you give it all, but i want more.
Czy chcesz zareagować na tę wiadomość? Zarejestruj się na forum za pomocą kilku kliknięć lub zaloguj się, aby kontynuować.


na forum mamy l a t o
 
IndeksIndeks  SzukajSzukaj  Latest imagesLatest images  RejestracjaRejestracja  ZalogujZaloguj  

 

 Central Park.

Go down 
+17
sasza
jasmine
Alison
liam
matthew
maximilian
florence
nicolas
cameron
timothy
mercedes
lauren
ian
Violet
heather
Blair
Tony
21 posters
Idź do strony : Previous  1, 2, 3 ... 9, 10, 11, 12  Next
AutorWiadomość
sasza
Admin
sasza


Liczba postów : 191
Join date : 21/03/2009

Central Park. - Page 10 Empty
PisanieTemat: Re: Central Park.   Central Park. - Page 10 Icon_minitimeNie Lis 08, 2009 7:24 pm

- nie uwierzę! niedawno, hm... (postanowiła nie kończyć) dziecko to duże wyzwanie, ale mam nadzieje, że jako matka nadal masz czas wychodzić wieczorami? - zapytala Sasza i wyciągnęła Blackberry, który zaczął wibrować w jej torebce. - przepraszam, no wiesz. ciagle po aktualizacji Vogue'a przysyla mi newsy.
Powrót do góry Go down
https://therunway.forumpl.net
Alison

Alison


Liczba postów : 1105
Join date : 23/04/2009
Age : 35

Central Park. - Page 10 Empty
PisanieTemat: Re: Central Park.   Central Park. - Page 10 Icon_minitimeNie Lis 08, 2009 7:29 pm

- jasne - spojrzała na Saszke, no, oczywiście chyba sie nie zmieniła - Oczywiście, że mam. Tylko gdy przyjeżdża moja matka albo ktoś inny z rodziny to musze siedzieć 24 godiny na dobe w domu, bo ostatnio jak wyszłam na impreze, a moja matka była w mieście, o wywiozła mi dziecko do Barcelony no i dziś właśnie po nią pojechałam i wróciłam. Nie lubimy latać samolotami prawda? - powiedziała jakoś tak słodko do Adele. - ale co u Ciebie?
Powrót do góry Go down
sasza
Admin
sasza


Liczba postów : 191
Join date : 21/03/2009

Central Park. - Page 10 Empty
PisanieTemat: Re: Central Park.   Central Park. - Page 10 Icon_minitimeNie Lis 08, 2009 7:35 pm

a jak u mnie? sasza zastanowila sie. - no coz, wracajac do nowego jorku po takiej przerwie wcale nie jest latwo. w moim mieszkaniu jest zimno, w lodowce brak lodow waniliowych, nie zdazylam sie nawet jeszcze zaopatrzyc w wode mineralna. no i coz. na nowo czeka mnie urzadzanie wszystkiego. poza tym, tesknie i tesknilam za niezaleznoscia. ale kocham to miasto. poza tym, wykrecasz sie ! proponuje Ci wieczorne wyjscie do jakiegos klubu ! od ponad roku nie imprezowalam. no coz, nie mowiac juz o tym od jak dawno nie mialam faceta. to jak? - powiedziala i zaczela skubac swoje wlosy. oh, jak nie lubila tych swoich irytujacych nawykow.
Powrót do góry Go down
https://therunway.forumpl.net
Alison

Alison


Liczba postów : 1105
Join date : 23/04/2009
Age : 35

Central Park. - Page 10 Empty
PisanieTemat: Re: Central Park.   Central Park. - Page 10 Icon_minitimeNie Lis 08, 2009 7:38 pm

- Oczywiście że tak, ale o 18 jest impreza w klubie, no bo ogólnie to mam dzisiaj urodziny - uśmiechnęła się do niej ładnie - Task, to miasto to jedna wielka niezależność.A i pewnie na tą całą "impreze" nikt nie przyjdzie wiec możemy gdzieś pójść. W tym mieście nie ma wolnych facetów! Mówie Ci! Szukam i szukam i nic./ a teraz zw, na jakieś 20/30 minut./
Powrót do góry Go down
sasza
Admin
sasza


Liczba postów : 191
Join date : 21/03/2009

Central Park. - Page 10 Empty
PisanieTemat: Re: Central Park.   Central Park. - Page 10 Icon_minitimeNie Lis 08, 2009 7:45 pm

sasza zdziwila sie. co jak co, ale myslala, ze alison sie dobrze ulozyla z tatusiem dziecka, a tu jednak niespodzianka. - jesli nie masz nic przeciwko to chetnie wpadne na impreze ! dawno nikogo nie widzialam. - tu sasza zrobila chwilowa przerwe, zeby zastanowic sie czy powinna pytac o... - a ralph? nie wiesz, czy jeszcze zyje? jest mi winny lody waniliowe./ok. ja tez wroce za jakies 15, bo musze zrobic polski -.- )
Powrót do góry Go down
https://therunway.forumpl.net
Alison

Alison


Liczba postów : 1105
Join date : 23/04/2009
Age : 35

Central Park. - Page 10 Empty
PisanieTemat: Re: Central Park.   Central Park. - Page 10 Icon_minitimePon Lis 09, 2009 11:06 pm

Usiadła zmłą na ławeczce i zaczęła coś do niej mówić. Ona perwnie jej nie rozumiała, ale spoko, Alison zaczyna świrować.
Powrót do góry Go down
sebastien

sebastien


Liczba postów : 101
Join date : 11/11/2009

Central Park. - Page 10 Empty
PisanieTemat: Re: Central Park.   Central Park. - Page 10 Icon_minitimeCzw Lis 12, 2009 8:12 pm

Usiadł na jednej z ławek wsuwając dłonie do swych kieszeni, które wypełnione były pewnie skasowanymi biletami, dodam, że pewnie ulgowymi, w sumie to założył słuchawki, aby uprzyjemnić sobie czekanie.
Powrót do góry Go down
lorrain

lorrain


Liczba postów : 103
Join date : 11/11/2009

Central Park. - Page 10 Empty
PisanieTemat: Re: Central Park.   Central Park. - Page 10 Icon_minitimeCzw Lis 12, 2009 8:18 pm

Gdyby się lepiej znali, to Lorrain zaszła by Sebastiena od tyłu i zasłoniła mu oczy, niekoniecznie udając, że jest jakimś dresem, ale że niezbyt długo się znają, ba! zaledwie dwa dni, a może jeden?, to odpuściła sobie ów pomysł i kiedy znalazła Sebastiena wzrokiem, podeszła do niego, uśmiechając się łagodnie. Ciekawe, czy ją zauważył... ;c w każdym razie teraz nie miał wyjścia, bo stała przed nim, próbując jakoś utrzymać swoje włosy, które spadały jej na oczy, przez nieszczęsny wiatr, który akurat się zerwał.
Powrót do góry Go down
sebastien

sebastien


Liczba postów : 101
Join date : 11/11/2009

Central Park. - Page 10 Empty
PisanieTemat: Re: Central Park.   Central Park. - Page 10 Icon_minitimeCzw Lis 12, 2009 8:23 pm

Miał nadzieję, że jest co najmniej tak lekka jak piórko i przypadkiem znajdzie się na jego kolanach. - cześć rudowłosa, wyglądasz zabawnie - odgarnął jej delikatnie włosy z twarzy, ściągając przy okazji drugą ręką, jedynie swoje słuchawki, wcisnął jej również jakąś miłą ziołową herbatkę, wcale nie usprawniającą przemianę materii!
Powrót do góry Go down
lorrain

lorrain


Liczba postów : 103
Join date : 11/11/2009

Central Park. - Page 10 Empty
PisanieTemat: Re: Central Park.   Central Park. - Page 10 Icon_minitimeCzw Lis 12, 2009 8:29 pm

Niestety, nie była tak lekka, przy czym przydałaby się ta ziołowa herbatka, która usprawnia przemianę materii, bo wtedy mogłoby się zrobić całkiem miło, gdyby przypadkiem znalazła się na jego kolanach, mrrr.;x
- Cześć, Sebastien. - powiedziała, uśmiechając się kącikowo, po czym zabrała od niego kubek z herbatą i nie wiem czemu chciałam napisać z kawą, i odruchowo powąchała zawartość kubeczka, ale nie skrzywiła się, kiedy wyczuła zioła, wydały jej się całkiem miłe. Zamoczyła usta w herbacie, po czym zapewne usiadła na ławeczce.
Powrót do góry Go down
sebastien

sebastien


Liczba postów : 101
Join date : 11/11/2009

Central Park. - Page 10 Empty
PisanieTemat: Re: Central Park.   Central Park. - Page 10 Icon_minitimeCzw Lis 12, 2009 8:32 pm

To była pewnie jakaś mega herbatka z goździkiem, jednym myślę, albo pomarańczowo-goździkowa!
- zastanawiałem się czy przyjdziesz - uśmiechnął się szelmowsko, wypijając łyk herbaty, bezkofeinowej niestety herbaty ;c! - przed chwilą chciały mnie zaatakować dzikie kaczki - zwierzył się jej, powinna czuć się wyróżniona.
Powrót do góry Go down
lorrain

lorrain


Liczba postów : 103
Join date : 11/11/2009

Central Park. - Page 10 Empty
PisanieTemat: Re: Central Park.   Central Park. - Page 10 Icon_minitimeCzw Lis 12, 2009 8:40 pm

Pomarańczowo - goździkowa jest dobra!
Na pewno Lorrain poczuła się wyróżniona, bo przecież nie wszystkim nowo poznanym koleżanką, tak przynajmniej myślę ;c, Sebastien się zwierzał!
- Dzikie kaczki? - zapytała iście przerażona, rozglądając się dookoła, pewnie w zamiarze schowania się pod ławką przed nimi, albo w ramionach Sebastiena, co było by dużo milsze. Lorrain ma traumatyczne przeżycia z kaczkami, które posiadała jej, zmarła już, babcia, a które goniły biedną Lorrain i chciały gryźć jej rude włosy, to zapewne ta trauma, którą wczoraj Sebastien miał na myśli! - Jak udało Ci się przed nimi uratować? - zaoponowała, zafascynowana tym, że jest takim bohaterem. Ciekawe czy od urodzenia. xd
Powrót do góry Go down
sebastien

sebastien


Liczba postów : 101
Join date : 11/11/2009

Central Park. - Page 10 Empty
PisanieTemat: Re: Central Park.   Central Park. - Page 10 Icon_minitimeCzw Lis 12, 2009 8:46 pm

Sebastian jako herkules tudzież batman, albo nie bo batman miał dosyć obciachowy strój nibynietoperza! ;c
- wiesz, nie takie słodkie żółte - pomijając fakt, że sebastian nie wiedział, że tylko kaczątka są żółte ;x! - myślę, że chciały mnie pożreć! - stwierdził poważnie uśmiechając się całkiem sympatycznie! myślałam, że jej babcia zmarła zadziobana przez kaczki ;c
Powrót do góry Go down
lorrain

lorrain


Liczba postów : 103
Join date : 11/11/2009

Central Park. - Page 10 Empty
PisanieTemat: Re: Central Park.   Central Park. - Page 10 Icon_minitimeCzw Lis 12, 2009 8:52 pm

Herkules też miał fikuśny strój. ;c
- To byłoby okropne! - pisnęła, ale niekoniecznie jak doda, czy coś innego, podobnie stworzonego. ;c i położyła dłoń na ramieniu Sebastiena, że niby z tego okropnego przerażenia, które ją ogarnęło, że już nigdy miałaby go nie zobaczyć, co naprawdę o tym myślała do końca nie wiem, ale pewnie faktycznie byłoby jej przykro. ;c - Myślisz, że zostawiłby w spokoju herbatę? - zapytała, opierając się o ławkę i biorąc dłoń z jego ramienia. Zmarszczyła nos, spoglądając do kubka.
Powrót do góry Go down
sebastien

sebastien


Liczba postów : 101
Join date : 11/11/2009

Central Park. - Page 10 Empty
PisanieTemat: Re: Central Park.   Central Park. - Page 10 Icon_minitimeCzw Lis 12, 2009 8:55 pm

I skórzane sandały ; d!
- nie jestem pewien czy kaczki lubią herbatę - podrapał się po brodzie skonsternowany, bo nie znał odpowiedzi na to pytanie, jak na wiele innych!
właśnie , ciekawe czy kaczki lubią herbatę ; d! enyłej.
- Mogłyby nas na przykład porwać i odlecieć - wydaję mi się, że to niemożliwe, mu chyba też po chwili też się tak zdawało.
Powrót do góry Go down
lorrain

lorrain


Liczba postów : 103
Join date : 11/11/2009

Central Park. - Page 10 Empty
PisanieTemat: Re: Central Park.   Central Park. - Page 10 Icon_minitimeCzw Lis 12, 2009 9:05 pm

Lorrain spojrzała na siebie, szacując stan swojego ciała, czyli wagę, a co najważniejsze wygląd, na który pewnie kaczki nie zwróciły by uwagi, a tym bardziej zniszczyły go.
- No.. Nie wiem. - powiedziała, kiedy stwierdziła, że jest za gruba, żeby te złe, małe stworzenia mogły unieść ją do góry, przy czym również zdecydowała, że zacznie się odchudzać. Wyprostowała nogę i spojrzała na swoją łydkę. - Myślę, że.. - urwała, żeby oszacować Sebastiena. - Ciebie mogłyby porwać, ale mnie nie. - stwierdziła, kręcąc przecząco głową, po czym uśmiechnęła się łagodnie i zamoczyła usta w herbacie.
Powrót do góry Go down
sebastien

sebastien


Liczba postów : 101
Join date : 11/11/2009

Central Park. - Page 10 Empty
PisanieTemat: Re: Central Park.   Central Park. - Page 10 Icon_minitimeCzw Lis 12, 2009 9:10 pm

- dlaczego tak sądzisz? - ojezus, a może ona chciałaby, aby został porwany przez tych przedstawicieli królestwa zwierząt, z rodziny kaczkowatych właśnie!
- jestem za ciężki, chyba, że tych kaczek byłoby na prawdę, na prawdę dużo, ale co by z mną zrobiły? - spojrzał na nią układając usta w podkówkę.
Powrót do góry Go down
lorrain

lorrain


Liczba postów : 103
Join date : 11/11/2009

Central Park. - Page 10 Empty
PisanieTemat: Re: Central Park.   Central Park. - Page 10 Icon_minitimeCzw Lis 12, 2009 9:19 pm

Wcale nie uważała, że Sebastien jest wiotki, to musimy sobie powiedzieć od razu, żeby nie było jakiś niedomówień, a później nieporozumień, prawda? Bo tego nie chcemy! Jak i również nie chciała, żeby porwały go te kaczki, nienie.
- Hm... Tak myślę, po prostu mogły stwierdzić, że masz fajniejszy kolor włosów. - powiedziała, wzruszając ramionami, po czym uśmiechnęła się rozbawiona swoimi słowami, które były dość zabawnie dziecinne. Nie żeby też Lorrain nie lubiła koloru swoich włosów, albo piegów - lubiła! - Właśnie, to było by przykre, gdyby coś Ci zrobiły, Sebastien. - stwierdziła rozżalona, przy czym oparła głowę na jego ramieniu, uprzednio kładąc na nim dłoń.
Powrót do góry Go down
sebastien

sebastien


Liczba postów : 101
Join date : 11/11/2009

Central Park. - Page 10 Empty
PisanieTemat: Re: Central Park.   Central Park. - Page 10 Icon_minitimeCzw Lis 12, 2009 9:25 pm

Bo nie był, ale jego muskulatura nigdy nie zapewni mu tytułu mistera fitnessu, oj nie.Ptaki to zuo, dobrze, że mowa o kaczkach, a nie gołębiach ;c
W Warszawie raz otoczyły mnie gołębie! ;o
- myślę, że twoje są dla nich bardziej apetyczne, niżeli moje - mogłyby z jej włosów na przykład stworzyć nowe gniazdo ; d, gdyż jego chyba są za krótkie!
- okej, kupię pieprz w spreju na wypadek gdyby chciały mnie zaatakować.
Powrót do góry Go down
lorrain

lorrain


Liczba postów : 103
Join date : 11/11/2009

Central Park. - Page 10 Empty
PisanieTemat: Re: Central Park.   Central Park. - Page 10 Icon_minitimeCzw Lis 12, 2009 9:32 pm

Mojej koleżance ostatnio gołąb nasrał na kaptur pod mc'donaldem. ;d
Lorrain wcale nie zapytała, czy Sebastien myśli, że wzięły by jej włosy za gałązki, bo uznała, że na pewno tak by zrobiły. Z resztą, wiedziała to z doświadczenia.
- W razie czego, mogę służyć moim. - stwierdziła, odsuwając się od niego, po czym napiła się herbaty. Jakaż ona hojna się zrobiła i wygląda na to, że już całkiem zapomniała o tym fakcie, że wczoraj Sebastien próbował ją staranować, teoretycznie. Lorrain posiadała pieprz w spreju, bo jej tatuś martwił się o swoją samodzielną córeczkę, która w gruncie rzeczy była już pełnoletnia, ale jak to wszystkim wiadomo, dla rodziców zawsze pozostaniemy małymi dziećmi. ;c
Powrót do góry Go down
sebastien

sebastien


Liczba postów : 101
Join date : 11/11/2009

Central Park. - Page 10 Empty
PisanieTemat: Re: Central Park.   Central Park. - Page 10 Icon_minitimeCzw Lis 12, 2009 9:36 pm

eeeej, miała szczęście, że na kaptur ! xd
- powinienem się bać? - wykonał jakiś teatralny grymas strachu, po czym uśmiechnął się, to był jeden subtelnych uśmiechów - jakieś złe doświadczenia, czy przezorność ? - ale fajnie, ciekawe czy kaczka zaczęłaby kichać od tego gazu - a masz może rozweselający?
Powrót do góry Go down
lorrain

lorrain


Liczba postów : 103
Join date : 11/11/2009

Central Park. - Page 10 Empty
PisanieTemat: Re: Central Park.   Central Park. - Page 10 Icon_minitimeCzw Lis 12, 2009 9:39 pm

W ogóle miała szczęście, że miała kaptur na głowie, bo zapomniałam to dodać. xd
- Raczej nie powinieneś się bać. - powiedziała, kręcąc głową, rozbawiona jego słowami. Lorrain jeszcze nigdy nie używała owego gazu, ale pewnie kiedyś będzie zmuszona. ;c - Strach ojca o swoją jedyną córeczkę. - stwierdziła sarkastycznie, wzruszając ramionami, po czym odpowiedziała, że niestety rozweselającego nie posiada. Dopiła herbatę i zaczęła rozglądać się za koszem na śmieci.
Powrót do góry Go down
sebastien

sebastien


Liczba postów : 101
Join date : 11/11/2009

Central Park. - Page 10 Empty
PisanieTemat: Re: Central Park.   Central Park. - Page 10 Icon_minitimeCzw Lis 12, 2009 9:42 pm

Kosze powinny być oznaczone jakąś wielką czerwoną strzałką, neonową!
Odetchnął ciężko rozbawiony, sugerując, że odczuł ulgę i nie musiał obawiać się o swoje zdrowie! - powinnaś się cieszyć, że nie zapewnił Ci wianuszka niań w postaci stukilogramowych ochroniarzy chodzących za tobą krok w krok - uniósł brwi uśmiechając się szelmowsko, on sam by się nie pogniewał gdyby dostał jakąś nianię, która by się nim opiekowała.
Powrót do góry Go down
lorrain

lorrain


Liczba postów : 103
Join date : 11/11/2009

Central Park. - Page 10 Empty
PisanieTemat: Re: Central Park.   Central Park. - Page 10 Icon_minitimeCzw Lis 12, 2009 9:46 pm

Wstała, bo wypatrzyła ów kosz, co było nie lada sukcesem.
- Owszem, cieszę się. - stwierdziła, uśmiechając się trochę sztucznie, albo stucznie, jak to mój kolega mówi. Założyła pasmo włosów za ucho, po czym stukając obcasami podeszła do kosza i wyrzuciwszy kubek, wróciła do Sebastiena, czy też spotkała się z nim w połowie drogi? Taka niespodziewanka. xd
Powrót do góry Go down
sebastien

sebastien


Liczba postów : 101
Join date : 11/11/2009

Central Park. - Page 10 Empty
PisanieTemat: Re: Central Park.   Central Park. - Page 10 Icon_minitimeCzw Lis 12, 2009 9:51 pm

stucnie !
- ja również - szepnął, czego chyba nie usłyszała bo właśnie wstała kierując się do owego kosza, tak, tak spotkali się właśnie w połowie drogi, gdyż sebastian również pozbył się tego uroczego kubka z słonikiem, różowym, latającym za pewne! ale wcale na siebie nie wpadli ;c
Powrót do góry Go down
Sponsored content





Central Park. - Page 10 Empty
PisanieTemat: Re: Central Park.   Central Park. - Page 10 Icon_minitime

Powrót do góry Go down
 
Central Park.
Powrót do góry 
Strona 10 z 12Idź do strony : Previous  1, 2, 3 ... 9, 10, 11, 12  Next
 Similar topics
-
» Central Park.
» Washington Square Park
» most w central parku
» fontanna w central parku
» KeySpan Park

Permissions in this forum:Nie możesz odpowiadać w tematach
you give it all, but i want more. :: miasto ## city :: New York. :: świeże powietrze.-
Skocz do: