you give it all, but i want more.
Czy chcesz zareagować na tę wiadomość? Zarejestruj się na forum za pomocą kilku kliknięć lub zaloguj się, aby kontynuować.


na forum mamy l a t o
 
IndeksIndeks  SzukajSzukaj  Latest imagesLatest images  RejestracjaRejestracja  ZalogujZaloguj  

 

 juliowy

Go down 
+4
Alison
joshua
lauren
julia
8 posters
Idź do strony : 1, 2, 3  Next
AutorWiadomość
julia

julia


Liczba postów : 137
Join date : 23/10/2009

juliowy Empty
PisanieTemat: juliowy   juliowy Icon_minitimeNie Paź 25, 2009 9:01 pm

juliowy Icon_king
Powrót do góry Go down
lauren

lauren


Liczba postów : 2039
Join date : 09/07/2009
Skąd : raszja

juliowy Empty
PisanieTemat: Re: juliowy   juliowy Icon_minitimeNie Paź 25, 2009 9:07 pm

no tak, pewnie przyszła. nikt nie lubi być pierwszy, jednak ktoś musi. pewnie była to lauren, która szybko się odstawiła, bo co innego można robić zaraz po tym jak się wyskoczyło z łóżka po całym dniu nic nie robienia. na szczęście tego widać po niej nie było oraz inne tym podobne. zadzwoniła czy też zapukała do drzwi, chodź myślę, że raczej zadzwoniła dzwonkiem, zresztą nad czym ja się rozwodzę. przyniosła też jakiegoś szampana, bo wiadomo, że w pijaństwie trzeba dopomóc. no.
Powrót do góry Go down
joshua

joshua


Liczba postów : 459
Join date : 23/09/2009

juliowy Empty
PisanieTemat: Re: juliowy   juliowy Icon_minitimeNie Paź 25, 2009 9:12 pm

przybył tu joshua, wraz z heather. pewnie odpuścimy sobie pukanie do drzwi i takie dyrdymały. załóżmy, że już weszli, po drodze pewnie kupili jakiś fajny alkohol, czy cośtam, no i z szerokim uśmiechem, nastawieni na pyszną zabawę przybyli o, własnie tutaj. joshua od razu rzucił się w kierunku julii, żeby ją wyściskać. od razu widać było, że są starym, dobrym kumpelstwem. przedstawił heather julii, a julię heather, powitał się też całusem w policzek z lauren i ogólnie milusio ;p
Powrót do góry Go down
Alison

Alison


Liczba postów : 1105
Join date : 23/04/2009
Age : 35

juliowy Empty
PisanieTemat: Re: juliowy   juliowy Icon_minitimeNie Paź 25, 2009 9:14 pm

A Aliso sobie dobrego, kultiralnego pukania do drzwi nie odpuści. PEwnie stała w swoich wielkich szpilkach, [poprawiała sobie włosy, troszke tam coś porobiła z bluzką, leginasami, kurtką i innm gównem w które się wystroiła. Stałą tak biedna sierotka pod drzwiami i czekała. Pewnie ktoś jej w koncu otworzył i przywitała się głośnym - cześć - i szerokim uśmiechem. - Alison - bo pewnie tej osoby nie znała.
Powrót do góry Go down
Blair

Blair


Liczba postów : 4452
Join date : 09/05/2009
Age : 33

juliowy Empty
PisanieTemat: Re: juliowy   juliowy Icon_minitimeNie Paź 25, 2009 9:15 pm

siedzenie wśród ludzi wydawało jej się o wiele ciekawsze i fajniejsze, niż siedzenie po ciemku na placu zabaw. no więc przyszła tutaj, kiedy dostała smsa od julii, pewnie kupiła po drodze coś alkoholowego do picia i tak dalej. nie wiem czy się z julią znała, ale skoro przychodzi do niej na imprezę, to całkiem możliwe, że tak. xd rozejrzała się po ludziach, no i pewnie się z nimi wszystkimi przywitała, siadając sobie gdzieś na kanapie.
Powrót do góry Go down
lauren

lauren


Liczba postów : 2039
Join date : 09/07/2009
Skąd : raszja

juliowy Empty
PisanieTemat: Re: juliowy   juliowy Icon_minitimeNie Paź 25, 2009 9:18 pm

no to pewnie również wpakowała się do środka, witając się z julią i przedstawiając się od razu, że jest lauren i w razie czego może jej powiedzieć wszystko co i tak, bo dopiero się poznają oraz inne tym podobne. w każdym razie pewnie klapnęła sobie na kanapie obok blair i alison, uśmiechając się lekko, po czym rzuciła do nich obu: - co tam? - unosząc nieco jedną brew. pewnie korciło ją już, żeby coś wypić, ale uznawała, że jak gospodyni jeszcze nie pije, to ona też nie powinna. więc postanowiła zająć się rozmową, która odciągałaby wzrok od butelek alkoholu, których ilość rosła z każdym gościem.
Powrót do góry Go down
Alison

Alison


Liczba postów : 1105
Join date : 23/04/2009
Age : 35

juliowy Empty
PisanieTemat: Re: juliowy   juliowy Icon_minitimeNie Paź 25, 2009 9:20 pm

W takim bądź razie Alis siedziała obok Blair i Lauren albo w ich pobliżu. Usłyszłą pytanko Lauren i postanowiła wdać się w jakąś rozmowe - Świetnie żę tak stwierdze, a u ciebie? - Ona kompletnie zapomniała o tym cudownym Jacku Danielsu który chowała w torebce, no to wyciągnęła go i podała gdzieś na stolik czy gdzieś.
Powrót do góry Go down
Blair

Blair


Liczba postów : 4452
Join date : 09/05/2009
Age : 33

juliowy Empty
PisanieTemat: Re: juliowy   juliowy Icon_minitimeNie Paź 25, 2009 9:22 pm

- wszystko w porządku - uśmiechnęła się do lauren. - a u ciebie? i u ciebie? - zwróciła się do lauren i alison, po czym się zaśmiała, w sumie nie wiadomo z czego, ale miała całkiem dobry humor. rozejrzała się, czy przypadkiem nie ma u żadnych bezalkoholowych napoi, ale chyba żadnego nie dojrzała, bo zaraz powróciła wzrokiem do swoich rozmówczyń.
Powrót do góry Go down
Alison

Alison


Liczba postów : 1105
Join date : 23/04/2009
Age : 35

juliowy Empty
PisanieTemat: Re: juliowy   juliowy Icon_minitimeNie Paź 25, 2009 9:29 pm

Jakoś przelotnie się zaśmiała wstając i podchodząc do jakiegoś baryku i wyjmując jakieś naczynia do nalewania alkoholu - Dawno nie piłam, a czekać mi sie nie chce - powiedziała troche głośno - wzięła swojego JD i zaczęła liczyć osoby w pokoju/domu, by każdemu nalać.
Powrót do góry Go down
Justin

Justin


Liczba postów : 55
Join date : 26/05/2009

juliowy Empty
PisanieTemat: Re: juliowy   juliowy Icon_minitimeNie Paź 25, 2009 9:42 pm

No to Justin, sexior w tym mieście największy, przynajmniej tak uważały jego poprzednie dziewczyny przybył tutaj. Odrazu z lotniska postanowił sie zabawić. Dostał jakiegoś dziwnego smsa od jakiejś nieznajomej juli która postanowiłą się nawalić, a on postanowił jej pomóc. No to stał tak pod drzwiami aż ktoś mu pewnie otworzył. - Przedstawił się wszystkim miłym - elo wszystkim, jestem Justin - rozjerzał się po pokoju, a jego wzrok utkwił na jednej dziewczynie - chyba sobie żartujecie!
Powrót do góry Go down
Blair

Blair


Liczba postów : 4452
Join date : 09/05/2009
Age : 33

juliowy Empty
PisanieTemat: Re: juliowy   juliowy Icon_minitimeNie Paź 25, 2009 9:50 pm

zerknęła na justina, którego chyba kojarzyła z jakiejś imprezy, a jak nie, to może wcale go nie znała, nie wiem. - z czym niby żartujemy? - zdziwiła się, bo chyba lekko odleciała, w sensie, że zaczęła nad czymś myśleć i przestała interesować się tym, co się wokół niej działo. rozejrzała się, ale nie zauważyła, żeby coś strasznego się stało i takie tam, pewnie wzięła sobie coś bezalkoholowego do picia.
Powrót do góry Go down
Alison

Alison


Liczba postów : 1105
Join date : 23/04/2009
Age : 35

juliowy Empty
PisanieTemat: Re: juliowy   juliowy Icon_minitimeNie Paź 25, 2009 9:56 pm

Alison spojrzała w kierunku Justina. I zaczęła się bardzo głośno śmiać - Blair nic sie nie stało - powiedziała - to tylko mój brat - i kolejny atak śmiechu. Dolała sobie pewnie Jacka Danielsa, Podbiegła do Justina i go pocałowała w dwa policzki. Powróciła na swoje miejsce pewnie usadawiając Justina obok siebie i Blair.
Powrót do góry Go down
lauren

lauren


Liczba postów : 2039
Join date : 09/07/2009
Skąd : raszja

juliowy Empty
PisanieTemat: Re: juliowy   juliowy Icon_minitimeNie Paź 25, 2009 10:00 pm

lauren tylko przyjęła na swoje zadanie siedzieć i ładnie wyglądać. więc pewnie tylko siedziała i ładnie wyglądała oraz ładnie się uśmiechała i co pewien czas robiła nieco zdezorientowaną minę, kiedy w jej szklaneczce czy też kieliszku brakowało już alkoholu. jak tak dalej pójdzie, będzie tak siedzieć i nic nie robić, nic nie gadać, to szybko się upije i zaśnie biednej blair czy też alison na ramieniu ;o
Powrót do góry Go down
julia

julia


Liczba postów : 137
Join date : 23/10/2009

juliowy Empty
PisanieTemat: Re: juliowy   juliowy Icon_minitimeNie Paź 25, 2009 10:01 pm

dobrze napiszę w końcu. pewnie miło i gorąco wszystkich powitała. naznosiła różnego rodzaju alkoholi i z każdym po kolei się zapoznała. pomachała do josha i szybko do niego podeszła - jak tam? - zadała pytanie, które dziennie u wszystkich ludzi na świecie jest wymawiane 489859 razy. włączyła na fula jakąś przyzwoitą muzykę, taką jaką każdy lubi, wiadomo jaką i znów zaczęła wszystkich obczajać, musi zapamiętać te twarze.
Powrót do góry Go down
Justin

Justin


Liczba postów : 55
Join date : 26/05/2009

juliowy Empty
PisanieTemat: Re: juliowy   juliowy Icon_minitimeNie Paź 25, 2009 10:02 pm

Coś tam sobie odzwajemnił buziaczki z Alison i usiadł pomiędzy Blair a Alison i oczywiście wzrok bardziej skierował na Blair. - Justin jestem, jakbyś nie szłyszała, ale ja Cię chyba kojarze czyż nie? - powiedział otwirając cos, bo na stoliku stał tylko Jack Daniels.
Powrót do góry Go down
Alison

Alison


Liczba postów : 1105
Join date : 23/04/2009
Age : 35

juliowy Empty
PisanieTemat: Re: juliowy   juliowy Icon_minitimeNie Paź 25, 2009 10:03 pm

No to ona zobaczyła że Justin chce zacząć rozmowe z Blair, to odwróciła się do Lauren. - Co ty taka cicha? hm? - spytała się jej bardzo milusim głosikiem.
Powrót do góry Go down
Blair

Blair


Liczba postów : 4452
Join date : 09/05/2009
Age : 33

juliowy Empty
PisanieTemat: Re: juliowy   juliowy Icon_minitimeNie Paź 25, 2009 10:07 pm

- możliwe - pokiwała głową. - blair - przedstawiła się również i odłożyła szklankę na stolik, po czym spojrzała na justina. - w sumie nie mam pojęcia skąd cię kojarzę, ale skądś na pewno - wzruszyła ramionami i pokiwała głową, zerkając w stronę julii.
Powrót do góry Go down
lauren

lauren


Liczba postów : 2039
Join date : 09/07/2009
Skąd : raszja

juliowy Empty
PisanieTemat: Re: juliowy   juliowy Icon_minitimeNie Paź 25, 2009 10:08 pm

- sama nie wiem. tak jakoś, wyłączyłam się z tematu, ale zaraz naskoczę na prawidłowe miejsce - wzruszyła lekko ramionkami, uśmiechając się ładnie & uroczo, dobrze wykonując swoją rolę. nie ma co, czasem po alkoholu inteligencją nie porażała, więc wolała nie prawić swoich mądrości oraz innych tym podobnych rzeczy, bo jeszcze się zbłaźni. zerknęła w dno swojej szklaneczki, grzechotając nieco lodem, bo dajmy na to, że taki bajer w niej miała nawet! albo po prostu po procentach popadała w bliżej nieokreślone filozoficzne zamyślenia.
Powrót do góry Go down
Justin

Justin


Liczba postów : 55
Join date : 26/05/2009

juliowy Empty
PisanieTemat: Re: juliowy   juliowy Icon_minitimeNie Paź 25, 2009 10:17 pm

- Kiedyś byłem n NY przez miesiąc bodajże a potem z Alison wróciliśmy do Barcelony, więc może stąd mnie pamiętasz. - uśmiechną się do niej - Miałaś okazje poznać już moją piękną siostrzenice? - zapytał, choć wiedział ze wybrał bardzo zły temat do rozmowy.
Powrót do góry Go down
julia

julia


Liczba postów : 137
Join date : 23/10/2009

juliowy Empty
PisanieTemat: Re: juliowy   juliowy Icon_minitimeNie Paź 25, 2009 10:18 pm

wszystkich zatkało, łohoho. julia wzięła piwo i zębami je otworzyła, popatrzyła na zgromadzonych i - bierzcie piwsko bo zaraz sama je wychleje! - poszła do kuchni, zaraz potem wróciła, jakoś drętwo było. wyszła na balkon! patrzyła na widoki, są piękne, rili.
Powrót do góry Go down
Blair

Blair


Liczba postów : 4452
Join date : 09/05/2009
Age : 33

juliowy Empty
PisanieTemat: Re: juliowy   juliowy Icon_minitimeNie Paź 25, 2009 10:19 pm

pokiwała ze zrozumieniem głową. - adele? nie, jeszcze jej nie widziałam, ale muszę się kiedyś wybrać do alison, żeby w końcu ją poznać - uśmiechnęła się. lubiła dzieci, o ile nie płakały i nie siedziała z nimi dłużej niż kilka godzin. - dlaczego wróciłeś? - zapytała.
Powrót do góry Go down
Alison

Alison


Liczba postów : 1105
Join date : 23/04/2009
Age : 35

juliowy Empty
PisanieTemat: Re: juliowy   juliowy Icon_minitimeNie Paź 25, 2009 10:23 pm

- W sumie możemy sobie same pogadać. Co u Ciebie i Maxa? - spytała i wzięła skąś piwo i też pokazała że umie otwierać zębami, łłohohoh ale z niej kozak!
Powrót do góry Go down
Justin

Justin


Liczba postów : 55
Join date : 26/05/2009

juliowy Empty
PisanieTemat: Re: juliowy   juliowy Icon_minitimeNie Paź 25, 2009 10:24 pm

Spojrzał na Blair - w sumie to sam nie wiem, nie przepadam za NY, ale wróciłem bo w Barcelonie było zbyt dużo słońca! - zaśmiał się. - a ty? długo jesteś w NY?
Powrót do góry Go down
lauren

lauren


Liczba postów : 2039
Join date : 09/07/2009
Skąd : raszja

juliowy Empty
PisanieTemat: Re: juliowy   juliowy Icon_minitimeNie Paź 25, 2009 10:25 pm

- pogodziliśmy się, bo pewnie mogłaś przeczytać, że było niefajnie. czy coś. w każdym razie mam nadzieję, że tym razem nie będzie żadnych dziwnych zakończeń i kolejnego wybaczania - westchnęła ciężko, po czym wzięła piwo jak zaproponowała julia i powędrowała za nią pewnie na balkon, machając ręką na alison, żeby też się pofatygowała. - a więc upijmy się obie - kiwnęła tylko energicznie głową, opierając się łokciami o barierkę balkonu, nucąc coś wesoło pod nosem. - dawno przyjechałaś? podejrzewam, że nie, bo cię wcześniej chyba nie widziałam. nieważne, przecież w nowym jorku jest tyle ludzi, że miałam prawo cię nie widzieć - machnęła ręką, po czym pacnęła się w czoło, że jej gadanina była niepotrzebna. po tym uśmiechnęła się tylko, upijając łyka ze swojej butelki.
Powrót do góry Go down
Blair

Blair


Liczba postów : 4452
Join date : 09/05/2009
Age : 33

juliowy Empty
PisanieTemat: Re: juliowy   juliowy Icon_minitimeNie Paź 25, 2009 10:27 pm

- od urodzenia - powiedziała. - no i nie mam w planach się stąd wyprowadzać. kiedyś chciałam wyjechać po studiach do londynu, ale zmieniłam zdanie, wolę nowy jork - wzruszyła ramionami i pewnie też wzięła piwo, o którym mówiła julia, upijając łyka. w sumie nie miała zbyt wielkiej ochoty na alkohol, więc pewnie na tym jednym piwie poprzestanie.
Powrót do góry Go down
Sponsored content





juliowy Empty
PisanieTemat: Re: juliowy   juliowy Icon_minitime

Powrót do góry Go down
 
juliowy
Powrót do góry 
Strona 1 z 3Idź do strony : 1, 2, 3  Next
 Similar topics
-
» juliowy,tylko i wyłącznie.

Permissions in this forum:Nie możesz odpowiadać w tematach
you give it all, but i want more. :: mieszkania ## houses :: apartamenty.-
Skocz do: