you give it all, but i want more.
Czy chcesz zareagować na tę wiadomość? Zarejestruj się na forum za pomocą kilku kliknięć lub zaloguj się, aby kontynuować.


na forum mamy l a t o
 
IndeksIndeks  SzukajSzukaj  Latest imagesLatest images  RejestracjaRejestracja  ZalogujZaloguj  

 

 Tony

Go down 
4 posters
Idź do strony : Previous  1, 2, 3 ... 10, 11, 12
AutorWiadomość
Tony

Tony


Liczba postów : 1114
Join date : 01/06/2009

Tony - Page 12 Empty
PisanieTemat: Re: Tony   Tony - Page 12 Icon_minitimeCzw Paź 22, 2009 6:17 pm

obudził się dość późno. blair już przy nim nie było, czyli mógł wywnioskować, że uciekła, jak tylko zrobiło się jasno. no cóż, trudno xd pewnie dzisiejszy dzień spędzi na obżeraniu się słodyczami i oglądaniu bajek z sally, bo innych pomysłów, jak spędzić dzisiejszy wolny czas to nie miał.
Powrót do góry Go down
Blair

Blair


Liczba postów : 4452
Join date : 09/05/2009
Age : 33

Tony - Page 12 Empty
PisanieTemat: Re: Tony   Tony - Page 12 Icon_minitimeSro Lis 11, 2009 9:13 pm

to pewnie przyszli tutaj, bo blair nie wiedziała, czy heather jest w domu, a chyba chciała uniknąć spotkania całej trójcy, przynajmniej dzisiaj, dopóki jeszcze była w takim nastroju, że łatwo można się zdenerwować :< a że nie umiem zaczynać u kogoś, to zakładam, że zdjęli buty i kurtki/płaszcze. xd
Powrót do góry Go down
Tony

Tony


Liczba postów : 1114
Join date : 01/06/2009

Tony - Page 12 Empty
PisanieTemat: Re: Tony   Tony - Page 12 Icon_minitimeSro Lis 11, 2009 9:19 pm

- napijesz się czegoś? - standardowe pytanie, ale no trudno. pewnie jak zwykle trafili do salonu, tony kazał jej się rozgościć i takie tam rzeczy. potem pewnie usadowił się obok blair na sofie, objął ją ramieniem, a potem przytulił, bo najwidoczniej lubił się poprzytulać czasem <3
Powrót do góry Go down
Blair

Blair


Liczba postów : 4452
Join date : 09/05/2009
Age : 33

Tony - Page 12 Empty
PisanieTemat: Re: Tony   Tony - Page 12 Icon_minitimeSro Lis 11, 2009 9:23 pm

- nie, dzięki - pokręciła przecząco głową, którą pewnie oparła sobie zaraz na jego ramieniu, również się do niego tuląc. - mam nadzieję, że na razie nie przewidujesz żadnych wyjazdów? - zapytała, unosząc lekko brwi, bo pewnie przez ten czas, kiedy go nie było, a ona nie wiedziała, gdzie jest, to się trochę martwiła i różne takie rzeczy.
Powrót do góry Go down
Tony

Tony


Liczba postów : 1114
Join date : 01/06/2009

Tony - Page 12 Empty
PisanieTemat: Re: Tony   Tony - Page 12 Icon_minitimeSro Lis 11, 2009 9:25 pm

- nie. mówiłem ci już przecież dzisiaj, że zakotwiczam się tu na stałe. wróciłem tutaj ni nie mam już zamiaru wyjechać - skinął głową na potwierdzenie swoich słów, no i przyodział na dodatek jakiś fajny uśmiech. - nie musisz się o to martwić. nigdzie nie wyjadę - zapewnił ją jeszcze raz, po czym pocałował w czoło, och.
Powrót do góry Go down
Blair

Blair


Liczba postów : 4452
Join date : 09/05/2009
Age : 33

Tony - Page 12 Empty
PisanieTemat: Re: Tony   Tony - Page 12 Icon_minitimeSro Lis 11, 2009 9:29 pm

- mhm, to dobrze - powiedziała i pocałowała go w dolną wargę, po czym odsunęła się trochę od niego, żeby wygodniej się oprzeć o kanapę. pewnie miała problemy z kręgosłupem, a propos, odkryłam swoje nowe powołanie: będę pewnie ortopedą! xd
Powrót do góry Go down
Tony

Tony


Liczba postów : 1114
Join date : 01/06/2009

Tony - Page 12 Empty
PisanieTemat: Re: Tony   Tony - Page 12 Icon_minitimeSro Lis 11, 2009 9:37 pm

o mój boże xd ja tam nie mam powołania do żadnego zawodu związanego z medycyną, bo mnie to przeraża najzwyczajniej xd pewnie tony sobie jeszcze z blair porozmawiał, jednak jakoś tak wyszło, że zasnął xd możliwe, że był zmęczony podróżą do kanady i spowrotem, bo normalnie to by przy niej nie zasnął, tylko wiadomo co xd
Powrót do góry Go down
Blair

Blair


Liczba postów : 4452
Join date : 09/05/2009
Age : 33

Tony - Page 12 Empty
PisanieTemat: Re: Tony   Tony - Page 12 Icon_minitimeSro Lis 11, 2009 9:38 pm

e tam, medycyna jest fajna, nie licząc wszystkiego co związane z wnętrznościami i trupami :<
no to blair pewnie też zasnęła wobec tego, bo nie miała serca go obudzić.
Powrót do góry Go down
Sponsored content





Tony - Page 12 Empty
PisanieTemat: Re: Tony   Tony - Page 12 Icon_minitime

Powrót do góry Go down
 
Tony
Powrót do góry 
Strona 12 z 12Idź do strony : Previous  1, 2, 3 ... 10, 11, 12
 Similar topics
-
» Tony
» do tony'ego
» do tony'ego

Permissions in this forum:Nie możesz odpowiadać w tematach
you give it all, but i want more. :: mieszkania ## houses :: apartamenty.-
Skocz do: