you give it all, but i want more.
Czy chcesz zareagować na tę wiadomość? Zarejestruj się na forum za pomocą kilku kliknięć lub zaloguj się, aby kontynuować.

na forum mamy l a t o

IndeksIndeks  SzukajSzukaj  RejestracjaRejestracja  ZalogujZaloguj  

Mademoiselle Violet & Monsieur Timothy

Go down 
+6
timothy
kayla
florence
Blair
matthew
Violet
10 posters
Idź do strony : Previous  1 ... 21 ... 37, 38, 39
AutorWiadomość
Violet

Violet

Liczba postów : 3212

Mademoiselle Violet & Monsieur Timothy - Page 39 Empty
PisanieTemat: Re: Mademoiselle Violet & Monsieur Timothy   Mademoiselle Violet & Monsieur Timothy - Page 39 Icon_minitimePon Gru 14, 2009 11:26 pm

- pomogę ci w organizacji tego wszystkiego - puściła do niej oczko - chyba zdążyłaś zauuważyć, że każda impreza urządzona przeze mnie kończy się zawsze sukcesem, co nie? - no i zdemolowanym mieszkaniem, tygrysem w łazience, dzieckiem w szafie, zaginięciem przynajmniej jednej osoby w tajemniczych okolicznościach i takie tam <3 - poza tym kto się niby gniewa? w sumie to gniewasz się tylko na maximiliana i na blair, co nie? ja się na nikogo nie gniewam. postanowiłam być przyjaźniejsza dla ludzi, zwłaszcza, że idą święta - westchnęła z uśmiechem i znowu zaczęła śpiewać, przytulając do siebie śpiącego bobacha.
Powrót do góry Go down
lauren

lauren

Liczba postów : 2039

PisanieTemat: Re: Mademoiselle Violet & Monsieur Timothy   Mademoiselle Violet & Monsieur Timothy - Page 39 Icon_minitimePon Gru 14, 2009 11:31 pm

caaaarloooos <3 xddd
- ale nie chcę mieć doszczętnie rozwalonego mieszkania, zresztą będę panować nad sytuacją, bo obiecałam sobie, że już nie będę pić. chyba, że tylko jeden kieliszek czegoś niezbyt procentowego - pokiwała głową z przekonaniem, jednak ona zakłada takie postanowienie po każdej imprezie na wielkim kacu oraz wielkiej luce w pamięci. miała jednak nadzieję, że tym razem wytrwa w swoim postanowieniu i jak wróci do domu, to nie rzuci się z rozpaczą oraz utęsknieniem na barek. albo jakiś monopolowy. - julia się na mnie prawdopodobnie gniewa. to znaczy na pewno, przecież to głównie przeze mnie zerwała z joshem - stwierdziła, najwidoczniej zgarniając połowę winy na siebie, bo zmądrzała. usiadła obok violet, bawiąc się jakimś miśkiem bahorka, uśmiechając się lekko pod nosem.
Powrót do góry Go down
Violet

Violet

PisanieTemat: Re: Mademoiselle Violet & Monsieur Timothy   Mademoiselle Violet & Monsieur Timothy - Page 39 Icon_minitimePon Gru 14, 2009 11:39 pm

och, carlos <3 ale ładny awatar, tak poza tym <3
- ale joshua się na ciebie nie gniewa, widzisz? można wyciągnąć camerona. nie lubi imprez, ale jest słodki. no i ta jego jasmine. nie znam jej, ale jak będzie cameron, to podejrzewam, ze z jasmine. no i tuluś. o, i timot. a nie, timot będzie niańczył maluszka. no to w takim razie nie wiem, anthony? alison? heather? liam? ian? wbrew pozorom, dość sporo ludzi się na ciebie nie gniewa, więc nie gadaj takich bzdur - pouczyła ją, kiwając powoli głową, przez co sprawiała wrażenie przemądrzałej. - poza tym, to dopiero za jakiś czas, więc lepiej zajmijmy się wigilia i bożym narodzeniem. - skinęła głową ostatni raz.
Powrót do góry Go down
lauren

lauren

PisanieTemat: Re: Mademoiselle Violet & Monsieur Timothy   Mademoiselle Violet & Monsieur Timothy - Page 39 Icon_minitimePon Gru 14, 2009 11:45 pm

fenk juł <3 mam trzy avatary, nie mogę się zdecydować który, ale niech zostanie ten co mam teraz chyba, bo ma najlepszą jakość... zresztą nie wiem. ratunku, zawsze mam problemo z avatarami :< wrrr.
podrapała się tylko z zakłopotaniem po głowie, bo dajmy na to, że tych ludzi osobiście nie znała, a jak znała to tylko z widzenia i nie z gadki. jednak lepsze to, nic nic. - w sumie - jakże inteligentne podsumowała tą wypowiedź, kiwając głową w lekkim zamyśleniu. - dobrze, że ty się na mnie nie gniewasz. a jak będziesz się gniewać to nie wiem co ci zrobię - zachichotała pod nosem, po czym tylko rzuciła się na violet z uściskiem przyjaźni xd w sumie violetkę traktowała jak drugą siostrę, tyle że w tym samym wieku, więc wiadomo. - jak twój przyjaciel psychoterapeuta? - spytała, może nieco kąśliwie, ała. jednak zaraz się poprawiła chichotem oraz puknięciem violet łokciem w żebro, czyli inaczej mówiąc dała jej kuksańca. - też by mi się przydał, mój miał mnie dość po dwóch sesjach. od tamtej pory zawsze ma terminy pozajmowane lub nie może. dziwne, co? - skrzywiła się lekko, kręcąc głową z niedowierzaniem. wykończyła psychoterapeutę! xdd
Powrót do góry Go down
Violet

Violet

PisanieTemat: Re: Mademoiselle Violet & Monsieur Timothy   Mademoiselle Violet & Monsieur Timothy - Page 39 Icon_minitimeWto Gru 15, 2009 12:00 am

ten już mi się nie podoba xd tamten poprzedni był najładniejszy <3 xd
- warren jest przyjacielem mojego taty, więc nie jestem w stanie go wykończyć - zachichotała - jak dla mnie to nigdy nie ma zajętych terminów - westchnęła rozmarzona. ta jej rzekoma miłość do tego faceta, była nieco niepokojąca xd - jest w stanie mi pomóc zawsze, kiedy tylko potrzebuję. może trochę zastępuje mi tutaj tatę. w sumie... nie wiem, kogo i zastępuje, ale wypelnia jakąś lukę, przynajmniej teraz - stwierdziła i usiadła na którymś z foteli, trzymając na ręku śpiącego już bobacha.
Powrót do góry Go down
lauren

lauren

PisanieTemat: Re: Mademoiselle Violet & Monsieur Timothy   Mademoiselle Violet & Monsieur Timothy - Page 39 Icon_minitimeWto Gru 15, 2009 12:07 am

okej, zabawiłam się z dziwnym programie i już mi się podoba jakość <3 xd
słuchała tylko uważnie violet, lekko się uśmiechając pod nosem. może z lekkiego przerażenia? xd nie wnikajmy, jednak w pewnym momencie tylko ciężko westchnęła, gdy violet wspomniała o tej luce. - najprawdopodobniej za matthew, nie? zobaczysz, jak do siebie wrócicie to już nie będziesz musiała chodzić do tego warrena g, który tylko ściąga z ciebie kasę, dając ci rzekome porady - pokiwała głową z przekonaniem. lauren nieźle nadawałaby się do hasła hippisów, peace&love oraz inne tym podobne, że miłość potrafi zdziałać cuda. czasem przez to ma ciężko, jednak cóż na to poradzić, że jej bozia zbyt dużo uczuć dała oraz zbyt wrażliwy układ nerwowy na wszystko. przez to miała również dużo łaskotek! xd ale zbaczam już z tematu, więc się lepiej zamknę.
Powrót do góry Go down
Violet

Violet

PisanieTemat: Re: Mademoiselle Violet & Monsieur Timothy   Mademoiselle Violet & Monsieur Timothy - Page 39 Icon_minitimeWto Gru 15, 2009 12:10 am

violet tylko pokiwała twierdząco głową, i pewnie po jakimś tam jeszcze czasie rozmowy z lauren zasnęła z maluchem na ręku. ja już też muszę lecieć. buzi:*
Powrót do góry Go down
Sponsored content

PisanieTemat: Re: Mademoiselle Violet & Monsieur Timothy   Mademoiselle Violet & Monsieur Timothy - Page 39 Icon_minitime

Powrót do góry Go down

Mademoiselle Violet & Monsieur Timothy
Powrót do góry 
Strona 39 z 39Idź do strony : Previous  1 ... 21 ... 37, 38, 39