you give it all, but i want more.
Czy chcesz zareagować na tę wiadomość? Zarejestruj się na forum za pomocą kilku kliknięć lub zaloguj się, aby kontynuować.


na forum mamy l a t o
 
IndeksIndeks  SzukajSzukaj  Latest imagesLatest images  RejestracjaRejestracja  ZalogujZaloguj  

 

 Powrót do szkoły

Go down 
5 posters
AutorWiadomość
Mademoiselle Gossip

Mademoiselle Gossip


Liczba postów : 12
Join date : 29/04/2009

Powrót do szkoły Empty
PisanieTemat: Powrót do szkoły   Powrót do szkoły Icon_minitimePon Maj 04, 2009 12:12 pm

Witam z powrotem. drunken

Jaka szkoda, że długi weekend dobiegł już końca. Skończyły się imprezy za granicą i nastał powrót do szarego, nowojorskiego życia. Współczuje wam. Ja natomiast postanowiłam wstac dzisiaj wcześniej (o ile 11. to wczesna pora) i napisac co tam u Was się wydarzyło. Przecież sami wiecie, że jestem waszym najlepszym źródłem informacji. Nie pytajcie skąd to wszystko wiem.

Ostatnio zauważyłam grupę głośno śmiejących się ludzi. Trochę mnie to rozdrażniło bo próbowałam się relaksowac długim weekendem. Potrzebowałam ciszy. Przyjrzałam się owym ludziom i dostrzegłam słodkiego J., ponętnego N., oraz dwie ślicznotki C. i T. Ślicznie wyglądaliście na waszej podwójnej randce. Nie mogłam oderwac od was wzroku. Chętnie się wybiore z Wami na warsztaty malarskie. Dajcie tylko znac czy mam ubrac bikini czy może przyjsc topless. 

Zauważono samotnego J. w bibliotece. Czytał "Dziecko Rosemary". Polecisz mi tą książke słodki? Moje źródełko mówi mi również, że widziano Cię jak opuszczasz swój pokój obładowany torbami. Zastanawiałam się czy zostawiasz NY, ale okazało się, że zamieszkasz z N. Podobno zrobiliście niezłe GejParty. To prawda, że jesteście gejami? Jeśli tak to szczerze żałuję.

Wczoraj widziałam J., A., K. i N. Również na podwójnej randce. Słodcy jesteście. K. jak zwyle kleiła się do N. a ten jak zwykle zachowywał się jak skończony dupek. Może serio jest gejem?
Około północy zauważyłam jak K. opuszcza apartament N. Płakałaś słonko, czy może coś Ci wpadło do oka?

Podobno widziano A. (Alexa) i A.(Alison) gorąco flirtujacych w Starbucksie. W Nowym Jorku roi się od par. Ale dla mnie to sama przyjemnośc. Więcej plotek do rozpuszczenia dla mnie. To prawda, że uprawialiście seks w toalecie? Zawsze obstawiałam, że to N. prześpi się z A.

Muszę przyznac, że zdziwiłam się. Siedziałam sobie w przyjemnej restauracji, gdy za moimi placami usłyszałam znajomy głos. Obróciłam się i zobaczyłam, że nasza imprezowiczka G. wróciła. Popijała drnika z K. (Kesiha) po czym dosyc szybko się ulotniła.

Podobno C. już się dowiedział o nocy K. i N. To prawda, że nie zaszczycił Cię nawet spojrzeniem? Trochę przykre nie? Ciekawe kiedy N. znudzi się Twoimi gierkami, a Ty jego.


A teraz taka moja osobista prośba do Was. Nie wstawiajcie takich goracych zdjęc na Wasze blogi jak to zrobili ostatnio N. i K. Bo, aż mi się gorąco robi i nie moge się skupic na pisaniu.





Droga S. zadaję pytania, bo uwierz, nawet ja wszystkiego nie wiem. Smile


Xoxo
Powrót do góry Go down
Alison

Alison


Liczba postów : 1105
Join date : 23/04/2009
Age : 35

Powrót do szkoły Empty
PisanieTemat: Re: Powrót do szkoły   Powrót do szkoły Icon_minitimePon Maj 04, 2009 12:36 pm

ojoj. takie małe sprostowanko, żadnego seksu. a to : Zawsze obstawiałam, że to N. prześpi się z A., to do mnie? jeśli tak to się pomyliłaś ;**

// może droga plotkaro poumieszać wszystko w jednym temacie? bo tak to się forum zaśmieca, z poważaniem Alis, życze powodzenia w dalszym pisaniu/
Powrót do góry Go down
Jimmy

Jimmy


Liczba postów : 959
Join date : 30/04/2009
Age : 34

Powrót do szkoły Empty
PisanieTemat: Re: Powrót do szkoły   Powrót do szkoły Icon_minitimePon Maj 04, 2009 12:47 pm

nie, nie jestem gejem, ale za to jestem kobietą-transwestytką i mam trzy nogi.
a tak na serio: kiepskie chyba masz te źródła.
całusy, Jimmy.
Powrót do góry Go down
kayla

kayla


Liczba postów : 3054
Join date : 23/04/2009
Skąd : wiesz że Cię kocham???

Powrót do szkoły Empty
PisanieTemat: Re: Powrót do szkoły   Powrót do szkoły Icon_minitimePon Maj 04, 2009 8:53 pm

ej ona nie płakała wcale a wcale
Powrót do góry Go down
Nathan

Nathan


Liczba postów : 1547
Join date : 24/04/2009
Age : 34

Powrót do szkoły Empty
PisanieTemat: Re: Powrót do szkoły   Powrót do szkoły Icon_minitimePon Maj 04, 2009 9:08 pm

nie jestem gejem i nie bede spał z A. ;/
Powrót do góry Go down
Sponsored content





Powrót do szkoły Empty
PisanieTemat: Re: Powrót do szkoły   Powrót do szkoły Icon_minitime

Powrót do góry Go down
 
Powrót do szkoły
Powrót do góry 
Strona 1 z 1

Permissions in this forum:Nie możesz odpowiadać w tematach
you give it all, but i want more. :: hot news. :: suck-it.eu-
Skocz do: