you give it all, but i want more.
Czy chcesz zareagować na tę wiadomość? Zarejestruj się na forum za pomocą kilku kliknięć lub zaloguj się, aby kontynuować.


na forum mamy l a t o
 
IndeksIndeks  SzukajSzukaj  Latest imagesLatest images  RejestracjaRejestracja  ZalogujZaloguj  

 

 Wine Bar Torres

Go down 
+10
florence
lauren
Blair
Violet
heather
Tony
candy
alex
xxx
sasza
14 posters
Idź do strony : 1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8  Next
AutorWiadomość
sasza
Admin
sasza


Liczba postów : 191
Join date : 21/03/2009

Wine Bar Torres Empty
PisanieTemat: Wine Bar Torres   Wine Bar Torres Icon_minitimeCzw Kwi 23, 2009 9:24 pm

Wine Bar Torres Untitled-21

Przecież prawdziwemu Manhattańczykowi do szczęścia potrzebne jest wino, pieniądze i dobra zabawa.
Powrót do góry Go down
https://therunway.forumpl.net
xxx




Liczba postów : 14
Join date : 14/05/2009

Wine Bar Torres Empty
PisanieTemat: Re: Wine Bar Torres   Wine Bar Torres Icon_minitimeCzw Maj 14, 2009 5:26 pm

Zamówiła sobie butelkę wina i delektowała się nim w samotnosci.
Powrót do góry Go down
alex

alex


Liczba postów : 402
Join date : 26/04/2009

Wine Bar Torres Empty
PisanieTemat: Re: Wine Bar Torres   Wine Bar Torres Icon_minitimeCzw Maj 14, 2009 6:07 pm

Przyszedł ale nie wie jakim cudem tu trafił moze przypadek a moze podświadomie chciał się czegoś napić.Podszedł do jakies półki i głośno się zastanawiał skąd on ma wiedziec które wino jest lepsiejsze od drugiego??
Powrót do góry Go down
xxx




Liczba postów : 14
Join date : 14/05/2009

Wine Bar Torres Empty
PisanieTemat: Re: Wine Bar Torres   Wine Bar Torres Icon_minitimeCzw Maj 14, 2009 6:10 pm

-Polecam Olorosso Sherry. -Powiedziała całkiem głośno siedząc przy stoliku niedaleko. Zauważyła jego niezdecydowanie na twarzy i postanowiła pomóc.
Powrót do góry Go down
alex

alex


Liczba postów : 402
Join date : 26/04/2009

Wine Bar Torres Empty
PisanieTemat: Re: Wine Bar Torres   Wine Bar Torres Icon_minitimeCzw Maj 14, 2009 6:11 pm

Popatrzył do góry bo moze mają tu taki bajerancko sprzet który pomaga niezdecydowanym jak on.Jednak to nie głos z sufitu tylko blondynka przy stoliku do której się odwrócił-Tak?A skąd wiesz???-moze ona go oszukuje
Powrót do góry Go down
xxx




Liczba postów : 14
Join date : 14/05/2009

Wine Bar Torres Empty
PisanieTemat: Re: Wine Bar Torres   Wine Bar Torres Icon_minitimeCzw Maj 14, 2009 6:14 pm

Kiwnęła palcem pokazujac na swoj stolik. -Bo właśnie tu pije. No i jestem tutaj stalym bywalcem, wiec znam kazda półeczkę, każdą buteleczke. A Olorosso Sherry jest zdecydowanie moim ulubionym.
Powrót do góry Go down
alex

alex


Liczba postów : 402
Join date : 26/04/2009

Wine Bar Torres Empty
PisanieTemat: Re: Wine Bar Torres   Wine Bar Torres Icon_minitimeCzw Maj 14, 2009 6:16 pm

Podszedł do niej blizej chociaż po tej gadce pomyślał ze moze ona jest jakąs reklamą tego miejsca a to wino co proponuje to pewnie kosztuje majątek.Podrapał się po nosie i wziął do ręki butelkę-Moge spróbowac??
Powrót do góry Go down
xxx




Liczba postów : 14
Join date : 14/05/2009

Wine Bar Torres Empty
PisanieTemat: Re: Wine Bar Torres   Wine Bar Torres Icon_minitimeCzw Maj 14, 2009 6:18 pm

-Jasne. -Pstryknela palcem i zaraz pojawil sie kelner z kieliszkiem dla niego. Postawil go na stole. Ona w miedzyczasie wyjela z torebki papierosa i go odpalila. -Pij.
Powrót do góry Go down
alex

alex


Liczba postów : 402
Join date : 26/04/2009

Wine Bar Torres Empty
PisanieTemat: Re: Wine Bar Torres   Wine Bar Torres Icon_minitimeCzw Maj 14, 2009 6:20 pm

Zająl sobie taborecik koło jej stoliczka i nalał sobie dośc spory kieliszek który trzymał w dłoni obserwując kolor,przejrzystosc i te inne duperele co się sprawdza w winie ,nauczył sie tego ogladając jakiś film.a potem sie pewnie napił i ocenił całą reszte o której mówili w tv
Powrót do góry Go down
xxx




Liczba postów : 14
Join date : 14/05/2009

Wine Bar Torres Empty
PisanieTemat: Re: Wine Bar Torres   Wine Bar Torres Icon_minitimeCzw Maj 14, 2009 6:22 pm

Cały czas przyglądała mu sie gdy sprawdzał te wszystkie duperele =p. Zaciągnęła się papierosem i wypuściła w górę dym i chwilę mu się przyglądała. Poczęstowała go papierosem. -i jak? smakuje?
Powrót do góry Go down
alex

alex


Liczba postów : 402
Join date : 26/04/2009

Wine Bar Torres Empty
PisanieTemat: Re: Wine Bar Torres   Wine Bar Torres Icon_minitimeCzw Maj 14, 2009 6:24 pm

podziekował za papierosa bo by mu tylko smak teraz popsuł-strasznie to słodkie-wydał werdykt-no ale moze byc -obejrzał dokładnie butelke-chyba taką wexme
Powrót do góry Go down
xxx




Liczba postów : 14
Join date : 14/05/2009

Wine Bar Torres Empty
PisanieTemat: Re: Wine Bar Torres   Wine Bar Torres Icon_minitimeCzw Maj 14, 2009 6:28 pm

Uśmiechnęła się. -Jesteś smakoszem wina?
Powrót do góry Go down
alex

alex


Liczba postów : 402
Join date : 26/04/2009

Wine Bar Torres Empty
PisanieTemat: Re: Wine Bar Torres   Wine Bar Torres Icon_minitimeCzw Maj 14, 2009 6:29 pm

uśmiechnął się też -nie jestem smakoszem alkoholii
Powrót do góry Go down
xxx




Liczba postów : 14
Join date : 14/05/2009

Wine Bar Torres Empty
PisanieTemat: Re: Wine Bar Torres   Wine Bar Torres Icon_minitimeCzw Maj 14, 2009 6:32 pm

-to jak tu trafiłeś?? -Zgasiła papierosa w popielniczce i napiła się wina.
Powrót do góry Go down
alex

alex


Liczba postów : 402
Join date : 26/04/2009

Wine Bar Torres Empty
PisanieTemat: Re: Wine Bar Torres   Wine Bar Torres Icon_minitimeCzw Maj 14, 2009 6:33 pm

rozejrzał się-ej nie wiem szedłem szedłem i tu wszedłem
Powrót do góry Go down
xxx




Liczba postów : 14
Join date : 14/05/2009

Wine Bar Torres Empty
PisanieTemat: Re: Wine Bar Torres   Wine Bar Torres Icon_minitimeCzw Maj 14, 2009 6:37 pm

-w sumie dobrze dla Ciebie. Gdybyś tu nie wszedł to dalej żyłbys w nieświadomosci, że gdzieś tam ludzie na świecie produkują tak dobre wino, które Ty mozesz kupic właśnie w Nowym Jorku.
Powrót do góry Go down
alex

alex


Liczba postów : 402
Join date : 26/04/2009

Wine Bar Torres Empty
PisanieTemat: Re: Wine Bar Torres   Wine Bar Torres Icon_minitimeCzw Maj 14, 2009 6:39 pm

-ej nie jestem taki głupi-oburzył się-nie znam się na winach ale je czasem pije przy wyjątkowych okazjach
Powrót do góry Go down
xxx




Liczba postów : 14
Join date : 14/05/2009

Wine Bar Torres Empty
PisanieTemat: Re: Wine Bar Torres   Wine Bar Torres Icon_minitimeCzw Maj 14, 2009 6:52 pm

-ale przyznaj, ze tego nie znales. -Wskazala na niego palcem robiac grozna mine.
Powrót do góry Go down
alex

alex


Liczba postów : 402
Join date : 26/04/2009

Wine Bar Torres Empty
PisanieTemat: Re: Wine Bar Torres   Wine Bar Torres Icon_minitimeCzw Maj 14, 2009 6:54 pm

pokręcił głową-nie znałem nie gustuje w winach słodkich tylko bardziej wytrawych
Powrót do góry Go down
xxx




Liczba postów : 14
Join date : 14/05/2009

Wine Bar Torres Empty
PisanieTemat: Re: Wine Bar Torres   Wine Bar Torres Icon_minitimeCzw Maj 14, 2009 6:58 pm

Jej telefon zaczął wibrowac na stoliku. -Właśnie na to czekałam. Mam nadzieję, że mi wybaczysz ale muszę się zmyc. Nowy Jork mnie wzywa. -Zebrała swoje rzeczy i wrzuciła do torebki. Zatrzymała się przy barze. Wzięła jeszcze na wynos dwie butelki swojego ulubionego wina. Zapłaciła gotówka. Przy wejsciu jeszcze na chwilę się zatrzymała i spojrzała na chłopaka. Nawet nie wiedziała jak ma na imię. -Jestem Scarlett. -Krzyknęła z uśmiechem. Pomachała mu i wyszła.
Powrót do góry Go down
alex

alex


Liczba postów : 402
Join date : 26/04/2009

Wine Bar Torres Empty
PisanieTemat: Re: Wine Bar Torres   Wine Bar Torres Icon_minitimeCzw Maj 14, 2009 7:00 pm

Pomachał za nią rekęa i nadal stał i wybierał jakies wina szkoda ze juz mu nikt nie pomoze
Powrót do góry Go down
candy

candy


Liczba postów : 487
Join date : 01/05/2009

Wine Bar Torres Empty
PisanieTemat: Re: Wine Bar Torres   Wine Bar Torres Icon_minitimeCzw Maj 14, 2009 7:07 pm

pomoże!
kendi może bardziej zwabiło oświetlenie tego baru, bo przecież tu jest prawie ciemno i nie było widać jej sińców pod oczami. miała wyrzuty sumienia bo po pijaku zadzwoniła do matki i się z nią pokłóciła, że nie wychowała ją na asertywną osobę i nie nauczyła odpowiedniej niezależności. puknęła alexa w plecy!
Powrót do góry Go down
alex

alex


Liczba postów : 402
Join date : 26/04/2009

Wine Bar Torres Empty
PisanieTemat: Re: Wine Bar Torres   Wine Bar Torres Icon_minitimeCzw Maj 14, 2009 7:09 pm

pomyślał ze to pewnie ta sama dziewczyna tym razem chce mu wcisnąc znowu coś słodkiego-nie dzieki sherry juz nie pije-rzucił w przestrzen przy okazji próbując dosięgnąc butelkę z same góry
Powrót do góry Go down
candy

candy


Liczba postów : 487
Join date : 01/05/2009

Wine Bar Torres Empty
PisanieTemat: Re: Wine Bar Torres   Wine Bar Torres Icon_minitimeCzw Maj 14, 2009 7:12 pm

przewróciła oczami, myśląc, że alex ma jakieś urojenia i gada sam do siebie. albo nagle przerwała mu fantazję o jakiejś dziewczynie z winami.
- boże, alex - westchnęła i rozpięła swoją kurtkę. nie chciało jej się wina, chciało jej się czegoś, co może powaliłoby ją po pierwszym kieliszku. podsunęła mu pod nogi stołek, który był obok, żeby wchodzić na te wyższe półki.
Powrót do góry Go down
alex

alex


Liczba postów : 402
Join date : 26/04/2009

Wine Bar Torres Empty
PisanieTemat: Re: Wine Bar Torres   Wine Bar Torres Icon_minitimeCzw Maj 14, 2009 7:15 pm

odwrócił się z wielkim usmiechem na twarzy bo poznał jej głos-cześc piękna,szpiegujesz mnie??-wdrapał się po tym stołeczku i sięgnąl po jakąs butelczyne która była tak za kurzona ze musiał na nią pare razy dmuchac zanim odczytał etykietkę
Powrót do góry Go down
Sponsored content





Wine Bar Torres Empty
PisanieTemat: Re: Wine Bar Torres   Wine Bar Torres Icon_minitime

Powrót do góry Go down
 
Wine Bar Torres
Powrót do góry 
Strona 1 z 8Idź do strony : 1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8  Next
 Similar topics
-
» Madison & Wine
» Jacques Torres Chocolate Haven

Permissions in this forum:Nie możesz odpowiadać w tematach
you give it all, but i want more. :: miasto ## city :: New York. :: bary & cluby.-
Skocz do: