you give it all, but i want more.
Czy chcesz zareagować na tę wiadomość? Zarejestruj się na forum za pomocą kilku kliknięć lub zaloguj się, aby kontynuować.


na forum mamy l a t o
 
IndeksIndeks  SzukajSzukaj  Latest imagesLatest images  RejestracjaRejestracja  ZalogujZaloguj  

 

 Top Of The Rock

Go down 
+2
Tony
Violet
6 posters
Idź do strony : Previous  1, 2, 3, 4  Next
AutorWiadomość
abilene

abilene


Liczba postów : 776
Join date : 24/04/2009

Top Of The Rock - Page 2 Empty
PisanieTemat: Re: Top Of The Rock   Top Of The Rock - Page 2 Icon_minitimeNie Lip 19, 2009 3:56 pm

haha, też plan, ale tak dziko ; d znaczy wiadomo, że przecież pewnie za te dziewięć miesięcy forko padnie, skróćmy to do trzech tygodni!

abi dalej trzymała się poręczy, szczególnie jak spojrzała w dół. zastanawiała się w ogóle, po co tu wlazła! w każdym razie uśmiechnęła się lekko, jedną ręką obejmując filar, a drugą przytrzymując włosy, żeby jej nie wchodziły wszędzie gdzie się da.
- co u mnie - powtórzyła sobie pod nosem, zastanawiając się nad odpowiedzią - pojechałam do dziadków, jednak chyba byli tak zdziwieni na mój widok, że aż kazali mi się wynosić - zachichotała pod nosem, ale to nie był raczej powód do śmiechu. jednak starała się tym nie przejmować i takie inne. - czyli nic szczególnego - wzruszyła ramionkami, poprawiając jakąś ładną bluzkę ciążową z wyszywanymi kwiatkami, aż chce mi się samej być w ciąży dla takich bluzek ; dd
Powrót do góry Go down
Blair

Blair


Liczba postów : 4452
Join date : 09/05/2009
Age : 33

Top Of The Rock - Page 2 Empty
PisanieTemat: Re: Top Of The Rock   Top Of The Rock - Page 2 Icon_minitimeNie Lip 19, 2009 3:59 pm

cicho, ma nie paść, bo to moje ulubione, znaczy w sumie jedyne :c

- przykro mi - powiedziała. - więc zostajesz tutaj? - dodała, nawet ucieszona z tego powodu. zerknęła w dół, dobrze, że była dość daleko od tej balustrady, czy jak to się tam nazywa, bo chyba by narobiła wrzasku na całe miasto. przestała więc patrzeć w dół i przeniosła wzrok na abilene. - w sumie to nawet chyba dobrze - wzruszyła ramionami. nie wiedziała, czy dla abi to dobrze, może wolała mieszkać w holandii z dziadkami. ale blair się ucieszyła, tak czy siak.
Powrót do góry Go down
abilene

abilene


Liczba postów : 776
Join date : 24/04/2009

Top Of The Rock - Page 2 Empty
PisanieTemat: Re: Top Of The Rock   Top Of The Rock - Page 2 Icon_minitimeNie Lip 19, 2009 4:05 pm

- zostaję tutaj, jak na razie, ale chyba mi się nie odmieni - stwierdziła, nawet odważyła się podejść do balustrady i spojrzeć sobie na panoramę nowego jorku. pewnie ona wolała jakieś pola, łąki i góry niż drapacze chmur :c no i gdyby mogła cofnąć czas to by została na dupie w tej holandii i nie przeprowadzała się tutaj. tak przynajmniej sobie myślała kilka dni temu. - ale myślę, że mi się już nie odmieni, chyba że będę znów strasznie niezdecydowana i gadała nie od rzeczy tak jak teraz - zaśmiała się pod nosem sama z siebie najwidoczniej i przyjrzała się uważnie blair, uśmiechając się promiennie i ogólnie fajnie.
Powrót do góry Go down
Blair

Blair


Liczba postów : 4452
Join date : 09/05/2009
Age : 33

Top Of The Rock - Page 2 Empty
PisanieTemat: Re: Top Of The Rock   Top Of The Rock - Page 2 Icon_minitimeNie Lip 19, 2009 4:09 pm

przyjrzała się jeszcze raz całej tej panoramie. stwierdziła, że we francji jest chyba ładniej, i że koniecznie musi się tam kiedyś wybrać. póki co czeka ją londyn, w sierpniu. uśmiechnęła się na samą myśl, bo w zasadzie nie mogła się już tego doczekać. co prawda wtedy większość rodziny dowie się o tym, że spodziewa się dziecka i to będzie pewnie straszne. na razie wiedzieli tylko rodzice, a jak reszta rodziny zareaguje tak, jak oni, to blair się chyba załamie. westchnęła sobie cicho.
- zostań - powiedziała, mając wrażenie, że to nie jest żaden argument, skoro abilene będzie chciała, to pewnie i tak wyjedzie, no cóż. w każdym razie blair miała pewnie jakieś takie poczucie, że abi jest jedną z niewielu osób, które naprawdę ją rozumieją, hmhmhm. - a zresztą, szczerze mówiąc, to z chęcią też bym gdzieś wyjechała - uśmiechnęła się. okej, może powinna być teraz szczęśliwa i takie tam, ale chyba za dużo o tym wszystkim myślała i wcale nie była aż taka szczęśliwa.
Powrót do góry Go down
abilene

abilene


Liczba postów : 776
Join date : 24/04/2009

Top Of The Rock - Page 2 Empty
PisanieTemat: Re: Top Of The Rock   Top Of The Rock - Page 2 Icon_minitimeNie Lip 19, 2009 4:20 pm

popatrzyła chwilę jeszcze na jakiś wysoki budynek w dziwnym kolorze. zamyśliła się na chwilę, co pewnie było widać, bo wyglądała raczej jakby na twarzy miała jakąś maskę i była tutaj dla ozdoby. jednak po chwili się ocknęła, mrugając szybko oczami. w sumie to powinno się mówić, że szybko mrugała powiekami, cnie? ; d
- możesz pomyśleć o jakimś wyjeździe, zabrać kogoś i się tym cieszyć - powiedziała rozradowana raczej pomysłem jaki wymyśliła blair, hihi. pobębniła chwilę palcami w balustradę, nucąc sobie aż jakąś do bólu optymistyczną piosenkę. chyba abi stara się zaczynać myśleć jakoś pozytywnie. i jej się udaje!
Powrót do góry Go down
Blair

Blair


Liczba postów : 4452
Join date : 09/05/2009
Age : 33

Top Of The Rock - Page 2 Empty
PisanieTemat: Re: Top Of The Rock   Top Of The Rock - Page 2 Icon_minitimeNie Lip 19, 2009 4:27 pm

roześmiała się z jej pomysłu, wpatrując się w jeden z najwyższych budynków i złapała się rękoma jakiejś poręczy, lekko się wychylając, ale nie tak, że już miała stan nieważkości!
- taaak, pomyślę nad tym - znowu się zaśmiała, a potem odgarnęła włosy za uszy. - kocham nowy jork, nie wyobrażam sobie spędzić całego życia gdzieś indziej - wzruszyła ramionami. właściwie dużo złego spotkało w nowym jorku, ale też dużo dobrego.
Powrót do góry Go down
abilene

abilene


Liczba postów : 776
Join date : 24/04/2009

Top Of The Rock - Page 2 Empty
PisanieTemat: Re: Top Of The Rock   Top Of The Rock - Page 2 Icon_minitimeNie Lip 19, 2009 4:30 pm

posłała blair pytający wzrok czemu właściwie śmieje się z jej cudownego i jakże spontanicznego pomysłu :< przecież wydawał jej się całkiem fajny i ogólnie sama by chciała pojechać nad jakieś jeziorko, ale nawet jeśli to nie będzie jej się chciało ruszyć dupska+brzuchola. oparła się łokciem o barierkę, kładąc podbródek na nadgarstku.
- mi się nowy jork już źle kojarzy - westchnęła sobie pod nosem, wbijając wzrok w najwyższy budynek na horyzoncie, żeby tylko nie spoglądać w dół.
Powrót do góry Go down
Blair

Blair


Liczba postów : 4452
Join date : 09/05/2009
Age : 33

Top Of The Rock - Page 2 Empty
PisanieTemat: Re: Top Of The Rock   Top Of The Rock - Page 2 Icon_minitimeNie Lip 19, 2009 4:33 pm

zerknęła na nią kątem oka. w zasadzie chyba nie powinna jej się dziwić, dlatego też się nie dziwiła. poklepała ją pokrzepiająco po ramieniu.
- będzie dobrze, serio. urodzisz dziecko i będziesz szczęśliwa - starała się, żeby ton jej głosu zabrzmiał jak najbardziej przekonująco. dzisiaj postanowiła też myśleć optymistycznie, więc pewnie będzie tak, jak mówiła, a przynajmniej tak jej się dziś zdawało.
Powrót do góry Go down
abilene

abilene


Liczba postów : 776
Join date : 24/04/2009

Top Of The Rock - Page 2 Empty
PisanieTemat: Re: Top Of The Rock   Top Of The Rock - Page 2 Icon_minitimeNie Lip 19, 2009 4:38 pm

jednak spojrzała jkoś automatycznie w dół i tak samo automatycznie zakręciło jej się w główce. więc szybko od barierki odskoczyła, siadając sobie na jakimś podeście, który prowadził jeszcze wyżej. może nie zastawiała tak bardzo wejścia, a ludzie jej nie potrubują :<
- ale ja się boję, że dziecko będzie bardziej podobne do czaka niż do mnie i je znielubię jeszcze bardziej - zabrzmiała jak lekko rozkapryszony bachor, więc tylko spojrzała badawczo na blair, śmiejąc się cicho pod nosem. może będzie próbowała obrócić swoją fanaberię w jakiś żart czy coś ; d
Powrót do góry Go down
Blair

Blair


Liczba postów : 4452
Join date : 09/05/2009
Age : 33

Top Of The Rock - Page 2 Empty
PisanieTemat: Re: Top Of The Rock   Top Of The Rock - Page 2 Icon_minitimeNie Lip 19, 2009 4:41 pm

uśmiechnęła się i usiadła sobie obok niej. teraz pewnie nie było już żadnego przejścia, no trudno, ludzie będą musieli poczekać, aż się naplotkują, haha. oparła sobie łokieć o kolano i brodę na ręku.
- jeszcze bardziej? znaczy, że teraz też go nie lubisz? - zapytała, zanim ugryzła się w język, a potem spojrzała na nią przepraszająco. w sumie doszło do niej, że może nie powinna pytać o takie rzeczy.
Powrót do góry Go down
abilene

abilene


Liczba postów : 776
Join date : 24/04/2009

Top Of The Rock - Page 2 Empty
PisanieTemat: Re: Top Of The Rock   Top Of The Rock - Page 2 Icon_minitimeNie Lip 19, 2009 4:45 pm

- niezbyt - przyznała szczerze. no cóż, pewnie nawet to nie było zbytnio uzasadnione! oparła łokieć o kolano, a ręką rysowała jakieś niestworzone wzorki na drugim kolanie. trochę to zagmatwałam, ale mam nadzieję, że wiesz o co chodzi! w każdym razie spuściła wzrok na swoje buty, przytupując niedogaszony niedopałek papierosa, przecież nikt nie chce pożaru!
Powrót do góry Go down
Blair

Blair


Liczba postów : 4452
Join date : 09/05/2009
Age : 33

Top Of The Rock - Page 2 Empty
PisanieTemat: Re: Top Of The Rock   Top Of The Rock - Page 2 Icon_minitimeNie Lip 19, 2009 4:48 pm

wiem, wiem.

już miała powiedzieć, że pewnie kiedy zobaczy dziecko, to jej się odwidzi, ale może wcale się tak nie stanie, toteż nic nie powiedziała.
- rozumiem - powiedziała całkiem szczerze. na początku pewnie czuła zupełnie to samo, co abilene. całe szczęście, że teraz jej się to odmieniło, ciekawe na ile, tak swoją drogą. pewnie na tyle, dopóki dziecko nie zacznie płakać po nocach. ;d
Powrót do góry Go down
abilene

abilene


Liczba postów : 776
Join date : 24/04/2009

Top Of The Rock - Page 2 Empty
PisanieTemat: Re: Top Of The Rock   Top Of The Rock - Page 2 Icon_minitimeNie Lip 19, 2009 5:01 pm

- w sumie to mam nadzieję, że jak zobaczę tego małego stwora to mi się wszystko odwidzi - wyznała, ojej. jakby czytała blair w myślach normalnie! jednak tak nie było, więc kontynuowała swoje marudzenie dalej. westchnęła tylko na początek sobie pod nosem. - no i myślałam też, żeby oddać do adopcji, nie wiem czy sobie poradzę zresztą, nie oszukujmy się, kto będzie chciał dziewczynę z dzieckiem - prychnęła lekko drwiąco i ogólnie beznadziejnie. pewnie jej entuzjazm na chwilę zniknął, ale zaraz uśmiechnęła się, żeby trzymać fason. - przepraszam, może nie chcesz tego słuchać - machnęła ręką, wyciągając nogi przed siebie.
Powrót do góry Go down
Blair

Blair


Liczba postów : 4452
Join date : 09/05/2009
Age : 33

Top Of The Rock - Page 2 Empty
PisanieTemat: Re: Top Of The Rock   Top Of The Rock - Page 2 Icon_minitimeNie Lip 19, 2009 5:12 pm

- nie, nie, nie. daj spokój, abi, mów - zachęciła ją. zawsze lepiej jest się komuś wygadać. - do adopcji? poradzisz sobie i będziesz doskonałą mamą, na pewno lepszą niż ja - zapewniła ją. naprawdę tak myślała. - poza tym nikt nie powiedział, że skoro masz dziecko, to nie możesz sobie z nikim ułożyć znów życia - powiedziała i wyciągnęła z torebki jakieś ciasteczka, częstując nimi abilene, na poprawę humoru.
Powrót do góry Go down
abilene

abilene


Liczba postów : 776
Join date : 24/04/2009

Top Of The Rock - Page 2 Empty
PisanieTemat: Re: Top Of The Rock   Top Of The Rock - Page 2 Icon_minitimeNie Lip 19, 2009 5:17 pm

poczęstowała się więc, nawet już się nie zastanawiała gdzie owe ciasteczko jej się odłoży, bo to chyba nie będzie jej jedyne zmartwienie przez najbliższy okres czasu.
- no bo nawet jakbyś była facetem, to nie wiem czy byś chciała związać się z dziewczyną, która ma dziecko nie z tobą - wzruszyła ramionkami jeszcze raz, wbijając wzrok w jakąś ulotkę, którą wiatr poniewierał bo całym tym tarasie widokowym. - a jest wiele małżeństw, które potrzebują dziecko bardziej niż ja - zauważyła, wracając do rysowania wzroków na swoim kolanie.
Powrót do góry Go down
Blair

Blair


Liczba postów : 4452
Join date : 09/05/2009
Age : 33

Top Of The Rock - Page 2 Empty
PisanieTemat: Re: Top Of The Rock   Top Of The Rock - Page 2 Icon_minitimeNie Lip 19, 2009 5:24 pm

też wzięła ciasteczko i odgryzła kawałek, zastanawiając się nad tym, co powiedziała abi. w zasadzie to nie brzmiało tak źle. blair też wcale się nie spieszyło do macierzyństwa, ale zdążyła już pokochać to dziecko, chociaż domyślała się, że tony nie pozwoliłby oddać jej dziecka do adopcji. westchnęła tylko, odganiając szybko te myśli. pewnie kiedyś tam by żałowała tej decyzji, tak myślę.
- twój wybór. ale przemyśl to dobrze - powiedziała i dokończyła ciasteczko, po czym znowu zapatrzyła się na panoramę.
Powrót do góry Go down
abilene

abilene


Liczba postów : 776
Join date : 24/04/2009

Top Of The Rock - Page 2 Empty
PisanieTemat: Re: Top Of The Rock   Top Of The Rock - Page 2 Icon_minitimeNie Lip 19, 2009 5:28 pm

abi zaraz się ocknęła ze swojego użalania, z lekko przerażoną miną. zakryła usta dłonią i zrobiła oczy jak pięciozłotówki, kręcąc przecząco głową.
- tylko ty nie zrób jakiejś głupoty przez moje beznadziejnie gadanie! - o mało co nie krzyknęła, ale na szczęście tylko powiedziała to lekko zdenerwowanym i przerażonym tonem. zrobiła minę typu 'ups!', czyli skrzywiła się lekko zagryzając dolną wargę. abi się zdawało, że blair jest w bardziej komfortowej sytuacji niż ona. o ile taka sytuacja może być komfortowa, ale mniejsza o to. wiadomo o co chodzi!
Powrót do góry Go down
Blair

Blair


Liczba postów : 4452
Join date : 09/05/2009
Age : 33

Top Of The Rock - Page 2 Empty
PisanieTemat: Re: Top Of The Rock   Top Of The Rock - Page 2 Icon_minitimeNie Lip 19, 2009 5:34 pm

no cóż, fakt, może i blair była w bardziej komfortowej sytuacji, chociaż nabrała 4831098 podejrzeń i pewnie uważała zupełnie inaczej.
- nic nie zrobię - obiecała, uśmiechając się lekko i podsunęła jej znów ciasteczka. - częstuj się, nie zjem tego sama, bo nie zmieszczę się w drzwiach i się załamię - roześmiała się i wyciągnęła przed siebie nogi, nie zważając na to, że akurat ktoś przechodził i niemal się nie potknął.
Powrót do góry Go down
abilene

abilene


Liczba postów : 776
Join date : 24/04/2009

Top Of The Rock - Page 2 Empty
PisanieTemat: Re: Top Of The Rock   Top Of The Rock - Page 2 Icon_minitimeNie Lip 19, 2009 5:38 pm

hihi, zrób z blair csi kryminalne zagadki nowego jorku i detektywa ; d
- ja już się nie mieszczę - udała lekko oburzony ton, ale po chwili się roześmiała, biorąc kolejne ciasteczka. pewnie to te ciasteczka jej poprawiały humor, jakieś magiczne. może blair coś do nich dosypała? ; d okej, bez takich! w każdym razie podniosła tyłkek z niezbyt wygodnych w położeniu schodków, zerkając na zegarek. - wiesz, będę musiała lecieć, ale jakoś może się zdzwonimy i pójdziemy gdzieś wieczorem. oczywiście reflektujemy teraz tylko spacerki - skrzywiła się lekko, że niezbyt to internesujące! ale zaraz uśmiechnęła się promiennie i poszła pewnie (aż rymuję), bo ja muszę lecieć. będę wieczorkiem ; **
Powrót do góry Go down
Blair

Blair


Liczba postów : 4452
Join date : 09/05/2009
Age : 33

Top Of The Rock - Page 2 Empty
PisanieTemat: Re: Top Of The Rock   Top Of The Rock - Page 2 Icon_minitimePon Sie 03, 2009 9:00 pm

w sumie nie mogła się doczekać końca wakacji, bo zaczynała się nudzić. z tym, że dla niej wakacje kończyły się w październiku, więc pewnie przez te dwa miesiące umrze z nudów. obserwowała sobie panoramę nowego jorku, którą mogłaby oglądać dniami i nocami. spojrzała w dół, aż obudził się w niej lęk wysokości, więc szybko odskoczyła od barierki i usiadła na jakichś schodkach, postanawiając obserwować panoramę z daleka.
Powrót do góry Go down
Violet

Violet


Liczba postów : 3212
Join date : 16/05/2009

Top Of The Rock - Page 2 Empty
PisanieTemat: Re: Top Of The Rock   Top Of The Rock - Page 2 Icon_minitimePon Sie 03, 2009 9:07 pm

jak można chcieć końca wakacji?! no jak?!
powiedzmy, że violet umówiła się tutaj z blair, bo dawno jej nie widziała i takie tam. kiedy tylko ją zobaczyła, to ogromny uśmiech zawitał na jej twarzy. przytuliła ją na powitanie, a potem westchnęła rozmarzona zerkając na panoramę nowego jorku. w takim późno popołudniowym słońcu wyglądała jeszcze lepiej - jak ja dawno cię nie widziałam! mów co tam się u ciebie działo! wszystko w porządku? no i poza tym, jak tam dzidzia? - pogłaskała blair po brzuszku. no cóż, violet chyba jeszcze nie jest uświadomiona w kwestii ciąży blair ;p
Powrót do góry Go down
Blair

Blair


Liczba postów : 4452
Join date : 09/05/2009
Age : 33

Top Of The Rock - Page 2 Empty
PisanieTemat: Re: Top Of The Rock   Top Of The Rock - Page 2 Icon_minitimePon Sie 03, 2009 9:10 pm

też nie wiem jak :<

kompletnie zapomniała o tym, że violet o niczym nie wie, więc lekko się zdziwiła. zmarszczyła brwi, spoglądając na nią i zastanawiając się, czy przypadkiem coś jej się nie pomieszało.
- nie jestem w ciąży - powiedziała w końcu. - właściwie chyba powinnam powiedzieć, że nie jestem JUŻ w ciąży - wzruszyła ramionkami, chociaż wyglądała na całkiem zadowoloną z tego faktu. - a co u ciebie? - chyba nie była na bieżąco co się dzieje u jej znajomych.
Powrót do góry Go down
Violet

Violet


Liczba postów : 3212
Join date : 16/05/2009

Top Of The Rock - Page 2 Empty
PisanieTemat: Re: Top Of The Rock   Top Of The Rock - Page 2 Icon_minitimePon Sie 03, 2009 9:18 pm

wmurowało ją trochę i spojrzała na blair wielkimi ze zdziwienia oczami. zamrugała kilkakrotnie. wliczając w to wszystko wrażenie, że blair jest raczej zadowolona z takiego stanu rzeczy, to do głowy przyszła jej tylko jedna myśl - usunęłaś?! - rzekła zdziwiona - na twoim miejscu zrobiłabym to o wiele szybciej. mam tylko nadzieję, że potem nie będziesz mieć wyrzutów sumienia przez to. i co na to tony? pewnie się cieszy - stwierdziła, po czym kontynuowała słowotok - już rozmyślałam nad prezentem dla waszego dzieciaczka i już nawet chciałam zaproponować, żeby nazywało się violet, jeśli będzie dziewczynką, albo viktor jeśli będzie chłopcem. śliczne imiona, prawda? - zachichotała głupio, po czym położyła rękę blair na ramieniu - mam nadzieję, że nie cierpiałaś z tego powodu - stwierdziła z poważną miną i współczuciem w głosie - a co u mnie? chyba sporo się nawet działo - skrzywiła się i podrapała się w lekkim zamyśleniu po głowie.
Powrót do góry Go down
Blair

Blair


Liczba postów : 4452
Join date : 09/05/2009
Age : 33

Top Of The Rock - Page 2 Empty
PisanieTemat: Re: Top Of The Rock   Top Of The Rock - Page 2 Icon_minitimePon Sie 03, 2009 9:22 pm

słuchała jej słowotoku, nie mając serca i odwagi jej przerwać, tylko raz po raz otwierała usta, jakby chciała coś powiedzieć, ale za każdym razem violet kontynuowała.
- nie, nie usunęłam - pokręciła przecząco głową. - poroniłam - powiedziała całkiem spokojnym tonem. chyba nie miała zamiaru z tego powodu rozpaczać, bo przecież pewnie i tak kiedyś będzie miała dzieci, tylko może niekoniecznie w wieku dziewiętnastu lat. - tony? tak, pewnie się cieszy - pokiwała głową. w zasadzie sam jej to powiedział, ale rozumiała go, więc nie była wściekła, czy coś takiego. - sporo, to znaczy? - podchwyciła, patrząc na nią z zaciekawieniem.
Powrót do góry Go down
Violet

Violet


Liczba postów : 3212
Join date : 16/05/2009

Top Of The Rock - Page 2 Empty
PisanieTemat: Re: Top Of The Rock   Top Of The Rock - Page 2 Icon_minitimePon Sie 03, 2009 9:32 pm

- poroniłaś?! ale jak? spadłaś ze schodów? potknęłaś się o coś i upadłaś? o mój boże, a może ciebie też ktoś cię pobił?! - wyobraźni i talentu w ubzduraniu sobie pewnych faktów jej chyba nie dogoni nikt - nie zdziwiłabym się. ostatnio to w kręgu moich znajomych zdarza się dość często - potem ugryzła się w język, bo możliwe, że gada za dużo i że tego nie powinna mówić - sporo, to znaczy, że kiedy pojechałam do francji, to dostałam kota. od mojego taty, żebym nauczyła się odpowiedzialności. ale on się okazał być totalną bestią! zdemolował mi mieszkanie i na dodatek timo, mój brat, ma na niego alergię. już nie wiem co robić. kocham go bardzo i nawet za nim tęsknie, bo oddałam go na kilka dni ian'owi, bo obiecał się nim opiekować w sytuacjach kryzysowych. z resztą, nie wiem jak on to robi, ale felix przy ian'ie jest potulny jak baranek. nie wiem co on ma takiego w sobie. poza tym matthew jest na odwyku, za nim też tęsknię. ech... za tobą też tęskniłam, ale na szczęście mogę się dziś z tobą widzieć - uśmiechnęła się. violet tęskniła za rozmową z blair, biotrąc pod uwagę to ile mówi ;p
Powrót do góry Go down
Sponsored content





Top Of The Rock - Page 2 Empty
PisanieTemat: Re: Top Of The Rock   Top Of The Rock - Page 2 Icon_minitime

Powrót do góry Go down
 
Top Of The Rock
Powrót do góry 
Strona 2 z 4Idź do strony : Previous  1, 2, 3, 4  Next

Permissions in this forum:Nie możesz odpowiadać w tematach
you give it all, but i want more. :: miasto ## city :: New York. :: inne.-
Skocz do: