you give it all, but i want more.
Czy chcesz zareagować na tę wiadomość? Zarejestruj się na forum za pomocą kilku kliknięć lub zaloguj się, aby kontynuować.


na forum mamy l a t o
 
IndeksIndeks  SzukajSzukaj  Latest imagesLatest images  RejestracjaRejestracja  ZalogujZaloguj  

 

 lodowisko

Go down 
+9
heather
julia
sasza
cameron
maximilian
Tony
Blair
lauren
Violet
13 posters
Idź do strony : 1, 2, 3, 4, 5  Next
AutorWiadomość
Violet

Violet


Liczba postów : 3212
Join date : 16/05/2009

lodowisko Empty
PisanieTemat: lodowisko   lodowisko Icon_minitimePią Paź 23, 2009 9:31 pm

chyba tutaj być powinno, co nie? xd duża hala sportowa wypełniana lodem jesienią, a rozmrażana wiosną.

przybyły pewnie tutaj. wypożyczyły jakieś łyżwy i poszły się ślizgać. violet lekko przeraził fakt, że wszyscy, którzy tam w tej chwili znajdowali się z nimi umieli jeździć. violet niestety nie umiała, więc kurczowo trzymała się barierki. no a na dodatek obie były pod wpływem procentowych napojów, a każdy mądry wie, że nie jeździ się po pijaku xd violet narazie nie zamierzała si.ę popisywać swoimi wątpliwymi umiejętnościami w każdym razie. nie ma się co dziwić xd
Powrót do góry Go down
lauren

lauren


Liczba postów : 2039
Join date : 09/07/2009
Skąd : raszja

lodowisko Empty
PisanieTemat: Re: lodowisko   lodowisko Icon_minitimePią Paź 23, 2009 9:52 pm

rozchichotała się tylko, kiedy zobaczyła taką violet przy barierce, podczas gdzie lauren pewnie kręciła jakieś piruety, fikołki, jaskółki i inne tym podobne, tym samym popisując się swoją umiejętnością jazdy na łyżwach. podjechała do violet szybko, cały czas nieco chichocząc pod nosem, proszę bardzo, violet udało się dziś rozśmieszyć lauren po raz pierwszy! chodź pewnie tak czy siak nie wyglądała zachęcająco w jakimś rozmazanym totalnie makijażu, jednak tym się nie przejmowała. - chodź, nauczę cię jeździć - zadecydowała, po czym wzięła ją pod rękę i powoli robiła z violet kolejne kółka, pomagając jej w ten sposób utrzymać równowagę.
sori za zapłon, ale siostra mnie napastowała i jak wróciłam z kuchni to komputera już na moim biurku nie było ;o ; *
Powrót do góry Go down
Violet

Violet


Liczba postów : 3212
Join date : 16/05/2009

lodowisko Empty
PisanieTemat: Re: lodowisko   lodowisko Icon_minitimePią Paź 23, 2009 10:00 pm

- nie puszczaj mnie! tylko mnie nie puszczaj! - tym razem kurczowo trzymała się jej rąk. wyglądała przez to trochę na tym lodzie, jak radziecki czołg, ale to nie jej wina, że nie umie jeździć! xd violet była lekko przerażona, co było po niej widać. już nawet nie zwracała uwagi na to, że lauren się z niej śmieje, bo rzeczywiście musiała wyglądać śmiesznie - wolnij trochę, błagam - rzekła błagalnym tonem. zerknęła na jakąś parę, która wywijała piruety i wykonywała trudne manewry na lodzie, co ją przeraziło jeszcze bardziej ;o xd no i uświadomiło jej to też to, że jest kompletnym sieroctwem xd
Powrót do góry Go down
lauren

lauren


Liczba postów : 2039
Join date : 09/07/2009
Skąd : raszja

lodowisko Empty
PisanieTemat: Re: lodowisko   lodowisko Icon_minitimePią Paź 23, 2009 10:07 pm

zwolniła więc tak jak jej kazała violet. jednak kiedy już zwolniła, to stanęła. dla niej tamta prędkość była już minimalna, więc dupa. teraz stały na środku lodowiska, lauren cały czas chichotała w tym swoim rozmazanym makijażu, pewnie zamiast pachnieć od niej perfumami to śmierdziało alkoholem, papierosami oraz pubem, z niedbale zarzuconym na siebie płaszczykiem. zapewne wyglądała pięknie, a jeszcze teraz jak namierzyła sobie jakiegoś samotnego łyżwiarza i szykowała się na podryw, to na pewno jej się uda! xd - no to zwolniłam. teraz stoimy na środku lodowiska i połowa ludzi się na nas gapi jak na idiotów. super - mruknęła, trzymając violet.
Powrót do góry Go down
Violet

Violet


Liczba postów : 3212
Join date : 16/05/2009

lodowisko Empty
PisanieTemat: Re: lodowisko   lodowisko Icon_minitimePią Paź 23, 2009 10:10 pm

violet pewnie nie wyglądała lepiej. obie pewnie wyglądały jak po kilkudniowej imprezie i nawet ich niewinne buźki nie pomogły xd - dobrze lauren, teraz mnie zaprowadź do barierki. nie chcę mi się już jeździć, nie lubię. - skrzywiła się - zabiję się zaraz - stwierdziła z lekkim przestrachem. rozejrzała się też wokół, bop pewnie wyczuła, że lauren namierzyła kogoś wzrokiem, a potem zerknęła tylko na nią pytająco, unosząc lekko jedną brew.
Powrót do góry Go down
lauren

lauren


Liczba postów : 2039
Join date : 09/07/2009
Skąd : raszja

lodowisko Empty
PisanieTemat: Re: lodowisko   lodowisko Icon_minitimePią Paź 23, 2009 10:15 pm

zaprowadziła violet posłusznie do barierki, po czym wzięła się za poprawianie swojego wyglądu. nie miała lusterka, więc na razie zajęła się uważnym przygładzaniem płaszczyka i szalika oraz rozczesywaniem palcami włosów, co jej się udało, bo pewnie się nie poczochrała nie wiadomo jak. - masz jakieś lusterko? wyglądam tragicznie? śmierdzę papierosami - mruknęła pod nosem niezadowolona, wąchając kołnierz swojego płaszcza. bardzo ją to nie pocieszyło, więc tylko nieco się przygarbiła. zauważyła pytający wzrok violet, więc tylko uśmiechnęła się kącikowo i zachichotała znacząco pod nosem.
Powrót do góry Go down
Violet

Violet


Liczba postów : 3212
Join date : 16/05/2009

lodowisko Empty
PisanieTemat: Re: lodowisko   lodowisko Icon_minitimePią Paź 23, 2009 10:21 pm

pewnie dała jej lusterko, no i bawiły się na lodowisku cały wieczór.
cholera, jest 21 dopiero, a mi się tak chce spać znów, że szok. najwyżej jutro wstanę o świcie :< lecę już, dobranoc :**
Powrót do góry Go down
Blair

Blair


Liczba postów : 4452
Join date : 09/05/2009
Age : 33

lodowisko Empty
PisanieTemat: Re: lodowisko   lodowisko Icon_minitimeSro Paź 28, 2009 8:56 pm

no więc przyszli tu razem z tonym i pewnie wypożyczyli jakieś łyżwy. blair musiała być lekko przerażona, bo łyżwy nie kojarzyły jej się z niczym przyjemnym, szczególnie, że pewnie kiedyś w dzieciństwie narobiła sobie na lodowisku sporo szkód. - jak mi się coś stanie, to wszystko będzie na ciebie - powiedziała, nie puszczając ręki tony'ego.
Powrót do góry Go down
Tony

Tony


Liczba postów : 1114
Join date : 01/06/2009

lodowisko Empty
PisanieTemat: Re: lodowisko   lodowisko Icon_minitimeSro Paź 28, 2009 9:02 pm

- nic ci się nie stanie. jeździłaś kiedyś na rolkach? to bardzo podobne. musisz po prostu przestać się ich bać, wtedy z łatwością się na uczysz - trochę przyspieszył - nie bój się, nie puszczę cię. jak będziesz czuła się na siłach, żeby spróbować sama, to daj znać - posłał jej jakiś fajny uśmiech. nie chciał, żeby blair się bała, czy coś w ten deseń, bo to miało być dla niej przyjemnością, a nie torturą. ;p
Powrót do góry Go down
Blair

Blair


Liczba postów : 4452
Join date : 09/05/2009
Age : 33

lodowisko Empty
PisanieTemat: Re: lodowisko   lodowisko Icon_minitimeSro Paź 28, 2009 9:08 pm

- jeździłam na rolkach i złamałam nogę - powiedziała. nic więc dziwnego, że miała do takich sportów jakiś uraz. w każdym razie postanowiła zaufać tony'emu, chociaż zanim zdecyduje się puścić jego rękę, to zapewne znudzi mu się jeżdżenie na łyżwach. xd
Powrót do góry Go down
Tony

Tony


Liczba postów : 1114
Join date : 01/06/2009

lodowisko Empty
PisanieTemat: Re: lodowisko   lodowisko Icon_minitimeSro Paź 28, 2009 9:17 pm

- nie uwierzę. nawet nieźle sobię dajesz radę - pewnie powiedział to tylko, żeby ją pocieszyć, bo widział, że z umiejętnościami blair to tak nie za bardzo xd poza tym on był cierpliwy, więc blair spokojnie może go wynając za sowjego nauczyciela, hihi - rozluźnij się, wyluzuj! widzę, że się boisz. obiecuję ci, że nic się tobie nie stanie. jeździj, tak jak być chodziła, albo pływała na lodzie - zademonstrował o co mu chodzi, po czym ścisnął mocniej jej dłoń i uwżnie przygladał sie postępom, jeśli takie w ogóle były xd
Powrót do góry Go down
Blair

Blair


Liczba postów : 4452
Join date : 09/05/2009
Age : 33

lodowisko Empty
PisanieTemat: Re: lodowisko   lodowisko Icon_minitimeSro Paź 28, 2009 9:20 pm

no, do takiej blair i jej umiejętności łyżwiarskich trzeba mieć chyba niewyczerpane pokłady cierpliwości. - łatwo ci mówić, wyglądasz, jakbyś był łyżwiarzem - powiedziała, po czym przesunęła się jakieś pół metra do barierki, żeby się o nią oprzeć. pewnie będzie czekała, aż tony skończy jeździć i stąd pójdą, bo to wydawało jej się najbezpieczniejszym wyjściem. gdzieś niedaleko nikt akurat ktoś upadł, więc dostała jeszcze większej paniki. xd
Powrót do góry Go down
Tony

Tony


Liczba postów : 1114
Join date : 01/06/2009

lodowisko Empty
PisanieTemat: Re: lodowisko   lodowisko Icon_minitimeSro Paź 28, 2009 9:31 pm

tony strzelił jakiegoś pirueta, żeby się przed blair popisać po czym podjechał do niej i znów chwycił ją za rękę - chodź spróbujemy jeszcze raz. tylko się nie bój - uśmiechnał się ciepło i promiennieprzyciągnął ją lekko do siebie - nie musisz jeździć jak tamten wariat. wystarczy, że nauczysz się jeździć ostrożnie. piruetów, wyskoków i innych duperel możesz nauczyć się później - cmoknął ją w policzek i dalej uczył jeździć. słodko <3
Powrót do góry Go down
Blair

Blair


Liczba postów : 4452
Join date : 09/05/2009
Age : 33

lodowisko Empty
PisanieTemat: Re: lodowisko   lodowisko Icon_minitimeSro Paź 28, 2009 9:39 pm

okej, załóżmy, że po jakimś czasie blair mniej więcej zdążyła się zorientować o co w tym wszystkim chodzi. - no dobra, może to i jest fajne, ale raczej nie będzie należało do moich ulubionych sportów - zaśmiała się, jeżdżąc powoli i ostrożnie, tak na wszelki wypadek. no bo wolała jeszcze nie ryzykować. mnie też przerażają łyżwy, w sumie. ;o
Powrót do góry Go down
Tony

Tony


Liczba postów : 1114
Join date : 01/06/2009

lodowisko Empty
PisanieTemat: Re: lodowisko   lodowisko Icon_minitimeSro Paź 28, 2009 9:48 pm

- brawo! jestem z ciebie dumny! - zaśmiał sie triumfalnie. był dumny z blair, owszem, ale też był strasznie z samego siebie dumny, że chociaż trochę nauczył ją jeździć. w nagrodę, zajechał jej drogę od przodu, objął ją w tali i pocałował gorąco, że aż o mało co nie roztopili lodu, hihi xdd - widzisz? to wcale nie jest takie trudne - mrugnał do niej, po czym cmoknął jeszcze w usta, po czym ponownie chwycił ją za rękę i dalej ostrożnie wrobili sobie kółka wokół lodowiska xdd
Powrót do góry Go down
Blair

Blair


Liczba postów : 4452
Join date : 09/05/2009
Age : 33

lodowisko Empty
PisanieTemat: Re: lodowisko   lodowisko Icon_minitimeSro Paź 28, 2009 9:52 pm

- jesteś świetnym nauczycielem. powinieneś pobierać za to opłaty, znaczy nie ode mnie, ale ogólnie mógłbyś udzielać ludziom nauk jeżdżenia na łyżwach - powiedziała i na potwierdzenie swoich słów pokiwała głową. - albo nie - zmieniła natychmiast zdanie. - to nie jest dobry pomysł, bo pewnie byłabym o ciebie zazdrosna - dodała, z pełną powagą, ale się uśmiechnęła.
Powrót do góry Go down
Tony

Tony


Liczba postów : 1114
Join date : 01/06/2009

lodowisko Empty
PisanieTemat: Re: lodowisko   lodowisko Icon_minitimeSro Paź 28, 2009 10:02 pm

- nie byłbym dobrym nauczycielem, bo ni mam zbytnio cierpliwości. do ciebie mam, bo jesteś moją dziewczyna i kocham cię - powiedział to tak aksamitnym głosem, z takim ciepłym i promiennym wtyrazem twarzy, że pewnie blair aż ciary przeszły, hihi xdd tzn nie wiem, ale tak myślę xd w kazdym razie kiedy uznał, że blair poradzi już sobie sama, to puścił jej rękę, jadąc w tym samym tempie co ona i obserwując jak sobie radzi sama ;d
Powrót do góry Go down
Blair

Blair


Liczba postów : 4452
Join date : 09/05/2009
Age : 33

lodowisko Empty
PisanieTemat: Re: lodowisko   lodowisko Icon_minitimeSro Paź 28, 2009 10:05 pm

no i pewnie faktycznie przeszły ją ciarki xd no a kiedy ją puścił, to przejechała kawałek, nawet się nie przewracając. wprawdzie kilka razy straciła już równowagę i trochę się zachwiała, ale na szczęście dała radę się jakoś utrzymać. - też cię kocham - powiedziała, kiedy już do niego wróciła i cmoknęła go w środek ust.
Powrót do góry Go down
Tony

Tony


Liczba postów : 1114
Join date : 01/06/2009

lodowisko Empty
PisanieTemat: Re: lodowisko   lodowisko Icon_minitimeSro Paź 28, 2009 10:09 pm

kiedy traciła równowagę i tony'emu wydawało się, że możliwe, że w każdej chwili może się wywalić, to podjeżdżał do niej bliżej, żeby w razie co ją złapać, ale jakoś nie miał okazji, więc jak narazie wszystko sżło po jego myśli - wiedziałem, że sobie dasz radę. szybko się uczysz - pokiwał głowąz uznaniem i z uśmiechem - zasługujesz na nagrodę, a na jaką, to się jeszcze zastanowię - znów pokiwał głową i się uśmiechnął. tony pewnie lubił jeździć latem na rolkach a kiedy się robiło chłodniej to na łyżwach, więc z przyjemnością będzie sobie wyciągał na takie spędzanie czasu swoją kobietę xd
Powrót do góry Go down
Blair

Blair


Liczba postów : 4452
Join date : 09/05/2009
Age : 33

lodowisko Empty
PisanieTemat: Re: lodowisko   lodowisko Icon_minitimeSro Paź 28, 2009 10:14 pm

o nie, do rolek (najpierw napisałam rolków, boże xd) to ona będzie miała wieczny uraz, więc pewnie będzie jeszcze trudniej niż z łyżwami. - to myśl szybciej, ciekawa jestem co wymyślisz - uśmiechnęła się. - swoją drogą, wierzysz we mnie bardziej niż ja sama, bo ja przez cały czas myślałam, że prędzej się połamię niż to opanuję.
Powrót do góry Go down
Tony

Tony


Liczba postów : 1114
Join date : 01/06/2009

lodowisko Empty
PisanieTemat: Re: lodowisko   lodowisko Icon_minitimeSro Paź 28, 2009 10:25 pm

- to chyba dobrze, ze w ciebie wierzę, co nie? - zapytał śmiejac się przyjemnie - wymyślę zapewnie coś fajnego. to na pewno będzie jakaś miła niespodzianka, którą dostaniesz jutro, bo już wymyśliłem i nawet wiem co to będzie - zerknął na nią znacząco i się rozesmiał. pewnie w główce knuł niecny plan, jakby tutaj nagrodzić blair aza jej postępy w nauce xd - nigdy byś sama się nie nauczyła z takim podejściem, tymbardziej ciesze się, że cię tu przywlokłem - pocałował ją w policzek.
Powrót do góry Go down
Blair

Blair


Liczba postów : 4452
Join date : 09/05/2009
Age : 33

lodowisko Empty
PisanieTemat: Re: lodowisko   lodowisko Icon_minitimeSro Paź 28, 2009 10:28 pm

- dobrze, dobrze - przytaknęła. - o matko, mam się bać? - spojrzała na niego z udawanym przerażeniem, chociaż nagrody na ogół są przyjemne. ale nie zawsze. kiedyś w nagrodę za świadectwo z paskiem dostałam w szkole jakąś tam książkę o mitologii, której nigdy nie tknęłam. ;o nieważne, to było dawno, w sumie, chyba w czwartej klasie podstawówki. - ale na rolki nie dam się wyciągnąć nigdy w życiu - powiedziała stanowczo.
Powrót do góry Go down
Tony

Tony


Liczba postów : 1114
Join date : 01/06/2009

lodowisko Empty
PisanieTemat: Re: lodowisko   lodowisko Icon_minitimeSro Paź 28, 2009 10:32 pm

- dobrze, oszczędzę ci rolek, zwłaszcza, że się przy nich połamałaś. nie będę cię do nich zmuszał przecież. no i nie, nie musisz się bać. z resztą nie jestem typem człowieka, kogo pomysłów można było się obawiać - zaśmiał się.
Powrót do góry Go down
Blair

Blair


Liczba postów : 4452
Join date : 09/05/2009
Age : 33

lodowisko Empty
PisanieTemat: Re: lodowisko   lodowisko Icon_minitimeSro Paź 28, 2009 10:36 pm

- nie jesteś? - zmarszczyła lekko brwi. - okej, niech będzie. wierzę ci na słowo - pokiwała głową. - a teraz chodźmy na gorącą czekoladę, do domu, czy cokolwiek, bo wolę nie kusić losu i nie spędzać tu zbyt wiele czasu jak na jeden dzień - powiedziała z uśmiechem.
Powrót do góry Go down
Tony

Tony


Liczba postów : 1114
Join date : 01/06/2009

lodowisko Empty
PisanieTemat: Re: lodowisko   lodowisko Icon_minitimeSro Paź 28, 2009 10:42 pm

- dobrze. w takim razie chodźmy - no i zacznij :* ;d
Powrót do góry Go down
Sponsored content





lodowisko Empty
PisanieTemat: Re: lodowisko   lodowisko Icon_minitime

Powrót do góry Go down
 
lodowisko
Powrót do góry 
Strona 1 z 5Idź do strony : 1, 2, 3, 4, 5  Next

Permissions in this forum:Nie możesz odpowiadać w tematach
you give it all, but i want more. :: miasto ## city :: New York. :: ośrodki rekreacyjne.-
Skocz do: