na nich i poszła po kawe do automatu a oni niech sobie pogadają
Powrót do góry Go down
Blair

Blair


Liczba postów : 4452
Join date : 09/05/2009
Age : 33

Bellevue Hospital Center - Page 2 Empty
PisanieTemat: Re: Bellevue Hospital Center   Bellevue Hospital Center - Page 2 Icon_minitimeSob Maj 16, 2009 1:59 pm

pomyślała, że pewnie jak kayla wróci, to ją będzie musiała ochrzanić, że poszła.
- kayla kazała ci tu przyjechać, tak?
Powrót do góry Go down
Jimmy

Jimmy


Liczba postów : 959
Join date : 30/04/2009
Age : 34

Bellevue Hospital Center - Page 2 Empty
PisanieTemat: Re: Bellevue Hospital Center   Bellevue Hospital Center - Page 2 Icon_minitimeSob Maj 16, 2009 2:02 pm

- nie - odparł krótko - sam chciałem tu przyjechać. nawet nie masz pojęcia jak się przestraszyłem, Blair.
Powrót do góry Go down
Blair

Blair


Liczba postów : 4452
Join date : 09/05/2009
Age : 33

Bellevue Hospital Center - Page 2 Empty
PisanieTemat: Re: Bellevue Hospital Center   Bellevue Hospital Center - Page 2 Icon_minitimeSob Maj 16, 2009 2:05 pm

- jasne. wcale nie musiałeś tu przyjeżdżać. i nie wiem czemu się wystraszyłeś, to nie twoja sprawa - zerknęła na drzwi, mając nadzieję, że kayla zaraz wróci.
Powrót do góry Go down
kayla

kayla


Liczba postów : 3054
Join date : 23/04/2009
Skąd : wiesz że Cię kocham???

Bellevue Hospital Center - Page 2 Empty
PisanieTemat: Re: Bellevue Hospital Center   Bellevue Hospital Center - Page 2 Icon_minitimeSob Maj 16, 2009 2:07 pm

wróciła z kawą i jedną podała jimmiemu,bliar pewie ie moze-widziałam lekarza zaraz do ciebie przyjdzie i wszystko sie wyjasni
Powrót do góry Go down
Jimmy

Jimmy


Liczba postów : 959
Join date : 30/04/2009
Age : 34

Bellevue Hospital Center - Page 2 Empty
PisanieTemat: Re: Bellevue Hospital Center   Bellevue Hospital Center - Page 2 Icon_minitimeSob Maj 16, 2009 2:07 pm

zacisnął zęby.
- Blair, ile razy mam cię przepraszać? nie chciałem cię krzywdzić, chyba doskonale o tym wiesz.
Powrót do góry Go down
Blair

Blair


Liczba postów : 4452
Join date : 09/05/2009
Age : 33

Bellevue Hospital Center - Page 2 Empty
PisanieTemat: Re: Bellevue Hospital Center   Bellevue Hospital Center - Page 2 Icon_minitimeSob Maj 16, 2009 2:10 pm

- nie chcę, żebyś mnie przepraszał - powiedziała i odetchnęła w duchu z ulgą, kiedy kayla wróciła. w sumie pewnie sama nie wiedziała tak do końca czego chce.
Powrót do góry Go down
kayla

kayla


Liczba postów : 3054
Join date : 23/04/2009
Skąd : wiesz że Cię kocham???

Bellevue Hospital Center - Page 2 Empty
PisanieTemat: Re: Bellevue Hospital Center   Bellevue Hospital Center - Page 2 Icon_minitimeSob Maj 16, 2009 2:14 pm

usiadla na krzesle koło Blair-to nie najlepsza chwila na  kłotnie
Powrót do góry Go down
Blair

Blair


Liczba postów : 4452
Join date : 09/05/2009
Age : 33

Bellevue Hospital Center - Page 2 Empty
PisanieTemat: Re: Bellevue Hospital Center   Bellevue Hospital Center - Page 2 Icon_minitimeSob Maj 16, 2009 2:16 pm

- nie mam zamiaru się kłócić - zwróciła się do kayli i nie powiedziała już nic więcej, bo znowu zrobiło jej się słabo.
Powrót do góry Go down
Jimmy

Jimmy


Liczba postów : 959
Join date : 30/04/2009
Age : 34

Bellevue Hospital Center - Page 2 Empty
PisanieTemat: Re: Bellevue Hospital Center   Bellevue Hospital Center - Page 2 Icon_minitimeSob Maj 16, 2009 2:19 pm

- ja też nie - zastanowił się, czy dobrze zrobił wogóle tu przychodząc, bo B. sie tylko denerwuje na jego widok.
Powrót do góry Go down
kayla

kayla


Liczba postów : 3054
Join date : 23/04/2009
Skąd : wiesz że Cię kocham???

Bellevue Hospital Center - Page 2 Empty
PisanieTemat: Re: Bellevue Hospital Center   Bellevue Hospital Center - Page 2 Icon_minitimeSob Maj 16, 2009 2:21 pm

westchneła i pewnie przyszedl lekarz i coś tam stwierdził na temat jej zdrowia i kajal kiwała głowa i słuchała jego zaleceń
Powrót do góry Go down
Blair

Blair


Liczba postów : 4452
Join date : 09/05/2009
Age : 33

Bellevue Hospital Center - Page 2 Empty
PisanieTemat: Re: Bellevue Hospital Center   Bellevue Hospital Center - Page 2 Icon_minitimeSob Maj 16, 2009 2:22 pm

/mam nadzieję, że twierdził, że wszystko jest okej i może iść do domu. xdd/
Powrót do góry Go down
kayla

kayla


Liczba postów : 3054
Join date : 23/04/2009
Skąd : wiesz że Cię kocham???

Bellevue Hospital Center - Page 2 Empty
PisanieTemat: Re: Bellevue Hospital Center   Bellevue Hospital Center - Page 2 Icon_minitimeSob Maj 16, 2009 2:23 pm

//pewnie tak dał jej tylko 5milonów recept i zkazów czego jej nie wolno
Powrót do góry Go down
Jimmy

Jimmy


Liczba postów : 959
Join date : 30/04/2009
Age : 34

Bellevue Hospital Center - Page 2 Empty
PisanieTemat: Re: Bellevue Hospital Center   Bellevue Hospital Center - Page 2 Icon_minitimeSob Maj 16, 2009 2:23 pm

- i co z nią? - zapytał Kayli, która była już po rozmowie z doktorem.
Powrót do góry Go down
kayla

kayla


Liczba postów : 3054
Join date : 23/04/2009
Skąd : wiesz że Cię kocham???

Bellevue Hospital Center - Page 2 Empty
PisanieTemat: Re: Bellevue Hospital Center   Bellevue Hospital Center - Page 2 Icon_minitimeSob Maj 16, 2009 2:25 pm

-jest osłabiona i musi zacząc o siebie dbac.i zrobic dokładniejsze badania serca
Powrót do góry Go down
Blair

Blair


Liczba postów : 4452
Join date : 09/05/2009
Age : 33

Bellevue Hospital Center - Page 2 Empty
PisanieTemat: Re: Bellevue Hospital Center   Bellevue Hospital Center - Page 2 Icon_minitimeSob Maj 16, 2009 2:26 pm

przewróciła oczami.
- z moim sercem jest w porządku. znaczy kiedyś tam chyba chorowałam, ale jak byłam mała. hm, ale mogę iść do domu? - zapytała.
Powrót do góry Go down
Sponsored content





Bellevue Hospital Center - Page 2 Empty
PisanieTemat: Re: Bellevue Hospital Center   Bellevue Hospital Center - Page 2 Icon_minitime

Powrót do góry Go down
 
Bellevue Hospital Center
Powrót do góry 
Strona 2 z 5Idź do strony : Previous  1, 2, 3, 4, 5  Next
 Similar topics
-
» Lincoln Center

Permissions in this forum:Nie możesz odpowiadać w tematach
you give it all, but i want more. :: miasto ## city :: New York. :: szpital.-
Skocz do: