you give it all, but i want more.
Czy chcesz zareagować na tę wiadomość? Zarejestruj się na forum za pomocą kilku kliknięć lub zaloguj się, aby kontynuować.


na forum mamy l a t o
 
IndeksIndeks  SzukajSzukaj  Latest imagesLatest images  RejestracjaRejestracja  ZalogujZaloguj  

 

 Coffee Heaven

Go down 
5 posters
Idź do strony : Previous  1, 2, 3  Next
AutorWiadomość
liam

liam


Liczba postów : 143
Join date : 17/10/2009

Coffee Heaven - Page 2 Empty
PisanieTemat: Re: Coffee Heaven   Coffee Heaven - Page 2 Icon_minitimeWto Paź 20, 2009 10:13 pm

- nie masz francuskiego akcentu - powiedział z uśmiechem, zamawiając sobie jeszcze coś do picia, bo i tak nie miał ochoty wychodzić na to zimno. - no tak, francja jest piękna, ale nie chciałbym tam mieszkać. od urodzenia mieszkam tutaj i chyba się przyzwyczaiłem, nie wyobrażam sobie teraz, żeby się dokądś wyprowadzić - posłodził sobie herbatę, bo też nabrałam ochoty na herbatę, a załóżmy, że w ogóle ją tam podają. ;p - od dawna mieszkasz w nowym jorku? - zapytał, mając nadzieję, że nie uzna go za wścibskiego, ani nic takiego, bo wcale nie chciał taki być. :<
Powrót do góry Go down
Violet

Violet


Liczba postów : 3212
Join date : 16/05/2009

Coffee Heaven - Page 2 Empty
PisanieTemat: Re: Coffee Heaven   Coffee Heaven - Page 2 Icon_minitimeWto Paź 20, 2009 10:16 pm

- ja też sobie nie wyobrażałam przeprowadzki stamtąd, no ale i tak się tutaj zaklimatyzowałam. praktycznie od samego początku poznawałam tutaj fajnych ludzi, dzięki którym do tej pory nie chce mi się stąd wyjeżdżać - wzruszyła lekko ramionkami. w sumie liam nie był wścibski, ba! nawet nie musiał być, bo violet pewnie i tak wkrótce streści mu swoją fascynującą biografię xd - w sumie mieszkam już tutaj od dość dawna. przyjechałam tu studiować, jestem już na drugim roku - uśmiechnęła się wypinając dumnie pierś.
Powrót do góry Go down
liam

liam


Liczba postów : 143
Join date : 17/10/2009

Coffee Heaven - Page 2 Empty
PisanieTemat: Re: Coffee Heaven   Coffee Heaven - Page 2 Icon_minitimeWto Paź 20, 2009 10:19 pm

pokiwał głową. w sumie fakt, że wiele zależy od ludzi, ale ja chyba też nie potrafiłabym się wyprowadzić ze swojego miasta. ;p - co studiujesz? ja prawo - powiedział, chociaż wcale o to nie pytała, co po chwili sobie uświadomił, więc tylko lekko się zakłopotał i odchrząknął, przeczesując palcami włosy, po czym zaczął mieszać swoją herbatkę, chociaż zrobił już to wcześniej, ale chyba chciał ukryć swoje zakłopotanie.
Powrót do góry Go down
Violet

Violet


Liczba postów : 3212
Join date : 16/05/2009

Coffee Heaven - Page 2 Empty
PisanieTemat: Re: Coffee Heaven   Coffee Heaven - Page 2 Icon_minitimeWto Paź 20, 2009 10:25 pm

- a ja lewo - violet miała idiotyczne poczucie humoru, więc ją to bardzo rozśmieszyło, więc zaczęła śmiać się w głos xd po chwili się jednak w końcu opanowała - nie, żartuję. studiuję literaturę. tragiczny kierunek, ale tata mi kazał - znowu upiła łyka ze swojego kubka. pewnie jej wypowiedź brzmiała nieco dziecinnie, zwłaszcza 'tata mi kazał', ale na to już nie zwróciła uwagi - nie znoszę czytać, nie widzę w tym nic pociągającego - stwierdziła - w sumie to cudownie, że studiujesz prawo! w końcu będę miała znajomego, który będzie mi pomagał wyjść z kłopotów, jak wtedy, kiedy siedziałam w areszcie za kradzież samochodu... - no tak, miała zbyt długi jęzor i jak gadała, to nie mogła przestać :< tym razem, kiedy uświadomiła sobie, że właśnie nowo poznanemu chłopakowi, na dodatek studiującemu prawo uświadomiła, że jest kryminalistką, to ona się zmieszała. odchrząknęła znacząco, jakby chciała wepchnąć sobie przed chwilą wypowiedziane słowa do buzi :<
Powrót do góry Go down
liam

liam


Liczba postów : 143
Join date : 17/10/2009

Coffee Heaven - Page 2 Empty
PisanieTemat: Re: Coffee Heaven   Coffee Heaven - Page 2 Icon_minitimeWto Paź 20, 2009 10:31 pm

rozśmieszyło go to o lewie, chociaż może bardziej śmiech violet, więc pewnie też zaczął się śmiać. - literatura jest całkiem ciekawa - wzruszył ramionami. - w sumie prawo też nie jest spełnieniem moich marzeń, ale to tradycja rodzinna od kilku pokoleń i nie miałem zbytnio innego wyjścia - napił się herbaty. przyjrzał jej się uważnie, kiedy opowiedziała o tym, że ukradła auto, po czym nawet lekko uniósł brwi. - ty? nie wierzę - powiedział po chwili. - jak to? - zapytał, pewnie powinien raczej udawać, że tego nie słyszał, żeby nie wprawiać violet w jakieś zakłopotanie, ale trochę go to zainteresowało. ale spokojnie, nie pod względem jego przyszłego zawodu, a pod względem tego, że violet wydawała mu się taka słodka i urocza, że wprost nie mógł uwierzyć w to, że zdobyła się na takie coś jak kradzież auta!
Powrót do góry Go down
Violet

Violet


Liczba postów : 3212
Join date : 16/05/2009

Coffee Heaven - Page 2 Empty
PisanieTemat: Re: Coffee Heaven   Coffee Heaven - Page 2 Icon_minitimeWto Paź 20, 2009 10:39 pm

- to dobrze - stwierdziła z ulgą, kiedy powiedział, że jej nie wierzy - w sumie nie mam się czym chwalić, ale po alkoholu zazwyczaj tracę nad sobą panowanie i właśnie pod wpływem, po imprezie z koleżanką gwizdnęłyśmy porsze, które rozbiłyśmy na pierwszym lepszym zakręcie, policja nasz aresztowała i takie tam... dobrze, że tego momentu nie pamiętam, bo byłam strasznie pijana - wywróciła lekko oczami - chociaż podejrzewam, że i tak najgorsze było te 48 godzin w areszcie. myślałam, że zdziczeję, zamartwiając się tym, że mogą nas wysłać do więzienia. ale na szczęście uniknęłyśmy tego, bo heather się przespała z właścicielem tego samochodu i... - znowu! impuls z wiadomością, że ma się zamknąć, dotarł do jej mózgu jak zwykle za późno - mój boże, prędzej, czy później mnie pewnie wsadzisz za moje gadulstwo - zakryła swoje usta dłonią i zerknęła w jego stronę niepewnie xd
Powrót do góry Go down
liam

liam


Liczba postów : 143
Join date : 17/10/2009

Coffee Heaven - Page 2 Empty
PisanieTemat: Re: Coffee Heaven   Coffee Heaven - Page 2 Icon_minitimeWto Paź 20, 2009 10:43 pm

słuchał jej uważnie, co jakiś czas uśmiechając się pod nosem, ale nie chciał wybuchnąć śmiechem, żeby przypadkiem się nie obraziła, właściwie to nie było śmieszne. - przynajmniej będziesz miała co wspominać na starość. masz ciekawe życie - powiedział, starając się doszukać w tym wszystkim jakiejś pozytywnej strony. zerknął na zegarek. - za kwadrans zamykają - zauważył, biorąc swój szkicownik. - może cię odprowadzę, co? - zaproponował. - znaczy... hm, nie chciałbym, żeby ci się znów przydarzyło coś złego - puścił jej oczko i zawołał kelnerkę, po czym uregulował rachunek za zamówienia swoje i violet.
Powrót do góry Go down
Violet

Violet


Liczba postów : 3212
Join date : 16/05/2009

Coffee Heaven - Page 2 Empty
PisanieTemat: Re: Coffee Heaven   Coffee Heaven - Page 2 Icon_minitimeWto Paź 20, 2009 10:50 pm

- nie wiem, czy mam ciekawe życie - to wpędziło ją w lekkie zamyślenie xd - będzie mi bardzo miło, gdy mnie odprowadzić, monsieur. - uśmiechnęła się szeroko, no i potem pewnie poszli, no i zacznę :*
Powrót do góry Go down
Blair

Blair


Liczba postów : 4452
Join date : 09/05/2009
Age : 33

Coffee Heaven - Page 2 Empty
PisanieTemat: Re: Coffee Heaven   Coffee Heaven - Page 2 Icon_minitimeCzw Paź 22, 2009 6:07 pm

nie poszła dzisiaj na uczelnię. w sumie połowę dnia przespała, a drugą połowę przesiadywała tutaj, pijąc kolejną z rzędu kawę i czytając jakąś mało ciekawą książkę medyczną, na której i tak nie mogła się skoncentrować, ale przynajmniej w ten sposób jakoś zapełniała sobie czas.
Powrót do góry Go down
maximilian

maximilian


Liczba postów : 1262
Join date : 29/06/2009

Coffee Heaven - Page 2 Empty
PisanieTemat: Re: Coffee Heaven   Coffee Heaven - Page 2 Icon_minitimeCzw Paź 22, 2009 6:46 pm

nagle, niemal znikąd pojawił się tutaj maximilian. wyglądał nieco inaczej niż zwykle. ubrany był w garnitur, marynarkę miał niedbale przewieszoną przez ramię, pachniał trochę damskimi perfumami (nie używa damskich perfum, jednak można się domyślać dlaczego nimi pachnie xd) no i ogólnie. na pewno nie wyglądał na staczającego się ćpuna, którym był na codzień:>
przyszwendał się do kawiarni bo miał po drodze, zauważył blair i przysiadł się do jej stolika - witam - rzekł z lekko złośliwym uśmieszkiem.
Powrót do góry Go down
Blair

Blair


Liczba postów : 4452
Join date : 09/05/2009
Age : 33

Coffee Heaven - Page 2 Empty
PisanieTemat: Re: Coffee Heaven   Coffee Heaven - Page 2 Icon_minitimeCzw Paź 22, 2009 6:49 pm

niechętnie podniosła wzrok znad książki, którą zaraz zamknęła i odłożyła na stolik, przysuwając sobie swoją kawę. - cześć - odparła obojętnie, przyglądając mu się. wyglądał inaczej niż zwykle i pewnie się zdziwiła skąd ta przemiana, ale wolała go nie denerwować, więc nie zapytała, tylko uśmiechnęła się delikatnie, przenosząc wzrok za okno.
Powrót do góry Go down
maximilian

maximilian


Liczba postów : 1262
Join date : 29/06/2009

Coffee Heaven - Page 2 Empty
PisanieTemat: Re: Coffee Heaven   Coffee Heaven - Page 2 Icon_minitimeCzw Paź 22, 2009 6:54 pm

max się dzisiaj musiał stawić w sądzie, stąd taka zmiana. jak narazie co do jego sprawy wszystko idzie po jego myśli, stąd u niego dość dobry humor - co tam u ciebie słychać, mała? - spytał mocząc usta w kawie. uniósł przy okazji jedną brew, lekko przeszywając ją wzrokiem, jak zwykle. możliwe, że trochę bawiło go to, że wiedział, że blair nie darzy go jakąś sympatią, a ciągle z nim rozmawia i stara się być przy nim grzeczna i w ogóle. dlatego ją czasem męczył :< xd
Powrót do góry Go down
Blair

Blair


Liczba postów : 4452
Join date : 09/05/2009
Age : 33

Coffee Heaven - Page 2 Empty
PisanieTemat: Re: Coffee Heaven   Coffee Heaven - Page 2 Icon_minitimeCzw Paź 22, 2009 6:58 pm

czyli, krótko mówiąc, wykorzystywał to, że się go, bądź co bądź, bała. xd wzruszyła ramionami. - wszystko w porządku - powiedziała, chociaż może nie do końca przekonująco, ale starała się, żeby zabrzmiało to wiarygodnie. w każdym razie napiła się jeszcze swojej kawy, wbijając wzrok w papierowy kubeczek. - a u ciebie? - zapytała, zmieniając temat.
Powrót do góry Go down
maximilian

maximilian


Liczba postów : 1262
Join date : 29/06/2009

Coffee Heaven - Page 2 Empty
PisanieTemat: Re: Coffee Heaven   Coffee Heaven - Page 2 Icon_minitimeCzw Paź 22, 2009 7:06 pm

- wszystko idzie tak, jak powinno - zaśmiał się bardziej do siebie. widać było, że jest z czegoś zadowolony. najwidoczniej miał dobry dzień, o czym możliwe, że już wcześniej wspomniałam xd kiedy wbiła wzrok w papierowy kubeczek, to chwycił ją za podbródek i uniósł lekko jej głowę tak, żeby patrzyła mu w oczy, po czym uśmiechnął się kącikowo. jednak cały czas łobuzersko xd - dość dawno się nie widzieliśmy, księżniczko - rzekł, może trochę kpiąco i oparł łokcie o blat stolika.
Powrót do góry Go down
Blair

Blair


Liczba postów : 4452
Join date : 09/05/2009
Age : 33

Coffee Heaven - Page 2 Empty
PisanieTemat: Re: Coffee Heaven   Coffee Heaven - Page 2 Icon_minitimeCzw Paź 22, 2009 7:08 pm

- szczerze mówiąc, to nie ubolewam jakoś szczególnie z tego powodu - powiedziała, zanim ugryzła się w język, ale pewnie zaraz nadrobiła to uroczym uśmiechem. - tak wyszło, większość czasu spędzam na uczelni, więc możliwe, że to dlatego - dodała, wzruszając ramionami i obserwując uważnie maxa, czy przypadkiem zaraz nie dostanie jakiegoś napadu szału. - co cię tak cieszy?
Powrót do góry Go down
maximilian

maximilian


Liczba postów : 1262
Join date : 29/06/2009

Coffee Heaven - Page 2 Empty
PisanieTemat: Re: Coffee Heaven   Coffee Heaven - Page 2 Icon_minitimeCzw Paź 22, 2009 7:12 pm

uniósł brew i z uwagą obserwował jej magiczną przemianę xd najpierw odzywa się w niego w sposób dość chłodny, a zaraz potem nadrabia to uroczym uśmiechem - co ci jest? - spytał - może się w końcu zdecydujesz w jaki sposób masz się do mnie odzywać? - roześmiał się. oczywiście wiedział, że blair jest dla niego miła, bo sobie wyrobił na mieście opinię furiata xd
Powrót do góry Go down
Blair

Blair


Liczba postów : 4452
Join date : 09/05/2009
Age : 33

Coffee Heaven - Page 2 Empty
PisanieTemat: Re: Coffee Heaven   Coffee Heaven - Page 2 Icon_minitimeCzw Paź 22, 2009 7:15 pm

- nie odpowiada się pytaniem na pytanie - przewróciła oczami. - nic mi nie jest, ale jak wolisz, to mogę cię traktować tak, jakbym cię nienawidziła - wzruszyła ramionami. może sprawiłoby jej to jakiś problem, bo na ogół była miła, nawet, jeśli za kimś nie przepadała, po prostu taka z niej dobra duszyczka. no a poza tym, jak powszechnie już wiadomo, max nadal ją trochę przerażał, więc dla własnego bezpieczeństwa wolała być dla niego w miarę miła. xd
Powrót do góry Go down
maximilian

maximilian


Liczba postów : 1262
Join date : 29/06/2009

Coffee Heaven - Page 2 Empty
PisanieTemat: Re: Coffee Heaven   Coffee Heaven - Page 2 Icon_minitimeCzw Paź 22, 2009 7:19 pm

- okej, nie denerwuj się - uniósł ręce w geście niewinności, po czym po chwili podownie oparł je o stolik - ale sama dajesz mi powody, żeby sądzić, że jesteś jakaś... niestabilna emocjonalnie. większość kobiet tak ma, ale ty to chyba w szczególności - zaśmiał się pod nosem dość złośliwie. no tak, robił z niej wariatkę, a sam jest wariatem xd
Powrót do góry Go down
Blair

Blair


Liczba postów : 4452
Join date : 09/05/2009
Age : 33

Coffee Heaven - Page 2 Empty
PisanieTemat: Re: Coffee Heaven   Coffee Heaven - Page 2 Icon_minitimeCzw Paź 22, 2009 7:22 pm

posłała mu mrożące spojrzenie. - sam jesteś niestabilny emocjonalnie - syknęła. fakt, sama często myślała, że taka właśnie jest, ale uważała, że tylko ona może tak o sobie mówić i, broń boże, nikt więcej, toteż max pewnie sobie znowu u niej trochę nagrabił. :< starała się jednak nie denerwować, więc zaczęła składać serwetkę, jakby to miało ją uspokoić. xd
Powrót do góry Go down
maximilian

maximilian


Liczba postów : 1262
Join date : 29/06/2009

Coffee Heaven - Page 2 Empty
PisanieTemat: Re: Coffee Heaven   Coffee Heaven - Page 2 Icon_minitimeCzw Paź 22, 2009 7:28 pm

- ja? niestabilny emocjonalnie? - prychnął kpiąco - jestem chyba najstabilniej emocjonalnie człowiekiem, jakiego znasz. wbrew pozorom, jestem strasznie przewidywalny i wiesz o tym. a ty zachowujesz się jak wariatka w mojej obecności, bo się mnie boisz, prawda? nie jest tak? - uśmiechnął się znów złośliwie, po czym odgarnął wosy z jej twarzy, przysuwając się do niej nieco.
Powrót do góry Go down
Blair

Blair


Liczba postów : 4452
Join date : 09/05/2009
Age : 33

Coffee Heaven - Page 2 Empty
PisanieTemat: Re: Coffee Heaven   Coffee Heaven - Page 2 Icon_minitimeCzw Paź 22, 2009 7:30 pm

- nie boję się ciebie - powiedziała stanowczym tonem i odsunęła się od niego, czym pewnie zaprzeczyła sama sobie. - nie mam pojęcia skąd ci to przyszło do głowy, chyba jesteś za bardzo pewny siebie - mruknęła, nadal miętoląc serwetkę, przy okazji na nią patrząc, czyli na stolik, a nie na maximiliana.
Powrót do góry Go down
maximilian

maximilian


Liczba postów : 1262
Join date : 29/06/2009

Coffee Heaven - Page 2 Empty
PisanieTemat: Re: Coffee Heaven   Coffee Heaven - Page 2 Icon_minitimeCzw Paź 22, 2009 7:37 pm

- nie boisz? hmmm... możliwe. zwłaszcza, że spotykaliśmy się już tyle razy, a dalej bez problemu udaje mi się do ciebie przystawiać - znów prychnął nieco kpiąco - nie przeszkadza ci to? zawsze myślałem, że kobiety nie lubią takich natrętów. dajesz mi powód do tego, żebym pomyślał, że ci się to podoba, skoro na to pozwalasz i prawie w ogóle się nie bronisz, albo po prostu jesteś głupia - wzruszył ramionami.xd co za cham xd
Powrót do góry Go down
Blair

Blair


Liczba postów : 4452
Join date : 09/05/2009
Age : 33

Coffee Heaven - Page 2 Empty
PisanieTemat: Re: Coffee Heaven   Coffee Heaven - Page 2 Icon_minitimeCzw Paź 22, 2009 7:40 pm

- nie, nie podoba mi się to, ani nie jestem głupia, ale sam pomyśl, gdybym kazała ci przestać, to zrobiłbyś to? - uniosła brwi. - no właśnie - powiedziała, nie czekając na odpowiedź. wiedziała dobrze, że max jest dość uparty. - no ale w takim razie dobrze, każę ci przestać to robić - dodała całkiem poważnie, chociaż była niemal pewna, że i tak tego nie zrobi, więc nie pozostaje jej nic innego, jak w dalszym ciągu to ignorować. xd
Powrót do góry Go down
maximilian

maximilian


Liczba postów : 1262
Join date : 29/06/2009

Coffee Heaven - Page 2 Empty
PisanieTemat: Re: Coffee Heaven   Coffee Heaven - Page 2 Icon_minitimeCzw Paź 22, 2009 8:01 pm

- każę ci przestać to robić - powtórzył, nabijając się nieco z niej - przestanę, bo nie mam ochoty się dzisiaj z tobą drażnić, ale jakbyś trafiła na kogoś bardziej upierdliwego, to myślisz, że by cię posłuchał? pfff, zapomnij. w ogóle nie umiesz się bronić i to mnie w tobie najbardziej bawi. zachowujesz się jak ofiara przemocy domowej. nie próbujesz dowalić komuś, kto cię dręczy, ale się przed nim chowasz, unikasz go i starasz się nie podpaść - no ta, zaraz max się stanie trenerem blair xd super xd
Powrót do góry Go down
Blair

Blair


Liczba postów : 4452
Join date : 09/05/2009
Age : 33

Coffee Heaven - Page 2 Empty
PisanieTemat: Re: Coffee Heaven   Coffee Heaven - Page 2 Icon_minitimeCzw Paź 22, 2009 8:04 pm

- jesteś bardziej nienormalny niż myślałam - przewróciła oczami, sięgając po swoją książkę, którą czytała przed przybyciem maxa. może i zachowała się trochę niegrzecznie, ale najzwyczajniej w świecie zaczęła ją czytać, a przynajmniej się go nie bała, bo sam jej powiedział, że nie ma ochoty się z nią drażnić, więc czuła się całkiem bezpieczna. xd fakt, że książka była potwornie nudna, ale przynajmniej nie musiała wysłuchiwać tego, jaką jest ofiarą losu.
Powrót do góry Go down
Sponsored content





Coffee Heaven - Page 2 Empty
PisanieTemat: Re: Coffee Heaven   Coffee Heaven - Page 2 Icon_minitime

Powrót do góry Go down
 
Coffee Heaven
Powrót do góry 
Strona 2 z 3Idź do strony : Previous  1, 2, 3  Next

Permissions in this forum:Nie możesz odpowiadać w tematach
you give it all, but i want more. :: miasto ## city :: New York. :: kawiarnie.-
Skocz do: