you give it all, but i want more.
Czy chcesz zareagować na tę wiadomość? Zarejestruj się na forum za pomocą kilku kliknięć lub zaloguj się, aby kontynuować.


na forum mamy l a t o
 
IndeksIndeks  SzukajSzukaj  Latest imagesLatest images  RejestracjaRejestracja  ZalogujZaloguj  

 

 fontanna w central parku

Go down 
+3
Blair
Alison
lauren
7 posters
Idź do strony : Previous  1, 2, 3
AutorWiadomość
emily

emily


Liczba postów : 66
Join date : 25/04/2009

fontanna w central parku - Page 3 Empty
PisanieTemat: Re: fontanna w central parku   fontanna w central parku - Page 3 Icon_minitimeSro Lis 11, 2009 11:56 pm

Wpatrywała się w wode gdy usłyszała jakiś głos - nie, nie jest - uśmiechnęła się do niego - ale niedługo nie bedzie tu już wody, albo bedzie tylko w postaci śniegu więc korzystam, a czemu ty nie korzystasz? - spytała się go ładnie i pewnietroche jej sie nogi zimno zrobiło to zaczęła nimi lekko ruszać, jak małe dziecko.
Powrót do góry Go down
joshua

joshua


Liczba postów : 459
Join date : 23/09/2009

fontanna w central parku - Page 3 Empty
PisanieTemat: Re: fontanna w central parku   fontanna w central parku - Page 3 Icon_minitimeCzw Lis 12, 2009 12:01 am

- może dlatego, bo jest zimno, nie mam zwyczaju kąpać się w fontannach, jest wieczór i nie marzę o niczym innym, tylko o czymś ciepłym - roześmiał się i spojrzał na nią - jakoś nie mogę uwierzyć, że nie dokuczają ci niezbyt sprzyjające warunki klimatyczne - zerknął z powątpiewaniem, po czym postanowić się przedstawić - jestem josh.- uśmiechnął się lekko.
Powrót do góry Go down
emily

emily


Liczba postów : 66
Join date : 25/04/2009

fontanna w central parku - Page 3 Empty
PisanieTemat: Re: fontanna w central parku   fontanna w central parku - Page 3 Icon_minitimeCzw Lis 12, 2009 12:04 am

- mi też jest zimno - pewnie teraz zrobiło jej sie na serio zimno zimno no to włożyła stopy w buty - emily - podała mu rączke, bo tak się robi. - nigdy nie masz dziwnych pomysłów? - spytała i spojrzała na wode przy okazji sie do niego ładnie uśmiechając.
Powrót do góry Go down
joshua

joshua


Liczba postów : 459
Join date : 23/09/2009

fontanna w central parku - Page 3 Empty
PisanieTemat: Re: fontanna w central parku   fontanna w central parku - Page 3 Icon_minitimeCzw Lis 12, 2009 12:06 am

- zdarzają mi się dziwne pomysły, jednak rzadko mają one charakter masochistyczny - spojrzał na nią znacząco, po czym pewnie pomógł jej wydostać się z fontanny - mam nadzieję, że mieszkasz niedaleko. chyba strasznie zmarzłaś - a to bystrzak xd
Powrót do góry Go down
emily

emily


Liczba postów : 66
Join date : 25/04/2009

fontanna w central parku - Page 3 Empty
PisanieTemat: Re: fontanna w central parku   fontanna w central parku - Page 3 Icon_minitimeCzw Lis 12, 2009 12:13 am

Podziękowała pewnie że jej sie pomógł wydostać z fontanny. No i zapięta się na wszystkie zamki - niedaleko, niedaleko - i pewnie wskazała na jakiś wierzowiec - o tam dokładniej - powiedziała. - tobie to pewnie nie jest zimno, bo masz taki dłuuugi płaszcz - sory, ale dzisiaj jestem jakaś dziwna, no.
Powrót do góry Go down
joshua

joshua


Liczba postów : 459
Join date : 23/09/2009

fontanna w central parku - Page 3 Empty
PisanieTemat: Re: fontanna w central parku   fontanna w central parku - Page 3 Icon_minitimeCzw Lis 12, 2009 12:17 am

pewnie zdjął ten swój długi płaszcz i narzucił jej na ramiona, bo momentami odzywał się w nim dżentelmen, hihi xd - to w takim wypadku, chyba nie będiesz miała nic przeciwko, jeśli cię tam odprowadzę? jest już późno, możliwe, że kręci się tu sporo podejrzanych typów. powinnaś wiedzieć, że ta dzielnica nowego jorku nie należy do najbezpieczniejszych - pierdzielenie o szopenie, wcale ta dzielnica nie była jakaś szczególnie niebezpieczna. bardziej chodziło mu o sam fakt, że drobna osoba płci zeńskiej łazi sama wieczorem. po co, skoro jest joshua? piszę dzisiaj strasznie zawile, proszę mi wybaczyć xd 
Powrót do góry Go down
emily

emily


Liczba postów : 66
Join date : 25/04/2009

fontanna w central parku - Page 3 Empty
PisanieTemat: Re: fontanna w central parku   fontanna w central parku - Page 3 Icon_minitimeCzw Lis 12, 2009 12:19 am

Pewnie teraz sie gotowała i zrobiła się cała czerwona z cipeła, ale w sumie trzeba sie cieszyć, bo jakby była gołą to by było gorzej. - okej. - powiedziała i pewnie ruszyli. - dłumo mieskzasz w nowym jorku? - spytała bo nie wiedziała o co spytać i to ja dzisiaj dziwnie piszee.
Powrót do góry Go down
joshua

joshua


Liczba postów : 459
Join date : 23/09/2009

fontanna w central parku - Page 3 Empty
PisanieTemat: Re: fontanna w central parku   fontanna w central parku - Page 3 Icon_minitimeCzw Lis 12, 2009 12:23 am

- mieszkam tu od zawsze. co prawda dwa lata mieszkałem w wielkiej brytanii, bo moja mama stamtąd pochodzi. ale to i tak niewiele w porównaniu z dwudziestoma latami, które spędziłem tutaj - czyli jeśli emily jest bystra, to zdążyła wywnioskować, że josh ma 22 lata xd - a ty? jesteś stąd?
Powrót do góry Go down
emily

emily


Liczba postów : 66
Join date : 25/04/2009

fontanna w central parku - Page 3 Empty
PisanieTemat: Re: fontanna w central parku   fontanna w central parku - Page 3 Icon_minitimeCzw Lis 12, 2009 12:27 am

- pochodze z... - tu sie zastanowiła bo nie wiedziała co powiedziec - pochodze z Wielkiej Brytani, miszkałam tam przez 6 lat, potem przeprowadziłam się do Francji gdzie spędziłam rok, nastepnie była Barcelona przez 2 lata, Moskwa przez pół roku, Warszawa przez pół roku no jeszcze troche Irlandii i NY - powiedziała i odetchnęła z ulgą. - tak więc pochodze z nikąd ogólnie bo nie wiem co powiedzieć, bo wszędzie mam obywatelstwo - powiedziałą a potem dodała - geny. Boże, nie znam Nowego Jorku wcale, to na serio niebezpieczna dzielnica? 
Powrót do góry Go down
joshua

joshua


Liczba postów : 459
Join date : 23/09/2009

fontanna w central parku - Page 3 Empty
PisanieTemat: Re: fontanna w central parku   fontanna w central parku - Page 3 Icon_minitimeCzw Lis 12, 2009 12:30 am

- ze mną nic ci nie grozi - mrugnął to niej.- widzę, że niezły z ciebie obieżyświat. mi daleko do tak pokaźnej liczby odwiedzonych krajów, ale mogę się pochwalić tym, że studiuję językoznawstwo, więc prawie w każdym kraju mógłbym się dogadać - pokiwał dumnie głową, po czym się roześmiał.
Powrót do góry Go down
emily

emily


Liczba postów : 66
Join date : 25/04/2009

fontanna w central parku - Page 3 Empty
PisanieTemat: Re: fontanna w central parku   fontanna w central parku - Page 3 Icon_minitimeCzw Lis 12, 2009 12:32 am

Stanęła - łał- powiedziała - gratuluje, czy to nie jest cięzki kierunek? - spytała ładnie. Pewnie wyciągnęła z torebki jakieś pici i sie napiła, no i sie go spytała czy chce, a potem schowała tak dyskretnie ropzgladając sie czy nikt jej nie chce wyrwac torebki,b o takie akcje sie zdarzały, chyba musiała śmiesznie wyglaadać.
Powrót do góry Go down
joshua

joshua


Liczba postów : 459
Join date : 23/09/2009

fontanna w central parku - Page 3 Empty
PisanieTemat: Re: fontanna w central parku   fontanna w central parku - Page 3 Icon_minitimeCzw Lis 12, 2009 12:38 am

- do zniesienia - odparł - to znaczy, czasami żałuję, że wybrałem sobie, akurat taki kierunek a nie inny, ale dopóki daje sobie z tym wszystkim rady, to nie jet tak źle - uśmiechnął się, pewnie nawet dość pociągająco - a ty? co studiujesz? jeśli oczywiście coś studiujesz, bo skoro jeździsz po świecie i zmieniasz co chwilę miejsce zamieszkania, to to może być nieco trudne - wzruszył ramionkami.
Powrót do góry Go down
emily

emily


Liczba postów : 66
Join date : 25/04/2009

fontanna w central parku - Page 3 Empty
PisanieTemat: Re: fontanna w central parku   fontanna w central parku - Page 3 Icon_minitimeCzw Lis 12, 2009 12:41 am

- nic nie studiuje i jak narazie nie mam zamiru - powiedziała - nie wiem co studiować, gdzie, chyba jeszcze sie nad tym nie zastnawiałam - pewnie zaczęła bawić się włosami, bo zawsze to robiła. Możliwe że doszli już do jej wierzowca i drzwi, ładnie sie przywitała z dozorcą no - wpadniesz na drinka, bo coś mi sie nie uśmiecha siedzieć u siebie i iść spać o 23. 
Powrót do góry Go down
joshua

joshua


Liczba postów : 459
Join date : 23/09/2009

fontanna w central parku - Page 3 Empty
PisanieTemat: Re: fontanna w central parku   fontanna w central parku - Page 3 Icon_minitimeCzw Lis 12, 2009 12:43 am

pewnie się zgodził i możesz zacząć w środku :*
Powrót do góry Go down
Sponsored content





fontanna w central parku - Page 3 Empty
PisanieTemat: Re: fontanna w central parku   fontanna w central parku - Page 3 Icon_minitime

Powrót do góry Go down
 
fontanna w central parku
Powrót do góry 
Strona 3 z 3Idź do strony : Previous  1, 2, 3
 Similar topics
-
» most w central parku
» Central Park.
» Comedy Central

Permissions in this forum:Nie możesz odpowiadać w tematach
you give it all, but i want more. :: miasto ## city :: New York. :: świeże powietrze.-
Skocz do: