you give it all, but i want more.
Czy chcesz zareagować na tę wiadomość? Zarejestruj się na forum za pomocą kilku kliknięć lub zaloguj się, aby kontynuować.


na forum mamy l a t o
 
IndeksIndeks  SzukajSzukaj  Latest imagesLatest images  RejestracjaRejestracja  ZalogujZaloguj  

 

 Penthouse Chucka

Go down 
3 posters
Idź do strony : Previous  1, 2, 3, 4, 5, 6  Next
AutorWiadomość
abilene

abilene


Liczba postów : 776
Join date : 24/04/2009

Penthouse Chucka - Page 5 Empty
PisanieTemat: Re: Penthouse Chucka   Penthouse Chucka - Page 5 Icon_minitimeSro Cze 03, 2009 9:58 pm

- cześć - spojrzała na niego uważnie, zdejmując kaptur z głowy. - co jest? - zmarszczyła brwi, wkładając ręce do kieszeni i pewne dalej przyglądała mu się uważnie. po chwili wyjęła jedną dłoń z tej kieszeni i pogłaskała go po policzku. może jakoś automatycznie się trochę zmartwiła, albo nawet przestraszyła, oh no!
Powrót do góry Go down
Chuck

Chuck


Liczba postów : 705
Join date : 20/05/2009

Penthouse Chucka - Page 5 Empty
PisanieTemat: Re: Penthouse Chucka   Penthouse Chucka - Page 5 Icon_minitimeSro Cze 03, 2009 10:02 pm

-Myślałem o Tobie cały dzień i pomyślałem sobie, żebyśmy ze sobą pogadali. Tak poważnie. Wiesz... -Spuścił wzrok i oparł się o ścianę. -O nas.
Powrót do góry Go down
abilene

abilene


Liczba postów : 776
Join date : 24/04/2009

Penthouse Chucka - Page 5 Empty
PisanieTemat: Re: Penthouse Chucka   Penthouse Chucka - Page 5 Icon_minitimeSro Cze 03, 2009 10:15 pm

sori, siostra coś chciała.

uniosła brwi, patrząc na niego jakoś tak, hm, no zdziwiona była. mniejsza o to.
poczłapała się do jakiejś kanapy, przecież nie będą na poważnie czy coś gadać w przedpokoju. usiadła sobie spokojnie, jakoś wtapiając się w poduszki, które tam były i róg kanapy. poklepała miejsce obok siebie, żeby mógł usiąść.
Powrót do góry Go down
Chuck

Chuck


Liczba postów : 705
Join date : 20/05/2009

Penthouse Chucka - Page 5 Empty
PisanieTemat: Re: Penthouse Chucka   Penthouse Chucka - Page 5 Icon_minitimeSro Cze 03, 2009 10:17 pm

No to usiadł koło niej i nawet ją przytulił. -No więc myslałem o nas już od dłuższego czasu. -Złapał ją za rękę i pewnie znowu zaczął obracac ten jej pierścionek. -I chciałbym wiedziec na czym stoimy. Chciałbym wiedziec co do mnie czujesz. -Powiedział smutno i cicho.
Powrót do góry Go down
abilene

abilene


Liczba postów : 776
Join date : 24/04/2009

Penthouse Chucka - Page 5 Empty
PisanieTemat: Re: Penthouse Chucka   Penthouse Chucka - Page 5 Icon_minitimeSro Cze 03, 2009 10:23 pm

uniosła lekko brwi, wbijając wzrok z jakiś stolik. oblizała usta.
- przywiązałam się do ciebie - przeniosła wzrok na to jak obracał jej pierścionek. zaczęła się chyba nerwowo zastanawiać czy coś zawiniła, źle zrobiła albo coś w tym rodzaju. może nie była jakimś wielkim ekspertem co do okazywania uczuć. zerknęła na niego, próbując lekko unieść kącik ust.
Powrót do góry Go down
Chuck

Chuck


Liczba postów : 705
Join date : 20/05/2009

Penthouse Chucka - Page 5 Empty
PisanieTemat: Re: Penthouse Chucka   Penthouse Chucka - Page 5 Icon_minitimeSro Cze 03, 2009 10:31 pm

-Więc zależy Ci na mnie? - Spojrzał na nią i zastanawiał się jak swoje myśli ubrac w słowa.
Powrót do góry Go down
abilene

abilene


Liczba postów : 776
Join date : 24/04/2009

Penthouse Chucka - Page 5 Empty
PisanieTemat: Re: Penthouse Chucka   Penthouse Chucka - Page 5 Icon_minitimeSro Cze 03, 2009 10:36 pm

- no, tak - odpowiedziała szybko, chowając dłonie w rękawy swojej szarej bluzy. zazwyczaj to robiła jak się denerwowała, albo nie wiedziała jak zareaguje, w tym przypadku, czak. patrzyła na niego, spokojnie być może. po chwili przez głowę chyba w tym momencie przechodziły jej róże dziwne myśli i czarne scenariusze, aha. właściwie zostaje jeszcze pytanie, czy czakowi zależy na abi i takie inne, ale na razie tego nie zadawała.
Powrót do góry Go down
Chuck

Chuck


Liczba postów : 705
Join date : 20/05/2009

Penthouse Chucka - Page 5 Empty
PisanieTemat: Re: Penthouse Chucka   Penthouse Chucka - Page 5 Icon_minitimeSro Cze 03, 2009 10:45 pm

-No więc. Pamiętasz jak Ci powiedziałem tamtego wieczoru co do Ciebie czuję? -Spojrzał na nią i miał nadzieję, że pamiętała. Wstał i usiadł na stoliku naprzeciwko niej. -Od tamtego czasu nic się nie zmieniło. Nawet nie wiem jak opisac to co czuję, bo czuję to pierwszy raz w życiu. Ale Ty Abi, poprostu sprawiasz, że jestem całkiem inną osobą. Nawet myślę, że lepszą. -Patrzył jej cały czas w oczy. -Dzisiaj rano dostałem ofertę. Moja firma. Firma mojego ojca. Ma możliwośc zbudowania hotelu na Fidżi. Będę musiał tam pojechac. Na wakacje. Myślę, że na całe, albo chociaż na miesiąc. Tylko, że Ty zostaniesz tutaj w Nowym Jorku. -Złapał ją za ręcę i kucnął koło niej. -Boję się. Boje się, że Cię stracę. Boje się, że na Fidżi, albo tutaj w Nowym Jorku wydarzy się coś czego oboje będziemy żałowac. Ja nie chcę Cię stracic. -Przysunął się bliżej niej. -Dlatego chciałbym wiedziec, czy chciałabyś pojechac tam ze mną. -Spojrzał na nią smutnym wzrokiem.
Powrót do góry Go down
abilene

abilene


Liczba postów : 776
Join date : 24/04/2009

Penthouse Chucka - Page 5 Empty
PisanieTemat: Re: Penthouse Chucka   Penthouse Chucka - Page 5 Icon_minitimeSro Cze 03, 2009 10:57 pm

patrzyła na niego, całkiem uważnie, jakby analizowała dokładnie każde słowo. chwyciła mocnej jego ręce. właściwie zastanowiło ją przez chwilę to, że jedynie pod wpływem emocji, że mogłoby się coś stać tutaj lub tam gdzie jedzie. przeleciało jej przez głowę czy serio poszedłby z inną czy coś, wiedząc, że ona jest tutaj. szybko odgoniła jednak od siebie te myśli i spojrzała mu w oczu.
- całe wakacje lub miesiąc? - kiwnęła kilka razy głową, analizując coś sobie w głowie. nabrała dużo powietrza i westchnęła. - chciałabym - pewnie kiwnęła głową, uśmiechając się całkiem szeroko. to chyba była decyzja, którą podjęła najszybciej.
Powrót do góry Go down
Chuck

Chuck


Liczba postów : 705
Join date : 20/05/2009

Penthouse Chucka - Page 5 Empty
PisanieTemat: Re: Penthouse Chucka   Penthouse Chucka - Page 5 Icon_minitimeSro Cze 03, 2009 10:59 pm

Usiadł obok niej. -Naprawdę? -Uniósł lekko kąciki ust. -Jesteś gotowa spędzic ze mną wakacje na Fidżi? Oczywiście o pieniądze i nocleg się nie martw. O nic się nie martw. Wszystko będzie oczywiście na mój koszt. -Przytulił się do niej bardzooooo mocno. -Boże. Nawet nie wiesz jak się cieszę, że się zgodziłaś. Bałem się cholernie.
Powrót do góry Go down
abilene

abilene


Liczba postów : 776
Join date : 24/04/2009

Penthouse Chucka - Page 5 Empty
PisanieTemat: Re: Penthouse Chucka   Penthouse Chucka - Page 5 Icon_minitimeSro Cze 03, 2009 11:04 pm

usiadła mu na kolanach, chodź właściwie wtuliła się tak w jego ramiona, że spokojnie zmieściła się cała nawet z nogami, które podkurczyła jakoś pod siebie. no whatever,
- czego się bałeś, ej? - uniosła brwi, całując go w środek ust i zarzucając mu dłonie na kark.
Powrót do góry Go down
Chuck

Chuck


Liczba postów : 705
Join date : 20/05/2009

Penthouse Chucka - Page 5 Empty
PisanieTemat: Re: Penthouse Chucka   Penthouse Chucka - Page 5 Icon_minitimeSro Cze 03, 2009 11:07 pm

-Że będziesz wolała zostac z tym johnym, jimmym. Nie pamiętam jak mu tam. -Też ją pocałował i przytulił.
Powrót do góry Go down
abilene

abilene


Liczba postów : 776
Join date : 24/04/2009

Penthouse Chucka - Page 5 Empty
PisanieTemat: Re: Penthouse Chucka   Penthouse Chucka - Page 5 Icon_minitimeSro Cze 03, 2009 11:13 pm

zmarszczyła brwi, jeszcze bardziej zakrywając dłonie w rękawy. zaraz będzie wyglądać jak w kaftanie bezpieczeństwa ; d wtuliła się jakoś w niego i jeszcze poduszkę, którą sobie wzięła żeby gnieść, no raju.
- jak mogłeś tak myśleć - pokiwała głową i spojrzała na niego z lekkim niedowierzaniem, dalej marszcząc brwi.
Powrót do góry Go down
Chuck

Chuck


Liczba postów : 705
Join date : 20/05/2009

Penthouse Chucka - Page 5 Empty
PisanieTemat: Re: Penthouse Chucka   Penthouse Chucka - Page 5 Icon_minitimeSro Cze 03, 2009 11:17 pm

-Ostatnim razem jak go widziałem to był z Tobą i trzema innymi dziewczynami. Wiem, że nie mogę, ale chciałbym zabronic Ci się z nim spotkac. -Zaśmiał się lekko. -Zresztą czytałem o nim na Plotkarze. Jest jakimś pedofilem? Zboczeńcem? 
Powrót do góry Go down
abilene

abilene


Liczba postów : 776
Join date : 24/04/2009

Penthouse Chucka - Page 5 Empty
PisanieTemat: Re: Penthouse Chucka   Penthouse Chucka - Page 5 Icon_minitimeSro Cze 03, 2009 11:22 pm

- tak na prawdę, to pewnie nawet nie mam zamiaru się spotykać, no - pokiwała twierdząco głowa, wbijając wzrok w jakiś obraz, który dajmy na to wisiał naprzeciwko niej.
- powiedziałabym, że raczej seksoholikiem - skrzywiła się, na sam ten wyraz. ten 'holik' jej się cholernie źle kojarzył.

// boze, kocham to ;dd
Powrót do góry Go down
Chuck

Chuck


Liczba postów : 705
Join date : 20/05/2009

Penthouse Chucka - Page 5 Empty
PisanieTemat: Re: Penthouse Chucka   Penthouse Chucka - Page 5 Icon_minitimeSro Cze 03, 2009 11:25 pm

-No to jeszcze bardziej nie chcę żebyś się z nim widywała. Jak się do Ciebie zbliży to go zabiję. Możesz mu to przekazac. -Przytulił się do niej i zamknął oczy. Oparł głowę na jej ramieniu. -Albo nie przekazuj mu tego, bo to bęzdzie oznaczac, że będziecie musieli się spotkac.
Powrót do góry Go down
abilene

abilene


Liczba postów : 776
Join date : 24/04/2009

Penthouse Chucka - Page 5 Empty
PisanieTemat: Re: Penthouse Chucka   Penthouse Chucka - Page 5 Icon_minitimeSro Cze 03, 2009 11:33 pm

- przekaże telepatycznie, albo rzuce kamieniem w okno - zachichotała, gładząc go lekko kciukiem po policzku. cmoknęła go jakoś przyjemnie w nos, potem musiała mu zmazywać swoją różową szminkę, co właściwie było fajne.
- hej, co z tymi kreskówkami? - roześmiała się, czochrając jego włosy.
Powrót do góry Go down
Chuck

Chuck


Liczba postów : 705
Join date : 20/05/2009

Penthouse Chucka - Page 5 Empty
PisanieTemat: Re: Penthouse Chucka   Penthouse Chucka - Page 5 Icon_minitimeSro Cze 03, 2009 11:37 pm

Nachylił się do stolika i podał jej pilota. -Ty tu rządzisz -powiedział cicho i zaczął się bawic jej włosami.
Powrót do góry Go down
abilene

abilene


Liczba postów : 776
Join date : 24/04/2009

Penthouse Chucka - Page 5 Empty
PisanieTemat: Re: Penthouse Chucka   Penthouse Chucka - Page 5 Icon_minitimeSro Cze 03, 2009 11:42 pm

jakże się zdziwiła, jak nagle z kanału dla dzieci zrobił się kanał z horrorami. tylko szybko wyłączyła telewizor i odłożyła pilota.
- takich kreskówek to ja nie chcę - uniosła brwi, może w lekkim przerażeniu bo zobaczyła jakiegoś dziwnego maszkarona, jak to w horrorach, no ale co poradzić, że to jedyna charakteryzacja której abi się bała, nawet przez sekundę. dupcia z kreskówek - chyba, już o tej porze dzieci śpią - roześmiała się, jakoś sprytnie kładąc się na tej kanapie, tak że trzymała go milusio za rękę, no tak.
Powrót do góry Go down
Chuck

Chuck


Liczba postów : 705
Join date : 20/05/2009

Penthouse Chucka - Page 5 Empty
PisanieTemat: Re: Penthouse Chucka   Penthouse Chucka - Page 5 Icon_minitimeSro Cze 03, 2009 11:45 pm

-Of kors. Śpią, ale nie na kanapach. -Złapał ją i przerzucił sobie przez ramie. -Śpią w sypialniach. Pewnie ją tam zaniósł i zasneli, bo ja ide w kime ;p do jutra jak cos ;] :*:*
Powrót do góry Go down
Chuck

Chuck


Liczba postów : 705
Join date : 20/05/2009

Penthouse Chucka - Page 5 Empty
PisanieTemat: Re: Penthouse Chucka   Penthouse Chucka - Page 5 Icon_minitimeCzw Cze 04, 2009 11:32 pm

No to dojechali. Otworzył drzwi i pewnie weszli. Zdjął płaszcz a pod spodem miał koszulę pogniecioną, założoną byle jak. Pewnie guziki były nawet źle pozapinane. Usiadł na kanapie i poklepał miejsce obok, żeby ona tam usiadła.
Powrót do góry Go down
abilene

abilene


Liczba postów : 776
Join date : 24/04/2009

Penthouse Chucka - Page 5 Empty
PisanieTemat: Re: Penthouse Chucka   Penthouse Chucka - Page 5 Icon_minitimeCzw Cze 04, 2009 11:35 pm

no to pewnie usiadła, wykładając kanapę, a potem swoje spodnie na kolanach. założyła nogę na nogę i zapaliła kolejnego papierosa, wbijając wzrok gdzieś w zgaszony telewizor, nie wiadomo po co, ale okejos ; d
Powrót do góry Go down
Chuck

Chuck


Liczba postów : 705
Join date : 20/05/2009

Penthouse Chucka - Page 5 Empty
PisanieTemat: Re: Penthouse Chucka   Penthouse Chucka - Page 5 Icon_minitimeCzw Cze 04, 2009 11:40 pm

-Co się stało? -Zapytał bawiąc się jej włosami.
Powrót do góry Go down
abilene

abilene


Liczba postów : 776
Join date : 24/04/2009

Penthouse Chucka - Page 5 Empty
PisanieTemat: Re: Penthouse Chucka   Penthouse Chucka - Page 5 Icon_minitimeCzw Cze 04, 2009 11:44 pm

- zmęczona jestem trochę - westchnęła i wyprostowała jakoś nogi, krzyżując je w kostkach. zgasiła do połowy wypalonego papierosa, pewnie już nawet nie chciało jej się palić bo zaspokoiła swoją dzienną dawkę nikotyny czy coś. zerknęła kątem oka na czaka, no nic, prawda pewnie była taka, że jakoś bała się pijanych ludzi, pewnie szczególnie tych, których obserwowała przez rok w londynie.
Powrót do góry Go down
Chuck

Chuck


Liczba postów : 705
Join date : 20/05/2009

Penthouse Chucka - Page 5 Empty
PisanieTemat: Re: Penthouse Chucka   Penthouse Chucka - Page 5 Icon_minitimeCzw Cze 04, 2009 11:47 pm

Skulił się na kanapie i położył jej głowę na udach. -To chodźmy spac. -Powiedzial cicho i położył sobie jej rękę na policzku. -Nie chciałabyś zamieszkac ze mną? -Zapytał. -W końcu i tak spędzasz tutaj dużo czasu. A czułbym się lepiej i bezpieczniej mając Ciebie przy sobie.
Powrót do góry Go down
Sponsored content





Penthouse Chucka - Page 5 Empty
PisanieTemat: Re: Penthouse Chucka   Penthouse Chucka - Page 5 Icon_minitime

Powrót do góry Go down
 
Penthouse Chucka
Powrót do góry 
Strona 5 z 6Idź do strony : Previous  1, 2, 3, 4, 5, 6  Next

Permissions in this forum:Nie możesz odpowiadać w tematach
you give it all, but i want more. :: mieszkania ## houses :: apartamenty.-
Skocz do: