you give it all, but i want more.
Czy chcesz zareagować na tę wiadomość? Zarejestruj się na forum za pomocą kilku kliknięć lub zaloguj się, aby kontynuować.


na forum mamy l a t o
 
IndeksIndeks  SzukajSzukaj  Latest imagesLatest images  RejestracjaRejestracja  ZalogujZaloguj  

 

 cameron

Go down 
3 posters
Idź do strony : 1, 2, 3  Next
AutorWiadomość
cameron

cameron


Liczba postów : 289
Join date : 12/08/2009

cameron Empty
PisanieTemat: cameron   cameron Icon_minitimeNie Wrz 13, 2009 7:55 pm

uginające się pod ciężarem książek półki, obrazy wiszące na ścianach, antyki i instrument w każdym kącie.
Powrót do góry Go down
florence

florence


Liczba postów : 421
Join date : 20/05/2009

cameron Empty
PisanieTemat: Re: cameron   cameron Icon_minitimeNie Wrz 13, 2009 8:02 pm

właśnie do drzwi domu/apartamentu/kurniku camerona zapukała flor, ważne,że miał drzwi! hm,może była odrobinę zazdrosna o niejaką jasmine! wmawiała sobie oczywiście,że na świecie żyje 3897897595 elliotów i może to nie był cameron. przecież słowa wiele nie znaczą, w końcu ta dziewczyna była ładna i florence zazdrościła jej urody, ba! fajnych blond włosów. chociaż wolimy rude. :d  no tak stała przed drzwiami ładnie wyperfumowana, włoski rozpuściła, na sportowo ubrana, trampeczki i te sprawy. nie miała ochoty na jakieś wypizdrzenie swego ciała, liczyła bardziej na wygodę.
Powrót do góry Go down
cameron

cameron


Liczba postów : 289
Join date : 12/08/2009

cameron Empty
PisanieTemat: Re: cameron   cameron Icon_minitimeNie Wrz 13, 2009 8:07 pm

eliottów jest może dużo, ale cameronów, którzy mają na drugie eliott pewnie zdecydowanie mniej ;p akurat pewnie ćwiczył sobie jakiś utwór na wiolonczeli, jednak słysząc, że ktoś dobija się do drzwi jego wybajrerzonego kurnika, to poderwał się z miejsca i ruszył w kierunku drzwi, otwierając je florence. pewnie był dzisiaj w zwykłym tiszercie, jeansach, swoich okularach, które zdjął, kiedy ujrzał florence i potarganych jak zwykle lokach <3 - witam, moja droga - ubuział ją na powitanie wciągając delikatnie za nadgarstek do środka - co tam słychać? napijesz się czegoś? i o co ci chodziło z tym 'cudownie wyglądasz'? - on pewnie był lekko rozkojarzony i naprawdę nie wiedział o co jej chodzi i wyczekiwał jakiegokolwiek wytłumaczenia, bo był ciekawy ;p
Powrót do góry Go down
florence

florence


Liczba postów : 421
Join date : 20/05/2009

cameron Empty
PisanieTemat: Re: cameron   cameron Icon_minitimeNie Wrz 13, 2009 8:13 pm

udała,że się zastanawia. - ah, nieważne. byłam na jakiejś jasmine na pbl i elliot napisał jej 'cudownie wyglądasz' - przewróciła oczami i usiadła na fotelu czy coś tego typu. - napiję się wody z kranu. biegłam do ciebie, rozumiesz. - uśmiechnęła się tak fajnie, uroczo ?  i popatrzyła na jego słodziunie loczki. - po prostu to było tak prosto z mostu, sori. - pokiwała głową. - mam jakieś urojenia. - pustota zaczęła się tłumaczyć. nerwowo złapała kosmyk włosów i zaczęła go wywijać w palcach.
Powrót do góry Go down
cameron

cameron


Liczba postów : 289
Join date : 12/08/2009

cameron Empty
PisanieTemat: Re: cameron   cameron Icon_minitimeNie Wrz 13, 2009 8:21 pm

roześmiał się, bo chyba zrozumiał, że z florence się robi zazdrośnicaa, hyhy. poszedł do kuchni, żeby wykombinować jej jakąś magiczną szklankę z wodą-nie-z-kranu, po czym wręczył jej ją z uroczym uśmiechem - jasmine? to moja znajoma, nie masz się o co niepokoić. prędzej byłaby moją siostrą niż... no wiesz - zaśmiał się uroczo, przeczesując palcami swoje loki - jest przemiła, śliczna i w ogóle. fajnie by było gdybyście się poznały - usiadł sobie pewnie obok niej, cmokając ją w policzek, po czym odważył się na dość śmielszy pocałunek, wpijając się w wargi florence, och.
Powrót do góry Go down
florence

florence


Liczba postów : 421
Join date : 20/05/2009

cameron Empty
PisanieTemat: Re: cameron   cameron Icon_minitimeNie Wrz 13, 2009 8:30 pm

- śliczna ? - popatrzyła na niego z podniesionymi brwiami, no ale cóż nie mogła się oprzeć jego ustom, więc słowo 'śliczna' wyparowało jej z głowy w mgnieniu oka. oderwała się na moment od jego seksi ustek i popiła wodę. - ostatnio źle się czuję. - wydęła wargi na samą myśl o jakiejś chorobie ah1n1 3984983m5 albo 666devil. - a no i kurcze! to byłeś ty! uhh. - zrobiła się czerwoniutka jak dojrzała truskaweczka. -  dobra nieważne. - wypuściła powietrze. - tak to już jest, że flor zawsze zazdrosna! - przewróciła brązymi eyes i się zaśmiała z własnej głupoty..
Powrót do góry Go down
cameron

cameron


Liczba postów : 289
Join date : 12/08/2009

cameron Empty
PisanieTemat: Re: cameron   cameron Icon_minitimeNie Wrz 13, 2009 8:34 pm

go lekko rozbawila jej reakcja - tak, to byłem ja. nie powinnaś widzieć w tym nic złego, przecież wiesz, że tylko ty możesz być ze mną - pogładził ją po zarumienionym policzku, przyglądając się jej ze spokojnym, kojącym wyrazem twarzy i ogólnie. pewnie wyglądał jak aniołek, ach. xd w każdym razie - nie przeszkadza mi to, że jesteś zazdrosna, ale wolałbym, żebyś mi ufała - skinął głową na potwierdzenie swoich słów, po czym objął ją w pasie, przyciągając mocniej do siebie i ponownie wszczął pocałunek, hihi.
Powrót do góry Go down
florence

florence


Liczba postów : 421
Join date : 20/05/2009

cameron Empty
PisanieTemat: Re: cameron   cameron Icon_minitimeNie Wrz 13, 2009 8:57 pm

no dobrze więc całowali się pięknie i słodko. bo całowanie jest słodkie. <3 oderwała się na moment. popatrzyła mu w oczy i się przytuliła. - w końcu spotkałam kogoś o kim marzyłam. - wtuliła się w niego niczym dzitka kot mojej cioci! nie oczywiście nie zaczęła ssać palca ani płakać,że łzy aż wyskakiwały z jej oczu robiąc kałużę, po prostu chciała mu to powiedzieć, może lżej jej się na sercu zrobi czy coś. 
Powrót do góry Go down
cameron

cameron


Liczba postów : 289
Join date : 12/08/2009

cameron Empty
PisanieTemat: Re: cameron   cameron Icon_minitimeNie Wrz 13, 2009 9:08 pm

och, to zdaniesprawiło, że nasz cameron stał się rozanielony aż ;p - jesteś kochana, florence - roześmiał się po cichu, przyjemnie & uroczo i takie tam <3 - też się cieszę, że cię spotkałem. -szepnął jej na uszko, co brzmiało pewnie pociągająco i w ogóle aż ciary przechodziły. cameron 'święta zawsze dziewica' też czasem potrafi być pociągający pewnie a nie tylko słodki, hue hue. w każdym razie zaczął się do niej dobierać coraz śmielej, wkładając jej dłoń pod bluzkę. oczywiście nie był nachalny i te wszystkie pieszczoty stosował z umiarem i wrodzoną delikatnością, bo to mimo wszystko trochę taki misio był.
Powrót do góry Go down
florence

florence


Liczba postów : 421
Join date : 20/05/2009

cameron Empty
PisanieTemat: Re: cameron   cameron Icon_minitimeNie Wrz 13, 2009 9:19 pm

ona powoli zdejmowała jego tszirt, odsłaniając jego słodziunie ciało. ej musimy kończyć bo ja idę. ;c pa!<3
Powrót do góry Go down
cameron

cameron


Liczba postów : 289
Join date : 12/08/2009

cameron Empty
PisanieTemat: Re: cameron   cameron Icon_minitimeCzw Wrz 17, 2009 9:51 pm

otworzył drzwi i wprowadził jasmine do swojego pachnącego starymi książkami mieszkania. od razu było widać, że cameron to książkowy mol. praktycznie w każdym pomieszczeniu w jego apartamencie można było dostrzeć półkę ze starymi książkami - rozgość się - powiedział z uśmiechem, zdejmując z niej jej płaszczyk i wieszając go grdzieś w korytarzu - napijesz się czegoś? - zapytał, po czym chwycił ją za rękę i zaprowadził do salonu, który był zastawiony starymi meblami, na ścianach wisiały piękne obrazy itepe, itede. w każdym razie mieszkanie robiło wrażenie, mimo iż ja osobiście nie przepadam za takowym wystrojem ;p ale jednak miało to swój klimat i ogólnie ;d
Powrót do góry Go down
jasmine

jasmine


Liczba postów : 133
Join date : 05/09/2009

cameron Empty
PisanieTemat: Re: cameron   cameron Icon_minitimeCzw Wrz 17, 2009 9:59 pm

- miło tutaj - stwierdziła, kręcąc głową na prawo i lewo, rozglądając się oczywiście w ten sposób bo mieszkaniu, a konkretnie po salonie, bo przecież nie była taka, żeby mu zaglądać do każdego pokoju osobno ;d - wody - kiwnęła głową, po czym zajęła się oglądaniem obrazów, które wisiały na ścianie. pewnie kiedy je sobie przeanalizowała, już wiedziała kto je namalował, bo możliwe że była małą chodzącą encyklopedią malarstwa. jednak tylko dat nie pamiętała, jednak to jest niepotrzebne. jak już to wszystko przeanalizowała, to pozwoliła sobie przysiąść na sofie.
Powrót do góry Go down
cameron

cameron


Liczba postów : 289
Join date : 12/08/2009

cameron Empty
PisanieTemat: Re: cameron   cameron Icon_minitimeCzw Wrz 17, 2009 10:05 pm

przyszedł z dwoma szklankami wody, po czym przysiadł sobie obok jasmine - cieszę się, że ci się tutaj podoba - zauważyła, że przygląda się właśnie obrazom - wszystkie obrazy, które tu wiszą dostałem od mojego dziadka w spadku. z resztą książki też (i pokaźną sumkę, jednak o tym nie wspomniał, bo wiadomo. w każdym razie jego dziadek wiedział, że cameron to rozsądny chłopak, więc uczynił go głównym spadkobiercą, hihi) - posłał jej jakiś fajny uśmiech, po czym wziął łyka ze swojej szklanki - wspominałaś o tym, że niedawno się tutaj przeprowadziłaś. mieszkasz bardziej na obrzeżach nowego jorku, czy tak jak ja, w centrum?
Powrót do góry Go down
jasmine

jasmine


Liczba postów : 133
Join date : 05/09/2009

cameron Empty
PisanieTemat: Re: cameron   cameron Icon_minitimeCzw Wrz 17, 2009 10:24 pm

- na obrzeżach. przez to mam lekkie problemy z dojazdem, jednak pasuje mi mieszkanie na przyjemnym poddaszu, gdzie jest nieco spokojniej niż w centrum - kiwnęła głową po czym upiła łyka ze szklanki. no, może poddasze brzmiało jakoś strasznie, jednak pewnie był to jakiś bajerancki loft, robiony na poddasze ;d ale ona miała artystyczną duszę, więc mówiła, że tak właśnie mieszka. - ale to mnie tylko motywuję to wcześniejszego wyjścia z domu - zmarszczyła śmiesznie nos po czym roześmiała się pod nosem.
Powrót do góry Go down
cameron

cameron


Liczba postów : 289
Join date : 12/08/2009

cameron Empty
PisanieTemat: Re: cameron   cameron Icon_minitimeCzw Wrz 17, 2009 10:30 pm

- no to świetnie. ja tutaj miezkam praktycznie od urodzenia. mieszkam tutaj sam od 14 roku życia wzruszył lekko ramionkami - wczesne wyjścia z domu jakoś mnie nie przerażają, zwłaszcza, że jestem raczej rannym ptaszkiem. obojętnieo której kładę ię spać, to o 6 rano już jestem na pełnych obrotach. to może dlatego tak uwielbiam kawę - zaśmiał się po cichu, po czym ponownie w dniu dzisiejszym wbił wzrok w jasmine. stwierdził sobie w główce po raz któryśtam już, że jest bardzo ładna, och.
Powrót do góry Go down
jasmine

jasmine


Liczba postów : 133
Join date : 05/09/2009

cameron Empty
PisanieTemat: Re: cameron   cameron Icon_minitimeCzw Wrz 17, 2009 10:37 pm

- sam? od 14 roku życia? - uniosła lekko brwi, a na jej twarzyczce pojawiło się lekkie zdziwienie. zdziwiło ją to, bo ona jak miała czternaście lat to jeszcze nie objawiała swoich skłonności do protekcjonalizmu i upartego dążenia do celu, tylko była taką, hm. typową nastolatką z przeciętnymi ocenami. ostatnio zachciało jej się tak wybić. pociągnęła łyka ze szklanki raz jeszcze, odstawiając ją potem na stoliczek, który pewnie gdzieś tam się znajdował. kiedy wbił w nią wzrok, to tylko uśmiechnęła się jakoś przyjemnie, odsłaniając szereg ząbków jak w reklamie pasty do zębów. jeszcze tylko takiego błysku brakowało!
Powrót do góry Go down
cameron

cameron


Liczba postów : 289
Join date : 12/08/2009

cameron Empty
PisanieTemat: Re: cameron   cameron Icon_minitimeCzw Wrz 17, 2009 10:58 pm

- moi rodzice z początku bardzo protestowali, jednak udało mi się ich namówić, zwłaszcza,że moja starsza siostra obiecała do mnie wpadać codziennie i robić mi obiadki - zaśmiał się - ale oczywiście tak nie było, bo radziłem sobie sam całkiem nieźle. poza tym stąd miałem bliżej do szkoły i takie tam bzdety - machnął ręką. kiedy się tak łądnie uśmiechała, odsłaniającc ząbki, to pewnie camerona to rozczuliło na amen, co było po nim widać :> - ślicznie się uśmiechasz. wygladasz wtedy jak gumiś, smerf albo inne słodkie bajkowe stworzonko - zasmiał się znów ze swojego porównania, po czym prztyknął ją w nos ;p
Powrót do góry Go down
jasmine

jasmine


Liczba postów : 133
Join date : 05/09/2009

cameron Empty
PisanieTemat: Re: cameron   cameron Icon_minitimeCzw Wrz 17, 2009 11:30 pm

zarumieniła się lekko na owy komplement, ponieważ kiedyś tam musi się ujawnić jej nieśmiałość, którą do tej pory ukrywała lub po prostu znikała przy cameronie jak do tej pory. całkiem dobrze. w sumie ten rumieniec dodał jej jeszcze więcej uroku zewnętrznego ;d postanowiła sie tym nie przejmować i nie kamuflować go jakoś zbytnio. chodź trudno było tego nie zauważyć!
- oh, dziękuję - uśmiechnęła się więc raz jeszcze! tyle, że teraz może nieco nieśmiało.- dobrze, że nie jak gargamel - zmarszczyła śmiesznie nos, chichocząc cicho.
Powrót do góry Go down
cameron

cameron


Liczba postów : 289
Join date : 12/08/2009

cameron Empty
PisanieTemat: Re: cameron   cameron Icon_minitimeCzw Wrz 17, 2009 11:37 pm

- nie, posadę gargamela już zająłem - pogłaskał ją znów po głowie, po czym cmoknął ją w czoło - już jest dośc późno. nie ma mowy, żebyś wracała po ciemku do domu, zwłaszcza, że mieszkasz dość daleko, więc cię dziś przenocuję. mam nadzieję, że nie masz nic przeciwko? - spytał, bo nie chciał przecież jej narzucać się, czy coś. chociaż jak odmówi, to pewnie i tak ją przekona :>- jutro rano odwiozę cię do domu, albo kiedy tam będziesz chciała. jak dla mnie to możesz tutaj nawet zamieszkać.
Powrót do góry Go down
jasmine

jasmine


Liczba postów : 133
Join date : 05/09/2009

cameron Empty
PisanieTemat: Re: cameron   cameron Icon_minitimeCzw Wrz 17, 2009 11:50 pm

- nie będę robiła kłopotuuuu? - przeciągnęła ostanią literkę, zerkając badawczo na camerona. stwierdziła po chwili, że skoro proponuję, to chyba nie. w każdym razie wypada zapytać tak czy siak. jednak pokiwała twierdząco głową, przymrużając lekko oczy. - jeśli to nie kłopot, to zostanę - założyła tylko, opierając głowę o jego ramię. lekko senna już pewnie była, biorąc pod uwagę to, ile godzin dziś spędziła na sali baletowej, próbując złapać dawną koordynację ruchową. nawet najlepszym zdarza się zapomnieć, prawda? :<
Powrót do góry Go down
cameron

cameron


Liczba postów : 289
Join date : 12/08/2009

cameron Empty
PisanieTemat: Re: cameron   cameron Icon_minitimeCzw Wrz 17, 2009 11:57 pm

- oczywiście, że nie będziesz robiła kłopotu. pamiętaj, że zawsze jesteś tu mile widzianym gościem, zrozumiano? - zaczął ją przyjemnie głaskać po plecach, kiedy oparła się na jego ramieniu. jednak dość szybko zorientował się, że jasmine jest zmęczona - jak chcesz już iść spać, to zaprowadzę cię do sypialni, śpiąca królewno - spojrzał na nią pytająco.
Powrót do góry Go down
jasmine

jasmine


Liczba postów : 133
Join date : 05/09/2009

cameron Empty
PisanieTemat: Re: cameron   cameron Icon_minitimePią Wrz 18, 2009 12:05 am

- mhmmm - odparła przeciągle, kiwając głową twierdząco. - nie będę już więcej tyle ćwiczyć, co to to nie - pokiwała palcem sama do siebie karcąco, po czym zachichotała pod nosem. - dasz mi jakąś koszulę do spania? - spytała, unosząc łepek z jego ramienia, żeby na niego zerknąć. uśmiechnęła się pod noskiem, bardziej do siebie ci powiem. przecież nie będzie spać w stroju baletnicy z koroną na głowię, chodź wtedy wyglądałaby pewnie rzeczywiście jak śpiąca królewna <3
Powrót do góry Go down
cameron

cameron


Liczba postów : 289
Join date : 12/08/2009

cameron Empty
PisanieTemat: Re: cameron   cameron Icon_minitimePią Wrz 18, 2009 12:10 am

- o, właśnie nie pomyślałem o tym. ale coś się na pewno znajdzie - podniósł się i wyciągnął ze swojej szafy tiszert z myszką miki <3 po czym jej go wręczył - proszę bardzo. chodź, pokażę ci gdzie jest łazienka i moja sypialnia - wziął ją za rękę i pokazał oba te pomieszczenia, żey jasmine orientowała się w jego apartamencie nieco bardziej ;p - jak będziesz czegoś potrzebować, to mnie wołaj. będę spał w salonie, jakby co - wskazał ręką w stronę salonu, po czym uśmiechnął się milusio.
Powrót do góry Go down
cameron

cameron


Liczba postów : 289
Join date : 12/08/2009

cameron Empty
PisanieTemat: Re: cameron   cameron Icon_minitimeNie Lis 15, 2009 11:39 pm

no i przybyli tutaj, oczywiście za rączki <3 cameron otworzył drzwi i wpuścił do środka do swojego mieszkania jasmine. jego mieszkanie było bardzo klimatyczne przez jego umiłowanie do antyków, starych fotografii na ścianach i półek uginających się pod ciężarem stosów różnych książek. pachniało tam właśnie biblioteką. zapach starego papieru wdzierał się w każdy kąt. cameronowi to nie przeszkadzało, a wręcz przeciwnie, uwielbiał ten zapach, ale możliwe, że przez to, że po prostu uwielbiał książki. - napijesz się czegoś? - zapytał, zdejmując z niej płaszcz i odwieszając na jakiś przyjemny wieszaczek. potem zaprowadził ją do salonu, gdzie stała jego ukochana, majestatyczna wiolonczela. <3
Powrót do góry Go down
jasmine

jasmine


Liczba postów : 133
Join date : 05/09/2009

cameron Empty
PisanieTemat: Re: cameron   cameron Icon_minitimeNie Lis 15, 2009 11:50 pm

- wody albo herbaty albo co masz - wydedukowała w końcu, ponieważ uznała, że takie wyliczanie jest niefajne :< jakoże jasmine jest w tych zmarźluchów, to pozwoliła sobie okryć się jakimś kocykiem, który dajmy na to był gdzieś na sofie. okręciwszy się nim, zaczęła przyglądać się dokładnie fotografiom, które wisiały na ścianie. no tak, ona lubiła i malowidła i fotografię więc teraz będzie wszystko dokładnie analizować, wyobrażając sobie co na przykład się stało moment po zrobieniu tego oto zdjęcia.
Powrót do góry Go down
Sponsored content





cameron Empty
PisanieTemat: Re: cameron   cameron Icon_minitime

Powrót do góry Go down
 
cameron
Powrót do góry 
Strona 1 z 3Idź do strony : 1, 2, 3  Next
 Similar topics
-
» cameron eliott junior

Permissions in this forum:Nie możesz odpowiadać w tematach
you give it all, but i want more. :: mieszkania ## houses :: apartamenty.-
Skocz do: