you give it all, but i want more.
Czy chcesz zareagować na tę wiadomość? Zarejestruj się na forum za pomocą kilku kliknięć lub zaloguj się, aby kontynuować.


na forum mamy l a t o
 
IndeksIndeks  SzukajSzukaj  Latest imagesLatest images  RejestracjaRejestracja  ZalogujZaloguj  

 

 Co nowego w NY?

Go down 
+7
pansy
Tony
florence
heather
Blair
Violet
gossipgirl
11 posters
Idź do strony : Previous  1, 2
AutorWiadomość
gossipgirl

gossipgirl


Liczba postów : 11
Join date : 05/07/2009

Co nowego w NY? - Page 2 Empty
PisanieTemat: Re: Co nowego w NY?   Co nowego w NY? - Page 2 Icon_minitimeCzw Wrz 17, 2009 11:07 pm

Muszę przyznać, słoneczka, że ostatnio sporo narozrabialiście. Do tego stopnia, że nie wiem, czy spamiętałam wszystko i czy zdążę to opisać! Przejdźmy jednak do rzeczy.

Max i Lauren
to chyba najbardziej toksyczna parka w NY. On ją bije, a ona i tak za każdym razem do niego wraca. Doszedł jednak Nicolas, była miłość Lauren. Przespali się ze sobą, po czym Max i Nicosię pobili. Nic szczególnego. Obecnie Maxio leży na detoxie i szczerze mówiąc to nie spodziewałabym się, że szybko stamtąd wyjdzie.

Tony, Heather i Blair
czyli najsławniejszy trójkąt w okolicy się rozpadł! Obie zdradziły Tony'ego, co mu się należało. Biedak, nie wiedząc co zrobić, uciekł do rodziców. Podejrzewam jednak, że wróci, prędzej czy później. Blair pocieszyła się dość szybko i po raz drugi przespała się z Ianem. Ciekawa jestem, czy coś z tego wyjdzie. Wydaje się to nawet dość prawdopodobne, gdyby nie to, że Ian nie jest zbyt dobrym partnerem do stałych związków. Heather dziś wyszła ze szpitala, to tak z newsów, zamieszkała u Blair. Ciekawe ile wytrzymają!

Violet i Matthew
jak myślicie, czy Violet uda się nakłonić swojego ukochanego do tego, by postarali się o dziecko? Nasza kochana Francuzeczka widocznie o tym marzy, a jej mężczyzna nie jest tym zachwycony. Violet, zastanów się - chciałabyś wychowywać dziecko ćpuna?

Florence, Cameron i... Jasmine
Florence i Cameron nie są przykładną parą. Wczoraj Cam miał swój pierwszy poważny występ, na którym nie pojawiła się jego ukochana. Pojawiła się za to... Blair. Aż dziw bierze, że nie była to Jasmine, bo wyraźnie czują do siebie miętę. Dzisiaj na przykład spędzają miły wieczór w jego apartamencie. Ale Florence wcale nie jest lepsza, gdyż nadal potajemnie wzdycha do Iana!

To by było na tyle, słoneczka.
Bawcie się i rozrabiajcie!
xoxo,
Gossipgirl.
Powrót do góry Go down
gossipgirl

gossipgirl


Liczba postów : 11
Join date : 05/07/2009

Co nowego w NY? - Page 2 Empty
PisanieTemat: Re: Co nowego w NY?   Co nowego w NY? - Page 2 Icon_minitimeSro Wrz 30, 2009 11:07 pm

Jestem z Was dumna! Wreszcie się postaraliście i mam co o Was napisać...

Największym newsem będzie chyba to, że wrócił nasz kochany casanova Tony! Z tego co mi wiadomo, przyjechał tylko na kilka dni. Ledwo przyjechał, a już namieszał... w głowie Blair oczywiście, która oficjalnie jest w szczęśliwym i aż za słodkim związku z Ianem, lecz nadal wzdycha do Tony'ego. Ciekawa jestem co obaj zrobią, jak o tym przeczytają! Ciekawe jest też to, że Heather zdaje się być o wiele silniejsza niż Blair, gdyż raczej nie poddała się ponownie urokowi Tony'ego. Albo jest dobrą aktorką. Nie będziemy się skupiać ciągle na naszym trójkąciku, który i tak się już rozpadł.
Uwaga, moi drodzy, VIOLET SIĘ NAĆPAŁA. Tak, tak. Wzięła sobie kokainę od Maximiliana i chyba nie chcę wiedzieć w jaki sposób mu za nią zapłaciła... Powodem naćpania się było to, że jej ukochany i niezastąpiony Matthew ją zdradził. Smutne, Violet, ale nie dalej jak parę miesięcy temu zrobiłaś to samo! No ale nie będziemy się w to zagłębiać, tylko może podeślemy Maximilianowi cenną informację - Twoja dziewczyna, która chyba już nią nie jest, Lauren spotkała się z niejakim Joshuą. Moim zdaniem coś ma się na rzeczy. Ciekawi mnie co dzieje się z Cameronem i Florence, o których słuch zaginął. Może chcą ratować swój wiązek i gdzieś razem wyjechali? Nie wiem, ale obiecuję, że się dowiem!
Brojcie dalej.

You know, you love me,
xoxo,
Gossipgirl.
Powrót do góry Go down
gossipgirl

gossipgirl


Liczba postów : 11
Join date : 05/07/2009

Co nowego w NY? - Page 2 Empty
PisanieTemat: Re: Co nowego w NY?   Co nowego w NY? - Page 2 Icon_minitimeNie Paź 25, 2009 9:07 pm

Co prawda w większości wyręczyły mnie już koleżanki po fachu, ale znowu jest o czym pisać! Chociażby o tym, że nasza biedna, naiwna Lauren wybaczyła Maximilianowi kolejny raz. Nie wiem, czy jest tak zaślepiona miłością, czy po prostu boi się, że Max zrobi coś sobie albo jej? Tony natomiast stwierdził, że nie zamierza wyjechać z NY. Może to ze względu na Blair, o którą nawet pobił się z Maxem? Podejrzewam, że tak, bo znowu się pogodzili i do siebie wrócili. Ciekawe na jak długo i ciekawe kto kogo pierwszy zdradzi. Violet natomiast postanowiła uciec od problemów i wyjechała do Francji. Wprawdzie uważa, że chce pogodzić się z ojcem i porozmawiać z rodzicami Matta, ale bardziej byłabym skłonna uwierzyć w to, że Liam nieco zawrócił jej w głowie i musi sobie w spokoju to przemyśleć - przecież ma narzeczonego... To tak w skrócie, a teraz wybieram się na imprezę, którą zorganizowała nowa krew, Julia.

You know, you love me,
xoxo,
Gossipgirl.
Powrót do góry Go down
gossipgirl

gossipgirl


Liczba postów : 11
Join date : 05/07/2009

Co nowego w NY? - Page 2 Empty
PisanieTemat: Re: Co nowego w NY?   Co nowego w NY? - Page 2 Icon_minitimePon Lis 09, 2009 4:27 pm

Wczorajsza impreza urodzinowa Alison była naprawdę... ciekawa. Głównie dlatego, że wróciła Sasza i jak szybko wróciła, tak szybko namieszała. Najwyraźniej leci na Joshuę, z którym całowała się na oczach jego nowej dziewczyny Julii (Heather, skarbie, naprawdę współczuję Ci Twoich miłosnych porażek). Ciekawe jak Joshua będzie się tłumaczył. Ciężarna Violet pokazała nam jeden ze swoich słynnych, pijackich tańców na barze. Pojawiła się też nawet Blair, której naprawdę ostatnio wcale nie widuję, a jeśli już widuję, to bez Tony'ego, więc domyślam się, że ich wielka miłość minęła. Natomiast Lauren i Max świetnie bawili się w domowych pieleszach. Następnym razem zasłońcie okna...

Znowu stajecie się nieco nudni!

You know, you love me,
xoxo,
Gossipgirl.
Powrót do góry Go down
sasza
Admin
sasza


Liczba postów : 191
Join date : 21/03/2009

Co nowego w NY? - Page 2 Empty
PisanieTemat: Re: Co nowego w NY?   Co nowego w NY? - Page 2 Icon_minitimePon Lis 09, 2009 8:46 pm

przyznawala, ze dopisywal jej swietny humor. po wczorajszym szalenstwie, lzach i przespanej nocy na lawce w parku, czula, ze znowu zyje. zaciagnela sie zapachem swojego nowego olejku flower garden, poczym przesunela sie niedbale w wannie, zeby pochwycic swoja wibrujaca blackberry. hm, zaczela czytac suckiteu, poczym rozesmiala sie glosno. viva la bitch ! - pomyslala. w jej glowie klebilo sie mnostwo komentarzy na temat tej sytuacji, jednak na chwile obecna liczyla sie tylko ona, diana krall i nieskonczona ilosc piany.
Powrót do góry Go down
https://therunway.forumpl.net
Sponsored content





Co nowego w NY? - Page 2 Empty
PisanieTemat: Re: Co nowego w NY?   Co nowego w NY? - Page 2 Icon_minitime

Powrót do góry Go down
 
Co nowego w NY?
Powrót do góry 
Strona 2 z 2Idź do strony : Previous  1, 2

Permissions in this forum:Nie możesz odpowiadać w tematach
you give it all, but i want more. :: hot news. :: suck-it.eu-
Skocz do: