you give it all, but i want more.
Czy chcesz zareagować na tę wiadomość? Zarejestruj się na forum za pomocą kilku kliknięć lub zaloguj się, aby kontynuować.


na forum mamy l a t o
 
IndeksIndeks  SzukajSzukaj  Latest imagesLatest images  RejestracjaRejestracja  ZalogujZaloguj  

 

 by me , nie mylic z buy me! ############33

Go down 
2 posters
AutorWiadomość
iron_virgin

iron_virgin


Liczba postów : 4
Join date : 29/04/2009

by me , nie mylic z buy me!  ############33 Empty
PisanieTemat: by me , nie mylic z buy me! ############33   by me , nie mylic z buy me!  ############33 Icon_minitimePią Maj 01, 2009 10:29 am

elo, nie bede bawiła sie w jakieś głupkowate wstępy.

mogę wam tylko uswiadomic kilka rzeczy, a mianowicie jedną bo na wiecej czasu i chęci nie mam : uprawiacie przygodny seks na imprezach bez zapezpieczeń, skad wiecie z kim on był wczorajszej nocy? mam nadzieje że chociaż troche da wam to do myślenia.




Kayla niby dziewczyna tego zwariowanego wytatuowanego bliźniaka Coreya, ale jednak ciągnie ją to Nathana! Czyżby szykował sie sekretny romans? Z tego co mi wiadomo, kayla leżała obok nejta nago a on nic nie zrobił, chłopie na jakim ty świecie żyjesz? jak nie ruchasz to nie żyjesz! żałosne.
Coorey jednakże jest wstanie zmienic sie dla ukochanej i przestac flirotowac z całym światem, wow. Kayla zdradz nam jak to robisz, bo w środ nas jest jeszcze kilka dziewic - nie powiem kto, bo dostałam ogromne łapówki!
Kolejna parka to Shiloh i Alex, tu przelało sie troche goryczy , niby tacy słodcy a jednak - biedna mała blondyneczka nie wie że jej ukochany wcale nie jest tak cudowny jak jej sie wydaje, ale nie bede jej uświadamiac, on powinien to zrobic. Chociaż właściwie to chyba S & A są jedyną parką w NY, która uprawia bez graniczny seks, wtedy kiedy właśnie ma na to ochotę.
Georgia, nie lubie jej działa mi na nerwy! tym swoim gwiazdorzeniem, słuchaj mała jesteś nic nie warta przy mnie gaśniesz kpw? taka z ciebie przyjaciółka a na imprezie kaylii migdalisz sie z jej byłym, który znaczy dla niej wciaż wiele. Lepiej mała przestan cpac, a nie za gwiazdorzenie sie bierzesz.


*cała reszta nie zasłużyła jak do tej pory na wzmianke o nich!


xoxo


ciocia plo


Ostatnio zmieniony przez iron_virgin dnia Pią Maj 01, 2009 10:32 am, w całości zmieniany 1 raz
Powrót do góry Go down
kayla

kayla


Liczba postów : 3054
Join date : 23/04/2009
Skąd : wiesz że Cię kocham???

by me , nie mylic z buy me!  ############33 Empty
PisanieTemat: Re: by me , nie mylic z buy me! ############33   by me , nie mylic z buy me!  ############33 Icon_minitimePią Maj 01, 2009 10:31 am

nie powiem bo to tajemnica <3
Powrót do góry Go down
 
by me , nie mylic z buy me! ############33
Powrót do góry 
Strona 1 z 1

Permissions in this forum:Nie możesz odpowiadać w tematach
you give it all, but i want more. :: hot news. :: suck-it.eu-
Skocz do: