you give it all, but i want more.
Czy chcesz zareagować na tę wiadomość? Zarejestruj się na forum za pomocą kilku kliknięć lub zaloguj się, aby kontynuować.


na forum mamy l a t o
 
IndeksIndeks  SzukajSzukaj  Latest imagesLatest images  RejestracjaRejestracja  ZalogujZaloguj  

 

 gucci store

Go down 
4 posters
AutorWiadomość
julia.




Liczba postów : 6
Join date : 23/04/2009

gucci store Empty
PisanieTemat: gucci store   gucci store Icon_minitimeCzw Kwi 23, 2009 10:53 pm

gucci store _images_hk_sp_gucci2_jun06_h__2106676091151433349891
Powrót do góry Go down
Keisha Mood

Keisha Mood


Liczba postów : 222
Join date : 23/03/2009

gucci store Empty
PisanieTemat: Re: gucci store   gucci store Icon_minitimeSob Kwi 25, 2009 7:04 pm

idąc szybkim krokiem,ulicami Nowego Jorku,spojrzała przez chwilę na widniejące logo GUCCI.
-pięć minut mnie nie zbawi-pomyślała,wchodząc do sklepu.
zaraz potem z jej torebki wydobył się dźwięk jej ulubionej piosenki
<dzwonek w komórce>,mianowicie dzwonił jej trener George.
-o,hej!-powiedziała,lekko zmieszana,gdyż właśnie zdała sobie sprawę,że spóźniła się na trening.
-Keisha wiem,że to ty mi płacisz,ale ja też mam jakieś zdanie.wiesz,która godzina?
-wiem.słuchaj wyobraź sobie taką sytuację: idzie koleś,umówiony na
ważne spotkanie,czy randkę i po drodzie widzi sklep z płytami.facet
jest muzykomaniakiem.wszedłbyś na jego miejscu?
-e,no jasne.-odparł zdziwiony. ale nie zagaduj mnie,tylko przychodź. oddam ci nawet za taksówkę,eh.
-no właśnie! wszedłbyś. a ja musiałam wejść do gucci. zaraz będę,tylko
kupię te śliczną fioletową torebkę i pierścionek,który właśnie
zauważyłam. ciao,George!
-ciao,Keisha.
w chwilę później,wyszła zadowolona ze sklepu,wsiadając w pierwszą lepszą taksówkę,jadąc na umówiony trening z Georgem.
Powrót do góry Go down
Alison

Alison


Liczba postów : 1105
Join date : 23/04/2009
Age : 35

gucci store Empty
PisanieTemat: Re: gucci store   gucci store Icon_minitimeWto Kwi 28, 2009 11:22 pm

Drzwi były zamkniete ale widziała że ktoś tam był, zaczęła walić w drzwi krzycząc :
- otwórzcie .
W końcu ktoś wyszedł i jej otworzył, rzuciła się na błyszczące czarne pantofelki a co najważniejsze na niskim obcasie.
- Moge je kupić? prosze, zapłace podwójnie.
Kobieta się zgodziła, Ali nie chciała przegapić tego wieeczoru, pierwszy raz mogłaby zobaczyć jak K i N się uwielbiają.
Wychodząc ze sklepu szybko zmieniła buty i już biegla do klubu.
Powrót do góry Go down
Alison

Alison


Liczba postów : 1105
Join date : 23/04/2009
Age : 35

gucci store Empty
PisanieTemat: Re: gucci store   gucci store Icon_minitimeCzw Maj 21, 2009 7:16 pm

No to weszła tu i zaczęła odrazu poszukiwać tego zegarku, znalazła go, a na dodatek był tańszy niż piszą w Vogue. Alis go kupiła, jednak odechciało jej sie zakupów i pojechała prosto do domu, zakładając przy tym zegarek.
Powrót do góry Go down
Blair

Blair


Liczba postów : 4452
Join date : 09/05/2009
Age : 33

gucci store Empty
PisanieTemat: Re: gucci store   gucci store Icon_minitimeNie Gru 13, 2009 8:23 pm

była niedziela, więc blair, tak jak ja, nudziła się niemiłosiernie. postanowiła się więc przejść, no i przechodząc obok tego sklepu, zapewne zauważyła na wystawie jakieś oszałamiające buty. weszła do środka, szukając ich wzrokiem. miała nawet to szczęście, że był jej rozmiar. szkoda, że nie miała szczęścia, co do ceny :<
Powrót do góry Go down
Sponsored content





gucci store Empty
PisanieTemat: Re: gucci store   gucci store Icon_minitime

Powrót do góry Go down
 
gucci store
Powrót do góry 
Strona 1 z 1
 Similar topics
-
» Virgin Store

Permissions in this forum:Nie możesz odpowiadać w tematach
you give it all, but i want more. :: miasto ## city :: New York. :: butiki.-
Skocz do: