you give it all, but i want more.
Czy chcesz zareagować na tę wiadomość? Zarejestruj się na forum za pomocą kilku kliknięć lub zaloguj się, aby kontynuować.


na forum mamy l a t o
 
IndeksIndeks  SzukajSzukaj  Latest imagesLatest images  RejestracjaRejestracja  ZalogujZaloguj  

 

 HighLine Ballroom

Go down 
+8
joshua
liam
Blair
ian
matthew
heather
Tony
Violet
12 posters
Idź do strony : 1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10  Next
AutorWiadomość
Violet

Violet


Liczba postów : 3212
Join date : 16/05/2009

HighLine Ballroom Empty
PisanieTemat: HighLine Ballroom   HighLine Ballroom Icon_minitimeCzw Cze 25, 2009 7:05 pm

HighLine Ballroom 1highlineballroom

sala koncertowa, na te kameralne i te mniej kameralne koncerty.
hej! może dziś gra twoja ulubiona kapela?
Powrót do góry Go down
Tony

Tony


Liczba postów : 1114
Join date : 01/06/2009

HighLine Ballroom Empty
PisanieTemat: Re: HighLine Ballroom   HighLine Ballroom Icon_minitimePon Cze 29, 2009 10:30 pm

przy kupnie biletu dowiedzieli się, że dzisiaj gra jakaś mało znana, debiutująca, indie rockowa kapela. kiedy weszli koncert już był rozpoczęty. dzikich tłumów nie było, ale muzyka była za to bardzo przyjemna - mam nadzieję, że lubisz takie klimaty. zresztą, z tego co widziałem w twoim mieszkaniu wnioskuję, że lubisz gitarowe brzmienia - uśmiechnął się do niej i objął ją ramieniem na wysokości nerek i wprowadził ją na tą salę. atmosfera była raczej kameralna, ale było całkiem przyjemnie.
Powrót do góry Go down
heather

heather


Liczba postów : 1586
Join date : 03/06/2009
Age : 32

HighLine Ballroom Empty
PisanieTemat: Re: HighLine Ballroom   HighLine Ballroom Icon_minitimePon Cze 29, 2009 10:36 pm

aż bym sama poszła sobie na jakiś koncert :c

nawet ucieszyła się z tego powodu, że nie ma zbyt dużych tłumów. nie chciała być wyniesiona gdzieś na początek, przygnieciona do sceny i żeby zginąć śmiercią tragiczną. co gorsza jakieś pogo, chryste, już mi słabo. zerknęła na scenę, czy przypadkiem nie są to jakieś wyprodukowane dzieciaki, na szczęście nie, więc odetchnęła z ulgą.
- wszystko jest dobre, nie licząc dzikiej muzyki w dzikich klubach - stwierdziła, pewnie było ją normalnie słuchać i nie musiała przekrzykiwać sama siebie. pewnie był tam jakiś bar, więc zamówiła dwa piwa, a co.
Powrót do góry Go down
Tony

Tony


Liczba postów : 1114
Join date : 01/06/2009

HighLine Ballroom Empty
PisanieTemat: Re: HighLine Ballroom   HighLine Ballroom Icon_minitimePon Cze 29, 2009 10:43 pm

- nawet nie są tacy źli - kiwnął głową w stronę sceny uśmiechając się do heather - coś mi się wydaje, że to niedługo będzie główne centrum rozrywki. przynajmniej dla mnie. zdecydowanie wolę koncerty od klubów. tu przynajmniej można posłuchać jakiejś fajnej muzyki i spotkać normalnych ludzi - wzruszył ramionami nie odczepiając uśmiechu z twarzy i obejmując ramieniem heather. pocałował ją lekko, a potem zaczął podrygiwać w rytm muzyki, która bądź co bądź dośc szybko wpadała w ucho. mieli szczęście ;p
Powrót do góry Go down
heather

heather


Liczba postów : 1586
Join date : 03/06/2009
Age : 32

HighLine Ballroom Empty
PisanieTemat: Re: HighLine Ballroom   HighLine Ballroom Icon_minitimePon Cze 29, 2009 10:52 pm

odgarnęła włosy od twarzy, które najwidoczniej bardzo chciały napić się piwa razem z nią. może nawet lekko się zirytowała, więc tupnęła kilka razy nogą w podłogę, bądź co bądź pewnie cały czas sobie przytupywała, ale wiadomo. napiła się łyka z butelki w którą potem podmuchała.
- hej, jeszcze nie wiemy co tu się będzie dziać na koniec - roześmiała się i oparła jakoś sprytnie o tonyego, że mogła sobie i przytupywać i patrzeć na scenę, nawet trochę podśpiewywać bo zagrali znaną jej piosenkę, hi.
Powrót do góry Go down
Tony

Tony


Liczba postów : 1114
Join date : 01/06/2009

HighLine Ballroom Empty
PisanieTemat: Re: HighLine Ballroom   HighLine Ballroom Icon_minitimePon Cze 29, 2009 10:55 pm

- wydaje mi się, że będzie tu o wiele spokojniej niż w klubach. może moja męska intuicja zawiedzie, no ale trudno - uśmiechnął się, po czym znowu cmoknął ją w usta i a potem również pociągnął łyka ze swojej szklanki z piwem. on pił ze szklanki, bo nie lubił pić z butelki ;p
Powrót do góry Go down
Violet

Violet


Liczba postów : 3212
Join date : 16/05/2009

HighLine Ballroom Empty
PisanieTemat: Re: HighLine Ballroom   HighLine Ballroom Icon_minitimePon Cze 29, 2009 11:03 pm

dziś był odpowiedni czas na jakąś imprezę, jak zresztą zawsze dla violet! odebrała smsa od heather i pobieżyła tutaj nie rozumiejąc co ona chce świętować, bo przecież niedawno się dowiedziała, że została zdradzona! dla tego też zdziwił ją strasznie widok tony'ego i heather razem. wyściskała na powitanie heather a tony'ego tylko zmierzyła podejrzliwie wzrokiem.
Powrót do góry Go down
heather

heather


Liczba postów : 1586
Join date : 03/06/2009
Age : 32

HighLine Ballroom Empty
PisanieTemat: Re: HighLine Ballroom   HighLine Ballroom Icon_minitimePon Cze 29, 2009 11:07 pm

napisałam posta i zamknęłam przeglądarkę What a Face

wyściskała violet na powitanie również, może nawet krzyknęła 'violet!', cnie.
- dawno cię nie widziałam! - uśmiechnęła się szeroko, cóż za nagła zmiana humoru, prawda. popatrzyła na violet, szukając jakiś śladów zmian czy coś w tym stylu, nawet ją obróciła wokół osi, jednak nic podejrzanego nie zauważyła! pociągnęła łyka ze swojej butelki, odrywając od niej etykietkę, to będzie jej nowe zajęcie!
Powrót do góry Go down
Violet

Violet


Liczba postów : 3212
Join date : 16/05/2009

HighLine Ballroom Empty
PisanieTemat: Re: HighLine Ballroom   HighLine Ballroom Icon_minitimePon Cze 29, 2009 11:11 pm

-aż się za tobą stęskniłam! - pisnęła z uśmiechem. po chwili jednak znowu zerknęła podejrzliwie na ich obu - a tak w ogóle to co tam u ciebie heather? co tam u was? - patrzała raz na tony'ego, raz na heather. była ciekawska, to jedna z tych wad, których nie mogła się pozbyć.
Powrót do góry Go down
heather

heather


Liczba postów : 1586
Join date : 03/06/2009
Age : 32

HighLine Ballroom Empty
PisanieTemat: Re: HighLine Ballroom   HighLine Ballroom Icon_minitimePon Cze 29, 2009 11:16 pm

zerknęła na tonyego, na violet, na scenę i gdyby mogła to pewnie jeszcze by na siebie spojrzała ; d whatever.
- w porządku, prawda? - uśmiechnęła się kącikowo, klepiąc tonyego po ramieniu. pewnie violet to od razu wydało się dziwne i pewnie miała ochotę ją zdzielić albo coś w ten deseń! albo tak sie heather wydawało. pociągnęła łyka z butelki, śpiewając dość głośno, ale zaraz zaczęła się śmiać, bo właściwie ona nieśmiała jest i ogólnie!
Powrót do góry Go down
Tony

Tony


Liczba postów : 1114
Join date : 01/06/2009

HighLine Ballroom Empty
PisanieTemat: Re: HighLine Ballroom   HighLine Ballroom Icon_minitimePon Cze 29, 2009 11:19 pm

- u nas wszystko w jak najlepszym porządku - uśmiechnął się do violet, a potem do heather, bawiąc się jej włosami i obejmując ją mocno. nawet przyłączył się do śpiewu ;p
Powrót do góry Go down
Violet

Violet


Liczba postów : 3212
Join date : 16/05/2009

HighLine Ballroom Empty
PisanieTemat: Re: HighLine Ballroom   HighLine Ballroom Icon_minitimePon Cze 29, 2009 11:21 pm

uniosła brwi, bo zdziwiła się i to trochę bardzo.
- acha, w takim razie cieszę się. zwłaszcza, że czytałam na plo, że tony i blair... - tutaj ugryzła się w język! znowu ten słowotok dał się we znaki. potem tylko machnęła ręką - no, nieważne. mam tylko nadzieję, że za drugim razem... - znowu chciała powiedzieć za dużo, więc znowu ugryzła się w język. idąc ich śladem również zamówiła piwo, żeby się czymś zająć, a nie tylko gadac xd
Powrót do góry Go down
heather

heather


Liczba postów : 1586
Join date : 03/06/2009
Age : 32

HighLine Ballroom Empty
PisanieTemat: Re: HighLine Ballroom   HighLine Ballroom Icon_minitimePon Cze 29, 2009 11:24 pm

zmrużyła oczy, kiwając głową na słowotok violet.
- wiem - wzruszyła ramionkami, uśmiechając się nawet lekko. nie chciało jej się wracać do tego tematu, szczególnie że raczej uważała go za zakończony, przynajmniej na razie! stwierdziła sobie w główce, że czasem violet przypadłby się jakiś ochroniarz, który zakrywałby jej buzię, kiedy będzie chciała coś powiedzieć! zachichotała tylko pod nosem, wyobrażając to sobie, ale zaraz wróciła do śpiewania, widocznie ich znała czy coś w tym stylu. zastanawiała się tylko co chciała zakończyć 'za drugim razem...', ale podpyta ją o to później!
Powrót do góry Go down
Tony

Tony


Liczba postów : 1114
Join date : 01/06/2009

HighLine Ballroom Empty
PisanieTemat: Re: HighLine Ballroom   HighLine Ballroom Icon_minitimePon Cze 29, 2009 11:29 pm

- wszystko będzie dobrze, nie będzie drugiego razu, jasne? - powiedział poważnym, stanowczym tonem. był trochę poirytowany, zresztą violet go chyba od zawsze trochę wkurzała ;p nie chciał dopuścić do tego, by ktokolwiek zasiał w heather wątpliwości co do ich związku. zaciągnął blair bardziej tak na parkiet i razem z nią pewnie zaczął podrygiwać w rytm muzyki.
Powrót do góry Go down
matthew

matthew


Liczba postów : 1096
Join date : 22/05/2009

HighLine Ballroom Empty
PisanieTemat: Re: HighLine Ballroom   HighLine Ballroom Icon_minitimePon Cze 29, 2009 11:33 pm

dobra, hejka.
przyszedł i on, szukając wzrokiem kogoś znajomego, robiło się tutaj coraz tłoczno. zaraz namierzył violet, przeciskając się do niej przez jakiś zagorzałych fanów, skaczących pod sceną. nie wiem gdzie tam wejście było, no nieważne ; d rzucił 'cześć' do heather i tonyego, czy coś w tym stylu. podszedł do violet od tyłu, unosząc ją niespodziewanie, ha!
Powrót do góry Go down
Violet

Violet


Liczba postów : 3212
Join date : 16/05/2009

HighLine Ballroom Empty
PisanieTemat: Re: HighLine Ballroom   HighLine Ballroom Icon_minitimePon Cze 29, 2009 11:38 pm

kiedy ją tak uniósł to wylała na siebie przez przypadek piwo, które trzymała w ręku, ups - uważaj trochę, zobacz co narobiłeś! - wrzasnęła odstawiając z hukiem szklankę na bar - i co ja teraz zrobię?! mokro mi! - tupnęła nogą trochę zła, ale potem w ramach powitania rzuciła się mu na szyję i pocałowała go gorąco w usta. violet najwyraźniej miała pms całe życie.
Powrót do góry Go down
Tony

Tony


Liczba postów : 1114
Join date : 01/06/2009

HighLine Ballroom Empty
PisanieTemat: Re: HighLine Ballroom   HighLine Ballroom Icon_minitimePon Cze 29, 2009 11:39 pm

kiedy zauważył matthew to rzucił w jego stronę 'cześć', po czym uśmiechnął się do niego nie przeszkadzając sobie w pląsaniu sobie w rytm muzyki z heather i śpiewaniu na całe gardło piosenek zespołu, który właśnie grał, hihi.
Powrót do góry Go down
matthew

matthew


Liczba postów : 1096
Join date : 22/05/2009

HighLine Ballroom Empty
PisanieTemat: Re: HighLine Ballroom   HighLine Ballroom Icon_minitimePon Cze 29, 2009 11:42 pm

spojrzał na jej zalaną bluzkę czy co tam na sobie miała.
- violet, sieroto jedna - stwierdził, podając jej jakieś chusteczki, które zakosił w tym momencie z baru. pocałował ją na powitanie, nie przeszkadzała mu nawet zalane ubranie, żeby objąć ją w talii i przyciągnąć do siebie. - wiesz, właściwie możesz to zdjąć, nie mam nic przeciwko - pokiwał mądrze głową i aż mu się oczy zaświeciły! - ty nie będziesz miała mokro, a ja będę miał radochę - uśmiechnął się diabelsko i zamówił sobie jakieś piwo czy tam coś.
Powrót do góry Go down
heather

heather


Liczba postów : 1586
Join date : 03/06/2009
Age : 32

HighLine Ballroom Empty
PisanieTemat: Re: HighLine Ballroom   HighLine Ballroom Icon_minitimePon Cze 29, 2009 11:46 pm

spojrzała w stronę wściekłej violet i zachichotała pod nosem, tak właściwie. okej, może nie chciała zbytnio przeszkadzać tonyemu w zabawie i ogólnie, ale przecież zawsze może wykręcić się tym, że ma urodziny, haha! przytuliła się do niego i zaczęła namiętnie całować, no bo właściwie jakby odrzucić to wszystko to zdążyła się stęsknić, cóż!
Powrót do góry Go down
Violet

Violet


Liczba postów : 3212
Join date : 16/05/2009

HighLine Ballroom Empty
PisanieTemat: Re: HighLine Ballroom   HighLine Ballroom Icon_minitimePon Cze 29, 2009 11:48 pm

zmrużyła oczy i zaczęła się w niego wpatrywać nienawistnym wzrokiem próbując go nim zabić xd - dobrze wiesz, że nie mogę tego tutaj zdjąć i że nie możesz mieć radochy, więc nie rób mnie ani sobie na nic ochoty! - syknęła półżartem nie zdejmując z twarzy tego nienawistnego spojrzenia xd - poza tym nie jestem sierotą, jestem półsierotą - burknęła. nie lubiła kiedy ktoś tak na nią mówił :<
Powrót do góry Go down
Tony

Tony


Liczba postów : 1114
Join date : 01/06/2009

HighLine Ballroom Empty
PisanieTemat: Re: HighLine Ballroom   HighLine Ballroom Icon_minitimePon Cze 29, 2009 11:51 pm

oho, tony'emu to się podobało i to bardzo. tony uwielbiał się całować, a na dodatek całował pewnie nieźle, więc odwzajemnił pocałunek przyciągając ją do soebie bliżej i nie zwracając uwagi na ludzi, którzy ich otaczają. zresztą, ci ludzie pewnie mają ich gdzieś, bo tu nie oni są największą atrakcją! ta myśl spowodowała tylko, że tony nabrał pewności i zaczął całować ją coraz to goręcej, hihi ;p
Powrót do góry Go down
matthew

matthew


Liczba postów : 1096
Join date : 22/05/2009

HighLine Ballroom Empty
PisanieTemat: Re: HighLine Ballroom   HighLine Ballroom Icon_minitimePon Cze 29, 2009 11:53 pm

jeśli ona tak, to on tak samo! w zamian za to nienawiste spojrzenie, kilka razy musiał łypnąc na nią okiem spod zmrużonych powiek. nie powiem, mogło ty wyglądać lekko groźnie ale również i zachęcająco, hihi. pokręcił głową, kiedy tak burknęła i w ramach przeprosin pogłaskał ją po głowie i cmoknąl w czoło.
- dobrze moja półsieroto - zmienił już wzrok na normalny, próbując podnieść kąciki ust violet kciukami, chcąc zobaczyć uśmiech, a nie zawistną minę :<
Powrót do góry Go down
heather

heather


Liczba postów : 1586
Join date : 03/06/2009
Age : 32

HighLine Ballroom Empty
PisanieTemat: Re: HighLine Ballroom   HighLine Ballroom Icon_minitimePon Cze 29, 2009 11:59 pm

na takich salach nie ma klimatyzacji zazwyczaj, znaczy na tych co ja byłam, ale to polska a nie nowy jork to kto wie, więc jeszcze tam heather zemdleje od tego wszystkiego, hihi ;dd złapała go za kołnierzyk koszuli, a jeśli nie miał koszuli to lekko złapała jego koszulkę na klatce piersiowej, przyciągając do siebie. właściwie stali na środku, więc niektórzy zaczęli się przeciskać, ale mniejsza o to,
Powrót do góry Go down
Violet

Violet


Liczba postów : 3212
Join date : 16/05/2009

HighLine Ballroom Empty
PisanieTemat: Re: HighLine Ballroom   HighLine Ballroom Icon_minitimeWto Cze 30, 2009 12:05 am

- no, tak już lepiej - rozśmieszyło ją to, jak podnosił jej palcami kąciki ust, ale powstrzymała się od swojego durnego chichotu, tylko cicho parsknęła. ale potem znowu spojrzała na swoją bluzkę i plisowaną spódniczkę, która była zalana alkoholem i lekko się skrzywiła. wtem zespół zagrał jakiś cover piosenki, którą violet uwielbiała! więc szybko się ożywiła i z uśmiechem na twarzy spojrzała na scenę i zaczęła tą piosenkę śpiewać. nawet umiała śpiewać ;p
Powrót do góry Go down
Tony

Tony


Liczba postów : 1114
Join date : 01/06/2009

HighLine Ballroom Empty
PisanieTemat: Re: HighLine Ballroom   HighLine Ballroom Icon_minitimeWto Cze 30, 2009 12:08 am

- heather, przestań, zanim cię rozbiorę - uprzedził ją ostrzegawczym tonem, po czym się głośno zaśmiał - mówię serio - a to już powiedział całkiem poważnie, świdrując ją lekko wzrokiem. och. - nie chcę, żeby ktokolwiek oprócz mnie widział cię roznegliżowaną, a wiem, że się nie powstrzymam jeśli nie przestaniesz - znowu się zaśmiał.
Powrót do góry Go down
Sponsored content





HighLine Ballroom Empty
PisanieTemat: Re: HighLine Ballroom   HighLine Ballroom Icon_minitime

Powrót do góry Go down
 
HighLine Ballroom
Powrót do góry 
Strona 1 z 10Idź do strony : 1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10  Next

Permissions in this forum:Nie możesz odpowiadać w tematach
you give it all, but i want more. :: miasto ## city :: New York. :: bary & cluby.-
Skocz do: