you give it all, but i want more.
Czy chcesz zareagować na tę wiadomość? Zarejestruj się na forum za pomocą kilku kliknięć lub zaloguj się, aby kontynuować.


na forum mamy l a t o
 
IndeksIndeks  SzukajSzukaj  Latest imagesLatest images  RejestracjaRejestracja  ZalogujZaloguj  

 

 kiosk

Go down 
+2
alex
candy
6 posters
Idź do strony : Previous  1, 2
AutorWiadomość
corey

corey


Liczba postów : 243
Join date : 29/04/2009
Skąd : los angeles

kiosk - Page 2 Empty
PisanieTemat: Re: kiosk   kiosk - Page 2 Icon_minitimeNie Maj 17, 2009 5:24 pm

pewnie nie dobrze mu sie zrobił na widok tej jego laski bo sie jej dokładnie przyjrzał i pewnie miał ochote zgolic jej włosy, ale az takim skurwysynem to on nie jest, hehe.
Powrót do góry Go down
alex

alex


Liczba postów : 402
Join date : 26/04/2009

kiosk - Page 2 Empty
PisanieTemat: Re: kiosk   kiosk - Page 2 Icon_minitimeNie Maj 17, 2009 5:27 pm

popatrzył na noge kendi-zajebie cię frajerze-rzucił się na coreja z pięsciami-pieprzony kutas z ciebie -sam nie masz dziewczyny to nie zazdrośc innym
Powrót do góry Go down
corey

corey


Liczba postów : 243
Join date : 29/04/2009
Skąd : los angeles

kiosk - Page 2 Empty
PisanieTemat: Re: kiosk   kiosk - Page 2 Icon_minitimeNie Maj 17, 2009 5:29 pm

aże corej to taki spoko koleś jest i zawsze bronił siosty i swoich dziewczyn, to dał sobie z tym lamusem alexem radę. mianowicie pewnie połamał mu rece i nogi, a własciwie to nie pewnie tylko napewno połamał, i jeszcze napluł mu na twarz - jestes nic nie wartym scierwem, przelecisz ją kilka razy i polecisz do następnej! - mruknął, pomagając candy wstac, hehe bo on w przeciez nie specjalnie na w nią rzucił tym stojakiem czy chuj wie co to było, no.
Powrót do góry Go down
alex

alex


Liczba postów : 402
Join date : 26/04/2009

kiosk - Page 2 Empty
PisanieTemat: Re: kiosk   kiosk - Page 2 Icon_minitimeNie Maj 17, 2009 5:36 pm

ale jak go połamał to ie będą mogli chodzić razem na pijackie libacje tylko corej będzie musiał mu raczej kroplówą wódke podawać.jakoś się ruszal i zerwał aby ten debil nie dotykał jego cukierka-fuck off koles
Powrót do góry Go down
candy

candy


Liczba postów : 487
Join date : 01/05/2009

kiosk - Page 2 Empty
PisanieTemat: Re: kiosk   kiosk - Page 2 Icon_minitimeNie Maj 17, 2009 5:36 pm

tak naprawdę nawet nie spojrzała na koreja, nie chciała mieć potem w nocy jakiś koszmarów. nie wiem, patrzyła się pewnie na stojak, bo jakby spojrzała na swoją rozwalaną nogę to zaraz by odpłynęła, bo nawet czerwony kolor przyprawiał ją o mdłości, a co dopiero krew! wstała, pomagając sobie jakimś krzesłem biednego pana kioskarza, który uciekł i się gdzieś schował. no i pewnie dokuśtykała się do alexa, siadając przy nim. o boże, krew........... tylko sobie pomyślała.
Powrót do góry Go down
alex

alex


Liczba postów : 402
Join date : 26/04/2009

kiosk - Page 2 Empty
PisanieTemat: Re: kiosk   kiosk - Page 2 Icon_minitimeNie Maj 17, 2009 5:39 pm

to niech mu zrobi usta usta bo on pewie umiera i się zegna c ze swiatem-powiedz babci ze ja kocham i ze za wszystko przepraszam ehehhe-zaczął pewnie charczec
Powrót do góry Go down
corey

corey


Liczba postów : 243
Join date : 29/04/2009
Skąd : los angeles

kiosk - Page 2 Empty
PisanieTemat: Re: kiosk   kiosk - Page 2 Icon_minitimeNie Maj 17, 2009 5:39 pm

- chrzań sie lamusie, - popchną go tak że znowu leżał na ziemi, - dozobaczenia mała,, - wyszczerzył sie klepiąc ją w tyłek nawet wbił w jej lewy kącik ust swoje usta i rzucił alexowi badawcze spojrzenie.
Powrót do góry Go down
candy

candy


Liczba postów : 487
Join date : 01/05/2009

kiosk - Page 2 Empty
PisanieTemat: Re: kiosk   kiosk - Page 2 Icon_minitimeNie Maj 17, 2009 5:44 pm

już nic nie wolała mówić, tylko odwróciła głowę i zmarszczyła brwi.
- alex, dobrze wszystko? - spytała, cholernie zaniepokojona, pewnie nawet była bliska jakiejś paniki, co jest okropne. tym bardziej, że musiała jeszcze na dodatek patrzeć na krew, opanować swoje nerwy i takie inne. pogłaskała go po policzku, wiedząc, że to pewnie nie da nic, a żadnego kursu pierwszej pomocy, nie kończyła. kurwa? aż się zlękła, biedna.
Powrót do góry Go down
alex

alex


Liczba postów : 402
Join date : 26/04/2009

kiosk - Page 2 Empty
PisanieTemat: Re: kiosk   kiosk - Page 2 Icon_minitimeNie Maj 17, 2009 5:46 pm

no to pewnie umrze moze niech dzwoni po jego super babcie co ma kurs pierwszej pomocy w małym palcu u nogi,-chyba umiera???ten debil połamał mi kręgosłup,znowu
Powrót do góry Go down
candy

candy


Liczba postów : 487
Join date : 01/05/2009

kiosk - Page 2 Empty
PisanieTemat: Re: kiosk   kiosk - Page 2 Icon_minitimeNie Maj 17, 2009 5:48 pm

westchnęła, a jakaś przyjemna babuleńka zadzwoniła po pogotowie i zabrali okropni panowie w kitlach, alexa do szpitala......
Powrót do góry Go down
alex

alex


Liczba postów : 402
Join date : 26/04/2009

kiosk - Page 2 Empty
PisanieTemat: Re: kiosk   kiosk - Page 2 Icon_minitimeNie Maj 17, 2009 5:49 pm

//noi tam zaczne
Powrót do góry Go down
Blair

Blair


Liczba postów : 4452
Join date : 09/05/2009
Age : 33

kiosk - Page 2 Empty
PisanieTemat: Re: kiosk   kiosk - Page 2 Icon_minitimeSro Lip 22, 2009 7:29 pm

przechodziła akurat obok kiosku, przed którym była jakaś niewielka kolejka. ominęła ją, bo w sumie nie chciała nic kupować. jednak jej wzrok przykuły papierosy, pewnie nawet jej ulubione. westchnęła ciężko i stanęła sobie gdzieś z boku całej tej kolejki, zastanawiając się, czy je kupić, czy też nie! jaki ciężki wybór, nono.
Powrót do góry Go down
florence

florence


Liczba postów : 421
Join date : 20/05/2009

kiosk - Page 2 Empty
PisanieTemat: Re: kiosk   kiosk - Page 2 Icon_minitimeSro Lip 22, 2009 7:38 pm

tak to cud, ale i flora tędy szły, hihi. uznała,że warto iść do kolejki, normalnie kolejka jak za komuny. no i zobaczyła bler, popatrzyła na jej brzuch no wiecie tak przez przypadek hyhyhy, okej to do niej podeszła i popukała ją w ramię.
-cześć śliczna, po co stoisz w tej zajebiście długiej kolejce ? - zapytała i uśmiechnęła się do niej szczerze. - ej no ja cię chyba dawno widziałam. -stwierdziła kręcąc głową w szoku.
Powrót do góry Go down
Blair

Blair


Liczba postów : 4452
Join date : 09/05/2009
Age : 33

kiosk - Page 2 Empty
PisanieTemat: Re: kiosk   kiosk - Page 2 Icon_minitimeSro Lip 22, 2009 7:41 pm

odwróciła się w stronę florence, przy okazji idąc parę kroków w bok, żeby wyjść z tej kolejki, która wcale się nie zmniejszała. uśmiechnęła się do niej, też dawno jej nie widziała, prawda.
- cześć. właściwie to już po nic - wzruszyła ramionami, odgarniając włosy, które dzisiaj wyjątkowo działały jej na nerwy. nie mogła nad nimi w ogóle zapanować, więc doprowadzało ją to do szału. - a ty co tu robisz? - zapytała, siadając sobie na krawężniku i mając nadzieję, że nikt nie weźmie jej za żebraczkę, czy coś w tym stylu.
Powrót do góry Go down
florence

florence


Liczba postów : 421
Join date : 20/05/2009

kiosk - Page 2 Empty
PisanieTemat: Re: kiosk   kiosk - Page 2 Icon_minitimeSro Lip 22, 2009 7:46 pm

- ja łażę tu i ówdzie. - podniosła ręce w geście gejowskim i się zaśmiała. - jak tam dzidzia ? - zapytała i popatrzyła na jej brzuszek, nie wiem czy był większy czy jak no wiecie .
Powrót do góry Go down
Blair

Blair


Liczba postów : 4452
Join date : 09/05/2009
Age : 33

kiosk - Page 2 Empty
PisanieTemat: Re: kiosk   kiosk - Page 2 Icon_minitimeSro Lip 22, 2009 7:49 pm

no pewnie był już większy trochę, tak mi się wydaje. w sumie tu czas szybciej leci, więc na pewno był trochę zaokrąglony. w sumie trochę ją to irytowało, że nie mieściła się w większość ciuchów.
- chyba w porządku - powiedziała z uśmiechem. pogodziła się już z tą myślą, nie przerażało ją to wszystko tak bardzo, a co najważniejsze, przestała traktować to jak najgorszą karę. - a co u ciebie, hm? - zapytała.
Powrót do góry Go down
florence

florence


Liczba postów : 421
Join date : 20/05/2009

kiosk - Page 2 Empty
PisanieTemat: Re: kiosk   kiosk - Page 2 Icon_minitimeSro Lip 22, 2009 7:54 pm

- beznadziejnie jak zwykle. - usiadła obok niej i oparła się głową o jej ramię. - cieszysz się ,że jesteś z tonim? - zapytała ją i zastanawiała się co jest z heather. cieszyła się na myśl,ze bler jest w końcu szczęśliwa, ale z z h. no przecież nie wiadomo, bo flor nie włazi na forum często .; c bo nikogo nie ma i wgl. i jeszcze plo pokazała jak całuje jakiegoś dziada.
Powrót do góry Go down
Blair

Blair


Liczba postów : 4452
Join date : 09/05/2009
Age : 33

kiosk - Page 2 Empty
PisanieTemat: Re: kiosk   kiosk - Page 2 Icon_minitimeSro Lip 22, 2009 7:58 pm

- beznadziejnie? - zmartwiła się. no cóż, lekko zdziwiło ją to pytanie. właściwie nie umiała na nie odpowiedzieć. była szczęśliwa, to jasne, w końcu kochała tony'ego i takie tam bajery, ale czuła się nie fair wobec heather. zresztą miała wrażenie, że tony i heather nadal coś do siebie czują, w końcu uczucia chyba nie da się wyzbyć tak z dnia na dzień. - tak, cieszę się - powiedziała w końcu, trochę niepewnym tonem, modląc się w duchu, żeby florence nie zauważyła tej niepewności, bo chyba nie miała ochoty mówić jej o swoich obawach. ani jej, ani nikomu innemu. wolała to dusić w sobie, to trochę smutne w sumie. - ale lepiej powiedz mi co z tym twoim 'beznadziejnie' - zmieniła temat, przyglądając się jej i drapiąc się po nadgarstku. pewnie ugryzł ją jakiś komar, miała uczulenie, a może po prostu nie wiedziała co zrobić z rękoma. w takich chwilach brakowało jej papierosów, w sumie.
Powrót do góry Go down
florence

florence


Liczba postów : 421
Join date : 20/05/2009

kiosk - Page 2 Empty
PisanieTemat: Re: kiosk   kiosk - Page 2 Icon_minitimeSro Lip 22, 2009 8:04 pm

jak się jest w ciąży nie należy zatruwać dziecka papierochami!!!!11 no. no więc flor skrzywiła się na to pytanie i zaczęła mówić.- no co ? ja jestem jak android, nie potrafię się zakochać. może jestem aseksualna, spotykałam się z paroma ale po prostu wkurzali mnie, tacy cwaniacy i wgl wieśniaki. - podsumowała ich dosyć bezczelnie bo co na to poradzą,że są ze wsi ;d no więc. - wgl słuchaj dawno się z kimś widziałam, wiem może nie jestem towarzyska, ale ty np. z violet zapewne widzisz się codziennie. serio dziwna jestem, uh. - mruknęła na koniec i popatrzyła przed siebie, świetny widok - kosz.
Powrót do góry Go down
Blair

Blair


Liczba postów : 4452
Join date : 09/05/2009
Age : 33

kiosk - Page 2 Empty
PisanieTemat: Re: kiosk   kiosk - Page 2 Icon_minitimeSro Lip 22, 2009 8:10 pm

starała się jakoś ogarnąć ten jej słowotok, tylko kiwając ze zrozumieniem głową. kiedy flo skończyła mówić, zastanawiała się co powinna jej odpowiedzieć i jak ją pocieszyć.
- może po prostu nie trafiłaś na kogoś, kto jest stworzony dla ciebie - wzruszyła ramionami i zerknęła przez ramię na kolejkę, w której przybywało ludzi. - z violet? hm, szczerze mówiąc, to dawno się z nią nie widziałam - pokręciła głową, podążając za wzrokiem florence, ale zauważyła tylko kosz, więc przeniosła wzrok przed siebie. - o ile mi wiadomo, to wyjechała. no wiesz, wakacje - uśmiechnęła się. blair też miała chęć gdzieś wyjechać, ale na razie postanowiła jeszcze zostać w nowym jorku na jakiś czas. pewnie wyjedzie w sierpniu, wtedy, kiedy ja wyjadę. ;d
Powrót do góry Go down
florence

florence


Liczba postów : 421
Join date : 20/05/2009

kiosk - Page 2 Empty
PisanieTemat: Re: kiosk   kiosk - Page 2 Icon_minitimeSro Lip 22, 2009 8:19 pm

- może i tak. - zastanowiła się chwilę. - napiszę jej smsa wieczorem i zapytam jak się bawi. - uśmiechnęła się do niej i także odwróciła się od kosza i popatrzyła na kolejkę. - pogrzało ich, jakby to kiosków nie było w mieście. - pokręciła głową i pomachała do jakiejś dziewczyny co powiedziała jej 'cześć'. :d popatrzyła na swoje kolana a potem odwróciła się do bler. - a max ? co z maxem ? - zapytała, wiedziała,że się znają czasem chyba nawet max bywał z nimi, i nawet heather mu się podobała. - a ijen ? - dopytała jeszcze.
Powrót do góry Go down
Blair

Blair


Liczba postów : 4452
Join date : 09/05/2009
Age : 33

kiosk - Page 2 Empty
PisanieTemat: Re: kiosk   kiosk - Page 2 Icon_minitimeSro Lip 22, 2009 8:22 pm

- max? - próbowała sobie przypomnieć kim jest max. skleroza nie boli! - ach, max! - powiedziała w końcu. - widziałam go lata świetlne temu, więc nie wiem co u niego. z ianem podobnie - wzruszyła ramionami. właściwie nawet ciekawiło ją co słychać u iana, ale doszła do wniosku, że skoro się nie odzywał, to może miał jakiś powód. poza tym blair zawsze miała problemy z tym, żeby odezwać się do kogokolwiek pierwsza, no cóż, chyba była nieśmiała.
Powrót do góry Go down
florence

florence


Liczba postów : 421
Join date : 20/05/2009

kiosk - Page 2 Empty
PisanieTemat: Re: kiosk   kiosk - Page 2 Icon_minitimeSro Lip 22, 2009 8:28 pm

- aha to szkoda. - pacnęła się w uda i wstała. - na mnie czas, zobaczymy się za jakiś czas. - pocałowała ją w policzek i poszła gdzieś tam.
Powrót do góry Go down
Blair

Blair


Liczba postów : 4452
Join date : 09/05/2009
Age : 33

kiosk - Page 2 Empty
PisanieTemat: Re: kiosk   kiosk - Page 2 Icon_minitimeSro Lip 22, 2009 8:33 pm

pożegnała się więc z florence i poszła do domu.
Powrót do góry Go down
heather

heather


Liczba postów : 1586
Join date : 03/06/2009
Age : 32

kiosk - Page 2 Empty
PisanieTemat: Re: kiosk   kiosk - Page 2 Icon_minitimeWto Wrz 29, 2009 7:16 pm

przyszła sobie tutaj heather, a raczej zrobiła zgrabne skoki pomiędzy kałużami, co sprawiało jej radochę. w każdym razie kiedy dotarła do kiosku dostała jakiegoś zawrotu głowy bo była przed aż za dużym wyborem papierosów, a każde wydawały jej się teraz dobre, więc nie wiedziała które wybrać. nie wiedziała które gazety również wziąć, bo nawet gazetka o ogrodnictwie wydawała jej się ciekawa, bo były ładne zdjęcia kwiatków. zaraz zrobi jakiś busz na balkonie i dopiero będzie. w każdym razie stała nam przed dwoma wyborami, które dla niej należały do najtrudniejszych jakie ma w tej chwili.
Powrót do góry Go down
Sponsored content





kiosk - Page 2 Empty
PisanieTemat: Re: kiosk   kiosk - Page 2 Icon_minitime

Powrót do góry Go down
 
kiosk
Powrót do góry 
Strona 2 z 2Idź do strony : Previous  1, 2

Permissions in this forum:Nie możesz odpowiadać w tematach
you give it all, but i want more. :: miasto ## city :: New York. :: inne.-
Skocz do: