you give it all, but i want more.
Czy chcesz zareagować na tę wiadomość? Zarejestruj się na forum za pomocą kilku kliknięć lub zaloguj się, aby kontynuować.


na forum mamy l a t o
 
IndeksIndeks  SzukajSzukaj  Latest imagesLatest images  RejestracjaRejestracja  ZalogujZaloguj  

 

 Klinika

Go down 
4 posters
Idź do strony : 1, 2, 3, 4, 5  Next
AutorWiadomość
ryan.

ryan.


Liczba postów : 299
Join date : 17/05/2009

Klinika Empty
PisanieTemat: Klinika   Klinika Icon_minitimePon Maj 25, 2009 6:33 pm

Przyjechali sobie taksóweczką i Blair pewnie siedziała w środku a on przed wejściem wypalał papierosa za papierosem
Powrót do góry Go down
Blair

Blair


Liczba postów : 4452
Join date : 09/05/2009
Age : 33

Klinika Empty
PisanieTemat: Re: Klinika   Klinika Icon_minitimePon Maj 25, 2009 6:36 pm

pewnie porobili jej 39273829 badań, bo nie chce mi się tego opisywać. wyszła z kliniki z jakimiś wynikami badań w ręku.
- ty palisz? - zmarszczyła brwi i pewnie nawet zapomniała o tym, że powinna mu powiedzieć czy jest w ciąży czy nie.
Powrót do góry Go down
ryan.

ryan.


Liczba postów : 299
Join date : 17/05/2009

Klinika Empty
PisanieTemat: Re: Klinika   Klinika Icon_minitimePon Maj 25, 2009 6:38 pm

popatrzył na nią i na papierosa w reku od razu go wyrzucił i podszedł do niej-i jak??masz wyniki???
Powrót do góry Go down
Blair

Blair


Liczba postów : 4452
Join date : 09/05/2009
Age : 33

Klinika Empty
PisanieTemat: Re: Klinika   Klinika Icon_minitimePon Maj 25, 2009 6:41 pm

- mhm. wszystko jest w porządku. znaczy nie jestem w ciąży - uśmiechnęła się. jejku, dopiero teraz tak naprawdę odetchnęła z ulgą. pewnie teraz będzie chciała zostać zakonnicą. xddd
Powrót do góry Go down
ryan.

ryan.


Liczba postów : 299
Join date : 17/05/2009

Klinika Empty
PisanieTemat: Re: Klinika   Klinika Icon_minitimePon Maj 25, 2009 6:43 pm

a mu sopadł kamień z serca bo wolał się jeszcze pobawić a nie wchodzić w pieluchy.pocałował ją w skroń-no to dobrze co robimy teraz??
Powrót do góry Go down
Blair

Blair


Liczba postów : 4452
Join date : 09/05/2009
Age : 33

Klinika Empty
PisanieTemat: Re: Klinika   Klinika Icon_minitimePon Maj 25, 2009 6:45 pm

- nie wiem. jak chcesz - w sumie było jej wszystko jedno, humor jej wrócił i pewnie miała 98242832 pomysłów na minutę. przytuliła się do ryana a potem pewnie go pocałowała. - to jak? gdzie idziemy?
Powrót do góry Go down
ryan.

ryan.


Liczba postów : 299
Join date : 17/05/2009

Klinika Empty
PisanieTemat: Re: Klinika   Klinika Icon_minitimePon Maj 25, 2009 6:48 pm

-moze chocmy coś zjeśc??-chciał powiedzieć chodzmy to uczcic ale zdazył się ugryżc w język
Powrót do góry Go down
Blair

Blair


Liczba postów : 4452
Join date : 09/05/2009
Age : 33

Klinika Empty
PisanieTemat: Re: Klinika   Klinika Icon_minitimePon Maj 25, 2009 6:52 pm

pokiwała głową.
- możemy iść - hm, pewnie nawet by się nie wkurzyła jakby powiedział o uczczeniu, bo pewnie sama to tak traktowała. xD i zaraz jej przyszło na myśl, że pewnie bardzobardzobardzo przytyje.
Powrót do góry Go down
ryan.

ryan.


Liczba postów : 299
Join date : 17/05/2009

Klinika Empty
PisanieTemat: Re: Klinika   Klinika Icon_minitimePon Maj 25, 2009 6:55 pm

jak by była w ciąży to by bardziej przytyła xpdobra poszli sobie spacerkiem uczcic takie święto i nawet możesz zacząc Smile
Powrót do góry Go down
heather

heather


Liczba postów : 1586
Join date : 03/06/2009
Age : 32

Klinika Empty
PisanieTemat: Re: Klinika   Klinika Icon_minitimePon Lip 27, 2009 9:42 pm

więc pewnie przyjechały tutaj. heather miała cały czas ochotę się strzelić w łęb i zupełnie bezmyślnie cały czas sobie ryczała i na dodatek paliła papierosa za papierosem. w każdym razie wcisnęła blair w ręce jakiegoś lekarza, sama wpychając się też do gabinetu, tak żeby nie mogła prosestować. oparła się o drzwi, obserwując wszystko, prawda.
Powrót do góry Go down
Blair

Blair


Liczba postów : 4452
Join date : 09/05/2009
Age : 33

Klinika Empty
PisanieTemat: Re: Klinika   Klinika Icon_minitimePon Lip 27, 2009 9:50 pm

szpitale są przygnębiające strasznie, toteż pewnie blair wyglądała na przygnębioną, wystraszoną i takie tam. lekarz pewnie od razu skierował ją na jakiś miliard badań, po czym stwierdzili, że musi tu na razie zostać. pewnie zaczęła się wykłócać z lekarzem i w ogóle, ale, chcąc nie chcąc, musiała zostać. leżała na jakimś niewygodnym łóżku i próbowała się pogodzić z myślą, że będzie tu musiała zostać, i że nie jest już w ciąży, tak jej powiedział lekarz. w zasadzie nawet się cieszyła, bo nie chciała dziecka, prawda. i nadal nie chce. toteż nie była jakoś bardzo przygnębiona, ale i tak płakała.
Powrót do góry Go down
heather

heather


Liczba postów : 1586
Join date : 03/06/2009
Age : 32

Klinika Empty
PisanieTemat: Re: Klinika   Klinika Icon_minitimePon Lip 27, 2009 9:56 pm

krążyła się pod kliniką, wypalając milion papierosów. kiedy już ją pielęgniara zawowała, że badania skończone to pobiegła tam gdzie leżała blair, jednak za nim wlazła do sali w której leżała, grzecznie zapukała i ogólnie. nieśmiało wsadziła głowę między drzwi, a futrynę, nieco wystraszona. co było widać.
- mogę wejść? - spytała cicho, lekko zachrypniętym głosem od palenia i płakania. lekarz jej nie chciał nic powiedzieć, bo nie była rodziną ani żoną, więc będzie musiała pytać się blair. czekała aż powie, że może lub rzuci w nią stojakiem na kroplówki, żeby spadała.
Powrót do góry Go down
Blair

Blair


Liczba postów : 4452
Join date : 09/05/2009
Age : 33

Klinika Empty
PisanieTemat: Re: Klinika   Klinika Icon_minitimePon Lip 27, 2009 10:00 pm

właściwie to przeszło jej przez myśl, żeby rzucić w nią czymś ciężkim, faktycznie. ale pomyślała, że przecież zrobiła jej dokładnie to samo, a mimo to heather nie zachowywała się jak rozwydrzony bachor, czyli tak, jak blair chciała się właśnie zachować.
- możesz - mruknęła tylko cicho i wytarła łzy, poprawiając się jakoś tam, chociaż na szpitalnych łóżkach i tak nigdy nie jest wygodnie. :c a tak poza tym to miała nadzieję, że heather nie poinformowała o tym wszystkim tony'ego, czy coś.
Powrót do góry Go down
heather

heather


Liczba postów : 1586
Join date : 03/06/2009
Age : 32

Klinika Empty
PisanieTemat: Re: Klinika   Klinika Icon_minitimePon Lip 27, 2009 10:20 pm

usiadła sobie w jakimś kącie, nie chcąc zbyt rzucać się w oczy. skuliła się na jakimś krzesełku, obejmując kolana rękami i kładąc na nich podbródek. wpatrywała się w jakich punkt na podłodze, widocznie nie chcąc patrzeć blair w oczy! nie wiedziała co tutaj robi tak właściwie, wiedziała, że blair wcale jej towarzystwa nie potrzebuję.
- jak sie czujesz? - rzuciła tylko, ocierając policzki o kolano, w celu zmazania z siebie rozmazanego do granic możliwości makijażu. nie zdziwiłaby się, gdyby blair kazała jej wyjść, albo nie odpowiedziała na pytanie.
Powrót do góry Go down
Blair

Blair


Liczba postów : 4452
Join date : 09/05/2009
Age : 33

Klinika Empty
PisanieTemat: Re: Klinika   Klinika Icon_minitimePon Lip 27, 2009 10:26 pm

- okropnie - mruknęła zgodnie z prawdą. usiadła sobie na łóżku, ale zakręciło jej się w głowie, więc z powrotem się położyła i westchnęła ciężko. nie chciała spędzić tu ani chwili dłużej, ale kto wie ile będą ją tu chcieli trzymać. :c pewnie prosto stąd przewiozą ją do jakiegoś szpitala psychiatrycznego. starała się nie płakać, ale w zasadzie łzy same leciały jej z oczu, więc raz po raz je ocierała, gapiąc się na zlatującą jakąś tam kroplówkę, ała. - mam nadzieję, że nie powiedziałaś nic tony'emu? - zapytała. w sumie mogłoby się to wydawać dziwne, że nic nie chciała mu powiedzieć, ale postanowiła sobie, że jak tylko ją stąd wypuszczą, to najzwyczajniej w świecie gdzieś ucieknie.
Powrót do góry Go down
heather

heather


Liczba postów : 1586
Join date : 03/06/2009
Age : 32

Klinika Empty
PisanieTemat: Re: Klinika   Klinika Icon_minitimePon Lip 27, 2009 10:31 pm

heather wydało to się dziwne, więc jednak przeniosła nieco zdziwiony wzrok na blair, przyglądając jej się uważnie. też czuła się przeraźliwie okropnie, wpajając sobie jeszcze bardziej do tej główki, że to wszystko przez nią. obie wylądują w psychiatryku i będą wylewać sobie owsiankę na głowę.
- nie powiedziałam, ale chyba ty musisz to zrobić - podrapała się po nadgarstu, dalej się w nią wpatrując, może nawet trochę pusto. w zasadzie nie wiedziała co ma nawet powiedzieć. chyba wolała być o wiele w poprzedniej sytuacji. - ale jak ty nie powiesz teraz, to ja będę musiała - stwierdziła poważnie. w sumie czuła się odpowiedzialna. dlatego.
Powrót do góry Go down
Blair

Blair


Liczba postów : 4452
Join date : 09/05/2009
Age : 33

Klinika Empty
PisanieTemat: Re: Klinika   Klinika Icon_minitimePon Lip 27, 2009 10:37 pm

westchnęła kolejny raz. to zabrzmiało trochę jak szantaż "jak ty tego nie zrobisz, to ja zrobię!". spojrzała za okno, pewnie miała widok na jakieś drzewa i takie tam, ja miałam raz fajny widok z okna w szpitalu, na park taki ładny. ;d i to nie był psychiatryk! xdd
- nic nie muszę - powiedziała w końcu, skubiąc kołdrę, którą szczelnie się okryła, bo było jej zimno i nieprzyjemnie. w sumie komu w szpitalu jest przyjemnie. :c - i tak nic mnie już z nim nie łączy i więcej łączyć nie będzie - dodała krótko i przewróciła się na bok, ale nie tyłem do heather! tylko tyłem do okna, bo ten widok drzew już jej zbrzydnął, tak samo jak cały ten szpital, chociaż była tu zaledwie kilka chwil.
Powrót do góry Go down
heather

heather


Liczba postów : 1586
Join date : 03/06/2009
Age : 32

Klinika Empty
PisanieTemat: Re: Klinika   Klinika Icon_minitimePon Lip 27, 2009 10:49 pm

ja byłam raz i miałam na park też!
w sumie nawet ruszyła się z tego krzesełka, może żeby nakłaść blair coś do głowy. przysiadła sobie w nogach jej łóżka, uprzednio bardziej jakoś okrywając ją kołdrą. pewnie po tym wszystkim już przestaną się traktować jak siostry, a heater się z tego niezbyt cieszyła :< zawsze chciała mieć starszą siostrę, chodźby tak kogoś nazywać.
- blair, ale lepiej by było gdybyś jednak chodź do niego napisała - powiedziała spokojnie, nawet dla szantażu wyciągając telefon ze swojej kieszeni. wiedziała, że teraz przewróciło się życie blair, tonyego no i heather jeszcze bardziej do góry nogami.
Powrót do góry Go down
Blair

Blair


Liczba postów : 4452
Join date : 09/05/2009
Age : 33

Klinika Empty
PisanieTemat: Re: Klinika   Klinika Icon_minitimePon Lip 27, 2009 10:52 pm

- nie napiszę. i ty też tego nie zrobisz - wsparła się na łokciu, chcąc zabrać jej telefon, ale chyba była za bardzo osłabiona. opadła z powrotem na poduszki i zerknęła na kroplówkę. miała wrażenie, że w ogóle jej nie ubywa. zerknęła kątem oka na heather. - odłóż ten telefon - powiedziała. wolała mieć pewność. no ale zawsze może brać przykład ze mnie i udawać, że śpi, w razie czego. ;d
Powrót do góry Go down
heather

heather


Liczba postów : 1586
Join date : 03/06/2009
Age : 32

Klinika Empty
PisanieTemat: Re: Klinika   Klinika Icon_minitimePon Lip 27, 2009 10:59 pm

włożyła więc telefon z powrotem do kieszeni, patrząc się na blair.
- ale w końcu będziesz musiała powiedzieć, myślę, że teraz będzie o wiele lepiej - zapewniła ją, znów mając ochotę się rozpłakać. patrzyła tylko dalej na blair, opierając się z powrotem łokciami o kolana, a twarz schowała w dłoniach. cóż, znając życie heather tak czy siak napiszę!
wiedziała, że blair do tego na pewno nie przekona.
Powrót do góry Go down
Blair

Blair


Liczba postów : 4452
Join date : 09/05/2009
Age : 33

Klinika Empty
PisanieTemat: Re: Klinika   Klinika Icon_minitimePon Lip 27, 2009 11:05 pm

- nie chcę z nim rozmawiać. ani teraz, ani nigdy więcej - powiedziała cicho. może nie powinna być zła, bo to było do przewidzenia. blair wiedziała, że tony kocha heather, w sumie to było do przewidzenia, bo uczucie nie mija przecież tak z dnia na dzień. tak czy siak, teraz była wściekła na wszystkich i na wszystko pewnie!
Powrót do góry Go down
heather

heather


Liczba postów : 1586
Join date : 03/06/2009
Age : 32

Klinika Empty
PisanieTemat: Re: Klinika   Klinika Icon_minitimePon Lip 27, 2009 11:15 pm

- mam wyjść? - spytała, wstając z łóżka. wiedziała, że pewnie blair nie chce jej towarzystwa. w sumie sama mogła to przewidzieć tym bardziej, że sama przez to wszystko przechodziła. miała tylko nadzieję, że blair nie będzie zachowywać się jak ona czyli zacznie być w jakimś pierwszym stadium alkoholizmu, uzależni się od papierosów i jakiś okropnych leków antydepresyjnych. obie pewnie wyglądały nienajlepiej. sama chciała, żeby blair jej przywaliła czymś ciężkim w głowe!
Powrót do góry Go down
Blair

Blair


Liczba postów : 4452
Join date : 09/05/2009
Age : 33

Klinika Empty
PisanieTemat: Re: Klinika   Klinika Icon_minitimePon Lip 27, 2009 11:20 pm

- jak chcesz - powiedziała. właściwie było jej to obojętne, ale na myśl, że ma zostać sama w strasznym szpitalu, gdzie zaraz będą ją znowu kłuć, sprawiała, że jeszcze bardziej się denerwowała. - nie musisz - dodała i wróciła do skubania kołdry. to pewnie będzie jej nowe zajęcie. oczywiście jak już wyjedzie z nowego jorku, bo nie wyobrażała sobie, że mogłaby tu teraz mieszkać. a o londynie marzyła zawsze. sięgnęła z jakiejś szafki nocnej komórkę, ale tylko po to, żeby sprawdzić godzinę. i zaraz odłożyła telefon z powrotem, zerkając co chwila to na heather, to na jej telefon, jakby chciała jej dać telepatycznie do zrozumienia, żeby go odłożyła. chociaż heather jest chyba bardziej uparta od niej, więc blair na pewno by przegrała. :<
Powrót do góry Go down
heather

heather


Liczba postów : 1586
Join date : 03/06/2009
Age : 32

Klinika Empty
PisanieTemat: Re: Klinika   Klinika Icon_minitimePon Lip 27, 2009 11:25 pm

chyba obie się ze sobą drażniły w tym momencie. uniosła nieznacznie brwi, wyciągając telefon! diabeł nią kieruję, muaha!
- przepraszam, ale muszę - powiedziała poważnie. jeśli się na to uparła to już trudno, nie da spokoju. zmarszczyła brwi i wykrzywiła usta w jakimś bliżej nieokreślonym grymasie, to chyba miał być przepraszający uśmiech. jednak jej nie wyszło. teraz żałowała, że przecież mogła wcześniej wyjechać do tego cholernego paryża, wszystko byłoby tutaj w porządku, a musiała wtrącić swoje trzy grosze. za to obwiniane samej siebie pewnie znów jej łzy po policzku pociekły :< miała ochotę na wielkiego batonika z orzeszkami, którym by się zapchała na wieki.
Powrót do góry Go down
Blair

Blair


Liczba postów : 4452
Join date : 09/05/2009
Age : 33

Klinika Empty
PisanieTemat: Re: Klinika   Klinika Icon_minitimePon Lip 27, 2009 11:28 pm

- nienawidzę cię - mruknęła, kiedy tylko heather wyciągnęła telefon. obróciła się znów do okna, gapiąc się w nie, chociaż było ciemno i niewiele widziała. podciągnęła kołdrę pod samą brodę i powtarzała w myślach "nie rób tego, nie rób tego, nie rób tego". miała nadzieję, że to powstrzyma heather. chyba naczytała się za dużo harry'ego pottera. ;dd
Powrót do góry Go down
Sponsored content





Klinika Empty
PisanieTemat: Re: Klinika   Klinika Icon_minitime

Powrót do góry Go down
 
Klinika
Powrót do góry 
Strona 1 z 5Idź do strony : 1, 2, 3, 4, 5  Next
 Similar topics
-
» Klinika psychiatryczna Payne Whitney

Permissions in this forum:Nie możesz odpowiadać w tematach
you give it all, but i want more. :: miasto ## city :: New York. :: szpital.-
Skocz do: