you give it all, but i want more.
Czy chcesz zareagować na tę wiadomość? Zarejestruj się na forum za pomocą kilku kliknięć lub zaloguj się, aby kontynuować.


na forum mamy l a t o
 
IndeksIndeks  SzukajSzukaj  Latest imagesLatest images  RejestracjaRejestracja  ZalogujZaloguj  

 

 ianoweee

Go down 
3 posters
Idź do strony : Previous  1, 2, 3, 4, 5
AutorWiadomość
Blair

Blair


Liczba postów : 4452
Join date : 09/05/2009
Age : 33

ianoweee - Page 5 Empty
PisanieTemat: Re: ianoweee   ianoweee - Page 5 Icon_minitimePią Wrz 25, 2009 10:42 pm

- mój lekarz wcale nie jest niedouczony - zapewniła go. - nurkować?! o nie, nie ma mowy. to brzmi zbyt strasznie. musisz wymyślać takie ekstremalne rzeczy? nie możemy iść po prostu na spacer, albo do kina? - zaczęła dużo gadać, bo spanikowała na myśl o nurkowaniu. też tak mam, jak panikuję, to dużo gadam. znaczy nie zawsze. westchnęła ciężko, mając nadzieję, że ian nie będzie się upierał na takową formę spędzania wolnego czasu. :<
Powrót do góry Go down
ian

ian


Liczba postów : 437
Join date : 23/06/2009

ianoweee - Page 5 Empty
PisanieTemat: Re: ianoweee   ianoweee - Page 5 Icon_minitimePią Wrz 25, 2009 10:49 pm

- spokojnie - rzekł tylko uspokajająco, popijając wreszcie zawartość swojej szklanki, bo zajął się teraz głównie bluzganiem na niedouczonego lekarza blair lub na jej dziwne i niemożliwe wytłumaczenia, mniejsza z tym. - będziesz tam miała wodę do kolan, nic ci się nie stanie. zresztą tam będzie tak dużo instruktorów, więc nie ma nawet prawa ci się nic stać. poza tym ja tam będę, więc na pewno nic się nie wydarzy - zapewnił ją kilka razy nawet, uśmiechając się cały czas przyjemnie i kojąco, aby się zgodziła na jego cudowny, jego zdaniem, pomysł.
Powrót do góry Go down
Blair

Blair


Liczba postów : 4452
Join date : 09/05/2009
Age : 33

ianoweee - Page 5 Empty
PisanieTemat: Re: ianoweee   ianoweee - Page 5 Icon_minitimePią Wrz 25, 2009 10:52 pm

przez chwilę rozważała ten pomysł, bo właściwie nie był aż taki zły. kiedy jednak pomyślała sobie, że a nuż coś jej się stanie, co przy jej niezdarstwie (jezu, nie ma takiego słowa chyba xd) jest całkiem możliwe, przestało jej się to podobać i pokręciła tylko przecząco głową.
- no nie wiem. zastanowię się jeszcze, okej? - obiecała, po czym zerknęła na zegarek. w sumie jej zdaniem nie było jeszcze późno, dlatego też póki co się nie zbierała. aż w końcu ian ją wygoni. xd
Powrót do góry Go down
ian

ian


Liczba postów : 437
Join date : 23/06/2009

ianoweee - Page 5 Empty
PisanieTemat: Re: ianoweee   ianoweee - Page 5 Icon_minitimePią Wrz 25, 2009 11:22 pm

- okej, niech ci będzie. ale wiesz, że jak się nie zgodzisz, będziesz musiała zjeść deser? - roześmiał się pod nosem, coby oczywiście potraktowała to jako jakiś żart czy coś w tym stylu. potem żeby wynagrodzić jej ten żart, przysunął ją nieco do siebie, zaczynając ją jakoś przyjemnie całować i ogólnie. jak może być nie przyjemnie, cnie.
sori za treściwość, ale siostra mnie zaatakowała =.= zaraz ją wygodne.
Powrót do góry Go down
Blair

Blair


Liczba postów : 4452
Join date : 09/05/2009
Age : 33

ianoweee - Page 5 Empty
PisanieTemat: Re: ianoweee   ianoweee - Page 5 Icon_minitimePią Wrz 25, 2009 11:27 pm

przez chwilę oddawała mu pocałunki, aż sobie przypomniała, że miała się na nim mścić, więc się od niego odsunęła.
- nie mam siły, za dużo zjadłam - powiedziała, próbując powstrzymać się od wybuchnięcia śmiechem. właściwie już nie była aż tak bardzo najedzona i takie tam, ale cóż.
Powrót do góry Go down
ian

ian


Liczba postów : 437
Join date : 23/06/2009

ianoweee - Page 5 Empty
PisanieTemat: Re: ianoweee   ianoweee - Page 5 Icon_minitimePią Wrz 25, 2009 11:34 pm

- przestań, przecież zjadłaś nawet zdecydowanie za mało - stwierdził, odrywając się od niej na chwilę. jednak długiej tej chwili nie wytrzymał z odrywaniem się od niej, a jak będzie się mściła w taki sposób to nam chyba ian oszaleje i sam zje trzy desery za raz. no więc, skoro długo nie wytrzymał, znów zaczął ją jakoś super bajerancko całować, więc jeśli będzie chciała się tak mścić to będzie żałowała :<
Powrót do góry Go down
Blair

Blair


Liczba postów : 4452
Join date : 09/05/2009
Age : 33

ianoweee - Page 5 Empty
PisanieTemat: Re: ianoweee   ianoweee - Page 5 Icon_minitimePią Wrz 25, 2009 11:38 pm

- nie za mało. jak na mnie to za dużo - powiedziała. pewnie już drugi raz nie potrafiła się mu oprzeć, bo nie odsunęła się od niego, tylko przyciągnęła go jakoś do siebie za koszulę, czy nie wiem za co. w każdym razie tą koszulę pewnie całkiem szybko mu rozpięła, najwidoczniej nie mając zamiaru się już na niego mścić, a jeśli już, to nie w ten sposób.
Powrót do góry Go down
ian

ian


Liczba postów : 437
Join date : 23/06/2009

ianoweee - Page 5 Empty
PisanieTemat: Re: ianoweee   ianoweee - Page 5 Icon_minitimePią Wrz 25, 2009 11:43 pm

hihi. wolał już jej nie tłumaczyć, że zjadła za mało, ponieważ wiadomo, że już myślał zupełnie o czym innym niż liczenie ile dziś zjadła blair. w sumie to wiadome, że w takiej sytuacji mózg facetowi nie pracuję, tak mi się wydaję xd w każdym razie dość sprytnie i zgrabnie wsadził łapki pod jej bluzkę, jakoś przyjemnie głaszcząc ją po plecach i całując jej szyję, jednak stwierdzając że ta bluzka mu tylko przeszkadza, pozbawił jej blair, idąc w ślady robiąc tak samo z resztą garderoby. no i wiadomo.
Powrót do góry Go down
Blair

Blair


Liczba postów : 4452
Join date : 09/05/2009
Age : 33

ianoweee - Page 5 Empty
PisanieTemat: Re: ianoweee   ianoweee - Page 5 Icon_minitimePią Wrz 25, 2009 11:50 pm

no wiadomo, pewnie było miło, aż skończyli, ubrali się i takie tam różne inne rzeczy.
-
no i nie wyszła mi zemsta - roześmiała się, przytulając się jakoś miło
do iana. sama się właśnie wydała co miało być jej zemstą, ale to już i
tak nieistotne. :< w każdym razie blair jest strasznie nieasertywna,
zupełnie jak ja, ale, jak widać, czasem na dobre jej to wychodzi. ;p wzięła telefon, który zawibrował jej gdzieś w kieszeni spodni. - o mój boże - przyłożyła rękę do czoła. - plotkara napisała - skrzywiła się, widząc swoje zdjęcie. pewnie to było jakieś stare zdjęcie z wakacji. xd
Powrót do góry Go down
ian

ian


Liczba postów : 437
Join date : 23/06/2009

ianoweee - Page 5 Empty
PisanieTemat: Re: ianoweee   ianoweee - Page 5 Icon_minitimePią Wrz 25, 2009 11:59 pm

- jaka znów zemsta, za co niby? - lekko się zdziwił, ale i zarazem oburzył. w każdym razie skoro przytulała się do niego jakoś miło, to zerknął jej przez ramię do tego telefonu. w zasadzie się ucieszył, że zobaczył takie zdjęcie blair, jednak z drugiej strony niezbyt, bo teraz wszyscy będą mogli sobie ją tak oglądać! już się zastanawiał jak włamać się na stronę plotkary i to usnąć, jednak przytoczył tylko z lekkim uśmieszkiem na ustach i zarazem rozbawieniem: - chyba jednak nie boisz się wody - pokiwał poważnie głową, jednak ukrywanie śmiechu mu nie wyszło. nie śmiał się z blair, a właściwie z tego faktu, że znów wyjdzie na jego i będzie musiała iść na to nurkowanie.
Powrót do góry Go down
Blair

Blair


Liczba postów : 4452
Join date : 09/05/2009
Age : 33

ianoweee - Page 5 Empty
PisanieTemat: Re: ianoweee   ianoweee - Page 5 Icon_minitimeSob Wrz 26, 2009 12:01 am

- za to, że koniecznie chcesz, żebym była gruba i nieładna - wyjaśniła i wyłączyła stronę plotkary w swoim telefonie, odkładając go gdzieś na stolik. westchnęła ciężko, kiedy ian powiedział o tym, że blair wcale nie boi się wody. - oczywiście, że się boję. znaczy jeśli mam tak sobie pływać, to nie, ale jeśli mam nurkować... przecież ja się tam utopię - powiedziała, mając nadzieję, że to go przekona. ;p
Powrót do góry Go down
ian

ian


Liczba postów : 437
Join date : 23/06/2009

ianoweee - Page 5 Empty
PisanieTemat: Re: ianoweee   ianoweee - Page 5 Icon_minitimeSob Wrz 26, 2009 12:07 am

- tak, chcę żebyś była gruba i nieładna, nikt na ciebie nie spojrzał oprócz mnie, zamknę cię w domu i nie wypuszczę jeśli codziennie nie zjesz po dwa kubełki lodów - mówił to, cały czas się śmiejąc, bo to oczywiście nie chciał tak zrobić. po pierwsze blair by chyba rozwaliła te kubełki z lodami na jego łbie i byłoby źle, a po drugie to wiadomo. cmoknął ją w czubek głowy, przyjemnie głaszcząc po ramieniu bonusowo. fajne bonusiki. - nie utopisz się, co ty. teraz mnie nie przekonasz, że nie lubisz wody, wiesz? - roześmiał się przyjemnie, odgarniając jej włosy od twarzy gdzieś za ucho.
Powrót do góry Go down
Blair

Blair


Liczba postów : 4452
Join date : 09/05/2009
Age : 33

ianoweee - Page 5 Empty
PisanieTemat: Re: ianoweee   ianoweee - Page 5 Icon_minitimeSob Wrz 26, 2009 12:09 am

właściwie to już miała mówić, że co za różnica, czy ktoś na nią spojrzy, czy nie, skoro ona i tak jest wierna, ale mogłoby to dość zabawnie zabrzmieć, zważając na to, że to właśnie z ianem zdradziła swojego chłopaka. :<
- jesteś aż tak zazdrosny? - zapytała tylko z uśmiechem, całując go w policzek. - nie masz o co - zapewniła go. - lubię wodę, ale nie wtedy, kiedy muszę iść pod nią - wzdrygnęła się. - w wieku sześciu lat się topiłam, do tej pory mam traumę - wyjaśniła.
Powrót do góry Go down
ian

ian


Liczba postów : 437
Join date : 23/06/2009

ianoweee - Page 5 Empty
PisanieTemat: Re: ianoweee   ianoweee - Page 5 Icon_minitimeSob Wrz 26, 2009 12:17 am

- jestem - wzruszył ramionami, cholera, nawet otwarcie się do tego przyznając. w sumie dziwne, bo do zazdrości to człowiek niezbyt tak się przyznaje, ale może rzeczywiście ian był jakiś dzziiiwny? ; d ciekawe zagadnienie, będę miała o czym myśleć na matematyce we wtorek, to jest lekcja sprzyjająca dziwnym przemyśleniom na temat każdy. - nie utopisz się, przekonasz się o tym jutro - zapewnił ja, bo on już teraz nurkowania nie odpuści i dupcia blada.
Powrót do góry Go down
Blair

Blair


Liczba postów : 4452
Join date : 09/05/2009
Age : 33

ianoweee - Page 5 Empty
PisanieTemat: Re: ianoweee   ianoweee - Page 5 Icon_minitimeSob Wrz 26, 2009 12:20 am

- właściwie to... - urwała i machnęła ręką. - nieważne. nie idę na żadne nurkowanie - powiedziała i zamknęła mu usta pocałunkiem, w razie by chciał zaprotestować i powiedzieć, że pójdzie. pewnie chciała powiedzieć, że ona też jest zazdrosna, konkretniej to o florence, ale przecież florence miała camerona i blair nie miała żadnych powodów do zazdrości, a że nie chciała wyjść na jakąś debilkę, to dlatego tak nagle urwała, mając nadzieję, że ian nie będzie się dopytywał o co jej chodziło.
Powrót do góry Go down
ian

ian


Liczba postów : 437
Join date : 23/06/2009

ianoweee - Page 5 Empty
PisanieTemat: Re: ianoweee   ianoweee - Page 5 Icon_minitimeSob Wrz 26, 2009 12:23 am

no, ale pewnie się nie dopytywał, tylko sobie tam jeszcze chwilę grzecznie posiedzieli, aż ian nie chciał puścić blair z domu, bo pewnie wybiła północ i obawiał się nawet o taksówkarza, więc pewnie zasnęli na tej kanapie, jakoś miło przytuleni do siebie. och, jak uroczo, bo ja już lecę spać, może chodź kilka razy pójdę wcześniej i się wyśpię, bo temperatura w moim komputerze wzrosła aż za bardzo! ; * dobranoc! ; ***
Powrót do góry Go down
Sponsored content





ianoweee - Page 5 Empty
PisanieTemat: Re: ianoweee   ianoweee - Page 5 Icon_minitime

Powrót do góry Go down
 
ianoweee
Powrót do góry 
Strona 5 z 5Idź do strony : Previous  1, 2, 3, 4, 5

Permissions in this forum:Nie możesz odpowiadać w tematach
you give it all, but i want more. :: mieszkania ## houses :: apartamenty.-
Skocz do: